تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: خرید دوربین بین 3 تا 4 میلیون

پروفشنال miladddd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض خرید دوربین بین 3 تا 4 میلیون

سلام

تخصص و کار من طراحی گرافیک 2d و 3d هست

من قصد دارم در کنار کارم، عکاسی هم بکنم برای درآمدزایی

بیشتر دوست دارم روی عکاسی صنعتی، تبلیغاتی و معماری و گاها عکاسی طبیعت کار بکنم

کار عکاسی بصورت جزئی رو قبلا انجام دادم و به صورت مقدماتی با دوربینهای dslr آشنایی دارم

به نظرتون با چه دوربین و لنزی کار خودم رو شروع کنم. میخوام اول از همه عکاسی خوبی داشته باشه و توی فیلم برداری هم قابل قبول باشه و حتما در آبنده بشه لنزهای بهتر و حرفه ای تری رو روش سوار کرد و خریدش آینده نگرانه باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه masood.ashoori789's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

درود ، راهنمایی رو از یک انتخاب کلی شروع میکنم ، اینکه حتما باید دستگاه نو خریداری کنید و یا نه ، برای شروع میتونید دستگاه کار کرده تهیه کنید .

نکته ای رو در نظر بگیرید که خود دوربین ۲۰ درصد کار هست ، لنز ۳۰ تا ۴۰ درصد و ذوق عکاسی و مهارت و کادر بندی ۴۰ تا ۵۰ درصدی هست ‌
    یک چهارم سرمایه رو صرف خرید خود دوربین کنید و سه چهارم رو صرف خرید لنز و تجهیزات کنید .
    در مورد خرید لنز یا باید شخصا تجربه استفاده داشته باشید یا بدونید نیاز شما چی هست که نیاز به تحقیق بیشتر داره .

در این مورد راهنمایی خاصی نمیشه کرد ،
    در مورد کنون و نیکون هم هر کدوم طرفدارهای خودش رو داره و نمیشه برند مشخص کرد ،
    اما در کل ، فیلم برداری کنون بهتر هست ، عکس های نیکون شارپ تر هست ، عکس های کنون نرم تر هست .

3. 2 کاربر از masood.ashoori789 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال miladddd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ممونم از شما
    در کل خرید d7200 به نظر شما آینده نگرانس یا دیگه یه دوربین قدیمی محسوب میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه masood.ashoori789's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

ممونم از شما
    در کل خرید d7200 به نظر شما آینده نگرانس یا دیگه یه دوربین قدیمی محسوب میشه؟
    این مدل اصطلاحا کراپ هست ، یعنی سنسور کوچکی داره ، در مقابل دوربین های فول فریم هستند که سنسور بزرگی دارند ، البته قیمت این دوربین ها از ۵ میلیون به بالاست ،
    خواستم نتیجه بگیرم دوربین های کراپ ، دوربین آینده نیست . البته موضوع اصلی جیب ماست
    با این توضیح که من شخصا کراپ کنون دارم و خیلی هم عکس های خوبی میگیرم با همون استناد به جمله پست قبلم که دوربین ۲۰ درصد کار هست و اصل کاری لنز و خلاقیت و مهارت ماست .

در نهایت اگر قانون اختصاص دادن هزینه رو رعایت کنید دوربین خوبی هست .
    آدرس گروهمون رو براتون خصوصی میکنم ، میتونید از نظر چندین نفر استفاده کنید تا نهایتا انتخاب درستی داشته باشید

6. 2 کاربر از masood.ashoori789 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •