تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: شستشوی کلیه با آب جو ؟

داره خودمونی میشه ❤❤❤'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض شستشوی کلیه با آب جو ؟

سلام میخواستم اگر کلیم سنگ یا شنی داره با آب جو دفعش کنم..

کدوم مارک بهتره..آیا واقعا تاثیر داره؟
    کلیه رو تمیز میکنه؟
    این بهتره؟

یا این مارک؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

البته چای سبز رو برای شستشو استفاده میکنند

ولی بهترین برند ماء الشعیر منظورتون بود ؟ همانا کرونای مکزیک است :

و نه محصولات باواریای آلمان ، بلژیک هلند امریکا و معذلک ..

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

ابجوي بدون الكل هم مگه هست؟

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

بله که هست.

Sent from my ASUS using Tapatalk

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

کلیه رو تمیز میکنه؟
    این بهتره؟

یا این مارک؟

اب چشمه های ارتفاع بالا

پروفشنال p30g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

کلیه رو تمیز میکنه؟
    این بهتره؟
    اول جور اگه گیر بیاری بعد افس اگه ارزونتر بود باواریا
    باواریا و افس هر دو در یک لول هستن

شادی یادمه ی زمانی میخاستی برامون هولستن 1 درصد جور کنی!

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

نوشیدن الکل باعث دفع مقدار زیادی آب از بدن میشه که حتما بعد از مصرف باید دوباره آب زیادی خورد تا این آب جبران بشه و برای دفع سنگ کلیه خیلی مناسب هست.
    آب جو بدون الکل تاثیری در دفع سنگ کلیه نداره چون خود الکل هست که باعث پاک کردن و تمیز کردن کلیه میشه .
    اگه در ایران زندگی میکنی آب جو خوب که با زحمت زیاد و بطور دستی درست میکنن گیر نمیاد برای همین بنظرم بهتره دنبالش نگردی.
    اما در عین حال میتونی بطری های اصل ویسکی و ودکا رو پیدا کنی ، به این دلیل که ممنوعیت وجود داره و معمولا خریداران نمیتونن محصول خاص و نشون شده ای رو خریداری کنن من خیلی به معرفی محصولات نمیپردازم و فقط یکی از بهترین مدل هایی که کم و بیش ممکنه در ایران گیر بیاد رو معرفی میکنم .
    البته در مناطق مرزی و یا تجاری و ترانزیت کشور محصولات متنوع بیشتری در دسترس است که قیمت آنها نیز پایین تر از مراکز استان و شهر های بزرگ است.
    محصولات اصلی در این مناطق بیشتر یافت می شوند.

russian-shot یکی از بهترین محصولاتی بوده که تا بحال امتحان کردم ؛ البته محصولات خوب کم نیستند .
    اما برای خرید مخصوصا در ایران به چند نکته کلیدی باید توجه کنید ، زیرا متقلبان ؛ الکل دست ساز خود را در شیشه های خالی این محصولات ریخته پلمپ میکنند و مجدد به فروش میرسانند برای همین باید دقت زیادی در خرید انجام دهید. که چند نکته از اون رو من میگم .
    باید به پلمپ سر شیشه بسیار دقت کنید که عیب و ایرادی نداشته باشه و بدرستی انجام گرفته شده باشه و همچنین با معکوس کردن شیشه از خارج نشدن مایع از داخل آن اطمینان حاصل کنید.
    تمامی محصولات خارجی برای پلمپ در شیشه محصولات خود از تدابیر مختلفی استفاده میکنند ؛ اولین موضوع درج شدن نام محصول ، یا برند و توضیحات دیگر روی این پلمپ پلاستیکی در شیشه است ، پلمپ های تقلبی با پلاستیک معمولی بی رنگ زده می شود و هیچگونه آرم و علائمی روی آن نیست و کاملا ساده است .
    بر روی پلمپ اصلی در بعضی محصولات یک پیک و لیوان مخصوص نوشیدن قرار گرفته و روی آن مجدد پلمپ خورده و با پلاستیک فشرده پوشانده شده است.
    حتا اگر پلمپ دارای آرم محصول نیز هست بسیار باید دقت کنید که این آرم تقلبی و قلابی زده شده نباشد و یا خود پلمپ دچار آسیب و یا خط و برشی نباشد ؛ و کاملا سالم باشد.

بر روی محصولات ودکا معمولا درصد میزان الکل و همچنین تعداد دفعات تقطیر نوشته شده مثلا 7times distilled که این دفعات تقطیر بسیار مهم است و اگر بالای 5 باشد مناسب است و علاوه بر خوشایندتر بودن طعم و مزه آن (نزدیک به طعم شربت سرما خوردگی کودکان) ؛ مقدار تاثیر آن در بدن نیز بالاتر خواهد بود.
    ودکای خوب غلظت بالایی دارد و بخوبی مقدار غلظت آن به چشم می آید.

و مسائل دیگه ای که ممکنه روی شیشه درج شده باشه ؛ مثل اطلاعات در مورد اینکه از چه محصولی مثل گندم و یا غیره تهیه شده و یا اینکه این محصول تا به حال چه افتخارات جهانی ویا مسابقاتی را تونسته ببره.
    و...

دقت داشته باشید که الکل برای بدن یک نوع سم بشمار میاد و احتمال اعتیاد و وابستگی به اون نیز وجود دارد برای همین در مصرف اون دقت خیلی زیادی باید داشته باشین.
    مصرف بی رویه اون در یک لحظه خطر آفرین است ؛ علاوه بر گیجی و خطرات جانبی که شخص مصرف کننده را تهدید میکند، ممکن است منجر به آسیب به قدرت بینایی و سیستم اعصاب مغز نیز بشه. و اعتیاد و مصرف بی رویه منجر به چاقی و تخریب کبد خواهد شد.

چیزی که پزشکان توصیه میکنند در مورد مصرف درمانی الکل نوشیدن روزانه و بطور مداوم الکل است به مقدار یک پیک بسیار کوچک و درواقع ته لیوان است .
    این مقدار تقریبا خاصیت مست کنندگی ندارد و فرد را از حالت عادی خارج نمی کند و مصرف مداوم و هر روزه آن برای تنظیم قلب و کلیه مفید خواهدبود.
    در تعبیر دیگر تا اونجایی که من اطلاعات از پزشکان بدست آوردم مضرات مصرف در کودکان و نوجوانان بیش از فایده آن است و هرچه سن بالاتر برود فاید آن بیشتر از مضراتش خواهد بود.

برای کلیه اگر بطور دائم مصرف نکنید و مصرف موقتی داشته باشید جهت دفع سنگ کلیه مفید خواهد بود .
    و برای قلب نیز با توجه به ممنوعیت آن در ایران و شاید وقفه در مصرف روزانه و یا زیاده روی مردم در مصرف ؛ پیشنهاد پزشکان برای اشخاصی که تا به حال از الکل استفاده نکرده اند این است که الکل را مورد استفاده قرار ندهند.
    Last edited by shaahani; 17-07-2017 at 03:33.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

دقیقا همین طوره

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

همین آبجوهای بدون الکل یا بقول خودمون مالشعیرهای تلخ(کلاسیک) رو میشه با ماکارونی یا مخمر الکل دارش کرد که اینجا جای بحثش نیست
    اگه بحث خوردن مالشعیر برای دفع سنگ کلیه باشه نیازی به هزینه برای خرید محصولاتی مثل باواریا و بالتیکا و افس نیست.همین دلسترهای تلخ و ایستک و جوجو رو میشه استفاده کرد با حجم بیشتر(قیمت باواریا قوطی 300میل بیشتر از دلستر 1لیتری هست و برای سنگ کلیه فرق چندانی باهم ندارن)

داره خودمونی میشه Ali76s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

دوست گرامی بجز الکل راه های دیگری هم واسه دفع سنگ کلیه هست

فرستاده شده از SM-G920Fِ من با Tapatalk

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •