تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: درمان سوسول بودن

داره خودمونی میشه ❤❤❤'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض درمان سوسول بودن

من در اجتماع آدم سوسولی هستم..راه میرم سرم پایینه..یه مقدار ترسو هستم..یه مقدار کم حرف هستم..خجالتی هم هستم..دختر میبینم سرم رو میندازم پایین...البته مرد هم میبینم همینطور...خیلی سوسولم...

میخواستم بدونم ریسپریدون جواب میده؟ یه سایتی خونده بودم ریسپریدون برای آدمهای کم حرف خوبه خجالت رو کمتر میکنه...راسته؟

2. 2 کاربر از ❤❤❤ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من در اجتماع آدم سوسولی هستم..راه میرم سرم پایینه..یه مقدار ترسو هستم..یه مقدار کم حرف هستم..خجالتی هم هستم..دختر میبینم سرم رو میندازم پایین...البته مرد هم میبینم همینطور...خیلی سوسولم...

میخواستم بدونم ریسپریدون جواب میده؟ یه سایتی خونده بودم ریسپریدون برای آدمهای کم حرف خوبه خجالت رو کمتر میکنه...راسته؟
    خیر،مصرف نکنین
    سعی کنید مشکل رو از طریق مشارکت نزدیکان و مشاوره حرفه ای حل کنید

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

4. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

رسپیردون نوع ایرانی مصرف نکنید چون مثل اینکه شرکت های دارویی ایرانی هنوز به فلسفه وجودی این دارو پی نبردن یا فرمول ش رو بهشون ندادن هنوز .. نوع کانادایی مصرف کنید به صورت m-tab که وقتی در دهان میگذلرید حل میشود و متوجه میشوید از هر**ین هم قوی تر است ! البته مثل هر داروی وارداتی دیگر باید برید تو صف هلال احمر و کلی پول بدین

بعد دقت کنید سوسول بودنتان اکتسابی بوده یا ارثی

چون فرق داره ، یه وقت یه کس به صورت ارثی سوسول ه و با کوچک ترین فشاری دار فانی رو وداع میگه مثل خواننده فقید مرتضی پاشایی یا همین مریم مختاربندی که ریاضی به مغزش فشار اورد سرطان کلن گرفت مرد ..

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

دوا رو ول کنید جیب شون رو پر نکنید!
    برید در جامعه کم کم بحث رو شروع کنید با مردم. کتابای تقویت اعتماد به نفس رو بخونید. حالا اینکه دختر میبینید سرتون رو میندازید پایین مشکلی نیست جامعه باعث این شده یا ا فراط یا تفریط گند زدن بهش
    شما کم کم تقویت میشی

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    از نظر بدنی سالمید ؟
    تمایلاتِ جنسیتون سالم هست ؟ یعنی باید فقط جنس مخالف براتون جذاب باشه . اگر غیر از اینه پس این یکی از ریشه های مشکلتون میتونه همین مسئله باشه
    شرم و حیا و چشم پاک بودن خصلتهای بسیار خوب و پسندیده هست
    زُل زدن به مردم خصلت بد و زشتی هست و نشانه ی کم شرمی یا بی شرمی و چشم چران بودن و غرور و تکبر و خیلی خصلتهای بدِ دیگه هست مثل هیز بودن و خیانتکار بودن .
    خیلی وقتها زل زدن کار به دعوا و زد و خورد و زندان و قتل و اعدام کشیده میشه .
    در کویت همین زُل زدن تا حالا جانِ دهها نفر رو گرفته خصوصاً در مرکز خریدهای بسیار بزرگ و مدرن
    با بی شرمی و بی ادبی و غرور و تکبر به همدیگه زل میزنند و میگن واسه چی نگاه میکنی ؟ تو واسه چی نگاه میکنی ؟ دلم میخواد . , دلت غلط خواست فلان فلان شده .... و دعوا و چاقوکشی میشه و یا میرن ccu بیمارستان یا میرن قبرستون و قاتل هم قصاص میشه
    یه بار با یکی بودم توی خیابون . بهم گفت چرا اینجا همه به آدم زل میزنند ؟
    بهش گفتم تو از کجا میدونی زل میزنند بهت ؟ پس خودتم زل میزنی که فهمیدی زل میزنند . تو زل نزن , موضوع حل میشه . اگر تو زل نزنی یک ساعت هم زل بزنند تو نمیفهمی و اتفاقی نمیافته
    =========================
    در خیابان چهره ها و ظاهر مردم رو نگاه کنید اما از دور نگاه کنین و فقط یکی دو سه ثانیه چون ممکنه یک آشنا در بینشون باشه یا ممکنه چیزی ببینین که لازم باشه تذکر بدین مثل کسی که بنده دیدم روی لباس بچه اش نوشته بود trash یعنی آشغال و بعش گفتم تا بدونه چی خریده برای بچه اش .
    اما قبل از اینکه مردم نزدیکتون بیان دیگه بهشون نگاه نکنین , به همین سادگی
    اطلاعاتِ مربوط به اخلاقِ خوب و آداب معاشرت خیلی زیاد هست اما وقتی بهش اهمیت بدیم کم کم همه ی این اطلاعات ملکه ی ذهنمون میشه و تاثیر گذار هم میشیم یعنی اطرافیان هم یاد میگیرند و انجام میدند و این بسیار ارزشمند هست که کسی باعثِ رواجِ عادتها و رفتارهای پسندیده بشه

8. 5 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

به نظرم ماها كه فوبيا داريم توي بچگي دچار يه ترس شديد شديم كه هنوز توي ذهنمون مونده ما بايد هر جوري شده اين ترس رو از خودمون دور كنيم

10. این کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه vahid_sh2447's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    مشکل شما حل میشه در آینده نزدیک.فقط خودتون باید سعی کنید.برای موردی به این سادگی به دارو رو نیارین.شما فقط کافیه از روابط ساده شروع کنید و گسترش بدین روابطتون رو.منظورم رابطه با یه شخص نیست.رابطه با اجتماع و اطرافیانی که هر روز می بینین.این که شما درون گرا هستید و نمی تونین برون گرای مطلق بشین شکی نیست ولی می تونید تعادلش رو تا حدودی حفظ کنید.نکته مثبت اینه که شما درون گرا هستین و از ویژگی های انسان های درون گرا اینه که رفتار مثبت تر و قابل اعتماد تر ی دارند چون جامعه نمی تونه به راحتی اخلاق و رفتار شما رو تغییر بده و عنصر غالب بر شما باشه همین باعث تغییر نکردن رفتار شما شده.در کل انسان های درون گرا منظورم نوع مطلقش نیست اگه بتونن تعادلی بین خودشون و جامعه برقرار کنن بسیار انسان های موفق و مفیدتری برای جامعه هم هستند.
    Last edited by vahid_sh2447; 11-08-2017 at 15:44.

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

به نظرم ماها كه فوبيا داريم توي بچگي دچار يه ترس شديد شديم كه هنوز توي ذهنمون مونده ما بايد هر جوري شده اين ترس رو از خودمون دور كنيم
    یک علتش همین وقایع دوران کودکی هست که سرکوب میشه و با سایکوانالیز حل میشه اما روش استاندارد نیست چون هزینه زیادی داره و طولانی هست
    اما مشاوره همیشه کمک کننده هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

اگه یه دوست داری منظورم مذکره باهاش بیرون برو.بگرد.راجبه دختر هم نمیتونی نگاه کنی.اشتباه است.دلیلی نداره سرت پایین باشه(خودم همین مشکل رو داشتم).اگه شده برای چند ثانیه .اینقدر سرت رو پایین میگری دچار افسردگی میشی.روبه رو رو نگاه بکن(دیگه زل نزنی).تو اگه نگاه بکنی دختر رو گاز نمیزنی یا برعکس.خودت باش .از ما گفتن بود.اها اگه میتونی روزی نیم ساعت برو پارک پیاد روی.خیلی خوبه توی روحیت تاثیر عالی میذاردر ضمن سوسول نیستی.فقط فقط خجالتی درو نگرا هستی.موفق باشی
    Last edited by sagad1369; 31-08-2017 at 22:52.

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

از این قسمت پستتون مشخصه پسر هستید
    .البته مرد هم میبینم همینطور
    برو خدمت مشکلت حل میشه

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •