تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 89 از 89 اولاول ... 39798586878889
نمايش نتايج 881 به 890 از 890

نام تاپيک: FC Barcelona | بلوگرانا | فصل 18-2017

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

اعتراف تلخ داور بازی ایران و پرتغال :

* از من خواسته شد علیه ایران سوت بزنم ... !!!!!!!!!!!!!!!!!
    * اول میخواستم رونالدو را اخراج کنم ولی یک پسر بچه کنار زمین به من التماس کرد او را اخراج نکنم !!!!!!!!

------------------------
    من دیگه حالم بهم خورد
    Last edited by Masoud-2014; 24-07-2018 at 19:58.

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

تیمو داریم عالی می بندیم.

مالکومو زیاد نمی شناسم اما یه کلیپ ازش دیدم کف کردم! با توجه به سنش، قشنگ برد کردیم.
    والورده وقتی فصل قبل مربی شد، انصافا با شرایط خوبی مواجه نشد. اون از نیمار که به جز رفتنش، کلی حاشیه درست کرد و روحیه ی هم تیمی ها رو خرد کرد و اونم از دو بازی سوپر کاپ با رئال.

یه جوری بود که من دیگه دوست نداشتم فصلو دنبال کنم ولی خب به شکل فوق العاده ای دوگانه داخلی رو گرفتیم. تنها اشتباه مرگ بار والورده مقابل رم بود؛ اونم به خاطر اینکه داخل لیگ قهرمانان مربی با تجربه ای نیست و با فضاش آشنایی کامل نداره که امیدوارم این براش تجربه ی بزرگی شده باشه.

من حتی باخت جلو لوانته رو هم اشتباه نمی دونم. خیلی زودتر باید به بازیکنا استراحت می داد و اون پنج تا رو تو لالیگا می خوردیم تا هوس رکورد از سرش بپره. به خاطر همین رکورد، خیلی چیزا رو از دست دادیم؛ هر چند به لطف بازی گرفتن زیاد از مسی، کفش طلای پنجمم مال لئو شد.

حالا میگیم فصل قبل دست والورده بسته بود؛ دیگه این فصل هیچ توجیهی نداره. با این خریدایی که کردیم و احتمالا می کنیم، بازیکنانی مثل مسی، سوارز، کوتینیو، راکیتیچ، بوسکتس، پیکه و آلبا، باید آماده برامون تو اروپا بازی کنن.

الان به اندازه ای پتانسیل داریم که قشنگ از دو ترکیب استفاده کنیم.

3. 4 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

تبریک میگم خرید جدید رو .
    مالکوم 21 ساله برزیلی فصل پیش در لیگ یک فرانسه 31 بازی کرده و با آمار عالیه 12 گل و 7 پاس گل فصلو به پایان رسونده !
    جالبه ام باپه در همون لیگ 13 گل و 8 پاس گل رو به ثمر رسونده . بازیکنای پاریس و بوردو هم که قابل قیاس نیستن !
    بعد از مدت ها دارم امیدوار میشم به این مدیریت .
    فقط مونده ربیو .

Let's Gooooooooooo

5. 8 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال momo1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

یکی نیست این والورده بندازه بیرون؟ مطمئن باشید این بچه های جدید با این مربی خراب میشن.یه مربی جسور و باهوش نیاز داریم که ازجوونا بازی بگیره... امسال مطمئن باشید لیگ قهرمانان نمیبریم... باز هنوز نیمکت خوبی نمیبینم برای بازیکنای اصلی...برای بردن لالیگا دعا کنید مثل پارسال بشه... یه رقیب سوآرز نیاز داره

7. 2 کاربر از momo1364 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

زیاد مطمئن نیستم از سودمند بودن این خرید جدید. وینگر چپ‌پا که سمت راست بازی میکنه و طبق همین خلاصه هایی که ازش دیدم تمایل به لب خط نداره و بیشتر میاد تو. خب این یعنی یه محدوده بزرگی از تداخل با بازی مسی.
    البته که قرار نیست تو ترکیب ثابت باشه و ترکیب خط حمله احتمالا مسی-سوارز-کوتینیو خواهد بود. ولی خب باز هم برای ذخیره دمبله بود. که هم میتونه راست و لب خط بازی کنه و هم چپ بازی کنه و بزنه تو.
    به هرحال خریدیمش و امیدوارم خوب جواب بده. فقط خاطره آخرین هایجکمون، آندره گومز، یکم اذیت میکنه.

باز هم امیدوارم حداقل در دو پست هافبک و دفاع چپ به بازیکن های لاماسیا بازی زیادی برسه. مخصوصا آلنیا که باید بیاد تو ترکیب

الان یه خرید تو هافبک دفاعی مثل رابیو، تنها جاییه که توجیه پذیره. فکر کنم تیم تقریبا کامله و بازیکن جدیدی اضافه نشه

9. 4 کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

زیاد مطمئن نیستم از سودمند بودن این خرید جدید. وینگر چپ‌پا که سمت راست بازی میکنه و طبق همین خلاصه هایی که ازش دیدم تمایل به لب خط نداره و بیشتر میاد تو. خب این یعنی یه محدوده بزرگی از تداخل با بازی مسی.
    البته که قرار نیست تو ترکیب ثابت باشه و ترکیب خط حمله احتمالا مسی-سوارز-کوتینیو خواهد بود. ولی خب باز هم برای ذخیره دمبله بود. که هم میتونه راست و لب خط بازی کنه و هم چپ بازی کنه و بزنه تو.
    به هرحال خریدیمش و امیدوارم خوب جواب بده. فقط خاطره آخرین هایجکمون، آندره گومز، یکم اذیت میکنه.

باز هم امیدوارم حداقل در دو پست هافبک و دفاع چپ به بازیکن های لاماسیا بازی زیادی برسه. مخصوصا آلنیا که باید بیاد تو ترکیب

الان یه خرید تو هافبک دفاعی مثل رابیو، تنها جاییه که توجیه پذیره. فکر کنم تیم تقریبا کامله و بازیکن جدیدی اضافه نشه
    به نظر من این خرید جدید آپشن های زیادی به تیم میده. مثلا میشه در صورت نیاز مسی بیاد وسط و با دو وینگر دو سمتش بازی کنیم (بدون سوارز)، میتونه ذخیره خوبی هم برای مسی باشه چون این فصل مسی 31 ساله هست و قطعا باید حداقل 5-6 بازی در طی فصل رو استراحت کنه.

اما ریسک خرید بازیکن بر اساس پتانسیل و نه حد فعلی همیشه هست موقع خرید این بازیکن ها. البته قیمت پایینی هم براش دادیم.

11. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سخنگوی بارسلونا: جدایی مسی با 100 میلیون یورو؟ نمی‌توانم چنین چیزی را تصور کنم

از نگاه ویوس، بارسلونا نمی‌تواند جدایی مسی را تصور کند. بر خلاف شایعاتی که در ایتالیا به راه افتاده مبنی بر احتمال انتقال مسی به اینتر در واکنش به انتقال 100 میلیونی رونالدو به یوونتوس!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گل گفته

در خبر دیگه رونالدو با 21.7 میلیون دلار آزادیشو خرید، حتی جرات نکرد به دادگاه بره :)

13. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فرانچسکو توتی: اگر مسی به رم بیاید خودم شخصا فرودگاه دنبال او می روم و پیراهن شماره 10 را به او می دهم

Totti: If Messi signs for Roma, I'll pick him up at the airport

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال momo1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

این گومز احمق 2 ماه مصدوم شد دیگه فکر نکنم حتی ملامین سازی عسلویه هم اینو بخاد

17. این کاربر از momo1364 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

19. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •