تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 89 اولاول ... 7891011121314152161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 890

نام تاپيک: FC Barcelona | بلوگرانا | فصل 18-2017

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نیمار: عاشق بارسلونا و کاتالونیا هستم

زندگی یک ورزشکار با چالش ها ساخته می شود. بعضی از این چالش ها به ما تحمیل می شوند و بعضی هم ثمره تصمیم خودمان است. بارسلونا برای من فراتر از یک چالش بود. رویایی بود که در کودکی همراه با ستاره های آن در بازی های کامپیوتری بازی می‌کردم.

وقتی 21 ساله بودم به کاتالونیا آمدم، پر از چالش های متعدد. به خاطر دارم که در روزهای اولم، هم بازی الگو هایی مثل مسی، والدس، ژاوی، پویول، پیکه، اینیستا، بوسکتس و دیگران بودم و در باشگاهی بازی می کردم که "فراتر از یک باشگاه" بود. باشگاه بارسلونا یک ملت است که نماینده کاتالونیا است.

این افتخار را داشتم که با بهترین ورزشکار تاریخ که در زندگی ام دیده ام بازی کنم و مطمئنم کسی را بهتر از او نخواهم دید. مسی در داخل و خارج زمین، دوست و همراه من شد. بازی کردن با تو افتخار بود.

خط حمله ای را با لئو مسی و لوییس سوارز تشکیل دادم که داستانش گفته خواهد شد. هر چیزی که یک ورزشکار می تواند فتح کند را فتح کردم. لحظات فراموش نشدنی داشتم! در شهری زندگی کردم که فراتر از یک شهر بود، مانند وطن بود. عاشق بارسلونا و کاتالونیا هستم.

همراه با یه کلیپ در اینستاگرامش گذاشته

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک 20583206_677453105780906_3899776978454052864_n.jpg  

2. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من از دستش ناراحتی نیستم و امیدوارم تا جایی که به بارسلونا نخورده موفق باشه و بدرخشه. اگه اشکالی هم هست به مدیریت وارده که فکر اینو نکرده بود باشگاهی ممکنه بند بالای 200 میلیون رو هم پرداخت کنه.

خاطران خیلی خوبی ازش داریم

سه گانه دوم
    ال کلاسیکو های 4-0 و ...
    کامبک تاریخی
    تشکیل MSN

تو همین مدت کم زحمت نکشید.

4. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ادعای اسپورت

پاسخ مثبت مدافع سوسیداد به بارسلونا

اینیگو مارتینس، مدافع سوسیداد که مورد توجه بارسلونا قرار گرفته، واکنشی مثبت به این انتقال نشان داد.
    به گزارش "ورزش سه"، پس از اتمام تور امریکا، ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا جلسه ای با مدیر ورزشی باشگاه(روبرت فرناندز) داشت و آنجا اعلام کرد که تیم، به یک مدافع مرکزی جدید نیاز دارد و ترجیح او اینیگو مارتینس از سوسیداد است.
    پس از تقاضای فوری والورده، تماس بارسلونا با این بازیکن شروع شد و ساعتی پیش او پاسخ مثبت خود را اعلام کرد. رقم فسخ قرارداد مارتینس که سابق پوشیدن پیراهن تیم ملی اسپانیا را هم دارد، 32 میلیون یورو است و باید دید بارسا این رقم را پرداخت می کند یا اینکه پای میز مذاکره با سوسیداد خواهد نشست. در حالی که مارتینس در حال بررسی پیشنهاد بارسلونا است، باشگاه سوسیداد اعلام کرده است که هنوز از طرف بارسا پیشنهاد رسمی به دست آنها نرسیده و منتظر گفت و گو با مسئولان این باشگاه هستند. طبق ادعای اسپورت، مارتینس در یک قدمی بارسلونا قرار دارد و پیوستن او حتمی به نظر می رسد.

6. 4 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من به عنوان هوادار رئال مادرید انتقال نیمار به پاریس رو محکوم میکنم . تعصب کجایی که پیدا شدنی نیستی , ای مرگ بر ناصر ملعون
    ( سه دستی بشکن زده و با پرش سه گام به سوی پنجره اتاق و شیرجه به سمت خیابان از میدون شوش تا شریعتی و بالعکس رو شنای قورباغه میره )

8. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پاسخ مثبت مدافع سوسیداد به بارسلونا
    اگه بتونیم با مبلغی کمتر از فسخ بگیریمش عالیه. 30 میلیون پولی نیست ولی قرار نیست برای هر بازیکنی فسخ پرداخت بشه.

به ادعای موندو دپورتیوو بارسا دنبال کوتینیو از لیورپول و دمبله از دورتموند هست که هر کدوم در صورت راضی شدن 100 تا خرج بر میداره.

10. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

مسی برای من بهترین است

اولین صحبت‌های نیمار به عنوان بازیکن پاری سن ژرمن را خواهید خواند.

طرفداری - نیمار، فوق ستاره برزیلی پاری سن ژرمن که از ساعتی پیش مراسم معارفه‌اش آغاز شده، در کنار ناصر الخلیفی در اولین کنفرانس مطبوعاتی‌اش شرکت کرد تا پاسخگوی سوالات بیش از 300 خبرنگار حاضر در سالن باشد. مشروح صحبت‌های نیمار را می‌خوانید.
    از آمدن به یک باشگاه بزرگ بسیار خوشحالم. علاوه بر آن به یک شهر زیبا. هیچ کلمه‌ای برای توصیف این لحظه ندارم. نمی‌توانم برای شروع با پاری سن ژرمن صبر کنم. چرا به پی اس جی آمدم؟ به دنبال چالش جدیدی بودم و قلبم مرا به اینجا کشاند. حالا با تمام خوشحالی‌های دنیا در پاری سن ژرمن هستم و تمام توانم را برای جسب جام‌ها خواهم گذاشت. آمدنم به اینجا هیچ ربطی به تمایل برای نقش اول تیم بودنم ندارد. اینجا هستم چون به دنبال چالش جدیدی بودم نه اینکه (در بارسا) نقش مهمی نداشتم یا خوشحال نبودم. خواسته من هرگز این نبوده که باید نفر اول تیمم باشم. دلیل آمدن به پاری سن ژرمن را فقط در چالش جدید جستجو کنید.
    آمدن به پاری سن ژرمن یکی از دشوارترین تصمیمات زندگی ام بود. چون در بارسا کاملا جا افتاده بودم و دوستان بسیار خوبی داشتم و واقعا راحت بودم. دوستان زیادی را در بارسا جا گذاشتم تا به اینجا بیایم اما فوتبال به سرعت می‌گذرد. دوست پیدا کردن و ارتباط دوستانه برقرار کردن مهم ترین کار برای من در زندگی است. در چهار سال حضورم در بارسا واقعا خوشحالم و فقط می‌توانم از خوبی‌های بازیکنان بارسا بگویم و از آنها تشکر کنم. با برزیلی‌های پاری سن ژرمن حرف زده‌ام و همین حالا هم احساس می‌کنم در خانه‌ام هستم.
    به این دلیل که دوستان زیادی اینجا دارم، به پاری سن ژرمن نیامدم. دلایل عمده‌تر و بزرگ‌تری بود. تصمیم پیچیده ای بود. خیلی فکر کردم و فشار زیادی را تجربه کردم. تا قبل از اینکه 100 درصد مطمئن شوم، حرفی نزدم چون دوست ندارم درباره تصمیمات دشوار حرف بزنم. اما وقتی مطمئن شدم با شما صحبت کردم. حالا هم خوشحالم و از قلبم پیروی کردم تا به اینجا بیایم.
    فردا بازی خواهم کرد؟ همیشه دوست دارم در زمین باشم. این چیزی است که بیش از هر چیز دیگری در دنیا آن را دوست دارم. اگر بشود، چرا که نه؟
    پیامم برای کاتالان ها سرشار از صمیمیت و دوستی و تشکر است. از هر لحاظ که بخواهم بگویم. نهایت احترام را برای آنها قائلم و چیزی برای گله کردن ندارم. از همه تجربیاتم در بارسا خوشحالم. در بارسا تاریخ سازی کردم و توانستم به بهترین نحو ممکن به تیمم برای کسب جام‌های فراوان کمک کنم. موفقیت‌های زیادی در بارسا کسب کردم اما طبیعی است که نمی‌توانم همه را راضی کنم.
    برای پول به پاری سن ژرمن آمدم؟ اولین چیزی که همیشه در نظر می‌گیرم، خوشحال بودنم است. هیچ گاه برای پول حرکت نکردم. به جنبه مالی قضیه اهمیتی نمی‌دهم و اگر دنبال پول بودم می‌توانستم در جای دیگری بازی کنم. برای کسانی که این‌گونه درباره من فکر می‌کنند، متاسفم.
    به لحاظ بدنی آماده‌ام. پیش فصل را با بارسا پشت سر گذاشتم و تنها دو روز است که تمرین نکرده‌ام. چند بار در زمین بوده‌ام و آماده‌ام. فوتبال بازی کردن چیزی است که بیش از هر چیزی دیگر دوست دارم. هنوز با مربی حرف نزده‌ام و نمی‌دانم برنامه‌اش برای من چیست. اهمیتی به پست بازی نمی‌دهم و فقط می‌خواهم بازی کنم.
    بارها مقابل پاری سن ژرمن بازی کرده‌ام و تقریبا همیشه هم موفق به گلزنی شده‌ام. حالا اما خوشحالم که به تیمی باکیفیت آمده‌ام.از اینکه حالا دیگر در کنارشان هستم نه رو به رویشان خوشحالم. هر بازیکنی در دنیا می‌خواهد در بهترین تیم بازی کند و در حال حاضر من فکر می‌کنم در بهترین جا هستم.
    پست پیکه یک شوخی بود. آن روز تمرین تعطیل بود و پیکه آن پست را گذاشت. از او خواستم این کار را نکند چون هنوز تصمیمم را نگرفته بودم. پست پیکه فقط بیانگر خواسته او برای ماندن من در تیم بود نه تصمیم خود من. لحظات فوق العاده‌ای در بارسا تجربه کردم. دو روز پیش تصمیم گرفتم. والورده اولین کسی بود که از این تصمیم خبردار شد. پس ازاو نیز به همه بازیکنان گفتم. از تصمیمی که گرفتم، خوشحالم.
    بارسا و هوادارانش از جدایی من ناراحتند؟ من که کاری برای باشگاه نکردم. پاسخ دادن به این سوال دشوار است. ناراحتم که هواداران از تصمیمم ناراحتند. هرگز به آنها بی احترامی نکردم. بازیکنان این حق را دارند که تیمشان را عوض کنند. ما ربات نیستیم و اگر بازیکنی فکر کند که باید تیمش را ترک کند، این حق را دارد. از همه هواداران بارسا ممنونم و این وضعیت (ناراحتی آنها) ناراحتم می‌کند.
    یکی از دلایلی که مرا مجاب به بازی کردن برای بارسا کرد، وجود بازیکنی به نام لئو مسی بود. آمدن به پاری سن ژرمن، تصمیمی برای آینده بود نه به خاطر یک بازیکن خاص. از پاستوره به خاطر دادن پیراهنش به من تشکر می‌کنم. انتظارش را نداشتم. می‌خواهم خیلی زود شهر، تیم، بازیکنان و کادر فنی را بشناسم. پاریس، بدون نیمار هم پاریس بود و از امروز خانه من است. لحظاتی رویایی را تجربه می‌کنم و به چالش‌های پیش روی فکر می‌کنم. تاریخ پی اس جی داستان‌های زیادی از درخشش بازیکنان برزیلی دارد و خوشحالم که در آن سهیم خواهم شد.
    سطح لوشامپیونه؟ این حرف را زیاد شنیده‌ام و معتقدم مردم اشتباه می‌کنند. بازی‌هایی از این لیگ را تماشا کرده ام و می‌دانم که بازی در آن دشوار است. بردن دوباره لیگ یک چالش دشوار است. معتقدم پاری سن ژرمن پتانسیل زیادی برای تبدیل شدن به بهترین باشگاه دنیا دارد.
    با مسی مشکل نداشتم و ندارم. برای من او بهترین بازیکن دنیاست و همان طور که گفتم، حضور او یکی ازمهم‌ترین دلایلم برای پیوستن به بارسا بود. لئو از روز اول مرا پذیرفت و چیزهای زیادی به من آموخت. بازی و تمرین کردن در کنار او یک امتیاز بود. آمدنم به پاریس هیچ ربطی به مسی نداشت.

مالک باشگاه پاریسی درباره خرید نیمار گفت و از او تمجید کرد.

طرفداری- پاری سن ژرمن موفق شد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، نیمار را از بارسلونا خدمت بگیرد. ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری سن در کنفرانس مطبوعاتی که برای معارفه نیمار ترتیب داده شده بود، حاضر شد و به تمجید از نیمار پرداخت. الخلیفی همچنین گفت خرید نیمار بر خلاف قوانین فیرپلی یوفا نیست.
    به گزارش وب سایت رسمی باشگاه پاری سن ژرمن، ناصر الخلیفی صحبت هایش را اینگونه آغاز کرد و گفت:
    از اینکه اینجا هستیم تا بازیکن و ستاره‌ای بسیار خوب چون نیمار را معرفی کنیم، خوشحالیم. او یک الگو برای همه جهان است؛ برای هواداران فوتبال و عاشقان ورزش. برای من، نیمار بهترین بازیکن جهان است. هوادارانمان همیشه رویای حضور نیمار در پاری سن ژرمن را داشته‌اند. علاوه بر نیمار، لیگ فرانسه نیز دید بیشتری پیدا می‌کند.
    وی افزود:
    نیمار برای پیروزی به اینجا آمده است و کنار هم، تاریخ سازی خواهیم کرد. از نیمار و خانواده‌اش تشکر می‌کنم. از تیمم تشکر می‌کنم و همه به سختی کار کردند. به خانه خودت خوش آمدی نیمار.
    ناصر الخلیفی در پاسخ به خبرنگاری که از او پرسید، خرید نیمار در واکنش به اقدام بارسلونا برای جذب وراتی بود، گفت:
    نه، ما فقط به دنبال جذب بهترین بازیکنان دنیا هستیم و این دو مسئله ارتباطی به هم ندارند. نیمار اگر به دنبال پول بیشتری بود، می‌توانست خیلی دورتر از اینجا (چین) پول بیشتری به دست آورد. تضمین می‌کنم او به خاطر پول به اینجا نیامده است. می‌دانم خیلی‌ها از نظر مالی نگران ما هستند (به ویژه رسانه‌ها)، اما به شما اطمینان می‌دهم که در خصوص فیرپلی مالی مشکلی وجود نخواهد داشت.
    الخلیفی ادامه داد:
    قبل از حضور نیمار در پاریسن ژرمن باشگاه 1 بیلیون دلار ارزش داشت و اکنون 1.5 بیلیون دلار. جهان برای مدت طولانی درباره این انتقال صحبت خواهد کرد و امیدوارم انتقال مثبتی باشد. نیمار برای نوشتن تاریخ و تجربه یک چالش جدید به اینجا آمد. او در لباس پاری سن ژرمن خیلی خیلی زیبا به نظر می‌رسد؛ خواهید دید.

پ . ن : دوستان آخرين خبر مربوط به نيمار رو كار كردم و به نظرم بهتره ديگه راجب نيمار خبري نزنيم تو اين تاپيك چون رسما ديگه بازيكن پاريسي و ديگه به ما مربوط نميشه ! اصلا بره رباط پاره كنه كلا

12. 4 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من به عنوان هوادار رئال مادرید انتقال نیمار به پاریس رو محکوم میکنم . تعصب کجایی که پیدا شدنی نیستی , ای مرگ بر ناصر ملعون
    ( سه دستی بشکن زده و با پرش سه گام به سوی پنجره اتاق و شیرجه به سمت خیابان از میدون شوش تا شریعتی و بالعکس رو شنای قورباغه میره )
    یاد رونالدوی پرتغالی میوفتم

سال 2009 برخلاف نظر فرگوسن و هوادارای یونایتد تیمی رو که دو سال اخیر به فینال چمپیونز لیگ رسیده بود ترک کرد و به تیمی رفت که شش سال یک چهارم نهایی چمپیونز لیگ رو ندیده بود! طبیعتا برای پول و شهرت.

به نظرت باید به رونالدو گفت بی تعصب و منفور؟ حال هوادارای منچستر چیه.

اما عاقبت این انتقال: چهار سال بعد از خرید رونالدو و با خرج های مداوم (گرفتن حداقل 12 بازیکن تاپ و گرون ترین مربی ها) رئال بالاخره به قهرمانی اروپا رسید. میتونه برای نیمار هم اتفاق بیوفته.

14. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

درسته که نیمار بازیکن مورد علاقه طرفدارای بارسا بود و یه جورایی قرار بود همه کاره بارسا بعد مسی باشه، ولی به نظرم این رقم پرداختی از سوی پی اس جی، پدیرش جدایی رو برای طرفداران بارسا راحت تر کرد. البته وضع بازار به مراتب بدتر خواهد شد در فصل های آینده. اختلاف 100 میلیونی طی یک فصل و رکود شکنی جدید، قطعا ساید افکت هایی رو برای فوتبال اروپا به همراه میاره.
    در کل بارسا راحت میتونه حداقل 4 تا بازیکن تاپ و درجه یک با پول فروش نیمار بگیره که شاید همزمان باهاش نیمار در تیم پاریسی مصدوم بشه یا محروم. من نمیگم احتماش نیست، ولی پی اس جی و لیگ فرانسه چقدر میتونه پیشرفت کنه در سطح اروپا و در چه بازه زمانی ای؟!

16. 6 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

یاد رونالدوی پرتغالی میوفتم

سال 2009 برخلاف نظر فرگوسن و هوادارای یونایتد تیمی رو که دو سال اخیر به فینال چمپیونز لیگ رسیده بود ترک کرد و به تیمی رفت که شش سال یک چهارم نهایی چمپیونز لیگ رو ندیده بود! طبیعتا برای پول و شهرت.

به نظرت باید به رونالدو گفت بی تعصب و منفور؟ حال هوادارای منچستر چیه.

اما عاقبت این انتقال: چهار سال بعد از خرید رونالدو و با خرج های مداوم (گرفتن حداقل 12 بازیکن تاپ و گرون ترین مربی ها) رئال بالاخره به قهرمانی اروپا رسید. میتونه برای نیمار هم اتفاق بیوفته.

سینا، خواست بازیکن تاثیر زیادی داره در انتقالش. برای رونالدو یادمه باشگاه و سرالکس همه زورشون رو زدن که تمامی شرایط رو برای موندن رونالدو فراهم کنند. حتی یه مصاحبه معروف بود از فرگی که گفت رونالدو قرار بود بعد قهرمانی مسکو بره به رئال که برای اینکه حرف رئال به کرسی نشینه، سر الکس یه فصل دیگه هم نگهش داشت.
    من طرفدار رئال نیستم، ولی یکی از تیم هایی که میتونه هر بازیکنی رو وسوسه کنه برای ملحق شدن، رئال هست. رونالدو مشکلی در یونایتد نداشت، جاه طلب بود و شاید اگر در یونایتد میموند، به جاه طلبیش هم میرسید ؛ ولی تصمیم اشتباهی هم در رفتن به مادرید نگرفت.
    اما برای نیمار قضیه یه مقدار فرق میکنه. شما psg رو نمیتونی با رئال مقایسه کنی حتی با رئال 2009. انتقال نیمار و رونالدو رو هم همینطور. رونالدو در یونایتد داشت خدایی میکرد، اما نیمار زیر سایه مسی بود حتی با بهترین عملکردش. و تنش های روزهای آخرش هم شاید به نوعی دست و پا زدن برای خروج بود.

18. 6 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Barry Allen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

با این پول بارسا بره امباپه رو بگیره که تو دو سه سال دیگه از نیمار هم بهتر میشه

20. 2 کاربر از Barry Allen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •