تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: تعداد دوستی های قبل ازدواج چه قدره ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamcp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    همدان

14 تعداد دوستی های قبل ازدواج چه قدره ؟

به نام پاک آفریدگار
    با عرض سلام و احترام
    شما با توجه به شناخت و مشاهده ای که در بین دوستان و آشناهاتون( افراد 20تا 30 سال) دارین چه تعدادی از اونها دوست از جنس مخالف دارن یا داشتن و به نظرتون تعداد اونایی که دارن بیشتره یا اونایی که ندارن؟
    لطفا بگید شهری که در اون هستید؟
    به نظرتون تعداد دخترهایی که دوست پسر دارند بیشترهستند یا پسرهایی که دوست دختر دارند؟
    لطفا پسرا از بزرگنمایی خودداری کنن و دخترا از پپنهون کاری .
    از همگی ممنونم

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

بستگی به شهر ش داره و منطقه ای که توش زندگی میکنید . مثلا اون کردستان که شما زندگی میکنید لیبرال تر هست تا جنوب که ما هستیم ..

اینجا برعکسه این موضوع ، یعنی پسر ها اول ازدواج میکنند بعد کم کم میرن تو کار دختر بازی و دختر های داف علی الخصوص . زن زشت میگیرن ، بعد دخترهای خوشگل که میبینن اینا دارن به زنای زشتشون انقدر محبت میکنند .. خر میشن و میرن باهاشون دوس میشن

من این تکنیک رو حداقل تو دوتا از پسرای فامیل خودمون دیدم ، حتی فکر کنم بابام هم 10 - 20 سال پیش همچین کاری میکرد .. چون یه چیزی رو از ما پنهان میکرد .

باز هم تاکید میکنم اینجا تو شهر های جنوبی برعکسه کاملا ! یعنی اول زن میگیرن ، بعد میرن دنبال دختر بازی

پروفشنال green-mind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

اهمیتی نداره یک شخصیت بیمارگونه اول ازدواج میکه بعد میره سذاغ اشنایی
    یک کاراکتر سالم اول اشنا میشه با کاراکترهای مختلف تا ببینه اول خودش کی هست ؟ چه نیازی داره ؟ چه چیزی توی رابطه براش الویت هست ؟ خودش چه کاراکتری داره نقاط قوتش تو رابطه کجاست باگ هاش کجاست و......
    بعد شروع میکنه به یک جمع بندی که تو پارنترش ظاهرش مهمه مادی مهمه یا شخصیت مهمه ؟ بنابه اون نتایجی که از خودش بدست اورده یعنی کاراکتر خودش رو شناخته ..یک شخصی هم تیپ شخصیت خودش انتخاب میکنه

پی نوشت : منظورم از کاراکترهای مختلف این نیست که صرفا با همه وارد رابطه عاطفی بشه

4. این کاربر از green-mind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

این حرف ها وبلاگی ه ، یعنی ساخته ذهن دختر هاست ، اونم دختر های ایرانی که از جلوی دبیرستان هاشون رد میشی صدای جیغ اشون رو میتونی بشنوی

پروفشنال green-mind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

.
    .
    .

ادم ها حرمت دارند بودنشون / نفس کشیدنشون / احساساتشون
    بله حرف وبلاگی هست متاسفانه کلا حرف های ایرانی جماعت تنها جایی که کاربرد داره وبلاگه البته توی تلگرام و لاین و وایبر و ایستاگرامو و... کاربرد داره
    ولی چه خوبه یک بار برای اولین بار هرکدوم از ما ی نوعی از خودش شروع کنه .. جناب خوبی مسری ه انسانیت مسریه
    چه خوبه باور کنیم ادم ها ادمند رباط نیستند

+

در ضمن به فامیل هاتون بگید ازدواج کردند مبارکشون باشه اما ازدواج هدف نباید میبود براشون ازدواج یک وسیله ست برای ارتقا رشد فکری . شخصیتی . روحی . روانی
    حالا هم که اب از سرشون گذشته و اون دخترهای ابله احتمالا به اذن خاله و پدر و حرف مردم جواب بله رو دادند لطف کنند با هم برند مشاوره ..تا ببینند چطور میتونند یک
    زندگی سالم و درست و پایه ریزی کنند تا اگه روزی تصمیم به بچه دار شدن گرفتند بدونن با بچه باید چه رفتاری داشت

در مورد دوست دخترهای مرد متاهل باید تاسف به عزت نفس نداشته اونا خورد واقعا حجم حقیرانشون قابل تاسفه ...
    به یک حقوقدان میگند چطور میشه کاری کرد که مردها زن دوم نگیرند تا زمانی که خود زن ها یاد بگیرند زن دوم مردی نشند

7. 2 کاربر از green-mind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamcp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

با نام و یاد خدا
    از همه دوستان خواهش می کنم به جای بحث کردن بیهوده متن پرسش را به طور کامل مطالعه کنند به آن پاسخ دهندممنونم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

4*5 تا کافیه
    قبل ازدواج دوست باشی خبری نیست
    ولی ازدواج کردی تعهد دادی . درست نیست بعدش بری سمت کسی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

3 4 تا مناسبه .

و من الله توفیق

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

کلن زیادش خوب نیست
    باید کنترل و مدیریت کرد
    بعد اشباع میشی
    تو زندگی به مشکل میخورن

- - - Updated - - -

دخترا اینروزا تو این مورد افراطی ترن
    ولی 10 تام داشتنه باشن یکیشو دوست دارن
    البته نرمالاشون نه پناه بر خدایی ها

داره خودمونی میشه ❤❤❤'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

به نظر من این موضوع یک مساله روانی و فرهنگیه..

یعنی دایی خودم که 2 سال از من بزرگتره و 30 سالشه ...تا حالا 10 ها دوست دختر داشته...یه نیازی درون خودش میبینه به دختر...انگار هر روز باید با 1 دختر حرف بزنه..

ولی من تا 28 سالگی تا حالا نیازی ندیدم با 1 دختر دوست بشم...اصلا هیچ نیازی حس نمیکنم..

دوست دختر و دوست پسر داشتن یه مساله کاملا روانیه فرهنگیه...خیلی از پسرهای فامیل ما هستن که این نیاز روانی رو ندارند..و اصلا دوست دختر ندارند..

..یک مساله خیلی مهمی هستش اینه که چون تو ایران دوستی دختر و پسر یه کار زشت و بد و بعضا جرم محسوب میشه به خاطر فرهنگ غلط مردم ایران...خیلی از پسرها و دختر ها به خاطر همین موضوع دنبال دوستی از جنس مخالف نمیرن...

وگرنه اگر در آمریکا زندگی میکردیم...و دوستی با جنس مخالف یه مساله کاملا عادی بود...شاید الان تو فامیل ما هر پسری 4 تا دوست دختر داشت...

هم مساله روانیه هم یه موضوع فرهنگیه..

اگر من در آمریکا زندگی میکردم شاید تا الان که 28 سالمه حداقل 10 تا دوست دختر میداشتم..ولی تو ایران با این فرهنگ عقب مونده و افراطی و این نگاه بد دنبال دوست دختر نیستم..

اصلا تو این مثل های قدیمی ما...دختر آفتاب مهتاب ندیده...نشونه یک دختر خوب...همین فرهنگ و نگاه غلط مردم ایران باعث شده خیلی از جوونا دنبال ودوستی از جنس مخالف نباشن..مثل من و خیلی از پسر عموهام..

همین که تو پارک یه پسر و دختر راه میرن پلیس پارک بهشون گیر میده همین باعث میشه جوونا فکر کنن دوستی با جنس مخالف یه جرمه..یه جرمه که پلیس میاد و اذیت میکنه..

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •