تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 119

نام تاپيک: کمپین پیگیری مشکل محدودیت سرعت اینترنت برخی از سیم‌کارت‌های همراه اول

اگه نباشه جاش خالی می مونه S I G N A L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ISFAHAN

پيش فرض کمپین پیگیری مشکل محدودیت سرعت اینترنت برخی از سیم‌کارت‌های همراه اول

با سلام. به دلیل مشکل ناشناخته‌ای در شبکه‌ی همراه اول، سرعت اینترنت برخی از سیم کارت‌ها با وجود خرید بسته‌ی آلفا+ (و بدون هیچ دانلود اضافی از قبل) به حداکثر ۸ مگابیت بر ثانیه محدود شده است. لطفاً اگر سرعت اینترنت سیم‌کارت همراه اول شما هم به نهایتاً ۸ مگابیت بر ثانیه محدود شده است و با سیم‌کارت‌های دیگر همراه اول مشکل سرعت ندارید، در این کمپین اعتراض و پیگیری مشکل شرکت کنید.

ویدئوی محدودیت سرعت در شبکه‌ی 4.5G همراه اول:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفاً اگر شما هم با این مشکل روبرو هستید نتایج سرعت خودتون را به اشتراک بگذارید تا مشکل را پیگیری کنیم.

2. 18 کاربر از S I G N A L بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

با سلام. به دلیل مشکل ناشناخته‌ای در شبکه‌ی همراه اول، سرعت اینترنت برخی از سیم کارت‌ها با وجود خرید بسته‌ی آلفا+ (و بدون هیچ دانلود اضافی از قبل) به حداکثر ۸ مگابیت بر ثانیه محدود شده است. لطفاً اگر سرعت اینترنت سیم‌کارت همراه اول شما هم به نهایتاً ۸ مگابیت بر ثانیه محدود شده است و با سیم‌کارت‌های دیگر همراه اول مشکل سرعت ندارید، در این کمپین اعتراض و پیگیری مشکل شرکت کنید.

ویدئوی محدودیت سرعت در شبکه‌ی 4.5G همراه اول:

لطفاً اگر شما هم با این مشکل روبرو هستید نتایج سرعت خودتون را به اشتراک بگذارید تا مشکل را پیگیری کنیم.
    سلام
    والا من این مشکل رو هر جوره که میشد پیگیری کردم ! آخرشم خودشون نتونستن دلیلی براش پیدا کنن و منم بیخیالش شدم !

4. 3 کاربر از fanoostalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

ایرانسل هم همین طوره ، یا عشقیه ، یا قانون تصویب کردن که محدود باشه

6. این کاربر از حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سرعت من چه در همراه اول چه ایرانسل اومده پایین. سرعت دانلود 4جی همراه اول اومده روی 260کیلوبایت و سرعت دانلود 4جی ایرانسل اومده روی 450 کیلوبایت.
    سرعت رو خودشون اوردن پایین . از بالا بهشون دستور دادن حتما...

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ISFAHAN

پيش فرض

سلام
    والا من این مشکل رو هر جوره که میشد پیگیری کردم ! آخرشم خودشون نتونستن دلیلی براش پیدا کنن و منم بیخیالش شدم !
    سلام. این مشکل چند ساله که در شبکه‌ی همراه اول وجود داره، انتظار میرفت با توسعه‌ی شبکه مشکلات اینچنینی هم برطرف بشه و وضعیت شبکه هم بهینه باشه. ولی همراه اول ثابت کرد با وجود پول و تجهیزات بعضاً بهتر، یک دهم مدیریت خوب ایرانسل را نداره... هدف این کمپین اینه که افراد ابتدا مشکل خودشون را اعلام کنند و بعد از طریق تمام راه های ممکن این مشکل را به گوش مسئولین همراه اول برسونیم. ان‌شاالله که با پیگیری جمعی و گروهی به هدف خواهیم رسید و این مشکل رفع خواهد شد.

9. این کاربر از S I G N A L بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

من هم همین مشکل رو دارم. دکل ما روی 5 مگاهرتز هست. سرعت دانلود من تا قبل از 7 صبح زیر 1 مگ هست ولی در طول روز تا 2.5 مگ هم میرسه. کاملا مشخصه که محدودیت وجود داره. بسته شبانه قبلاً داشتم و مشکلی نداشتم. الآن فقط بسته روزانه دارم
    Last edited by مسعود626262; 04-07-2017 at 08:10.

11. 2 کاربر از مسعود626262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

ما تو شهر تبریز 15 مگاهرتز روی باند 3 و 15 مگاهرتز روی باند 7 پهنا داریم مشکل ما اینه که اولا حالت فورجی پلاس فعال نمیشه چون گوشی من آیفون هست معلوم نیست که پلاس میشه یا نه ثانیا سرعت رو تا 9 مگابیت محدود کردن من به سایت 195 همراه با عکس های اسپیدتست شکایت کردم گفتن تا یک ماه مشکل حل میشه

13. 2 کاربر از bsm1992 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ISFAHAN

پيش فرض

ما تو شهر تبریز 15 مگاهرتز روی باند 3 و 15 مگاهرتز روی باند 7 پهنا داریم مشکل ما اینه که اولا حالت فورجی پلاس فعال نمیشه چون گوشی من آیفون هست معلوم نیست که پلاس میشه یا نه ثانیا سرعت رو تا 9 مگابیت محدود کردن من به سایت 195 همراه با عکس های اسپیدتست شکایت کردم گفتن تا یک ماه مشکل حل میشه
    سلام. دقیقاً مشکل همین هست که شما گفتید. شما مطمئن باشید در محدوده +4G هم باشید این حالت روی گوشی شما فعال میشه (ویدئوی بنده در اولین تاپیک را ببینید)، ولی همچنان سرعت به ۸ مگابیت بر ثانیه محدود هست. اینکه یه کم بالاتر یا پایین تر از ۸ میشه طبیعیه، ولی به طور اسمی روی ۸ مگابیت بر ثانیه محدود هست.
    در اصفهان هم همین طوره و ۱۵ مگاهرتز برای باند ۳ (بعضاً ۱۰ مگاهرتز هم دیدم) و ۱۵ مگاهرتز هم برای باند ۷ عرض باند فرکانسی در نظر گرفتند (البته در حالت تجمیع یک دکل ۲۵=۱۰+۱۵ هست).

این اسکرین شات از چند ماه قبل هست. منظور این هست که اگر محدودیتی اعمال نشده باشه، با عرض باند ۵ مگاهرتز حدود ۳۰ مگابیت بر ثانیه سرعت دانلود میشه داشت:

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام. دقیقاً مشکل همین هست که شما گفتید. شما مطمئن باشید در محدوده +4G هم باشید این حالت روی گوشی شما فعال میشه (ویدئوی بنده در اولین تاپیک را ببینید)، ولی همچنان سرعت به ۸ مگابیت بر ثانیه محدود هست. اینکه یه کم بالاتر یا پایین تر از ۸ میشه طبیعیه، ولی به طور اسمی روی ۸ مگابیت بر ثانیه محدود هست.
    در اصفهان هم همین طوره و ۱۵ مگاهرتز برای باند ۳ (بعضاً ۱۰ مگاهرتز هم دیدم) و ۱۵ مگاهرتز هم برای باند ۷ عرض باند فرکانسی در نظر گرفتند (البته در حالت تجمیع یک دکل ۲۵=۱۰+۱۵ هست).

این اسکرین شات از چند ماه قبل هست. منظور این هست که اگر محدودیتی اعمال نشده باشه، با عرض باند ۵ مگاهرتز حدود ۳۰ مگابیت بر ثانیه سرعت دانلود میشه داشت:

بله فقط با 5 مگاهرتز میشه 37.5 مگابیت یعنی حدودا 4 مگابایت سرعت گرفت

16. این کاربر از bsm1992 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

بله فقط با 5 مگاهرتز میشه 37.5 مگابیت یعنی حدودا 4 مگابایت سرعت گرفت
    2.5 مگا هرتز تا چند میده؟

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •