تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 88 از 89 اولاول ... 3878848586878889 آخرآخر
نمايش نتايج 871 به 880 از 890

نام تاپيک: FC Barcelona | بلوگرانا | فصل 18-2017

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

2. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

وین رونی هم بازی سابق رونالدو در جواب این سوال که کدام بازیکن بهتر است بی درنگ گفت:

مسی!

و توضیحش وقتی ازش سوال شد چرا این بازیکن آرژانتینی رو انتخاب میکنه:

قبلا هم گفتم. هر دو احتمالا از بهترین های تاریخ فوتبال هستند اما

مسی در نظر من بزرگ ترین بازیکن تاریخ است.

Messi is the greatest ever - Rooney picks Barcelona star over former Man Utd team-mate Ronaldo

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اینستاگرام ساموئل اومتیتی

6. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

علیرضا فغانی :

"ادن هازارد بازیکن تیم ملی بلژیک که قضاوت دیدار آنها با انگلیس را در بازی رده بندی بر عهده داشتم بسیار با اخلاق و فوق العاده فنی است و به همان اندازه کریستیانو رونالدو فوق العاده مغرور است"
    Last edited by Masoud-2014; 20-07-2018 at 17:37.

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

واران :

" بعضی وقتها از من می‌خواهند مثلاً مثل سرجیو راموس بازی کنم و خشن‌تر باشم. ولی من سبک بازی خاص خودم را دارم، سبکی که تا حالا نتیجه‌ی بدی نداشته "

------------------------
    آفرین واران , احسنت , یوقت زیر بار حرف زور فلسفه باشگاهت نری!!! تو یک انسان خوب و قوی هستی که راه درست و تشخیص میدی و نون بازوت و میخوری! نمیشه همیشه هرچیزی رو به پول و شهرت و وعده های پلید فروخت !!!
    همان راهی که په په و راموس به اشتباه فریب خوردن و پیمودن و تصویر غیر انسانی رو از خودشون باقی گذاشتن غافل از اینکه فقط یک مهره بودن , واسه کسایی که گرداننده این جریانن ... جریانی برخاسته از ذلت و ناتوانی, برای بقا!

9. 2 کاربر از Masoud-2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

شایعه های اومدن ویلیان گویا جدی هست. واقعا نمی دونم هدف از آوردن یک وینگر 30 ساله که احتمالا فیکس هم نخواهد بود چیه!

11. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

شایعه های اومدن ویلیان گویا جدی هست. واقعا نمی دونم هدف از آوردن یک وینگر 30 ساله که احتمالا فیکس هم نخواهد بود چیه!
    هدف بنظرم مشخصه . والورده مثل اینکه میخواد قید 4-4-2 رو بزنه فصل بعد و برگرده به 4-4-3 و بشیم اون بارسای هجومی و خطرناک سابق که تنها راه بردن سی ال هم همینه . برا همین والورده که بهیچ عنوان به دمبله نمیتونه به عنوان مهاجم سوم اعتماد کنه میخواد ویلیان رو بخره تا یکی دو سال دیگه که عثمان به قدر کافی تجربه کسب کنه و آماده و هماهنگ بشه .

بعد از پائو واقعا نمیشه در مورد یه خرید زود قضاوت کرد . دوستمون romantic گفتن که مهاجم نوک ما باید متمایل به چپ بازی کنه و سوآرز این فصل کلا متمایل به چپ بود . نظر شخصیم اینکه که اگه ویلیان خریداری بشه 3 نفر جلو ویلیان - مسی - سوآرز هستن که مسی معمولا عقب تر بازی میکنه و نوک نیست و پشت سوآرز که در این سیستم میشه مهاجم چپ کوتینیو قرار میگیره که سمت چپمون از کار نیفته و وقتی جوردی آلبا و کوتینیو چپ هستن (در هنگام تملک توپ) سوآرز برمیگرده به پست سابقش و خطرناک در باکس .

فقط خدارو شکر میکنم که مدیریت این چند سال یه خرید درست حسابی و امیدوار کننده برای تیم کردن و اون فقط و فقط کوتینیو بود . بهترین انتخاب ممکن برای جایگزینی اینیستا . در جام جهانی یه سر و گردن بالاتر از تمام بازیکنای برزیل بود . خیلی خیلی امیدوارم این فصل فصلش باشه و کولاک کنه .

بنظرم خریدن لنگلت و آرتور و احتمالا ویلیان قدمی رو به جلو خواهد بود . تیم کامل تر شد . در دروازه که خاطرمون برای چند سال آسودس با وجود مارک . در دفاع که بیگ سم و لنگلت و پیکه و فرمائلن رو داریم . مینا رو قطعا تا تنور داغه باید بفروشیم هرگز به سبک بارسا نمیخوره . وینگ بک ها نلسون و آلبا رو داریم . تو این پست همیشه بارسا بهترین ها رو داشته . باید به فکر پرورش وینگ بک باشیم تا خریدش . خرید دینیه یه اشتباه بزرگ بود . میتونستیم تا الآن یه جایگزین برا آلبا پروش بدیم . در هافبک بوسکتس و راکی و آرتور و سرجی و کوتی رو داریم . تنها نگرانیم اینه که اگه بوسکتس محروم یا مصدوم بشه قطعا به مشکل میخوریم . این چند سال به عینه دیدم و چند صدبار هم تکرار کردم که بوسکتس بعد مسی مهمترین بازیکن بارساس و چون این پست بسیار بسیار کلیدیه برا بارسا امیدوارم به زودی به فکر خرید یا پرورش یه هافبک دفاعی با حداقل نصف ویژگی های سرجیو باشیم . در خط حمله هم با وجود عثمان و مسی و سوآرز و پاکو و احتمالا ویلیان حداقل برا این فصل میتونم بگم مشکلی نداریم . هرچند باید به زودی برای سوآرز جایگزین پیدا کنیم . ولی این فصل با توجه به شواهد بعید هست که این اتفاق بیوفته و کادر فنی به پاکو قناعت میکنن .

در کل میتونم بگم فصل هیجان انگیزی رو در پیش داریم و امیدوار به موفقیت در سی ال هستیم . من هر فصل فانتزیمو میگم برا فینال سی ال و هیچوقت هم رخ نداده . امسال دوس دارم فینال همون فینال 2015 باشه . هرچی بهش فک میکنم میبینم فینال بهتر ازین نمیشه . یه لحظه فک کنید فینال سی ال بشه بارسا - یووه و اونم کجا ؟ در واندا متروپولیتانو مادرید !

13. 6 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام ...

باید حملاتمون هدفمند باشه ... وقتی تیم حریف با تجمع تو محوطه جریمش فضاها رو میبنده چاره کار چیه ؟ اصلا فضایی واسه پاس های تو عمق میمونه؟ حتی بهترین هافبک ها تو تیممون باشن ...

اولا بک های سرعتی میخوایم تا ضد حمله نخوریم , دوما جوون , سوما نباید بی مهابا بریزن تو محوطه حریف و باید مثل گارد پشت جریمه رو پوشش بدن علی الخصوص جوون و سرعتیه!
    چهارما مهاجم بلند قد پا به توپ میخوایم که ضربات سر و پا خوب و دقیقی داشته باشه و دو پا که تموم کننده تموم عیار باشه و نوک حمله وایسته در ضمن درگیر و نترس که جلو مدافعان سخت گیر و خشن اصلا کم نیاره و کار خودش و بکنه و زهرش و بریزه , سوارز خوبه ولی سنش زیاد شده و چاق و سر زن قهاری نیست.

مسی یا مهاجم دیگه میتونن کنار اون مهاجم شش دونگ نوک بازی کنن .

اینجوری بهتره فک کنم ...

البته اون مهاجم حتما باید رو توپ کنترل داشته باشه و یک درخت صرف نباشه و تو پرسینگ هم فعال باشه و سرعت مناسب و تعصب کافی و ...

میدونم سخته ولی بهتره استعداد یابها پیداش کنن و برن دنبالش.

*** خلاصه خواستم بگم بهتره اصلاحات رو تیکی تاکا انجام بشه و سماجت زیاد ممکنه به خودمون ضربه بزنه ... البته بیس کار عالیه و ما بهترینیم بدون شک ما بهترین بازی ها رو بنمایش میزاریم و گذاشتیم هر چند اونطور که باید بخصوص اخیرا به حقمون نرسیدیم در حالیکه ما نسبت به بقیه شایسته ترین بودیم بلاشک.
    فقط یه دستکاری کوچولو ***
    Last edited by Masoud-2014; 22-07-2018 at 08:13.

15. 2 کاربر از Masoud-2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آرتور ملو:‌ در انتخاب بارسلونا شک نکردم؛ هیچ کس بهتر از مسی نیست

وقتی نام بارسلونا را در میان مشتریانم دیدم، تردید نداشتم و دوبار فکر نکردم. پیوستن به بارسا چیزی بود که برای خودم و خانواده‌ام می‌خواستم. همه بازیکنان دنیا دوست دارند در بارسلونا بازی کنند و این رقابت را سخت می‌کند. شما باید هر روز بر موانع بسیاری غلبه کنید تا بتوانید در بارسا به میدان بروید.

سبک بازی من؟ دوست دارم توپ را داشته باشم. پاسکاری کوتاه و سریع را دوست دارم. بازی تک ضرب و پاس‌های کوتاه. دوست دارم میانه میدان را در کنترل داشته باشم. نبض بازی را در اختیار بگیرم. ژاوی و اینیستا دو الگوی بسیار خوب و بزرگ برای من هستند و برای رسیدن به سطح آنها باید به کار و تلاش ادامه بدهم.

و مسی؟ هیچ کس بهتر از مسی نیست. می‌خواهم از بازی در کنار او و دیگر هم تیمی‌هایم یاد بگیرم چون همه آنها ستاره هستند.

رسمی؛ داگلاس پریرا از بارسلونا به سیواس اسپور ترکیه پیوست

با رفتن رونالدو لرد ها انگیزشون برای رقابت رو از دست دادن و دارن یکی یکی میرن

17. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

چه هایجکی زدیم مالکوم 21 ساله خرید 1000 درصد بهتریه نسبت به ویلیان 30 ساله . اونم با یه قیمت معقول . خداروشکر آبرام پیشنهادای مارو قبول نکرد . این اواخر خبر از پیشنهاد 76 میلیون یورویی بود !!!
    مارک 26 ، لنگلت 23 ، بیگ سم 24 ، مینا 23 ، نلسون 24 ، آرتور 21 ، عثمان 21 ، سرجی و کوتی 26 و حالا هم مالکوم 21 . بعید میدونم تیمی حتی نزدیک پتانسیلی که ما داریم باشه . یه دوره هیجان انگیز دیگه ای در پیشه .

پ.ن : اگه ربیو 23 ساله رو هم بگیریم که یه آلترناتیو برا سرجیو بحساب میاد ، دیگه میتونم بگم بهترین و کاملترین راستر بین تمام باشگاه های اروپا رو خواهیم داشت . فقط تیم به یه والورده نترس نیاز داره این فصل .
    Last edited by omidscafild; 24-07-2018 at 16:40.

19. 7 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •