تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 12 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 119

نام تاپيک: کمپین پیگیری مشکل محدودیت سرعت اینترنت برخی از سیم‌کارت‌های همراه اول

داره خودمونی میشه iman76's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

2.5 مگا هرتز تا چند میده؟
    دوست عزیز برای 20*3 مگاهرتز 450 مگابیت یعنی 56 مگابایت که میشه 3 کریر کت 9
    برای 20*2 مگاهرتز 300 مگابیت یعنی 37 مگابایت که میشه 2 کریر کت 6
    برای 20 مگاهرتز 150 مگابیت که میشه 18 مگابایت 1 کریر کت 4
    برای 15 مگاهرتز 112 مگابیت یعنی 14 مگابایت
    برای 10 مگاهرتز 75 مگابیت یعنی 9 مگابایت
    برای 5 مگاهرتز 37 مگابیت یعنی 4 مگابایت
    برای 2.5 که فک نکنم استاندارد باشه 18 مگابیت یعنی 2 مگابایت
    این سرعت 8 مگابیتی که میده یعنی 1.15 مگاهرتز

3. 3 کاربر از bsm1992 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوست عزیز برای 20*3 مگاهرتز 450 مگابیت یعنی 56 مگابایت که میشه 3 کریر کت 9
    برای 20*2 مگاهرتز 300 مگابیت یعنی 37 مگابایت که میشه 2 کریر کت 6
    برای 20 مگاهرتز 150 مگابیت که میشه 18 مگابایت 1 کریر کت 4
    برای 15 مگاهرتز 112 مگابیت یعنی 14 مگابایت
    برای 10 مگاهرتز 75 مگابیت یعنی 9 مگابایت
    برای 5 مگاهرتز 37 مگابیت یعنی 4 مگابایت
    برای 2.5 که فک نکنم استاندارد باشه 18 مگابیت یعنی 2 مگابایت
    این سرعت 8 مگابیتی که میده یعنی 1.15 مگاهرتز
    داداش این استاندارد کلیش هست با همراه اول فرق می کنه در 5 مگاهرتز همراه اول نهایت 25 مگابیت سرعت میده ( از کارشناس فنی که مراجعه کرده بود به دکل پرسیدم و گفت این شرایط ایده ال هست که محاله این سرعت رو بده مشترک در صورت وجود پهنای باند سرعتش بین 15 تا 20 مگابیت میشه وقتی دکل روی 5 مگاهرتز باشه )

اگه نباشه جاش خالی می مونه S I G N A L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ISFAHAN

پيش فرض

داداش این استاندارد کلیش هست با همراه اول فرق می کنه در 5 مگاهرتز همراه اول نهایت 25 مگابیت سرعت میده ( از کارشناس فنی که مراجعه کرده بود به دکل پرسیدم و گفت این شرایط ایده ال هست که محاله این سرعت رو بده مشترک در صورت وجود پهنای باند سرعتش بین 15 تا 20 مگابیت میشه وقتی دکل روی 5 مگاهرتز باشه )
    سلام. دوست عزیز شما انیشتین هم حرفی زد حق داری شک کنی و خودت دنبال حقیقت باشی! تست صفحه‌ی قبل بنده را ندیدید؟! بنده IDM سرعت بگیرم از ۳۰ مگابیت بر ثانیه هم بیشتر خواهم شد! (کمی بیشتر، با همان ۵ مگاهرتز عرض باند). بنده خودم کارآموز اینها بودم در اداره‌ی کل ارتباطات سیار یکی از استان ها. ضمن اینکه استاد با سواد و عالی اونجا داشتیم، افراد بی سواد که اطلاعات کاربران اینجا را هم نداشتند، وجود داشت....

هدف این تاپیک بحث در مورد عرض باند فرکانسی و اینها نیست، پیش فرض اینه که فرد با الفبای مخابرات آشنایی داره و اینجاست و میخواد مشکل واضحی که وجود داره ابتدا اعلام کنه که هست ( عکس و فیلم قرار بده و مستند حرف بزنه) و بعد از طریق راه های ممکن به صورت جمعی و گروهی برای حل مشکل اقدام کنیم.
    دوستانی که تکی و از قبل برای حل این مشکل اقدام کردند زیاد امیدی به طرف شدن مشکلشون نداشته باشند، چون اینگونه مشکلات را باید چندین کاربر به صورت همزمان اعلام و برای رفعش پیگیری کنند.

6. این کاربر از S I G N A L بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سلام. دوست عزیز شما انیشتین هم حرفی زد حق داری شک کنی و خودت دنبال حقیقت باشی! تست صفحه‌ی قبل بنده را ندیدید؟! بنده IDM سرعت بگیرم از ۳۰ مگابیت بر ثانیه هم بیشتر خواهم شد! (کمی بیشتر، با همان ۵ مگاهرتز عرض باند). بنده خودم کارآموز اینها بودم در اداره‌ی کل ارتباطات سیار یکی از استان ها. ضمن اینکه استاد با سواد و عالی اونجا داشتیم، افراد بی سواد که اطلاعات کاربران اینجا را هم نداشتند، وجود داشت....

هدف این تاپیک بحث در مورد عرض باند فرکانسی و اینها نیست، پیش فرض اینه که فرد با الفبای مخابرات آشنایی داره و اینجاست و میخواد مشکل واضحی که وجود داره ابتدا اعلام کنه که هست ( عکس و فیلم قرار بده و مستند حرف بزنه) و بعد از طریق راه های ممکن به صورت جمعی و گروهی برای حل مشکل اقدام کنیم.
    دوستانی که تکی و از قبل برای حل این مشکل اقدام کردند زیاد امیدی به طرف شدن مشکلشون نداشته باشند، چون اینگونه مشکلات را باید چندین کاربر به صورت همزمان اعلام و برای رفعش پیگیری کنند.
    خب الان مشکلات خیلیه بعد نمیان مثلا بخاطر یه کاربر تو یه منطقه بیان بریزن درستش کنن که
    الان به فرض منم مشکل شمارو داشته باشم خب باهم شکایت کنیم شما اصفهانی من تهران منطقه ها فرق میکنه بعد یکی باید عین منو شما پیدا شه حساسیت به خرج بده تا شرکت بفهمه و بیاد مشکل رو اوکی کنه بنظرم باید یه 3 نفری اینا از هر منطقه پیدا شه و درخواست باشه

مهندس چرا دکل های همراه وقتی ارتقا میدن مثلا قبلا3 جی بود الان فورجی کردن 2جی ضعیف تر شده
    ولی ایرانسل رو ال تی ای 3 خط انتن داره رو ترجی 4 تا 2 جی فول سیگناله
    تو تماس جدیدا یه سری نقاط از محلمون اصلا انتن نمیده خونه هم ی جاهایش ضعیفه
    خبری از volte و vowifi هم نیس

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ISFAHAN

پيش فرض

خب الان مشکلات خیلیه بعد نمیان مثلا بخاطر یه کاربر تو یه منطقه بیان بریزن درستش کنن که
    الان به فرض منم مشکل شمارو داشته باشم خب باهم شکایت کنیم شما اصفهانی من تهران منطقه ها فرق میکنه بعد یکی باید عین منو شما پیدا شه حساسیت به خرج بده تا شرکت بفهمه و بیاد مشکل رو اوکی کنه بنظرم باید یه 3 نفری اینا از هر منطقه پیدا شه و درخواست باشه

مهندس چرا دکل های همراه وقتی ارتقا میدن مثلا قبلا3 جی بود الان فورجی کردن 2جی ضعیف تر شده
    ولی ایرانسل رو ال تی ای 3 خط انتن داره رو ترجی 4 تا 2 جی فول سیگناله
    تو تماس جدیدا یه سری نقاط از محلمون اصلا انتن نمیده خونه هم ی جاهایش ضعیفه
    خبری از volte و vowifi هم نیس
    سلام. مشکل منطقه ای نیست، مشکل سراسریه و کاربری در اصفهان و تبریز همین مشکلو داره. وقتی برخی از سیم کارت ها (مثلاً سیم کارت های 4G با شماره‌ی قدیمی تر) در شبکه شناسایی میشند و اجازه ی ورود به شبکه را پیدا میکنند محدودیت سرعت ۸ مگابیت بر ثانیه روی اونها اعمال میشه.
    دکل ها را هم ممکنه در ابتدای راه اندازی پاور یا قدرت موجش را پایین نگه دارند و یه محدوده ی خیلی کمی را پوشش بده، ولی بعداً افزایش میدند. الان همراه اول حتی قدرت موج بالاتری از ایرانسل داره و ایرانسل به خاطر حساسیت های مربوط به مضر بودن امواج، پاور موج پایین تری داره. وقتی دکل‌های جدید وارد مدار میشند، مشخصات سیگنال های دکل های اطراف را هم تغییر میدند، برا همینه که دوستان میبینند rssi و مشخصات دیگه ی سیگنالشون تغییر کرده.

9. 3 کاربر از S I G N A L بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سرعت من خوب بود تا حدود یکماه پیش که چند نفر اومدن مرکز مخابراتی اینجا (دکل همراه اول داخلش هست) و مقداری چه از داخل و چه روی دکل دستکاری کردن و رفتن. من ازشون پرسیدم دارید چیکار میکنید .گفتند دارم 4.5g رو فعال میکنیم!
    قبل تشریف اوردنشون سرعت 4 جی روی 30 مگابیت بود و بعد رفتنشون یکدفعه اومد روی 1 مگابیت
    قبل تشریف اوردنشون سرعت دانلود حدود 3 مگابایت بود و بعد رفتنشون اومد روی 260 کیلوبایت !
    خب معلومه محدود کردن و گند زدن بهش و رفتن.

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت Le0nard0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

وقتی در تعریف ایرانسل و همراه اول سرعت 8مگابیت 4g حساب میشه این کمپین ها و شکایتها به جایی نمیرسه . البته پیگیری کنین شاید مثل بقیه کمپین های تشکیل شده در همین فوروم که تعدادش هم کم نبوده به نتیجه رسید .

12. 3 کاربر از Le0nard0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دکل همراه اول بالای پشت بان خونمونه !!! برای فعال سازی خودم حضور داشتم و با گوشی خودم و خودش تست کردیم !!!! سرعت 25 مگابیت حداکثر بود ( فقط هم خودمون وصل بودیم ) ( بازم میگم پهنای باند دریافتی همراه اول با ایرانسل فرق می کنه ! یک عکس قبلا داخل همین صفحه ی همراه اول وجود داشت برای حداکثر سرعت برای X مگاهرتز ! پیداش می کنم براتون نشون میدم ) ( شاید تنظیمات دکل شما فرق کنه !چون من 3 ساله پیگیر سرعت هستم سرعت بالای 25 مگابیت برای همراه اول روی 5 مگاهرتز تا حالا ندیدم ! شما اولین نفری هستید که میگید ! )
    اینها به کنار مهم نیست
    این شکایت هم به هیچ جا نمیرسه میدونی برای چی : چون طبق قانون سازمان تنظیم مقررات حداقل سرعت 4 جی 128 کیلوبایت هست ! یعنی اگه اپراتورها روی همین سرعت هم محدود کنن کاربر هیچ حقی نداره چون حداقل سرعت رو داره ارائه میده !

14. این کاربر از mohammad_1992 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ISFAHAN

پيش فرض

اینکه کف سرعت 4G
    ۵ مگابیت بر ثانیه هست و ۸ مگابیت بر ثانیه بالاتر هم هست و استاندارده مغالطه هست. بله، حداقل سرعت 4G را ۵ مگابیت بر ثانیه تعریف میکنند، ولی نه اینکه ۱) سرعت شما دائماً این مقدار باشه ۲) سرعت شما محدود شده باشه به این عدد.
    سرعت باید شناور و متغیر باشه بین حداقل و حداکثری که امکان داره و این ۸ مگابیت بر ثانیه یک محدودیت غلط، ناشی از یک تنظمات غلط احتمالا در اوایل توسعه‌ی شبکه هست که باید رفع بشه و سرعت آزاد بشه.

16. این کاربر از S I G N A L بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •