تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 17 اولاول ... 511121314151617 آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 168

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

حتما حدس زدی سوال اولم چیه

- کاپ رو خیلی خوب پیش رفتی همچنان و رفتی در جمع هشت هزار نفر. خیلی نتیجه‌ی خوبیه. دوست داشتی باز هم از کاپ بنویس.

- از هفته‌ی 31 بگو.

- نیمکتت و امتیازی که میشد بدست آورد. چه شد که اینطور شد ترکیب؟

- برنامه‌ت برای هفت هفته‌ی باقی‌مانده و دو لیگ کلاسیک و هدتوهد و هفته‌ی دیگری مثل همین هفته (هفته‌ی 35) که خواهیم داشت و هفته‌‌های دبل چیه؟

ممنون

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 3 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

Oh My God

شیخ

شیخ ابتدا:
    - از هفته‌ی 31 بگو.

- ابتدای فصل هفته‌ها همراه با شیخ الشیوخ به همه‌ مریدان نشون دادین که باید بروند سر به بیابان بزنن و آنگاه همان سر را به جیب مراقبت فرو همی برند تا شاید بتونن خودشون رو به شیوخ برسونن. شیخ چه شد که اینطور شد ؟

- تریپل اون هم هفته‌ی 29. میدونی که همین امتیاز این هفته‌ی صلاح میتونست تو اون هفته اتفاق بیفته. ولی با این حال چرا اون هفته؟ و نگه نداشتی مثلا برای هفته‌ی دبل.

- برنامه‌ت برای هفت هفته‌ی باقی‌مانده و دو لیگ کلاسیک و هدتوهد و هفته‌ی دیگری مثل همین هفته (هفته‌ی 35) که خواهیم داشت و هفته‌‌های دبل چیه؟

ممنون

4. 4 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

Oh My God

شیخ

شیخ ابتدا:
    - از هفته‌ی 31 بگو.

- ابتدای فصل هفته‌ها همراه با شیخ الشیوخ به همه‌ مریدان نشون دادین که باید بروند سر به بیابان بزنن و آنگاه همان سر را به جیب مراقبت فرو همی برند تا شاید بتونن خودشون رو به شیوخ برسونن. شیخ چه شد که اینطور شد ؟

- تریپل اون هم هفته‌ی 29. میدونی که همین امتیاز این هفته‌ی صلاح میتونست تو اون هفته اتفاق بیفته. ولی با این حال چرا اون هفته؟ و نگه نداشتی مثلا برای هفته‌ی دبل.

ممنون

با سلام و‌درود خدمت شما دادای گرامی برادرم احمد و با درود فراوان به روح پرفتوح بنیانگذار نظام فانتزی

بنده در هفته ی ۳۱ متاسفانه فری هیت رو‌ استفاده کردم ، صلاح رو‌از اول فصل داشتم همیشه و غیر از دو یا سه بازی کلا کاپیتان بنده بوده و از ابتدای فصل هم مدام عرض کردم که صلاح فانتزی و صلاح کاپیتانی در صلاحه

البته بنده خیلی پیگیر هد تو هد و کلاسیک نیستم‌ و اون جام سردار شهید که لیگ چند نفره ی دوستانه ی ما هست برام در درجه ی اول اهمیت هست ، تریپل رو هم بخاطر اون جام استفاده کردم و جالب اینکه همونطور که خود نیک میدانی اون تریپل باعث دگرگونی کامل صدر جدول و فشرده شدن رقابت در صدر جدول شد ؛ بنا به تعبیری دست خدا در اون تریپل مشهود بود و اون تریپل آخرین تیر ما بود که کارگر هم افتاد

البته در هد تو هد اوضاعم خیلی بدک نیست ، با رده ی دوم ۶ امتیار فاصله هست و چند هفته هم باقی مونده که البته بنده فقط دیگه بنس نیمکت رو دارم در چنته

درکل بنده فصل اولی هست که در فانتزی به شکل جدی وارد شدم و به نطر خودم تا اینجا بد کار نکردم ، و اینکه همونطور که بالاتر عرض کردم تمام تمرکز خود ر روی جام اولین یادواره ی سردار سرباز مهندس معلم مسعود کینگ گذوشتم
    و اینکه برنامه ی ما حفظ جایگاه فعلی هست تا انشاالله در فصل آینده بتونیم عملکرد بهتری داشته باشیم و البته در هفته های پیش رو بنا به نیاز هفته ترنسفرهای جذابی خواهیم داشت با منفی های فراوان : دی

6. 6 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

به به دشمن خونی خودم

- از هفته‌ی 31 بگو.

- نیمکتت و دفاع کریستال که شاید فکرش رو هم نمیکردیم بتونه کلین کنه. درسته؟

- نظرت درباره‌ي لیگ امسال چیه و تا الان چطور برات پیش رفته و چه جاهایی بود که باعث شد به تیمت ضربه بزنه؟

ممنون

واقعا این هفته 31 عجیب بود ! اصلا فکر نمی کردم 100 امتیاز بگیرم ! ولی خب صلاح جور امتیاز 5 و خورده میلیون نفر فانتزی بازو کشید !

نیمکت که هیچی ! جای ake می خواستم چارلی دنیلزو بیارم گفتم اصلا خوب نبوده این فصل و شانس پاس گل دادنش کمه ! پاس گل داد ! استانیسلاس رو می خواستم بزارم گفتم احتمالا زاها بهتر باشه ! Milivojevic رو گفتم همه گلاش رو پنالتی بوده بی خیالش ! و ... !

لیگ امسال هم مثل هر سال جذاب بوده ! تا الان هم خوب نبوده و امتیاز های منفی زیادی رو برای تعویض ها گرفتم ! بعضی بازیکنا رو سریع فروختم و بعضیا رو با اصرار بی خودی نگه داشتم ! مثلا برنلی دفاعاش دیگه خوب نیستن ولی نفروختم ! کلا عملکرد دفاعام امسال ضعیف بود و خیلی ضرر کردم ! البته به نظرم کلا مدافعا عملکردشون خوب نبود ! از اورتون و ساوتهمپتون انتظار بیشتری می رفت !

برای دبل ها که برنامه ویژه ای داریم ! BB رو فعال می کنم ! هد تو هد امیدوارم جز 3 نفر اول باشم ! ولی کلاسیک یه خورده سخت شده ! هر چند پارسالم همین اوضاع بود ولی در نهایت دشمنی خونی شما شدم ! : )

8. 6 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

چناب لوک
    دل ما از دست شما خون است. با خالی کردن میدان و مخفی شدن در جزیره ای دور، باعث طغیان سمت تاریک نیرو شدی

- دادا ابتدا از لوک بگو و دیدی لستش رو و خودش و بی‌بی‌ایت رو تو اسکار؟
    دادا آخه این چکاری بود که با ما کردن؟! یعنی مضخرفترین و بیخود ترین و پر از ایراد ترین استار تاریخ بود. یعنی من اگه rian رو پیدا ببینم .. یعنی دستم بهش برسه ......... بقیش قابل گفتن نیست
    به قول یکی از طرفداران "Well done Rian you've broken the unbreakable "
    اگه ندیدی توضیحات پایین رو نخون
    یجوری بود گفتم شاید من اشتباهی فیلم رو دانلود کردم. این چه فیلمی بود آخه؟! شخصیت پردازی های ضعیف. من موندم اون اسنوک مادر مرده از کجا پیداش شد؟! بعد اصلا زیر کدوم بوته عمل اومده بود؟! با اون قدرت ماورایی و عجیب و غریبش که حتی از امپراطور خدا بیامورز هم انگار قوی تر بود چرا اسیر صحنه آرایی خطرناک یک جوانک خام و بی عرضه و سست عنصر شد؟! با استفاده از نیرو بین رن و ری بدون اینکه متوجه بشن، چت تصویری برقرار میکرد بعد نتونست بفهمه که شمشیر داره کنارش حرکت میکنه و ..
    بعد انگار داستان فیلم داره تکرار میشه. قسمت اول یه امیدی زنده میشه و قسمت دوم همه چیز تقریبا تا مرحله به چاک رفتن پیش میره و یحتمل قسمت سوم هم بر طبل شادانه بکوب لوکیشن هام تکرار میشه. مثلا تو قسمت 5 رفتن تو یه سیاره برفی قایم شده بودن و دفاع میکردن تو اینجا هم رفتم تو همچین سیاره ای که سطح انگار برفی بود ولی خب خلاقیت جناب کارگردان اینجا وارد عمل شد و این سری برفی در کار نبود بلکه نمک بود : )) خلاصه اینکه دارث دیزنی عیدی بدی به ما داد

- از هفته‌ی 31 بگو.
    بریم سراغ فانتزی.
    هفته 31 کدوم هفته بود؟
    اوایل هفته ترسناک و فجیعی به نظر میرسید ولی خب به لطف چیپ جدیدی که امسال اضافه کردن به خیر و خوشی گذشت و حتی بیشترین امتیاز این فصلم رو همین هفته آوردم. البته وقتی بازیا شروع یه افسوس بزرگ هم برام داشت و اینکه چرا یادم رفته بود توسون رو به ترکیب اضافه کنم. بعد هم لامصب کلی گل و بیشتر افسوس خوردم
    میشد هم از فری هیت استفاده نکنم چون عملا با سه بازیکن از لیورپول میتونستم بدون منفی خوردن 74 امتیاز جمع کنم اما خب الان هم ضرر نکردم.

یکی از کسایی هستی که وحید‌.زد باید نصیحتت کنه برای منفی نخوردن. به عنوان استاد منفی خوردن خوبه که شما هم از این موضوع بگی و نصیحت کنی هممون رو که منفی بخوریم چی میشه نخوریم چه.
    وقتی منفی بخوری یعنی منفی خوردی و اگر نخوری خب منفی نخوردی
    ریسک هست بالاخره و هیجان خوبی هم داره. بیشتر بدرد افرادی میخوره که دیگه چیزی برای از دست دادن ندارن. البته بعضی هفته ها میشه با نوش کردن منفی جلوی ضرر بیشتر رو گرفت و یا اینکه یه هفته ترانسفر نکنی و هفته بعد با یه منفی سه تا ترانسفر داشته باشی که عملا میشه تیم رو رفرش کرد. خلاصه من خودم منفی رو میپسندم و همین هفته هم هشتایی تا الان زدم تو رگ

- این اولین یادواره‌ی سرباز شهید --- چیه؟‌
    اعزامم به خدمت مقدس سربازی مصادف شد با شروع فصل جدید و فانتزی که میثم لطف کرد بخاطر دل گرمی دادن بهم یه لیگ یادواره زد به اسم "اولین یادواره شهید سرباز معلم" که واقعا وقتی اومدم و اسم لیگ رو دیدم بی نهایت خندم گرفت و احساس بسیار خوبی داشت
    و باید گفت که رقابت بسیار شدید شده و بنده تمام تلاشم رو گذاشتم تا حداقل سروش قهرمان اون لیگ نشه

- به نظرت عاقات چند دقیقه می‌تونه جلوی عاقا وینچنزو دووم بیاره؟
    تیم که شرایط زیاد جالبی نداره امسال. من خودمم انتظار خلق معجزه ندارم و حتی همون پیامبرش هم کدوم یه معجزه داشتن و هاینکس هم سال 2013 معجزه خودش رو نشون داد، باشد ایمان بیاورند اما خب رفتن عبدلله رو آوردن
    سویا رو که با هر فیلم و سیانسی شده میبریم و اگه رم بتونه بارسا رو شکست بده امید داریم برای فینال
    فلسفه اومدن هاینکس این بود که تیم از همه نپاشه و در کوتاه مدت بهترین راه حل بود و خودش هم قمار بزرگی کرد با این حرکت اما اکثر طرفدارای بایرن توقع خاصی واقعا از این پیرمرد دوست داشتنی ندارن. تیم احتیاج به نیروهای جدید مخصوصا تو پست وینگر که سالیان دور با روبری همیشه مدعی بودیم. البته اگه عاقامون سال بعد بمونه بسیار عالی هست که خیلی بعید به نظر میرسه.
    برنامه‌ت برای هفت هفته‌ی باقی‌مانده و دو لیگ کلاسیک و هدتوهد و هفته‌ی دیگری مثل همین هفته (هفته‌ی 35) که خواهیم داشت و هفته‌‌های دبل چیه؟
    سعی میکنم کمتر منفی بخورم تا بلکه به 4 نفر اول لیگ کلاسیک برسم که شدنی هم هست. هد تو هد رو برنامه ای ندارم
    هفته 35 که به نسبت 31 خیلی خوبه. میشه با سرمایه گذاری روی آرسنال، لیورپول و اورتون به سلامت ازش عبور کرد. البته تا اون موقع ستی یا لیورپول یکیشون حذف شدن که حذف شدن یکیشون نشانه خوبی هست برای فانتزی.
    ممنون
    با تشکر از شوما

10. 6 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

wow
    دومین بار که بالای 100 امتیاز آوردی. Great

1- از هفته‌ی 31 بگو.

2- هفته‌های اخیر و نیم‌فصل دوم بسیار خوب برات پیش رفته. چه شد که اینطوری شده؟ و آیا صبر فاکتور مؤثری در این پیشرفت بوده مخصوصا کسی که می‌شینه از قسمت یک تا الان که قسمت صد و سی و چهل هزار و سیصد و دومین قسمت وان پیس پخش شده رو میبینه؟

3- شغیریع مثلا ابتدا زده بود مصدوم ، درباره‌ی این بازیکن بگو و تامکینز که در نیمکتت بود.

4- برنامه‌ت برای هفت هفته‌ی باقی‌مانده و دو لیگ کلاسیک و هدتوهد و هفته‌ی دیگری مثل همین هفته (هفته‌ی 35) که خواهیم داشت و هفته‌‌های دبل چیه؟

5+ البته یک استاد مسلم فانتزی یادمه زمانی سخن نغزی فرمودند که : "در فانتزی آنچه مهم است هدتوهد است نه کلاسیک" البته اون موقع آن استاد در جدول هدتوهد درصدر بودند

ممنون

سلام سال نو مبارک

1- خب بالاخره اولین فرصت برای فعال کردن فری هیت از راه رسید و اگه برنامه‌ی بازی‌های به تعویق افتاده معلوم می‌شد شاید ازش استفاده نمی‎کردم به هر حال سه تا بازیکن گلزن لیورپول رو از قبل داشتم و با یک ترنسفر مجاز و یه منفی می‌شد به همین حوالی امتیازی رسید و این قابلیت رو مثلاً در هفته‌های دبل استفاده کرد

2- اوایل فصل واقعاً بدشانس بودم و سمت هر بازیکنی می‌رفتم آفتابه لازم می‌شد الان تیما و بازیکنا به ثبات لازم رسیدن و بهتر می‌شه انتخابشون کرد. در مورد انیمه‌ها و همین وان پیس هم باید گفت تاثیر داره؛ اینکه یه هدف سخت داشته باشی و لوفی باشی (: تازگی یه انیمه به اسم کایجی دیدم که خدای هدتوهد بود

3- خب شروع هفته یه ترکیب از بازیکنایی که فکر می‌کردم امتیازآورن چیدم ولی دیگه فرصت نشد تغییرش بدم تا مثلاً همزمان دفاع و دروازبان از تیمی مثل بورنموث نذارم. احساس می‌کنم چون تامکینز رو نیمکت گذاشتم امتیاز خوبی آورد

4- برنامه‌ام اینه که هر چی شد بازی رو تا آخر ادامه بدم و لذت ببرم (:

5+ دیده شده آن استاد مسلم فانتزی هنوز اعتراف نکرده که لوکاکو از موراتاجون بهتره البته شاید دلیش اینه که وقتی مجبور شد بخرش براش اندازه ارزن امتیاز آورد

ممنون از شما به امید مصاحبه‌ی بعدی

12. 5 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

حتما حدس زدی سوال اولم چیه
    - کاپ رو خیلی خوب پیش رفتی همچنان و رفتی در جمع هشت هزار نفر. خیلی نتیجه‌ی خوبیه. دوست داشتی باز هم از کاپ بنویس.

سلااام.جالب تر از حدس زدن سوالتون، بابت پیگیریای انگیزه بخشتون خوشحال شدم )
    کاپو که باز یاداوری کردین سوز دلم تازه شد:(( متاسفانه با یه اختلاف امتیاز کم بدجور باختم. تیم حریفمم خیلی بهتر تیم من نبود. من از گل به خودی جونز خوردم:/ حیف شد محرک خوبی برا تلاش سفت و سخت ترم توی مدیریت تیمم بود. البته تعویضا و برنامم داشت حول برد همون یه حریف مقابلم میچرخید. کوتاه مدت شده بود.
    بهرحال تجربه دلچسبی بود)
    - از هفته‌ی 31 بگو.
    - نیمکتت و امتیازی که میشد بدست آورد. چه شد که اینطور شد ترکیب؟

هفته ۳۱ رو که تنها جایی میدونستم که باید هیت براش زد. اکثر تیما از آخر جدول با یه انگیزه بالا برا اینکه از این فرصت استفاده کنن خودشونو بکشن بالا. روی کریستال و بورنموث و لیورپول خیلی حساب باز کردم. بازیکنایی که انتخاب کردم تقریبا اکثرا از بهترینا بودن. علت انتخابمم که براساس عملکرد چند هفته قبلشون بود. ولی خب بهرحال از زاویه دید یه تجربه اولی بود و یکم توی آنالیزشون ضعیف عمل کردم. چیدمانم اشتباه بود. یه سری گزینه های خیلی خوب هافبک مث مانه و استنلیسم که بابت دفاع از دست دادم. میشد بیشتر بگیرم ولی خب بدم نشد.

منتظر بودم ببینم تکلیف بازی های به تعویق افتاده چی میشه. چون هنوز وایلدم رو دارم.یکم تیمم الان اوضاش خرابه. مخصوصا دفاعم. تعویض مهاجم توی برنامم نبود فعلا که هری کین کارو خراب کرد

14. 4 کاربر از @Vishk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

برای دومین ماه متوالی Morteza4SN با میانگین امتیاز بالای ۷۰ بهترینِ ماه شد و داره به رتبه اول مجموع نزدیک می‌شه. احسنت.

R
    ماه هفته‌های
    تیم
    فانتزی باز برتر ماه
    امتیاز میانگین
    ۱
    آگوست ۱ تا ۳
    Sa3er F30
    Meisam
    ۲۰۸
    ۶۹/۳۳
    ۲
    سپتامبر ۴ تا ۷
    Real Britain
    SA3EDLORD
    ۲۶۹
    ۶۷/۲۵
    ۳
    اکتبر ۸ تا ۱۰
    Grandmasters
    Ahmad
    ۱۸۱
    ۶۰/۳۳
    ۴
    نوامبر ۱۱ تا ۱۴
    Mithrandir
    bleu2u4u
    ۲۴۹
    ۶۲/۲۵
    ۵
    دسامبر ۱۵ تا ۲۱
    Hero
    hesam 63
    ۴۴۲
    ۶۳/۱۴
    ۶
    ژانویه ۲۲ تا ۲۵
    Senbonzakura
    M . Sayid
    ۲۵۹
    ۶۴/۷۵
    ۷
    فوریه ۲۶ تا ۲۸
    One Piece Morteza4SN ۲۱۱
    ۷۰/۳۳
    ۸
    مارس ۲۹ تا ۳۲
    One Piece Morteza4SN ۲۹۳
    ۷۳/۲۵
    ۹
    آوریل ۳۳ تا ۳۶

۱۰
    می ۳۷ و ۳۸

فصل
    ۱ تا ۳۲
    Hero
    hesam 63
    ۱۸۶۶
    ۵۸/۳۱

16. 6 کاربر از Amir_oscar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

تا حالا حدود 10 هزار نفر هری کینو به تیمشون اضافه کردن ، ولی فک کنم 5 کارته شد و بازی بعد محرومه ! اگه اینجوریه که حواستون باشه

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

تا حالا حدود 10 هزار نفر هری کینو به تیمشون اضافه کردن ، ولی فک کنم 5 کارته شد و بازی بعد محرومه ! اگه اینجوریه که حواستون باشه
    اشتباه کردم :
    The five yellow card count is “reset” on 31st December. It means a player receiving their fifth yellow card of the season on January 1 or later will not receive a ban.

: ||

19. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •