تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: ثبت نام در سایت clixsense.com

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض ثبت نام در سایت clixsense.com

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز .

من میخوام در سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت نام کنم . متاسفانه آی پی های ایران و در حقیقت کاربران ایرانی نمیتونن در سایت ثبت نام کنند . با فیلتر شکن و وی پی ان هم که وارد میشی تشخیص میده و میگه امکان ورود یا ثبت نام نیست . دوستان و اساتید چه راهکاری دارند ؟

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام.
    این به خاطر هست ک ایران تحریم یا شاید قوانین سایتشون جوریه ک کاربرای ایرانی رو مسدود کردن واسه همین نمیشه با ایپی ایران واردش بشی

با وی پی ان هم نمیتونی وارد بشی به خاطر اینکه ک یا ی لیست از ای پی های وی پی انای مختلف دارن و ی دیتابیس ک وقتی وارد سایت میشی ایپیت مشخصه و میدونن شما با وی پی انی و اجازه ثبت نام نمیده ب صورت هوشمند و بلاک این ایپی ک این حلش سادس امتحان کردن وی پی ان های مختلف تا بالاخره یکیش ج بده البته من با چند تا امتحان کردم سریع نشد ...

حدس دوم و حدس خودم هم اینه که ی تکنولوژی دارن مثل Deep packet inspection ک میتونه تشخیص بده شما با پی وی انی.
    ماین هم فک کنم ی راه داشته باشه ولی من بلد نیستم ک چطوری شاید بقیه بدونن و کمک کنن اگرم باشه کار ساده ای هم فک نکنم باشه در ضمن
    شما الان سه راه داری :
    1-راه حل رایگانش: اینکه یکی رو پیدا کنی بتونه واست با تغییرات تنظیمات شبکه و پورت این چیزا و یه وی پی ان دسترسی به این سایت رو واست باز کنه؟ و اون dpi رو رد کنه ک اون یکی فک نکنم اینجا یا حتی تو شهرتون به راحتی پیدا بشه

2- راه حل دوم از همه راحت تر بیخیال این سایت بشی بری یه سایت دیگه پیدا کنی شبیه همین
    اگه خیلی خیلی خیلی واجبه :

3- راه حل سوم بری پول بدی ی وی پی انی بخری ک بتونه dpi رو بایپس کنه مثلا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی مجانی نیست! پولیه $فک نکنم خیلی هزینش باشه شاید ماهی 20 هزار تومن نمیدونم دقیق باید برید ببینید قیمتاشو
    من همین یکی رو خبر دارم دیگه بقیشون رو من خبر ندارم ولی باید باشن..
    Make Your Choice

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز .

من میخوام در سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت نام کنم . متاسفانه آی پی های ایران و در حقیقت کاربران ایرانی نمیتونن در سایت ثبت نام کنند . با فیلتر شکن و وی پی ان هم که وارد میشی تشخیص میده و میگه امکان ورود یا ثبت نام نیست . دوستان و اساتید چه راهکاری دارند ؟
    من دیروز با چند تا وی پی ان رایگان تستش کردم این سایت رو ولی جواب نداد
    بااین نرم افزار(windscribe) هم تست کردم روی چند تا سرووراش ولی ج نداد
    ذهنم درگیر کرده این موضوع تا همین الان اخلاقمه تا یه چی ذهنم درگیر کنه و نفهمم اروم نمیشمهمین الان پرسیدم از کسی جوابش رو بهم گفتن
    راه حلش رایگانش اینه هر کس دیگه هم این مشکل رو داره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این وی پی ان رو دانلود میکنن خودم هم همیشه از این استفاده میکنم رایگانم هست از الترا و سایفون هم بهتره و در ضمن امنیتشم بالاس 10 گیگ هم در ماه حجم داره توسایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم همین حالا عضویت یکسالشو به صورت رایگان گذاشته ماهی 60 گیگ به صورت مجانی!
    وقتی دانلود شد وارد سروراش بشو

canada west
    رو ک انتخاب کنی اون خطایی ک نمایش میداد رو دیگه نمیده ولی فقط رو این کار میکنه ها سرورشو عوض کنی دیگه کار نمیده
    Last edited by sunshineboy; 03-07-2017 at 07:50.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

با سپاس از شما . سرورهای سایت ظاهرا فوق العاده قوی هستند . بعد از تکمیل پروفایلم به سرعت شناسایی شدم که با وی پی ان وصل شدم و از سایت بیرون کردن

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

با سپاس از شما . سرورهای سایت ظاهرا فوق العاده قوی هستند . بعد از تکمیل پروفایلم به سرعت شناسایی شدم که با وی پی ان وصل شدم و از سایت بیرون کردن
    سلام خواهش میکنم من الان این کامنتت رو دیدم
    پس تنها راهتون و راحت ترینش اگه خیلی واجبه و حیاطیه خرید اون وی پی ان یا وی پی انایی شبیه تورگارده.ی سری نرم افزار ها هست ک هم اپن سورسه کار باهاش ساده نیستو همونطور ک گفتم تو پست اولم باید کسی باشه ک شبکه بلد باشه من بلد نیستم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام من راه حل این مشکل رو پیدا کردم و راحت از این سایت کسب درآمد می کنم

آیدی تلگرام mahdirashki4

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

من مشکل این سایت رو پیدا کردم با سند و ویدیو می تونم اثبات کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه تاتانی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زنجان

پيش فرض

آیا با خریدن سرور حقیقی میشه این مشکل رو حل کرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام من راه حل این مشکل رو پیدا کردم و راحت از این سایت کسب درآمد می کنم

آیدی تلگرام mahdirashki4
    راه حل را لطفا بیان کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •