تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: خاموش شدن ناگهانی خوردرو پراید 131

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض خاموش شدن ناگهانی خوردرو پراید 131

با سلام
    ماشین من پراید 131 مدل 90 هستش
    یه چند وقتی بودش که چراغ چکش روشن و خاموش میشد بردم تنظیم موتور گفت دور کند فنش خرابه منم دیگه پیگیری نکردم بعد یه مدت یه بار که رفتم استارت بزنم دیدم ماشین استارت میخوره ولی روشن نمیشه دقت کردم دیدم وقتی سوئیچ رو باز میکنم اون صدای گیز که یعنی پمپ در حال کشیدن بنزین هست نمیاد(پشت آمپر کاملا همه چراغ ها روشنه و برق هست) چند بار که دوباره سوئیچ رو باز و بسته کردم دیدم اون صدای گیز اومد و ماشین روشن شد.من خودم فکر کردم پمپ بنزین براش مشکلی پیش اومده باشه
    بردم مقاومت فن رو عوض کردم چراغ چک خاموش شد ولی این مشکل ناگهانی نکشیدن بنزین توسط پمپ همچنان پابرجاست البته نه خیلی ولی هر چند روز یه بار یهو میدیدم که میخوام روشن کنم استارت میخوره ولی روشن نمیشه یعنی بازم پمپ بنزین نمیکشه (احتمال داره نیمسوز شده باشه؟)
    حتی تا حالا دو سه باری در حال حرکت و در سرعت 70 80 کیلومتر یهو ماشین خاموش کرده به طوری که عقربه های کیلومتر شمار و دور موتور یهو میاد پایین مثل زمانی که ماشین خاموشه و چراغ‌های صفحه آمپر روشن میشه دوباره که استارت میزنم روشن میشه
    بردم پیش تعمیرکار گفت پمپت بنزین میکشه و مشکلی نداره اگه مشکل داشته باشه اصلا بنزین نمیکشه نه اینکه چند باری سوئیچ رو باز و بسته کنی بعد یهو به کار بیافته، احتمالا از رله دوبلشه عوضش کردم ولی بازم گاهی میبینم همینجوری میشه
    پیش هرکی بردم تشخیص نداده و میگه ماشینت درست کار میکنه هیچیش نیست، تنظیم موتورم زدم چیزی نشون نداده میگه همه چی خوبه
    موندم چیکار کنم اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه خیلی ممنونم اگه سریع جواب بدین
    مشکل از پمپشه؟
    یا برق ماشین؟
    یا چیز دیگه؟
    Last edited by mr.nikbakht; 08-07-2017 at 10:02.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    ماشین من پراید 131 مدل 90 هستش
    یه چند وقتی بودش که چراغ چکش روشن و خاموش میشد بردم تنظیم موتور گفت دور کند فنش خرابه منم دیگه پیگیری نکردم بعد یه مدت یه بار که رفتم استارت بزنم دیدم ماشین استارت میخوره ولی روشن نمیشه دقت کردم دیدم وقتی سوئیچ رو باز میکنم اون صدای گیز که یعنی پمپ در حال کشیدن بنزین هست نمیاد(پشت آمپر کاملا همه چراغ ها روشنه و برق هست) چند بار که دوباره سوئیچ رو باز و بسته کردم دیدم اون صدای گیز اومد و ماشین روشن شد.من خودم فکر کردم پمپ بنزین براش مشکلی پیش اومده باشه
    بردم مقاومت فن رو عوض کردم چراغ چک خاموش شد ولی این مشکل ناگهانی نکشیدن بنزین توسط پمپ همچنان پابرجاست البته نه خیلی ولی هر چند روز یه بار یهو میدیدم که میخوام روشن کنم استارت میخوره ولی روشن نمیشه یعنی بازم پمپ بنزین نمیکشه (احتمال داره نیمسوز شده باشه؟)
    حتی تا حالا دو سه باری در حال حرکت و در سرعت 70 80 کیلومتر یهو ماشین خاموش کرده به طوری که عقربه های کیلومتر شمار و دور موتور یهو میاد پایین مثل زمانی که ماشین خاموشه و چراغ‌های صفحه آمپر روشن میشه دوباره که استارت میزنم روشن میشه
    بردم پیش تعمیرکار گفت پمپت بنزین میکشه و مشکلی نداره اگه مشکل داشته باشه اصلا بنزین نمیکشه نه اینکه چند باری سوئیچ رو باز و بسته کنی بعد یهو به کار بیافته، احتمالا از رله دوبلشه عوضش کردم ولی بازم گاهی میبینم همینجوری میشه
    پیش هرکی بردم تشخیص نداده و میگه ماشینت درست کار میکنه هیچیش نیست، تنظیم موتورم زدم چیزی نشون نداده میگه همه چی خوبه
    موندم چیکار کنم اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه خیلی ممنونم اگه سریع جواب بدین
    مشکل از پمپشه؟
    یا برق ماشین؟
    یا چیز دیگه؟
    من یه 111 داشتم مشکل خاموش شدن یهویی داشت در حین حرکت...هیشکی سر در نمیاورد چشه نمایندگی و تعمیرکار و دستگاه دباگ و...تا آخر یه بنده خدا گفت مشکل ار استپر گازشه...عوض کردم با 30 تومن کلا حل شد!!!
    شمام یه تست کن اینو...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام، ماشین تون چیه؟

Sent from my S8-701u using Tapatalk
    پراید 131se مدل 90
    دیروز دیگه کلا قاطی کرده بود ماشین استارت میزدم روشن میشد باز سریع خاموش میشد چراغ چکش هم روشن نمیشد موقع باز کردن سوئیچ
    بردم تنظیم میگه سنسور مپ مشکل داره
    پیش هرکی میبرم هرکی یه چیز میگه الانم باز ماشین راحت کار میکنه بدون هیچ مشکلی چراغ چکش هم روشن میشه موقع استارت و مشکلی نداره بعضی وقتا میزنه به سرش
    به نظرتون مشکلش
    چیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •