تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: کمممممممممممک نصب فتوشاپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض کمممممممممممک نصب فتوشاپ

سلام..دوستان بیچاره شدم فتوشاپ نصب نمیشه..موهام ریخت..ارور میده installation Faild
    Your installation encountered erros.
    بدش گفته ریستارت کنید سیستمتونو...ادامشم نوشته..
    The error summary file may help you identify the issue..جون من کمک کمممممک کنید.واقعا لطف میکنید اساتید...

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

نسخه های جدید در ویندوز های پایین تر از ویندوز7 مشکل دارن .
    معمولا این خطا زمانی اتفاق میفته که قبلا یک نسخه دیگر از برنامه نصب بوده و بطور کامل حذف نشده که در این صورت باید بطور کامل نسخه قبلی ؛ فایل های نصب درایوC و ریجستری ویندوز پاکسازی بشه و هیچ اثری از نسخه قبلی باقی نمانده باشد.

اگر تا به حال بر روی سیستم فتوشاپ نداشتین و با این خطا مواجه میشین معمولا به دلیل وجود نسخه نامناسب برنامه های پیش نیاز فتوشاپ مثل Microsoft Visual C++ 2013 و غیره هست که نرم افزار های دیگه اقدام به نصبشون کردن و قبل از نصب پیشنهاد میشه حذف کنید تا مشکل برطرف بشه.

معمولا بعد از نصب ویندوز 7 به بالا اگر بلافاصله اقدام به نصب فتوشاپ کنید با مشکلات این چنینی رو برو نخواهید بود.

3. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال farsweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام..دوستان بیچاره شدم فتوشاپ نصب نمیشه..موهام ریخت..ارور میده installation Faild
    Your installation encountered erros.
    بدش گفته ریستارت کنید سیستمتونو...ادامشم نوشته..
    The error summary file may help you identify the issue..جون من کمک کمممممک کنید.واقعا لطف میکنید اساتید...
    نگرانی نداره دوست من
    این نسخه با دستگاه شما سازگاری نداره. خلاصه ارور رو متاسفانه نذاشتی که بشه دقیق تر گفت اما همونطور که دوستمون گفتن تغییر نسخه معمولا مشکلو حل میکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام دوستان...خییییلی ممنون از راهنماییتون. استاتید محترم..واقعا منو ببخشید که کامل سوالمو مطرح نکردم...این ارور وقتی شروع شد که من ویندوزو آپدیت کردم...و چند ساله که هیچ اروری موقعه نصب نداشته..الان تا ۱۴ درصد پر میشه که فک میکم فقط اپلیکیشن منیجر رو نصب میکنه و میگه لطفا دیسک را وارد کنید....please insert your disk..تو ۲۰۰ تا سایت گشتم و یه چیزای خیلی کمی دستگیرم شده..مثه error code 15....ویندوز آپدیت ۲۰۱۷ هست و فتوشاپ cc2014 هستش...نمیدونم به خاطر ویندوزه یا یه بخشی از فایلهای ستاپ فتوشاپ پاک شده....runtime هامم همه نسخه های قدیمیه..بازم ممنون که هلپ کردین..دوستان.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلان بچه ها..خواستم اول از همه از همه اساتید تشکر کنم..و بعد بگم مشکلم برطرف شد دچار کهولت سن شدم ...یکمی هم قوز پیدا کردم چون زیاد رو مانیتور دقت میکردم ...دوتا ویندوزم رو یه درایو نصب شد دیگم اون یکی پاک نمیشه ...ولی در کل ارزششو داشت..از استاد shaahani و استاد دیگر farsweb مچکرم..

7. این کاربر از Objrct بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •