تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 17 اولاول ... 34567891011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 168

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

کسی که به تیم و ترنسفراش نمی‌رسه رو باید به علت خشنوت علیه فانتزی تحت تعقیب قضایی قرار داد
    اصلاً حِدیث داریم کسی که ترنسفر نمی‌کنه بعد از فانتزی به تدریج لذت کل فوتبال ازش سلب می‌شه

2. 6 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال M.Sadegh.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نصفِ جهان

پيش فرض

کسی که به تیم و ترنسفراش نمی‌رسه رو باید به علت خشنوت علیه فانتزی تحت تعقیب قضایی قرار داد
    اصلاً حِدیث داریم کسی که ترنسفر نمی‌کنه بعد از فانتزی به تدریج لذت کل فوتبال ازش سلب می‌شه
    ما رفته بودیم دو ماه آموزشی نبودیم.
    تیم اوضاع خوبی نداشت ولی بدم نبود حالا از این هفته ترنسفرا را انجام میدیم تا تحت پیگرد قرار نگیریم.

4. 5 کاربر از M.Sadegh.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

منم برگ وحشی رو زدم تو گوشش و تیمم رو متحول کردم. به امید اینکه این هفته ۱۰۰ امتیاز بیارم

این فصل به نظر میرسه منچسترسیتی قهرمان هست، بازیکن هم خیلی داره. تنها مشکل، پپ هست که مدام از سیستم چرخشی استفاده میکنه. البته پپ نسبت به آگوئرو و استرلینگ همیشه ارادت خاصی داشته... در کل، باید از سیتی بازیکن برداشت.

6. 5 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

به نظرم یه فانتزی‌باز خوب که یه تیم خوب جمع و جور کرده و خوب امتیاز می‌گیره و چند دوره این رو تکرار می‌کنه حقشه که توی یه تیم فوتبال واقعی ازش استفاده بکنن. نه به عنوان سرمربی بلکه توی تیم فنی. منطق ذهنی یه فانتزی‌باز چیزی رو می‌بینه که مربی‌ها و کارشناس‌ها و آنالیزورها نمی‌تونن ببینن.

آره خلاصه!

8. 3 کاربر از Amir_oscar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

دوستان بنظرتون از برگ وحشی تو چمپیونز لیگ بهتره کی استفاده کنیم ؟!
    تا الآن 183 امتیاز آوردم . بنظرم برا گروهی تیمم خوبه . یه انتخاب آزاد هم برا مرحله حذفی هست . پس میشه یا 1/4 یا 1/2 یا فینال .

پ.ن : دقیقتر بخوام بگم بین این مراحل با توجه به تعداد ترنسفرهای فری کدوم مرحله بهتره از وایلد کارت استفاده کنم ؟

Before round of 16 second legs : 2
    Before quarter-finals first legs : 5
    Before quarter-finals second legs : 2
    Before semi-finals first legs : 5
    Before semi-finals second legs : 2
    Before final : 5
    Last edited by omidscafild; 20-10-2017 at 15:25.

10. این کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

دوستان بنظرتون از برگ وحشی تو چمپیونز لیگ بهتره کی استفاده کنیم ؟!
    تا الآن 183 امتیاز آوردم . بنظرم برا گروهی تیمم خوبه . یه انتخاب آزاد هم برا مرحله حذفی هست . پس میشه یا 1/4 یا 1/2 یا فینال .

پ.ن : دقیقتر بخوام بگم بین این مراحل با توجه به تعداد ترنسفرهای فری کدوم مرحله بهتره از وایلد کارت استفاده کنم ؟

Before round of 16 second legs : 2
    Before quarter-finals first legs : 5
    Before quarter-finals second legs : 2
    Before semi-finals first legs : 5
    Before semi-finals second legs : 2
    Before final : 5
    به نظرم چون فاصله مرحله گروهی تا یک هشتم نامحدوده پس اونجا مشکلی نیست. بعد هم که میشن هشت تیم و میشه پنج ترنسفر داشت که کافیه، چون تقریبا میشه حدس زد چه تیمهایی به این مرحله راه پیدا میکنن و بازیکن ازشون داریم و همون تعداد ترنسفر کافیه. به همین ترتیب همون 5 تای قبل از نیمه‌نهایی و خود فینال.
    و معمولا نتایج هم در این مراحل نزدیک به هم هستن و دیگه 7 گل تو یه بازی زدن و بازی با تیمهای ساده‌ی گروهی وجود نداره.
    برای همین نظرم رو اینه که تو همین مرحله‌ی گروهی با توجه به بازیهای ساده‌ی یکی از سه هفته‌ی باقی مونده خوبه که وایلد کارت رو استفاده کرد. و با کمی شانس امتیاز بالا بدست آورد.
    باز البته برمیگرده به تیم هر کسی و اینکه ترکیبش چطوریه و ...

12. 4 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

بعد مدتی ته جدول بودن و چسبیدن به رتبه 36 ام ، بلاخره این هفته از ته جدول کنده شدم و به سمت بالا حرکت کردم

برگ وحشی هم زدم ولی خیلی فرقی نکرد. استرلینگ هم که این هفته بازی نکرد تقریبا معادلات خیلی ها رو بهم ریخت. کین هم که در یک بازی کاملا یک طرفه مقابل لیوپول معجزه کرد ( واقعا میشه اینو گفت ) و دو گل و یک پاس گل داشت که هیچکس حتی فکرشو نمیکرد که این اتفاق ممکنه بیفته و خیلی ها لوکاکو رو کاپیتون کردن .

الان همه دارن میرن سانه رو بخرن احتملا جای استرلینگ. ولی استرلینگ هفته دیگه دبل میکنه

این هفته کلا بازی ها و نتایج خیلی عجیب بود. هفته دیگه باز عجیبتر خواهد بود مراقب باشید. از حالا به بعد شرایط بسیار پیچیده میشه.

14. 2 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

این هفته رکورد Free Hit شکسته شد به خاطر مصدومیت هری کین و سایر بازیکنان و بازی های سختی که در پیش بود.
    من خودم استفاده کردم و شدیدا خراب کردم، به طوری که تیم اصلیم رو میذاشتم 8امتیاز بیشتر میگرفت!
    وضعیت یکم پیچیده شده، لیگ ستاره مشخصی نداره و همه بازیکن ها ریسک خاص خودشون رو دارن. نکته جالبم اینه که واقعا ستاره غیر منتظره ای تا اینجا نداشتیم که قیمتش شدید بره بالا

16. این کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

این هفته رکورد Free Hit شکسته شد به خاطر مصدومیت هری کین و سایر بازیکنان و بازی های سختی که در پیش بود.
    من خودم استفاده کردم و شدیدا خراب کردم، به طوری که تیم اصلیم رو میذاشتم 8امتیاز بیشتر میگرفت!
    وضعیت یکم پیچیده شده، لیگ ستاره مشخصی نداره و همه بازیکن ها ریسک خاص خودشون رو دارن. نکته جالبم اینه که واقعا ستاره غیر منتظره ای تا اینجا نداشتیم که قیمتش شدید بره بالا
    هیچ چیزی تو فانتزی صددرصد و قابل پیش‌بینی نیست
    و احتمالاته که می‌تونه تأثیر بیشتری داشته باشه
    (گرچه باید بازیها رو دید و بازیکن خوب رو نگه داشت. مثلا هفته‌های اول پوگبا و مخی و این هفته‌ها سانه)
    قرار بود این هفته خط حمله‌ی آرسنال( مسوط-الکسیس-لاکازت) کولاک کنند، اما کاری نکردند.
    قرار بود صلاح کولاک کنه ولی پنالتی هم گل نکرد و یک نیمه با منفی آوردنش تعداد زیادی که کاپیتانش کرده بودند رو نگران‌تر کرد.
    و ...
    و از همه مهتر قرار بود آگوئرو به تنهایی کاری کنه که در تاریخ لیگ برتر و فانتزی ماندگار بشه
    اما دیدیم که چه شد و حدس می‌زنم پپ، این پپ لعنتی، صفحه‌ی اصلی fpl رو چک می‌کنه و دیده که صدهاهزار نفر این بازیکن رو خریدن و اومد برای اینکه ضدحالی اساسی زده باشه به اون تعداد و درمجموع بیش از یک میلیون انسان در دنیا که می‌دونست کاپیتان هم خواهد بود، اصلا به او بازی نداد. (باز خوبه دقیقه‌ی 90 وارد بازیش نکرد )

اما در مورد بنس free hit بهتر بود صبر می‌کردی چون بهترین وقت برای استفاده‌ از این سه بنس در نیم فصل دومه و هفته‌های آخر و تنها برای نیم فصل اول همان وایلدکارت کافیه.
    فری هیت برای هفته‌ای که اونجا نیمی از تیم‌ها بازی نخواهند کرد و با استفاده از این بنس میشد تیمی که احتمال زیاد نیمی از بازیکناش بازی نخواهند کرد رو کامل کرد.
    البته همین هفته هم برای اینکه کین رو نفروخت هفته‌ی خوبی بود ولی همون اصل مهم فانتزی یعنی لعنت بهش باعث میشه اونی که انتظار داریم نشه

پس

لعنت به فانتزی

18. 6 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز cao-cao's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ناکجا اباد

پيش فرض

دوستان ببخشید پریدم وسط حرفاتون من الان ثبت نام کردم
    و تیمم رو هم چیدم
    میشه بگید باید چیکار کنم و اینکه راهنمایی چیزی بکنید ما تازه کار رو یکمی پیشترفت کنیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •