تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: لطفا کمک کنید برای ادامه تحصیل

آخر فروم باز denzelmovie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض لطفا کمک کنید برای ادامه تحصیل

دوستان عزیز من 28 سالمه و دوسال پیش دیپلم تجربی رو گرفتم
    بخاطر مشکلاتی که توو زندگیم داشتم ناچارا نتونستم به درسم ادامه بدم، الان به مدرک نیاز دارم
    میخواستم راهنمایی کنید اصلا ارزش داره وقت بزارم یا نه؟ چون احتمالا تا مثلا به مدرک لیسانس برسم 32-33 سالم میشه
    توو این سن کار تقریبا خوب پیدا میشه؟
    بعد راهنمایی کنید چه رشته هایی اینده شغلی خوبی داره، خودم به زبان و سیستم از نظر نرم افزاری تسلط دارم
    کلا ممنون میشم کمک کنید چه دانشگاهی برم چه تصمیمی بگیرم بهتره خودم اطلاعات زیادی از سیستم دانشگاهی مملکت ندارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام
    طبق دانش فعلی تون که گفتین به سیستم نرم افزاری تسلط دارم به نظرم به سمت برنامه نویسی برید بهتره و همچنین اینو هم یادآور بشم که اگر خواستین دروس فنی بخونین از دانشگاه های فنی شروع کنین چون با پایه ی قوی تر میتونین آینده شغلی مناسبی هم داشته باشین.
    تا جایی که میدونم رشته های کامپیوتر،عمران(معماری) و مکانیک آینده بهتری نسبت به سایر رشته های فنی دارن.

موفق باشین

3. این کاربر از rmahdi1377 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان عزیز من 28 سالمه و دوسال پیش دیپلم تجربی رو گرفتم
    بخاطر مشکلاتی که توو زندگیم داشتم ناچارا نتونستم به درسم ادامه بدم، الان به مدرک نیاز دارم
    میخواستم راهنمایی کنید اصلا ارزش داره وقت بزارم یا نه؟ چون احتمالا تا مثلا به مدرک لیسانس برسم 32-33 سالم میشه
    توو این سن کار تقریبا خوب پیدا میشه؟
    بعد راهنمایی کنید چه رشته هایی اینده شغلی خوبی داره، خودم به زبان و سیستم از نظر نرم افزاری تسلط دارم
    کلا ممنون میشم کمک کنید چه دانشگاهی برم چه تصمیمی بگیرم بهتره خودم اطلاعات زیادی از سیستم دانشگاهی مملکت ندارم
    نه برای سن شما تحصیل برای به دست آوردن کار زیاد توصیه نمیشه مگر اینکه سرمایه ای چیزی برای شروع کار داشته باشین. تسلط به سیستم از نظر نرم افزاری به اون راحتی که فکر میکنین نیست خیلی از مهندسین باتجربه کلی وقت میزارن برای نرم افزار های مورد نیازشون.
    رشته های آینده دار مثل برق و مکانیک و عمران و نرم افزار و .. هستند.

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

میتونین پیام نور یا ازاد مدرک بگرین و وقت ازاد رو تجربی نرم افزار کار کنین یا علمی کاربردی چیزی برین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •