تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 70

نام تاپيک: خرید لب تاپ تا 3تومن!!

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوست گرامی ایسوس خوبه طوریش نیست مثال همون ضرب المثل معروف ...

شما تبلت ایسوس خریدی شاید از سیستم عاملش که اندروید بوده خوشت نیومد . وگرنه در دنیای مین برد و کارت گرافیک و غیره هر ابداعی که میشه ماله ایسوس ه و بقیه برندها فقط تقلید میکنند .
    اوه اوه.
    جناب حیزون هم اومدن
    درست میفرمایید.این تقلیده خیلی رو مخمه.
    درسته که محصولات نامدار ایسوس پول اسم رو میخورن.اما در کنارش کیفیت خیلی بالایی هم میدن.یادم میاد 6 سال پیش هم یه لپ تاپ ایسوس خریدم دیگه جایی برای حرف نذاشت.هنور هم داره عین اولش کار میکنه.
    اون موقع کمتر لپ تاپی بود که عضو گروه مالتی مدیا باشه و 8 گیگ رم و 1 ترابایت حافظه بخوره.
    خیلی ممنون از همگی که کمک کردید.بخصوص شما و جناب @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 2 کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

تبلت ایسوس که ما خریدیم چرت بود
    نمیدونم لپتاپش چطوریه نمیدونم چرا از اسمش خوشم نمیاد!
    سال 92 یک تبلت ایسوسME372CG از نوع 32 گیگخریدم به قیمت 800 تومان. چند روز اول خوب بود تا اینکه یک روز دیگه روشن نشد. گارانتی آواژنگ بود که پیگیر شدم و گفت قطعه ش نیست و باید صبر کنی و خلاصه اینکه بعد از چند ماه گفتند یا بیا مدل دیگری بردار یا پولش را پس بگیر که من پولش را نقدا پس گرفتم. جالب اینکه دیگه هم آن مدل خاص را جایی ندیدم و ظاهرا اکثرشون ایراد داشتند و از بازار جمع شدند.
    ولی دلیل نمیشه که این موضوع را به همه محصولات یک شرکت ربط بدی. چون بعدش چند تا لپ تاپ ایسوس برای دوستان و خانواده خریدم و خوشبختانه همه راضی هستند.

4. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سال 92 یک تبلت ایسوسME372CG از نوع 32 گیگخریدم به قیمت 800 تومان. چند روز اول خوب بود تا اینکه یک روز دیگه روشن نشد. گارانتی آواژنگ بود که پیگیر شدم و گفت قطعه ش نیست و باید صبر کنی و خلاصه اینکه بعد از چند ماه گفتند یا بیا مدل دیگری بردار یا پولش را پس بگیر که من پولش را نقدا پس گرفتم. جالب اینکه دیگه هم آن مدل خاص را جایی ندیدم و ظاهرا اکثرشون ایراد داشتند و از بازار جمع شدند.
    ولی دلیل نمیشه که این موضوع را به همه محصولات یک شرکت ربط بدی. چون بعدش چند تا لپ تاپ ایسوس برای دوستان و خانواده خریدم و خوشبختانه همه راضی هستند.
    در حال حاضر مدل ۸ گیگ رو دارم.
    بی نظیره.

Sent from my ASUS using Tapatalk

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

در حال حاضر مدل ۸ گیگ رو دارم.
    بی نظیره.

آره. 8 گیگش مشکلی نداشت. اینطور که من فهمیدم 32 گیگش مشکل داشت.
    همان زمان که من خریدم، دوستم 8 گیگش را داشت که توصیه کرد، فقط من چون حافظه داخلی برام مهم بود 32 ش را انتخاب کردم که به مشکل خوردم.

7. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

آره. 8 گیگش مشکلی نداشت. اینطور که من فهمیدم 32 گیگش مشکل داشت.
    همان زمان که من خریدم، دوستم 8 گیگش را داشت که توصیه کرد، فقط من چون حافظه داخلی برام مهم بود 32 ش را انتخاب کردم که به مشکل خوردم.
    خوبه منم شانس آوردم
    ۱۶ و ۸ مشکل نداشتن.
    اون چیزی که شنیدم میگفتن با یه دستکتاپ معمولی رقابت داره.

Last edited by ardeshir n; 20-07-2017 at 15:09.

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

دوستان حالا که صحبت از HQ و خالی کردن باتری شد ، به نظرتون حتی برای بازی هم Corei5 HQ کار راه انداز نیست یا حتما باید Corei7 HQ تهیه کرد؟ یعنی گرافیک مهمتره یا سی پی یو؟
    دیگه اینکه به جای HQ اگه ادم سری U بگیره ولی مثلا Corei7 با فرکانس بالاتر باز هم کاراییش از Corei5 HQ پایینتره؟
    مورد دیگه راجع به هارد هست. هر چقدر هم سی پی یو بالا باشه آیا سرعت هارد دیست CPU رو محدود نمیکنه؟ یعنی بازم تو مقایسه سری U یا HQ corei5 با هارد SSD به Corei7 HQ با هارد معمولی نمیرسن؟

اینا رو برای این پرسیدم که الان من تو خونه یک PC Corei3 دارم و تو سایت های مقایسه سرعت از خیلی از سی پی یو های سری U لپ تاپ ها امتیاز و سرعتش بیشتره! ولی با این حال با اینکه رمم هم زیاده وقتی مثلا برای کارهای عادی! یک اتوکد و با آیتونز و فایرفاکس با هم باز میکنم سیستم میبینم داره کم میاره. برا همین گفتم اگه بخوام لپ تاپ Corei x با سری U بگیرم که از PC Corei3 خودم پایینتر باشه که واویلاست!!!
    منو هم راهنمایی کنید. والا باز نمیخوام بکنم ولی اگه قرار باشه برای کارهای معمولی هم همش سیستم فریز بشه گاهی و کم بیاره که همه باید بریم سری گیمینگ بخریم!
    Last edited by noisymind; 31-07-2017 at 10:33.

داره خودمونی میشه Gabit0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

دوستان حالا که صحبت از HQ و خالی کردن باتری شد ، به نظرتون حتی برای بازی هم Corei5 HQ کار راه انداز نیست یا حتما باید Corei7 HQ تهیه کرد؟ یعنی گرافیک مهمتره یا سی پی یو؟
    دیگه اینکه به جای HQ اگه ادم سری U بگیره ولی مثلا Corei7 با فرکانس بالاتر باز هم کاراییش از Corei5 HQ پایینتره؟
    مورد دیگه راجع به هارد هست. هر چقدر هم سی پی یو بالا باشه آیا سرعت هارد دیست CPU رو محدود نمیکنه؟ یعنی بازم تو مقایسه سری U یا HQ corei5 با هارد SSD به Corei7 HQ با هارد معمولی نمیرسن؟

اینا رو برای این پرسیدم که الان من تو خونه یک PC Corei3 دارم و تو سایت های مقایسه سرعت از خیلی از سی پی یو های سری U لپ تاپ ها امتیاز و سرعتش بیشتره! ولی با این حال با اینکه رمم هم زیاده وقتی مثلا برای کارهای عادی! یک اتوکد و با آیتونز و فایرفاکس با هم باز میکنم سیستم میبینم داره کم میاره. برا همین گفتم اگه بخوام لپ تاپ Corei x با سری U بگیرم که از PC Corei3 خودم پایینتر باشه که واویلاست!!!
    منو هم راهنمایی کنید. والا باز نمیخوام بکنم ولی اگه قرار باشه برای کارهای معمولی هم همش سیستم فریز بشه گاهی و کم بیاره که همه باید بریم سری گیمینگ بخریم!
    خیلی سوال پرسیدین و من هم راجبه همش اطلاع ندارم، فقط همین قدر بگم که عملکرد دستگاه توی گیم با عملکردش توی برنامه ای مثل اتوکد خیلی فرق میکنه، برای اینکه یک گیم روون اجرا بشه نیاز به ترکیبی از cpu، gpu و ram دارید، یعنی هر کدوم از اینا اگه ضعیف باشه روی عملکرد بقیه تاثیر میذاره، ولی برنامه های سنگین مثل اتوکد معمولا فقط به cpu قوی نیاز دارن... تجره شخصی خودم با یک دستگاه HP با این مشخصات ci5 سری u به همراه 8گیگ رم و گرافیک 2گیگ 840m ، این بوده ک بازی های GTA V و MGS V Phantom Pain و بازی های در این سطح رو راحت اجرا کرده... یعنی اینا دیگه مرزش هستن، بازیهای سنگین تر رو مشکل خواهد داشت!

11. 3 کاربر از Gabit0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

سلام
    منم میخوام با حدود 2/700/000 هزار تومن یه لپتاپ برای کارهای رسانه ای مثل سری نرمافزار های adobe مثل فتوشاپ و پریمایر و تماشای فیلم و کلیپ و وب گردی و اوقات فراغت یه خورده بازی در حد pes .
    کسی میتونه کمکم کنه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

مدل ها خیلی شبیه هم هستند.
    اما گرافیک دی k بهتره.

سلام

منم میخوام با حدود 2/700/000 هزار تومن یه لپتاپ برای کارهای رسانه ای مثل سری نرمافزار های adobe مثل فتوشاپ و پریمایر و تماشای فیلم و کلیپ و وب گردی و اوقات فراغت یه خورده بازی در حد pes .
    کسی میتونه کمکم کنه ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام

کسی میتونه کمکم کنه ؟
    ‏لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل ASUSPRO P2540UV - C
    را در دیجی‌کالا ببین.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •