تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: تعداد دوستی های قبل ازدواج چه قدره ؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

به نظر من این موضوع یک مساله روانی و فرهنگیه..

یعنی دایی خودم که 2 سال از من بزرگتره و 30 سالشه ...تا حالا 10 ها دوست دختر داشته...یه نیازی درون خودش میبینه به دختر...انگار هر روز باید با 1 دختر حرف بزنه..

ولی من تا 28 سالگی تا حالا نیازی ندیدم با 1 دختر دوست بشم...اصلا هیچ نیازی حس نمیکنم..

دوست دختر و دوست پسر داشتن یه مساله کاملا روانیه فرهنگیه...خیلی از پسرهای فامیل ما هستن که این نیاز روانی رو ندارند..و اصلا دوست دختر ندارند..

..یک مساله خیلی مهمی هستش اینه که چون تو ایران دوستی دختر و پسر یه کار زشت و بد و بعضا جرم محسوب میشه به خاطر فرهنگ غلط مردم ایران...خیلی از پسرها و دختر ها به خاطر همین موضوع دنبال دوستی از جنس مخالف نمیرن...

وگرنه اگر در آمریکا زندگی میکردیم...و دوستی با جنس مخالف یه مساله کاملا عادی بود...شاید الان تو فامیل ما هر پسری 4 تا دوست دختر داشت...

هم مساله روانیه هم یه موضوع فرهنگیه..

اگر من در آمریکا زندگی میکردم شاید تا الان که 28 سالمه حداقل 10 تا دوست دختر میداشتم..ولی تو ایران با این فرهنگ عقب مونده و افراطی و این نگاه بد دنبال دوست دختر نیستم..

اصلا تو این مثل های قدیمی ما...دختر آفتاب مهتاب ندیده...نشونه یک دختر خوب...همین فرهنگ و نگاه غلط مردم ایران باعث شده خیلی از جوونا دنبال ودوستی از جنس مخالف نباشن..مثل من و خیلی از پسر عموهام..

همین که تو پارک یه پسر و دختر راه میرن پلیس پارک بهشون گیر میده همین باعث میشه جوونا فکر کنن دوستی با جنس مخالف یه جرمه..یه جرمه که پلیس میاد و اذیت میکنه..
    من با این صحبتای پارت اخرت موافقت کامل دارم
    تو ایرانم میتونی 10 تا داشته باشی فقط یخورده میدونی فرهنگ قدیم هنوز مونده ن عقب نمونده فرهنگ اتفاقا الان رو به جلو داره میره فقط کنده باید دوره ها با دوره ها عوض شه الان رو ما همون فرهنگی که دخترا تا شوهر نداشتن سیبیل داشتن و .... پسرا هم ن موهاشونو قرطی میزدنو ازین داستاناس و اون فرهنگا کم کم داره ب مرگش نزدیک میشه
    بنده کوچیکتونم 20 تا از خدا سن گرفتم همین چن وقته پیش نزدیک به 3 ماه اینا شخصا خانوم بچه رو سوار ماشین کردم داشتم خیابونو میومدم بالا سمت خیابون خودمون همسایه امونو با دخترش دیدم رفتم سوپر مارکت یخورده تنقلات گرفته بودم بلومبونیم یهو زنه با دختر هندونه فروشش چنان چششش تو چشی با من داخل مغازه کرد اب شدم جلو فروشنده که رفیقم بود بعد من سلام دادم گفتم سلام خاله خوب هستید چنان با سردی انگار که با دختر اون طرح ریختمو قالش گذاشتم این سوخته علیک سلامو فلان گذشت رفت منم سوار شدم گذروندیم رفت اون تایم رو
    گذشت تا اینکه ازین روضه ها ملودی اینا شد مادرم رفت و همدیگرو تو یدونه ازین روضه و .. اینا دیدن همو چناننن به مادر بنده توپیده بود مادرم کلا خجالت زده شده بود گفته بود پسرت خراب شده و ... جلوی رفیقاش ابرو برده بود مادرمونم که مادره دیگ بلاخره دلخور و ناراحت شده بود چیزی نگفت ولی مردممون خیلی عقب افتاده ان اصن به تو چه ربطی داشتو فلان خلاصه کاسرو از خود اش داغ تر کرده بود
    Last edited by MMDFullHD; 14-07-2017 at 18:54.

2. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017
    محل سكونت
    شیخ صدوق شمالی

پيش فرض

سلام
    به نظر من هر کی که گفت قببل از ازدواج اصلا دوست نداشته و شما اولین کسی هستی که از جنس مخالف دارد باهاتون صحبت می کند بدونید که اتفاقا بیش از همه مورد دارد!!!
    مهم اینه که دوست های قبلی کی بودند تا اینکه چند تا بودند!!!؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •