تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 17 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 168

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوستان ببخشید پریدم وسط حرفاتون من الان ثبت نام کردم
    و تیمم رو هم چیدم
    میشه بگید باید چیکار کنم و اینکه راهنمایی چیزی بکنید ما تازه کار رو یکمی پیشترفت کنیم
    خوش اومدی به فانتزی، امیدوارم سال دیگه هم شرکت کنی و بیای به لیگ خودمون.

شما برای اینکه ترکیب خوب بچینی، حتماً تو سایت فانتزی، برو به بخش Scout و ویدئوهایی که میذارن رو تماشا کن.

متاسفانه فانتزی به این سادگی نیست که تو یکی دو خط بشه گفت چیکار باید بکنی.

اما در حال حاضر چند نکته به ذهنم میرسه:
    • تعصبات تیمی رو بذار کنار و صرفاً از روی علاقه به یک تیم یا بازیکن ترکیب نچین.
    • به بازی‌های پیش‌روی هر تیم دقت کن و از تیم‌هایی که بازی‌های آسون در پیش دارن بیشتر بازیکن بردار.
    • فقط به ترکیب اصلی فکر نکن، نیمکت خوب هم مهم هست، حداقل مطمئن شو نیمکتت همیشه بازی میکنه (فیکس هستند).
    • پیشنهاد میشه سه‌تا هافبک ۸ میلیونی برداری، بقیه هافبک‌ها زیر ۸ میلیون، یه مهاجم ۱۰ میلیونی، یه ۸ میلیونی، و آخری ارزان اما فیکس. بقیه پول رو هم بین مدافعین و دروازبان پخش کن.

2. 4 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

والا یه بنده خدایی سه چهار هفته پیش میگفت فلانی مربیگری خونده و رتبش توو فانتزی از من پایین تره !
    خواستم از همین تریبون به اون بزرگ گوار بگم الان بد نیست جدول فانتزی و هد تو هد رو یک چک بکنه ببینه کی کجای کاره و کی بالائه و کی پایینه

خلاصه به قول عاقا علی دایی " عزت و ذلت دست اون بالاییه "

4. 5 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

والا یه بنده خدایی سه چهار هفته پیش میگفت فلانی مربیگری خونده و رتبش توو فانتزی از من پایین تره !
    خواستم از همین تریبون به اون بزرگ گوار بگم الان بد نیست جدول فانتزی و هد تو هد رو یک چک بکنه ببینه کی کجای کاره و کی بالائه و کی پایینه

دادا نمی‌دونم خطاب به کی بود، ولی خیلی زود شروع کردی. این فانتزی بالا پایین زیاد داره

6. 4 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

اون عزیزی که شما میفرماید حتی از من هم تو هد تو هد باخته

8. 5 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این دوستمون احتمالا نمی دونسته که فانتزی 38 هفته ست!
    تیم من الان این هفته رفت صدر ولی مطمئنم که جدول کلی تغییر می کنه و اصلا یه هفته دو هفته و حتی ده هفته ملاک نیست
    هنوز که اون پست رو می خونم خندم می گیره. انگار مثلا بعد از هفته 38، نفر اول کل فانتزی بین چند میلیون نفر شده بودش!
    فانتزی همینه دیگه بالا و پایین زیاد داره ولی اینکه بیای اینجوری پز بدی که من الان صدر جدولم و شماها فلانید دیگه خیلی خنده داره

10. 5 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

بنده هم مراتب اعتراضم را نسبت به آن سخنان اعلام می‌کنم و از همه دعوت می‌کنم در راهپیمایی روز جمعه شرکت کنند

12. 6 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض باشگاه صدتایی‌ها

باشگاه صدتایی‌ها
    فانتزی لیگ برتر انگلیس دارای ظرافت‌ها، حساسیت‌ها،‌تجزیه و تحلیل‌ها و نکات مختلفی است که باعث میشه هر هفته نیاز به یک تصمیم و شاید اتخاذ استراتژی جدید باشه
    در کنار اون رکوردهای مختلفی رو هم همراه خودش در جاهای مختلف به همراه داره که یکی از اونها رسیدن امتیاز یک تیم در یک هفته به 100 و بیشتر از اونه که تعداد کمی و در هفته‌های معدودی می‌تونن به این مهم دست پیدا کنند.
    اینکه چگونه به این رکورد و ورود به این باشگاه نایل میشن جای تأمل و درنگ داره و ایتکه چه اتفاقی افتاد که اون تیم تونست به این امتیاز در اون هفته‌ی خاص برسه.
    آیا باید تمام آنرا به حساب شانس گذاشت یا فاکتورهای دیگری هم در این مورد تأثیر داشته‌اند که بهتر از همه،‌همان مدیر تیم به اون می‌تونه پاسخ بده.
    استفاده از بنسها (وایلدکارت‌ها، تریپل، بنچ و فری‌هیت) شاید نقش مهمی برای رسیدن به این امتیاز داشته باشن، اما فراموش نکنیم بسیار اتفاق میفته که این بنسها اون تاثیر رو به جا نمیذارن و عملکرد یک تیم یا بازیکن تمام اون تفکرات و تحلیل‌های مربی تیمی رو برباد میده. پس به‌نظرم تاثیر یک بنس بر امتیاز بالای یک هفته (یا ترنسفرهای اضافی و آوردن امتیاز منفی) رو هم باید جزو روند طبیعی یک بازی درنظرگرفت و نه عاملی تعیین کننده برای اینکه بخواد اصل رسیدن به باشگاه صدتایی‌ها رو کمرنگ کنه.
    تنها هفته‌های دبل هستند که به تعداد زیاد امتیاز بالای صد خواهیم داشت که مشخصه دلیل و بهتره جزو باشگاه ما به حساب نیان.

بریم به لیگ خودمون و ببینیم الان که هفته‌ی دوازده نیز به پایان رسید چه کسانی وارد این باشگاه شده‌اند.
    (تا به اینجا دو نفر)
    سعی میشه یه مصاحبه‌ی کوچیک هم انجام بشه که اگه دوستان دوست داشتند پاسخ بدن.

باشگاه صدتایی‌ها
    (بدون در نظرگرفتن هفته‌های دبل)
    نام کاربری هفته امتیاز ترنسفر (امتیاز منفی) استفاده از بنس
    1 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 106 0 (0) -
    2 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    104
    108
    3 (8)
    -
    -
    Free Hit
    3 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 100 1 (0) -
    4 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 101 2 (0) -
    5 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 108 - Free Hit
    6 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 104 - Free Hit
    7 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 103 - Free Hit
    8 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 102 - Free Hit
    9 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 106 - Free Hit
    10 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 101 - Free Hit

لیست بالا اگر کسی به باشگاه اضافه بشه، آپدیت خواهد شد.
    (و اگر موردی جا مانده اطلاع بدین. ممنون)

14. 9 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

WOW
    - هفته‌ی اول و شروع کار. آیا انتظار چنین امتیازی رو داشتی؟
    - چه شد که چنین ترکیبی رو انتخاب کردی؟

- و چرا امتیازها هر هفته پایین آمد؟
    - ولی گویا دوباره سیر صعودی تیم آغار شده. ادامه‌ی کار ؟

ممنون

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

16. 6 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

- هفته‌ی اول خوب. ولی هفته‌های بعدی مخصوصا هفته‌هایی با بازه‌ی امتیازی بین 30 و 40. چرا اینگونه شد؟
    - هفته‌ی سوم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 11 بازیکن 31 امتیاز، 4 بازیکن 20 امتیاز. چرا و احساست چه بود اون موقع؟
    - و اما هفته‌ی 11 که گذشت و سه ترنسفر و به جان خزیدن 8 امتیاز منفی اما کاری انجام دادی کارستان. از این هفته بگو.

ممنون
    @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

18. 7 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

به به چه کار خوبی آدم بعضی وقتا میاد این تاپیک ولی بهانه‌ی پست دادن پیدا نمی‌شه الان دیگه می‌شه

- هفته‌ی اول خوب. ولی هفته‌های بعدی مخصوصا هفته‌هایی با بازه‌ی امتیازی بین 30 و 40. چرا اینگونه شد؟
    راستش کل هفته‌ها تیمم حداقل یه بدشانسی آورده!
    هفته اول با نیمکت نشینی لیندلوف و دفاع 0 امتیازی جایگزینش، مصدومیت زاها
    هفته دوم کاپیتانم صلاح سی دقیقه تعویضی بازی کرد
    هری کین و دی بروین رو سه هفته‌ی اول که داشتم هیچ کاری نکردن
    هفته‌ی سوم شاهکار بود کاپیتان لوکاکو پنالتی خراب کرد و 0 گرفت، دفاع واتفورد در بازیی که آخرش 0-0 شد همون نیمه اول اخراج شد و 2- گرفت و از همه بدتر این چیزی که عنوان سوال بعدیه:

- هفته‌ی سوم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 11 بازیکن 31 امتیاز، 4 بازیکن 20 امتیاز. چرا و احساست چه بود اون موقع؟
    خیلی ممنون تقریباً یادم رفته بودش
    خب انگار عذاب فانتزی ناگهان نازل شده بود
    هر وقت کسی پرسید بدترین بدشانسی‌های فانتزی چگونه است این لینک رو بهش نشون بدین
    اینطوری شد که برا هفته چهارم برگ وحشی رو آزاد کردم،
    درنتیجه مانه همون نیمه اول با پا رفت تو صورت دروازبان سیتی و دومین اخراجی متوالی تیمم با 2- نام گرفت
    کین 2 تا گل زد و دی بروین 2 تا پاس گل داد چون دیگه توی تیم من نبودن
    و این روال همینطوری ادامه داشت و با امیدواری سمت هر بازیکنی رفتم آب قطع شد مثل هفته 10 که از سه ترنسفرم آگوعرو و کوتینیو مصدوم شدن و کاپیتان دومم که یکی از این خریدها بود 1 گرفت درحالیکه بازیکن قبلیش همون هفته گل زد و 10 گرفت

- و اما هفته‌ی 11 که گذشت و سه ترنسفر و به جان خزیدن 8 امتیاز منفی اما کاری انجام دادی کارستان. از این هفته بگو.
    هفته‌ی 11 یک محلول زرد رنگ دادیم دروازبان اعمال کرد و طلسم تیم باطل شد
    عاقا تیم واقعاً ترکوند غیر از سه تا بازیکنای عبدلا که هر کاری کردن تیم به زمین بخوره نتونستن
    بعد از هفته‌ها طعم فانتزی رو حس کردم و اینطوری شد که برا هفته‌ی دیگه 4 تا ترنسفر اعمال کردم

20. 9 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •