تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: لپ تاپ HP یا ایسوس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض لپ تاپ HP یا ایسوس

دوستان من یه لپ تاپ میخوام
    که وزنش مناسب باشه بخاطر سفر و حمل و ...
    و اینکه با توجه به داشتن کنسول هدفم بازی نیست و صرفا بازی های استراتژیک یا بعضی بازی های سبک هم اجرا بکنه حله البته گرافیک هم برام مهمه ولی نمیخوام مدل بالاترین باشه
    بنظرتون این خوبه و کار راه اندازه؟
    و کار سنگین هم ازش نمیخوام با توجه به اینکه تصمیم گرفتم PC هم ارتقا بدم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و این مدل
    حالا نظرم رو این دو مدل HP بود خوبه بنظرتون یا مدل خاصی از ایسوس پیشنهاد میدین البته خودم چند مدل ایسوس هم دیدم
    ولی به HP بیشتر تمایل دارم
    نظرتون ممنون میشم بگید
    Last edited by sfaiazy; 02-07-2017 at 02:27.

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

و اینکه با توجه به داشتن کنسول هدفم بازی نیست و صرفا بازی های استراتژیک یا بعضی بازی های سبک هم اجرا بکنه حله البته گرافیک هم برام مهمه ولی نمیخوام مدل بالاترین باشه
    و این مدل
    حالا نظرم رو این دو مدل HP بود خوبه بنظرتون یا مدل خاصی از ایسوس پیشنهاد میدین البته خودم چند مدل ایسوس هم دیدم
    نظرتون ممنون میشم بگید
    ‏لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل X541UJ - E
    را در دیجی‌کالا ببین.
    ابن رو به همه پیشنهاد میدم،با توجه به استراتژیک بودن بازیها و سبک بودن گرافیک و سی پی یو مناسب هست.
    ایسوس کلا طول عمر بالایی داره و از اون چیزی که هست خیلی بالاتره.

Sent from my K00E using Tapatalk

3. این کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

و این مدل
    نظرتون ممنون میشم بگید
    اگر قیمت بالا تر میخواین:
    ‏لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل K550VX - B
    را در دیجی‌کالا ببین.

Sent from my K00E using Tapatalk

5. این کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Gabit0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

و این مدل
    نظرتون ممنون میشم بگید
    سلام؛

HP دستگاه های خوبی میزنه ولی بعضی وقتها مشکلات عجیب غریبی داره، بسته به شانسته، ایسوس رو که اصلا پیشنهاد نمی کنم، چون اصلا تجربه خوبی ازش ندارم، به نظرم توی لپ تاپ های این رنج، بهترین گزینه سری Prestige شرکت MSI هست، هم خیلی خوشگله، هم کیفیت ساختش خیلی بالاست، شما فقط کیبوردش رو لمس کنی عاشقش میشی، به نظرم حتما قبل از خرید یه سری برو خیابون ولیعصر (بین چهار راه و میدون) هم دستگاه های MSI و هم دستگاه های Asus و HP رو از نزدیک ببین، بعد تصمیم بگیر، اصلا کیفیتشون قابل مقایسه نیست.

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام؛

HP دستگاه های خوبی میزنه ولی بعضی وقتها مشکلات عجیب غریبی داره، بسته به شانسته، ایسوس رو که اصلا پیشنهاد نمی کنم، چون اصلا تجربه خوبی ازش ندارم، به نظرم توی لپ تاپ های این رنج، بهترین گزینه سری Prestige شرکت MSI هست، هم خیلی خوشگله، هم کیفیت ساختش خیلی بالاست، شما فقط کیبوردش رو لمس کنی عاشقش میشی، به نظرم حتما قبل از خرید یه سری برو خیابون ولیعصر (بین چهار راه و میدون) هم دستگاه های MSI و هم دستگاه های Asus و HP رو از نزدیک ببین، بعد تصمیم بگیر، اصلا کیفیتشون قابل مقایسه نیست.
    خنده دار ترین چیزی که شنیدم!!!!
    یعنی ایسوز از MSI بی کیفیت تره؟!؟!
    شما به جای اینکه تجربه شخصی بذارین سخنان کارشناسان رو بذارید!ایسوس رتبه دوم جهان هست!الته جای اصلیش باید یکم باشه.
    ASUS 2nd
    MSI 7th
    حرفی دیگه نمیمونه.

داره خودمونی میشه Gabit0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

خنده دار ترین چیزی که شنیدم!!!!
    یعنی ایسوز از MSI بی کیفیت تره؟!؟!
    شما به جای اینکه تجربه شخصی بذارین سخنان کارشناسان رو بذارید!ایسوس رتبه دوم جهان هست!الته جای اصلیش باید یکم باشه.
    ASUS 2nd
    MSI 7th
    حرفی دیگه نمیمونه.
    صددرصد MSI از Asus با کیفیت تره!!!

دقیقا باید تجربه شخصی رو بذارید، این دوستمون خودشون میتونن برن نظر کارشناس ها رو بخونن، ولی وقتی سوالشون رو توی انجمن میپرسن دنبال نظر اشخاص هستن نه نظر کارشناس ها، من الان 10 - 12 ساله توی بازار لپ تاپ هستم، اوایل نه MSI و نه Asus هیچکدوم کیفیتشون خوب نبوده ولی توی سالهای اخیر دارم میبینم که Asus فقط داره روی کاغذ قوی میشه و در عمل سر مشتری کلاه میذاره، به عنوان مثال سیستم خنک کننده افتضاحش که برای رفع مشکل سیستم خنک کننده میره فرکانس پردازنده رو پایین میاره، یعنی شما سخت افزار خوبی دارید ولی نمی تونید ازش استفاده کنید، از اون طرف MSI داره همه جوره روی کیفیت محصولاتش کار میکنه، سیستم خنک کننده ش که واقعا تکه، صفحه نمایشش بعد از رتینا بهترینه، سیستم صوتی Hi-Res داره که هنوز هیچ لپ تاپی نداره، کیبوردش سفارشیه و بهترین کیبورد لپ تاپی هست که توی بازار میتونید پیدا کنید، به نظرم توی بازار امروز لپ تاپ ایران (اپل و وایو به کنار!) هیچ دستگاهی به کیفیت MSI نیست.

علاقه ای به بحث کردن توی انجمن ها ندارم، ولی این چیزیه که تجربه کردم...

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

صددرصد MSI از Asus با کیفیت تره!!!

دقیقا باید تجربه شخصی رو بذارید، این دوستمون خودشون میتونن برن نظر کارشناس ها رو بخونن، ولی وقتی سوالشون رو توی انجمن میپرسن دنبال نظر اشخاص هستن نه نظر کارشناس ها، من الان 10 - 12 ساله توی بازار لپ تاپ هستم، اوایل نه MSI و نه Asus هیچکدوم کیفیتشون خوب نبوده ولی توی سالهای اخیر دارم میبینم که Asus فقط داره روی کاغذ قوی میشه و در عمل سر مشتری کلاه میذاره، به عنوان مثال سیستم خنک کننده افتضاحش که برای رفع مشکل سیستم خنک کننده میره فرکانس پردازنده رو پایین میاره، یعنی شما سخت افزار خوبی دارید ولی نمی تونید ازش استفاده کنید، از اون طرف MSI داره همه جوره روی کیفیت محصولاتش کار میکنه، سیستم خنک کننده ش که واقعا تکه، صفحه نمایشش بعد از رتینا بهترینه، سیستم صوتی Hi-Res داره که هنوز هیچ لپ تاپی نداره، کیبوردش سفارشیه و بهترین کیبورد لپ تاپی هست که توی بازار میتونید پیدا کنید، به نظرم توی بازار امروز لپ تاپ ایران (اپل و وایو به کنار!) هیچ دستگاهی به کیفیت MSI نیست.

علاقه ای به بحث کردن توی انجمن ها ندارم، ولی این چیزیه که تجربه کردم...
    منم علاقه ای به بحث ندارم.شایدم شما درست میگین.و شاید این مشکل توی ایران هست.

10. این کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •