تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: مشکل کارت گرافیک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

13 مشکل کارت گرافیک

سلام خسته نباشید
    یه چند وقتی هستش که یه کم ارتقا سیستم دادم مشخصات سیستم فعلی:
    Motherboard:MSI MS-7788
    Processor: Intel(R) Pentium(R) CPU G2030 @ 3.00GHz (2 CPUs), ~3.0GHz
    Memory: 8192MB ddr3 bus1333 RAM
    graphic card:NVIDIA gt610 2gb ddr3
    فقط یه رم 4 انداختم شد 8 و کارت گرافیکمو عوض کردم اولی radeon hd 5450 بودش اونم 2 گیگ
    کارت گرافیک الانم از قبلی قوی تره از گرافیک بازیام راضی هستم فقط یه مشکل خیلی بزگی هستش اونم گیر کردن وسط بازیه .... تو بعضی از بازیا اینجوری خودمم اصلا سر در نیاوردم از چیه مثلا داخل gta v فقط تو مرحله دوم موقع دزدیدن ماشین این کل پی سی هنگ میکنه ... هیچ جوری هم نمیشه از دکمه و ... استفاده کرد جالبشم اینه که وقتی دارم چت صوتی میکنم صدا میاد میره ولی سیستم کلا تو گیر کرده هیچی هم عمل نمیکنه... مثلا تو بازی ها بعضیاشون تکستور رو بالا میبرم یه دفعه رنگ مانیتور چجوری انگار به هم میریزه.... بعضیا بازیا هم که موقع لودش همین که میره تو گیر میکنه پی سی =( هیچ راهی جز ری استارت ندارم =(

جاهایی خونده بودم که ممکنه مشکل از رم باشه... منم رم جدیدمو در اوردم بازم این مشکل رو داش پس معلوم میشه از کارت گرافیکه چون تنها چیزی که فرق کرده تو کامپیوتر این قطعه بوده یهجا هم شنیدم گفتن از حرارت کارت گرافیک هم میتونه باشه... پس چرا بعضی از بازیا مت پدر گرافیکو هم درمیارم اخ نمیگه؟فقط تیک میندازه...(راستی این مشکل من فقطو فقط تو بازی هستش تو فیلم اینا مشکل نداره)یه جاهم نوشته بود احتمال داره پاورت ضعیف باشه من عکس پاورمو پاین میزارم کسی که وارده لطفا کمک کنه یه نظری بده من چیکار باید بکنم؟

خیلی ممنونم هرکی هر نظری داره بده ببینم چه خاکی باس تو سرم بریزم

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

شما 5450 دادین رفت 610 گرفتین عجیبه ؟.خب عزیز کارت 128 بیتی رو دادی کارت 64 بیتی گرفتی .معلومه که توبازیهای سنگین کم میاره.دقیقا مثل تصویرشماره 3

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

شما 5450 دادین رفت 610 گرفتین عجیبه ؟.خب عزیز کارت 128 بیتی رو دادی کارت 64 بیتی گرفتی .معلومه که توبازیهای سنگین کم میاره.دقیقا مثل تصویرشماره 3

حرف شما درست ولی من داخل مغازه طرف تست کردمو دیدم که اره از کارت گرافیک قبلی من بهتره ارزش داره یه 40 50 تومن پول بزارم بدم... حالا نمیدونم چرا کارت گرافیک قبلی من بهتر از این نبوده... کاری با اینا نداریم.. تو همه بازی ها سنگین کم نمیاره فقط یه 50 40 درصد بازیا اینجوریه.مثلا تو ارما اصلا تیک و لگ نداره مثل هلو میره تو بازی وسط بازی که دارم حال :| میکنم یه دفعه همینجوری بی دلیل اینجوری میشه رنگاش بعد یه 1 دقیقه خیلی به هم میریزه و مثل بقیه بازیا گیر میکنه و باس ریست کنم ... فقط باز هم میگم چت که مثلا تو تیم اسپیک میکنم صدام میره و میاد.

تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

درایورگرافیک کلا پاک کن دوباره نصب کن .ولی بازم میگم کارت ضعیفی بهت دادن بعضی ازبازیها نرخ فرم اتومات داره یا 3dبالا مشکل میخوری یکی ازضعیفترین کارتهای موجود خریدکری

زیادم روش فشاربیاری چیپ گرافیک میسوزه

اگردست دوم خریدی شایدچیپ ضعیفه ونیازبه تعمیرداره اگرنوخریدی ومشکل دما نداری که نهایت قدرت کارتت همینه .باهاش بساز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

درایورگرافیک کلا پاک کن دوباره نصب کن .ولی بازم میگم کارت ضعیفی بهت دادن بعضی ازبازیها نرخ فرم اتومات داره یا 3dبالا مشکل میخوری یکی ازضعیفترین کارتهای موجود خریدکری

زیادم روش فشاربیاری چیپ گرافیک میسوزه

اگردست دوم خریدی شایدچیپ ضعیفه ونیازبه تعمیرداره اگرنوخریدی ومشکل دما نداری که نهایت قدرت کارتت همینه .باهاش بساز

نه دست دو نیستش. پس یعنی سریع تا :| به قول شما چیزیش نشده ردش کنم بره؟اگه شما تو خرید قطغات وارد هستید لطفا میشه یه کارت گرافیک بهم پیشنهاد کنید؟یکی از دوستام میگه 1gb ddr5 بهتره از 2gb ddr3 هستش... نمیدونم زیاد بودجه خوبی ندارم نسبت به این سیستم و رمم یه کارت گرافیک پیشنهاد میدی؟الان من 200 تومن بودجه دارم ولی اگه فکر میکنین با 200 تومن کارت گرافیک خوبی گیرم نمیاد یکم با این سر کنم تا یکی بهترشو بخرم؟

تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

درسته ddr5 دوبرابر ddr3 سرعت داره اما نه 1گیگش بگرددنبال 2گیگ به بالا ddr5

اگربودجه کم داری فعلا کارت r240 2g ddr3 گزینه خوبیه دایرتکسشم 12 است قابل اپدیت به 13 (درصورت انتشار)

کارت کوچیک وکم مصرفی هست قبلا داشتم ازش بدنیست چیپش لبتابیه برای همین دمای پایینی داره قدرتشم نسبتا خوبه

اگربودجه شما پایینتره میتونی 630 2g بخری مارتوراه میندازه

یاخیلی برندهای دیگه هست فقط دقت کن برای بازی فرکانس هستش از750 کمترنباشه مموری کلاک هم از900وحتما 128 بیتی باشه و2 گیگ به

بالا هرچی بالاتربهتر.اینا توبخش معرفی کارت درسایتها هست

Last edited by حبیب 35; 04-07-2017 at 17:22.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

درسته ddr5 دوبرابر ddr3 سرعت داره اما نه 1گیگش بگرددنبال 2گیگ به بالا ddr5

اگربودجه کم داری فعلا کارت r240 2g ddr3 گزینه خوبیه دایرتکسشم 12 است قابل اپدیت به 13 (درصورت انتشار)

کارت کوچیک وکم مصرفی هست قبلا داشتم ازش بدنیست چیپش لبتابیه برای همین دمای پایینی داره قدرتشم نسبتا خوبه

اگربودجه شما پایینتره میتونی 630 2g بخری مارتوراه میندازه

یاخیلی برندهای دیگه هست فقط دقت کن برای بازی فرکانس هستش از750 کمترنباشه مموری کلاک هم از900وحتما 128 بیتی باشه و2 گیگ به

بالا هرچی بالاتربهتر.اینا توبخش معرفی کارت درسایتها هست

خیلی ممنونم.من زیاد اطلاعات ندارم یه کارت گرافیک خوب که قیمتشم مناسب باشه معرفی میکنید؟همه این چیزهایی که گفته باشید داشته باشه ۱۲۸ بیت و۲ گیگ به بالا و... با این سیستمم جور باشه. راستی یه سوال دیگه ddr5 به مادربرد هایه ddr3 میخوره؟یعنی کارت گرافیک مثل رم نیست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

خیلی ممنونم بابت کمکتون.من زیاد اطلاعات ندارم درباره کارت گرافیک.این اخرین اپگرید سیستممه بعدش میره تا سال بعد لطفا یه چیزی پیشنهاد بدین نسبت به بقیه قطعاتم خوب باشه قیمتشم یه کاری میکنم ولی زیاد بالا نباشه.از بدبختی من تو شهرستان زتدگی میکنم اینجاهم هیچکس هیچی بلد نیست اصلا نمیدونه چرا باید قطعات باهم مچ باشن...لطفا اگه کسی وارده یه کارت گرافیک معرفی کنه تو این یه سال یه بازی بکنیم حداقل

تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

باتوجه به اطلاعات ذکرشده درپست قبل ازسایتهای فروش برندومدل خودتونوانتخاب کنید به نظر من ام اس ای وگیگا برندهای بهتری برای گیم هستن.موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

خیلی ممنونم ... من به زور تونستم بودجمو به 400 تومن برستون نظرتون درباره کارت گرافیک gtx 750 2gb ddr5 و r7 260x 2gb ddr5 چیه؟ قیمت r7 نگاه کردم 400 اینا بود ولی 750 نزدیکا 600 بود... به نظرتون کدوم رو بگیرم؟اگه کارت گرافیک بهتری سراغ دارید(لطفا به سیستم و پاورم* نگاه کنید) لطفا بگید...

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •