تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: راهنمایی درباره خرید مودم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض راهنمایی درباره خرید مودم

سلام
    من تو موارد مربوط به اتصالات و امکانات و ... مودم ها اطلاعات کافی ندارم .
    ساده تر بگم نمیفهمم وقتی یه مودم قیمت اش 400 هست یکی 200 چه فرقی با هم دارند .
    حالا سوال من این هست که :
    برای منی که از مودم برای ارتباط برای دستگاه کامپیوتر ، 2-3 دستگاه موبایل- تلویزیون برای دیدن شبکه های اینترنتی فیلیم و ... و ps4 میخوام برای آنلاین بازی کردن استفاده میکنم کنم چه مودمی خوبه ؟!
    در حال حاضر مودم من linksys wag200g هست . که مال 10-12 سال پیش هست آیا همین کفایت میکنه ؟
    یا
    یه مدل دیدم : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که نمیدونم به دردم میخوره یا هزینه اضافی هست .

یه مدل دیگه هم هست : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که نمیدونم واقعا این 100 اضافه تر قیمت برای من کارایی داره یا نه .
    مودم هم linksys دوست دارم، قبلا مودم های دی لینک و ... داشتم به مشکلات زیادی بهشون برخوردم . اما این لینکسیس یه چیز دیگه ای هست و بود برای خودش .
    Last edited by R_Carlos; 05-07-2017 at 17:53.

2. این کاربر از R_Carlos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

دوست عزیز تشریف ببرید بازار بهتره اصلا انلاین پیشنهاد نمیکنم مخصوصا از این وبسایت شما میتونید مدلهای بیشتر و با قیمتهای بهتری از بازار تهیه کنید

از این سایت هم که لینک دادی کلا خرید نکنی بهتره خیلیهارو میشناسم مشکل داشتن با این وبسایت

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوست عزیز تشریف ببرید بازار بهتره اصلا انلاین پیشنهاد نمیکنم مخصوصا از این وبسایت شما میتونید مدلهای بیشتر و با قیمتهای بهتری از بازار تهیه کنید

از این سایت هم که لینک دادی کلا خرید نکنی بهتره خیلیهارو میشناسم مشکل داشتن با این وبسایت
    اتفاقا این سایت خیلیم کارش درسته شما اطلاعاتت کافی نیست اشتباه راهنمایی نکن ضمنا کاملا برعکس گفتی توی خرید آنلاین راحتی و تنوع خرید بیشتری هست تا خوردن به پست یه فروشنده بی انصاف و گرون فروش تو بازار

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سایتی که کلاهبرداری میکنه کجای کارش درسته ؟ البته مشخصه که از همه کلاهبرداری نمیکنن وگرنه تا الان کلا سایتشون بسته شده بود مدیرش هم آب خنک میخورد
    شما که از چیزی اطلاع نداری بهتره ندانسته موضع گیری نکنی ! وگرنه باید شک کرد که چرا باید از همچین ادمهایی دفاع کرد !
    از اونجایی که خودم هر ماه چندین خرید انلاین انجام میدم و هم بازار زیاد رفت و امد دارم مطمئنن میدونم چیدارم میگم و بهترین پیشنهاد رو به این دوستمون دادم حالا دیگه از بازار بخرن یا از هرجای دیگه بخودشون مربوطه بهم زدن تاپیک بحث بیمورد فقط صاحب تاپیک رو ناراحت میکنید

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سایتی که کلاهبرداری میکنه کجای کارش درسته ؟ البته مشخصه که از همه کلاهبرداری نمیکنن وگرنه تا الان کلا سایتشون بسته شده بود مدیرش هم آب خنک میخورد
    شما که از چیزی اطلاع نداری بهتره ندانسته موضع گیری نکنی ! وگرنه باید شک کرد که چرا باید از همچین ادمهایی دفاع کرد !
    از اونجایی که خودم هر ماه چندین خرید انلاین انجام میدم و هم بازار زیاد رفت و امد دارم مطمئنن میدونم چیدارم میگم و بهترین پیشنهاد رو به این دوستمون دادم حالا دیگه از بازار بخرن یا از هرجای دیگه بخودشون مربوطه بهم زدن تاپیک بحث بیمورد فقط صاحب تاپیک رو ناراحت میکنید
    نه خیر اتفاقا مشکل شما اینه از کل داری ذهنیت ملت رو خراب میکنی نسبت به خرید آنلاین اونم تو عصر حاظر بعد دقیقا اومدی حرف منو واسه خودم تکرار میکنی !! بنده هم خدا رو شکر همه خریدام رو آنلاین انجام دادم طرفداری از سایت خاصی هم نکردم هیچ مشکلی هم نداشتم مقداد ای تی هم فقط یه مثال بود و نماد هم داره و از این نظر حداقل معتبره شما هم که مخالفی مثل قرون گذشته برو فقط از بازار خرید کن
    Last edited by Memonex; 07-07-2017 at 18:43.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

اولی مودم روتر Adsl هست دومی vdsl یعنی دومی رو فقط در صورتی باید بخرید که سرویس vdsl از مخابرات داشته باشید .. همین که کافو ش همه جا هست .. و برای کارایی که شما میکنید بهتر هست طبیعتا یعنی دیدین تلویزیون اینترنتی و ps4 و از این چیزا .. منتها وایرلس اش اونقدر برد نداره

لینک سیس هم بهترین برند هست و با دی لینک اصلا قابل مقایسه نیست ! مثل مقایسه تویوتا پرادو هست با جی لی و چری

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

تفاوت مودم های لینک سیس با بقیه مودم ها فاحش هست ! حتی asus که من خودم نداشتم ، من یادم میاد 6-7 سال پیش که adsl هنوز بیشتر از 2 مگ نمیدادن و من هنوز از سیم کشی داغون داخل ساختمان استفاده میکردم ، اولین بار یه لینک سیس گرفتم wag 160 یا 120 شاید ، تفاوت فاحش بود ! مخصوصا در بازی call of duty که من خیلی میکنم

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

تفاوت مودم های لینک سیس با بقیه مودم ها فاحش هست ! حتی asus که من خودم نداشتم ، من یادم میاد 6-7 سال پیش که adsl هنوز بیشتر از 2 مگ نمیدادن و من هنوز از سیم کشی داغون داخل ساختمان استفاده میکردم ، اولین بار یه لینک سیس گرفتم wag 160 یا 120 شاید ، تفاوت فاحش بود ! مخصوصا در بازی call of duty که من خیلی میکنم
    البته ایسوز برند یکم Networking در جهان است.

Sent from my ASUS using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •