تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 17 اولاول ... 5678910111213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 168

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸

داره خودمونی میشه artist_4c's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

به نظر شما ثبات سیاست های تیم چیدن توی فانتزی بیشتر جواب میده یا تغییر سیاست ها به فراخور زمان !!!!!!!؟

مرحله اول :
    هفته ای اولی که تیمت رو میچینی ، یه سری سیاست تیم چیدن و تعویض های چند هفته اخیرتو در نظر میگیری ، در نظر میگیری چقدر حاضری این فصل امتیاز منفی واسه تعویض بگیری ، و تصمیم میگیری سرمایه گذاری بودجه تیمت توی کدام قسمت دفاع ، هاقبک یا مهاجمین بیشتر باشه ، حتی با خودت در نظر میگیری چقدر ریسک کنی واسه بکار گرفتن بازیکنان ناشناخته یا غیر ستاره و بد سابقه ، تصمیم میگیری کی از واید کارتت استفاده کنی و در چه شرایطی و ...

مرحله دوم : ب
    عد از چند هفته یه حالت اینه که سیاست هات با خوش شانسی رو به رو میشه و نتیجه خوبی میگیری ، ولی یه حالت اینه که از تیمت راضی نیستی که 80 درصد اوقات این حالت پیش میاد !!!!!!!

حالا اینجا اهمیت داره که چی فکر کنی ؟؟؟؟؟ سیاست های کلیتو تغییر بدی و دنبال یه راه و روش جدید باشی ؟؟؟؟؟ یا سیاست های اولیه رو با تغییرات جزیی ادامه بدی ؟؟؟؟؟

نظر من اینه که سیاست ابتدایی رو ادامه بدی
    ، اینجوری اگر تا آخر فصل موفق هم نشدی و از نتیجه راضی نبودی لااقل یه تجربه کاملی از یک روش خواهی داشت !!!!!!!!! ولی اگه تغییرات کلی توی روش ها و سیاست هات بدی و آخرم نتیجه خوب نباشه ؟؟؟؟؟ همه چیو باختی ، بعد فصل نمیتونی تحلیل خوبی از عملکردت داشته باشی ، نمیدونی حتی سیاست هایی که داشتی واقعا نتیجه بلند مدتش چیه !!! به نظر من بهتره روی ایده های خودتون حداقل تو این دنیای مجازی سرمایه گذاری بیشتر و بلند مدت تری بکنید

2. 4 کاربر از artist_4c بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

به نظر شما ثبات سیاست های تیم چیدن توی فانتزی بیشتر جواب میده یا تغییر سیاست ها به فراخور زمان !!!!!!!؟

مرحله اول :
    هفته ای اولی که تیمت رو میچینی ، یه سری سیاست تیم چیدن و تعویض های چند هفته اخیرتو در نظر میگیری ، در نظر میگیری چقدر حاضری این فصل امتیاز منفی واسه تعویض بگیری ، و تصمیم میگیری سرمایه گذاری بودجه تیمت توی کدام قسمت دفاع ، هاقبک یا مهاجمین بیشتر باشه ، حتی با خودت در نظر میگیری چقدر ریسک کنی واسه بکار گرفتن بازیکنان ناشناخته یا غیر ستاره و بد سابقه ، تصمیم میگیری کی از واید کارتت استفاده کنی و در چه شرایطی و ...

مرحله دوم : ب
    عد از چند هفته یه حالت اینه که سیاست هات با خوش شانسی رو به رو میشه و نتیجه خوبی میگیری ، ولی یه حالت اینه که از تیمت راضی نیستی که 80 درصد اوقات این حالت پیش میاد !!!!!!!

حالا اینجا اهمیت داره که چی فکر کنی ؟؟؟؟؟ سیاست های کلیتو تغییر بدی و دنبال یه راه و روش جدید باشی ؟؟؟؟؟ یا سیاست های اولیه رو با تغییرات جزیی ادامه بدی ؟؟؟؟؟

نظر من اینه که سیاست ابتدایی رو ادامه بدی
    ، اینجوری اگر تا آخر فصل موفق هم نشدی و از نتیجه راضی نبودی لااقل یه تجربه کاملی از یک روش خواهی داشت !!!!!!!!! ولی اگه تغییرات کلی توی روش ها و سیاست هات بدی و آخرم نتیجه خوب نباشه ؟؟؟؟؟ همه چیو باختی ، بعد فصل نمیتونی تحلیل خوبی از عملکردت داشته باشی ، نمیدونی حتی سیاست هایی که داشتی واقعا نتیجه بلند مدتش چیه !!! به نظر من بهتره روی ایده های خودتون حداقل تو این دنیای مجازی سرمایه گذاری بیشتر و بلند مدت تری بکنید
    به نظرم درسته صحبتت که نباید سیاست رو عوض کرد و مثلا همراه با یک نتیجه‌ی خوب از طرف یک بازیکن و تیم سیاست رو عوض کرد ولی مهم اینه که یک روش غلط و بازیکن بد رو هم نباید ادامه داد و داشت
    وقتی بازیکنی رو فرمه و تیمی داره خوب کار میکنه باید اون رو درنظر داشت.
    باید فرصت رو از دست نداد و این خیلی مهمه
    البته همونطور که قبلا گفتم شانس هم خیلی دخیله ولی با این‌حال عوامل زیاد دیگری رو هم باید درنظرگرفت و همه رو به حساب شانس نذاشت.

مثلا نفر اول دنیا تا این هفته رو ببینیم. هنوز از بنسی استفاده نکرده حتی وایلدکارت که داره به پایان زمان اولیه‌ی خودش میرسه.
    نکته‌ی مهم دیگه هم اینکه اصلا منفی نخورده
    امتیاز کم هم داره ولی ثبات در کارش دیده میشه
    داره سیر نزولیش گویا شروع میشه و احتمالا وایلد کارت رو بزنه همین هفته
    ولی همون داشتن یک تیم خوب و سیاست درست در ابتدا میتونه خیلی موثر باشه و همچنین اینکه باید تمامی خبرها پیرامون تیمها و بازیکنان و ... رو دنبال کرد و درنهایت سعی کرد بهترین ترنسفر رو اگه نیاز بود انجام داد و بهترین ترکیب رو چید.
    خیلی ناراحت‌کننده است که بازیکن امتیازآورت که داریش رو گذاشته باشی نیمکت

4. 3 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

دو خبر

1- بازی تاتنهام-وستهم از 31 دسامبر افتاد به 4 ژانویه
    یعنی اولین هفته‌ی دبل رو برای این دو تیم در هفته‌ی 22 خواهیم داشت. و هفته‌ی 21 یک بازی کمتر و بدون حضور بازیکنان این دو تیم.

2- امسال کاپ یک هفته زودتر شروع میشه (هفته‌ی 17) و تعداد 4194304 نفر که هفته‌ی بعد (یعنی شانزدهم) رنبه‌ی زیر این عدد رو بیارن وارد کاپ میشن.
    پس دقت کنیم. شانس ورود به کاپ امسال دوبرابر شده و از دستش ندیم.

6. 6 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

8 امتیاز منفی رو به جون خریدم و کوتینیو و فریمینیو رو آوردم تو تیم، کلووپ هر دوتاشون رو نشوند روی نیمکت

ای خداااااااااا -___-

8. 3 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

8 امتیاز منفی رو به جون خریدم و کوتینیو و فریمینیو رو آوردم تو تیم، کلووپ هر دوتاشون رو نشوند روی نیمکت

ای خداااااااااا -___-
    خوشحالم که تقاص این حرکت زشت و پلیدش رو داد. هفته‌ی ننگینی بود، اما خوبیش اینه دور جدید بازی‌ها خیلی سریع شروع میشه و فراموش میکنیم...

10. 3 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

ای خداااااااااا -___-
    من که هازارد + موراتا داشتم ، روهم با کاپیتانی هازارد 6 گرفتن . دیگه 6 امتیاز اینارو کجای دلم بذارم البته طبق معمول به صلاح اعتماد نکردم و نتیجشو گرفتم . این هفته سان رو آوردم که بدجور رو فرمه . ببینم چیکار میکنه ! البته شانس من پوچتینو جزو 18 تاهم نمیذارش !
    دیروز تو فانتزی فوتبال آمریکایی کورتربک گذاشتم از 32 تا کورتربک بازی های دیروز 33 شد (اون یه نفر تعویضی اومد که امتیازش شد 0) . امتیازش شد 2- !!! نمونه شانس من

12. 2 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من که هازارد + موراتا داشتم ، روهم با کاپیتانی هازارد 6 گرفتن . دیگه 6 امتیاز اینارو کجای دلم بذارم البته طبق معمول به صلاح اعتماد نکردم و نتیجشو گرفتم . این هفته سان رو آوردم که بدجور رو فرمه . ببینم چیکار میکنه ! البته شانس من پوچتینو جزو 18 تاهم نمیذارش !
    دیروز تو فانتزی فوتبال آمریکایی کورتربک گذاشتم از 32 تا کورتربک بازی های دیروز 33 شد (اون یه نفر تعویضی اومد که امتیازش شد 0) . امتیازش شد 2- !!! نمونه شانس من
    مطمئن باش اگه صلاح رو کاپیتان میکردیم، کلوپ کوتی رو بازی میداد و به صلاح میگفت بمون رو نیمکت استراحت کن...

باز خوبه ۴ امتیاز از هازارد گرفتی، من کوتی رو کاپیتان کردم، فقط ۲ امتیاز آورد... واقعاً نمیدونم چرا کوتی رو بازی نداد.

14. 3 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

دوستان از بدشانسی‌ها و بدبیاری‌های فانتزی‌تون بیشتر بگید من دوست دارم؛ احساس همذات‌پنداری خاصی می‌کنم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاپیتانم کوتینیو بود که اونجوری شد عاگوعرو که بازی نکرد دو تا مصدوم داشتم رمزی رو با امید بالا خریدم اومد 2 گرفت مصدوم شد
    دفاع از لیور پول داشتم که داور یه پنالتی مسخره گرفت کلین شیتش پرید آلونسو هم کارت زرد گرفت دقیقه 54 تعویض شد
    در نهایت:
    ...
    2- امسال کاپ یک هفته زودتر شروع میشه (هفته‌ی 17) و تعداد 4194304 نفر که هفته‌ی بعد (یعنی شانزدهم) رنبه‌ی زیر این عدد رو بیارن وارد کاپ میشن.
    پس دقت کنیم. شانس ورود به کاپ امسال دوبرابر شده و از دستش ندیم.
    دقت کردم و با امتیاز 32 و رتبه 4,384,921 شانس ورود به کاپ رو از دست دادم
    یکی از دوستان که خیلی وقته به تیمش سر نمی‌زنه 33 شد و به کاپ وارد شد
    تا شاهکار بعدی بدرود

16. 5 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوستان، آخرین مهلت اضافه شدن به لیگ تا پایان نیم فصل هست، اگه کسی از اعضای انجمن هنوز میخواد به لیگ اضافه بشه، فرصت هست.

18. 3 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

دوستان، آخرین مهلت اضافه شدن به لیگ تا پایان نیم فصل هست، اگه کسی از اعضای انجمن هنوز میخواد به لیگ اضافه بشه، فرصت هست.
    کسری جان برا من بفرست کد رو . البته بگم من از هفته ششم شروع کردم !
    اگه برا چمپیونز هم هست بفرستید . اونجا باز وضعم بهتره .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •