تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: کیفیت پایین صفحه نمایش 4k

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض کیفیت پایین صفحه نمایش 4k

سلام دوستان من حدود یک سالی میشه لپتاپ ایسوس zenbook pro ux 501 رو خریدم.یک مشکلی که از همون اول داشتم کیفیت پایین صفحه نمایش موقع دیدن فیلم با کیفیت اچ دی و فول اچ دی هست.فیلم هایی که میبینم معمولا x265 هستن.انگار داری 480 یا 360 پی نگاه میکنی.حتی یک بار هم یک انیمیشن فول اچ دی با حجم 4گیگ دانلود کردم ولی باز هم کیفیت فیلم برای یه صفحه نمایش 4کی قابل قبول نبود به نظرم.
    کلا موقع دیدن فیلم کیفیت تصویر پایین هست. کیفیت 4 کی رو به دلیل حجم زیاد امتحان نکردم.با کا ام پلیر هم فیلم میبینم اپدیت هم هست.
    میشه راهنماییم کنید.
    ممنون

داره خودمونی میشه Gabit0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان من حدود یک سالی میشه لپتاپ ایسوس zenbook pro ux 501 رو خریدم.یک مشکلی که از همون اول داشتم کیفیت پایین صفحه نمایش موقع دیدن فیلم با کیفیت اچ دی و فول اچ دی هست.فیلم هایی که میبینم معمولا x265 هستن.انگار داری 480 یا 360 پی نگاه میکنی.حتی یک بار هم یک انیمیشن فول اچ دی با حجم 4گیگ دانلود کردم ولی باز هم کیفیت فیلم برای یه صفحه نمایش 4کی قابل قبول نبود به نظرم.
    کلا موقع دیدن فیلم کیفیت تصویر پایین هست. کیفیت 4 کی رو به دلیل حجم زیاد امتحان نکردم.با کا ام پلیر هم فیلم میبینم اپدیت هم هست.
    میشه راهنماییم کنید.
    ممنون
    سلام؛ بعد از یک سال تازه به فکرش افتادید!؟ امیدوارم مشکلتون سخت افزاری نباشه....

درایور گرافیکتون آپدیته؟!

پروفشنال farsweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میشه راهنماییم کنید.
    ممنون
    سلام دوست من
    ممکنه یه تصویر نمونه از صفحه نمایش موقع فیلم دیدن بزارین ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام؛ بعد از یک سال تازه به فکرش افتادید!؟ امیدوارم مشکلتون سخت افزاری نباشه....

درایور گرافیکتون آپدیته؟!
    همه چی اپدیت هست هم ویندوز و هم گرافیک

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •