تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مصرف فوق العاده زیاد cpu

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض مصرف فوق العاده زیاد cpu

uupload.ir/files/dcn1_screenshot_(321).png
    همونطور که در تصویر بالا میبیند یه فایل exe که اسمش به زبان روسی هست مصرف فوق العاده زیادی رو مصر میکنه
    و وقتی open file location میزنم
    این قایل رو میاره:
    uupload.ir/files/hw7x_screenshot_(322).png
    چیکار کنم؟

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

همونطو

این طوری ک نمیشه فهمید چیه اونم زبان روسی خودت مکان فایل رو پیدا کن همون اسم روسی رو تو گوگل سرچ کن ببین چیه
    نرم افزاری نصب کردی ک ریپک شده باشه توسط سایتای روسیه یا کرک شده باشه؟ نرم افزاری نصب کردی ک کلا روسی باشه؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ارکیل رو بسته به 32 یا 64 بیت بودن ویندوزت دانلود کن بریزش رو صفحه اصلی و RUN AS ADMIN رو بزن و اجراش کن منتظر بمون تموم بشه رو دسکتاپت یه لوگ میده اونو سیو کن رو دسکتاپت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کن بریز روصفحه دسکتاپت هر نرم افزاری ک داری ببند اگه فلش یا هاردی به کیثت وصله اونارو هم در بیار RUN AS ADMIN اسکن رو بزن و منتظر بمون تموم بشه.. تموم ک شد OPEN THE REPORT رو بزن بعد EXPORT TEXT رو بزن و ذخیرش کن رو دسکتاپت گزارش مواردی ک پیدا کرده رو ..
    وقتی تموم شد نشون میده چیارو شناسایی کرده اونایی ک قرمزن رو کنارش رو تیک بزن و REMOVE رو بزن
    در اخر هر دو لوگ ار کیل و روگوکیلر رو بفرس اینجا اپلود کن یه جا و لینکشو بزار.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

این راهی که شما گفتید خیلی برای من پیچیده هست
    من اسم روسی این فایل رو ترجمه کردم که شد Client-server execution process
    فقط سوالم اینه که آیا این ویروسه؟
    و هرکاری که میکنم تا پاک بشه نمیشه

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

این راهی ک گفتم بسیار ساده و راحته اگه شما زحمت بدی به خودت و بخونی چی گفتم و انجامش بدی...
    من نمیدونم این چیه ولی به احتمال زیاد بد افزاره چون ک مصرف سی پی یو رو هم بالا برده و همینطور اسم روسی داره..و پاک هم نمیشه
    راه حلش همونه ک گفتم اگه میخوای پاک بشه و اصولی درس بشه باید وقت بزاری تازه اون دوتا شروع کاره!
    اگرم حوصله نداری واسه مشکل خودت وقت بزاری... hitman pro رو دانلود کن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اجراش کن اسکن کن سیستمت باش بلکه هیتمن پرو پیداش بکنه به احتمال زیاد ولی تضمینی نیس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

دمت گرم درست شد
    یه سوال ، من قبلا یه چندتا بازی نسبتا سنگین که سیستمم خیلی بیشتر از حداقل سیستم مورد نیاز اون بازی بود ریختم که لگ میزد ، اگر بازی ها رو دوباره نصب کنم درست شده؟
    چون اون زمان حداقل مصرف cpu 90 اما الان 10 یا 15

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •