تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 47 از 47

نام تاپيک: تکرار مداوم همه چیز!

داره خودمونی میشه Arash-Farvardin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خواهش میکنم بهش برسید

این حل شد؟ دیگه همچین چیزی نیست؟
    این مال همون پلاگینا بوده من گفتم ک دیروز بعدش شما ک درامد داری از اینکار خب بخر این پلاگینارو من نمیدونم قیمتش چ قدره ولی فک نکنم خیلی باشه .. اگه بودجت میرسه بخر هم یه چی گیر اون کسی ک ساخته اینو بیاد( چون واست فایده داره داری ازش پول در میاری) هم شمام یه عمری لذتشو ببری ادم مثلا میاد نر مافزار مدیا پلیر رو کرکشو میگیره مثلا میگم من ک خودم استفاده نمیکنم از اینا خب درامدی نداره ازش مجبوره نمیتونه بخره
    ولی شما ک 3 دی مکس استفاده میکنیاگه بودجشو داری کم کم جمع کن یه نسخ هاورجینال بخر ساپورت رایگانم بگیر ...ارزشش رو داره...
    ممنونم ازت زحمت زیادی دادم بهت...نه نمیشه همه خرید چون فقط قیمت اوریجینال 4 تا از از پلاگینها 1000 دلاره و 1 ترابایت پلاگین رو نمیشه به آسونی خرید چون من فقط یه پک 4 تایی پلاگینو گفتم و این تازه کوچولوش بود! .....اما مشکل همچنان پابرجاست و هاردو زدم و درایو سی پر میشه کماکان...اما همینکه اسم ویروس رو شما گفتی خودش کمک بزرگی بود که ممنونم ازت...این اسمو تو اولین اسکن نورتون دیده بودم و قرمزم بود اما چون نمیدونستم کارش چیه بهش دست نزدم.اگه خواسته بودم پاکش کنه مشکل حل بود...میرم سراغ آنتی ویروس تا نصب و اسکن کنم...دوست عزیز زحمتت دادم خیلی ممنون

2. این کاربر از Arash-Farvardin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

خواهش میکنم.
    ما فقط ویندوزت از شر اون خلاص کردیم خلاص کردن اون ویروس از هاردت کار من یا این نرم افزار نیس فقط انتی ویروس میتونه پاکش کنه...
    اهان پس خیلی گرونه اوکی من باب مثال گفتم ..ب سلامتی پس خوبم پول از توش در میاد اگه یه نرم افزار به این گرونی رو بلدی خوش باشی
    شماباز هاردت زدی بهش؟ من ک گفتم نزن ای بابا من این همه گفتم نزن دو بار هم گفتم. اونایی ک بود و درست شده بود رو پاک کردم من شما دوباره زدی بهش باز اومد سرجاش...یعنی روز از نو روزی هم از نو
    اصن نمیخواد بری ی پی سی دیگه حالا ک ویندوزت باز ویروسسی شد رو همین درسش میکنیم نورتن ولش کن نمیخواد اصن انتی ویروسم نصب کنی
    شاید این نرم افزار پیداش کنه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    حالا ک باز الوده شد درایو ویندوزت پس رو همین بزن باز اسکنش کن این هم کم حجمه 500 مگ هم نمیخواد دانلود کنی..

4. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از این دانلود کن اگه کار نمیده
    دانلودش کن اجراش کن هاردت بزن به کیثت

6. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه عزیز برادر مشکلی پیش نمیاد.میام میگم حالا.ویندوز آلوده نمیشه....الآن وسط اسکنم میرم و میام خبر میدم...اینم که لطف کردی و فرستادی رو دانلود کردم...مرررررسی از زحمتت

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

خواهش میکنم اگه بازم مشکلی داشتی بگو الوده شد دیگه دوباره مگه اینکه نورتن پیداش کنه پاکش کنه هم از هارد اکسترنال هم اینترنال
    اگه درست نشد باز بگو درسش میکنم
    سی پی یو کر ای 7 داری ک یه انتی ویروس نصب کن روش جونت راحت کن
    اینو نصب کن چینیه ولی خیلییییی خوبه مجانی مجانی مجانی نورتن هم نمیخوای این کارش درست تره نورتن امریکایی تا اونجایی ک من میدونم

9. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خواهش میکنم اگه بازم مشکلی داشتی بگو الوده شد دیگه دوباره مگه اینکه نورتن پیداش کنه پاکش کنه هم از هارد اکسترنال هم اینترنال
    اگه درست نشد باز بگو درسش میکنم
    سی پی یو کر ای 7 داری ک یه انتی ویروس نصب کن روش جونت راحت کن
    اینو نصب کن چینیه ولی خیلییییی خوبه مجانی مجانی مجانی نورتن هم نمیخوای این کارش درست تره نورتن امریکایی تا اونجایی ک من میدونم
    بازم مرسی داداش گلم...نورتون هنوز آپدیت نکرده و اسکن نکرده پیداش کرد و فرنطینش کرده.البته گذاشتم آپدیتم شد و برات عکساشو میفرستم( نا گفته نماند برنامه های شما رو هم تست کردم و به همین نتیجه رسید)...هار یدکو هم گداشتم و همه رو باهم اسکن کردم...باشه گزاشتم دانلود کنم.ممنون.دست گلت درد نکنه خیلی زحمت دادم شرمنده و ...مرسی

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

11. این کاربر از Arash-Farvardin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

خواهش میکنم دوست عزیز خب خداروشکر ک نورتن پیداش کرد ودرس شد زحمتی نبود و نیس مشکلی داشتی بازم بیا بپرس دشمنت شرمنده .

13. 2 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •