تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: از کجا بدونیم کسی دوستمون داره؟؟

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

به نام خدا

سلام
    صورت سئوال که مشخصه "از کجا بدونیم کسی دوستمون داره؟؟"(هم خانم و هم آقا جواب بدن)
    هرچند ممکننه سئوال تایید نشه و لی اگه تایید شد با رعایت احترام به سئوال بپردازید ممنونم
    سلام حتما حتما حتما باید به این نکته توجه کنید که ،
    آیا دونستن این قضیه اهمیت داره؟ - اگه نه هست پیشنهاد میکنم با اراده بیخیال این قضیه بشید برای مدتی آیا مثلا خودتون آماده پذیرش این شرایط هستید؟ که چه واکنشی رو بعدش بخوایید نشون بدید.
    یا فرد مورد نظر ادم زندگی هست یا خیر؟ یک بار همون اول مشخص باید بشه و بعد با اراده تصمیم بگیرید
    که اگه نه هست فراموش کنید و اگه بله هست برید مرحله بعدش
    یعنی آیا میتونید پاسخگو به جنس مخالف هستید که رابطه بخواد جدی بشه و به ازدواج بکشه ...

مثلا نگاه کنه همه جا * یطوری خاص خیره بشه * به شما لبخند بزنه همیشه و یطوری سر صحبت رو باز کنه ... *** البته نمیشه صد در صدی گفت قطعی نیست این چیزا
    چرا که آدم ممکنه همینطوری جذب یک نفر باشه و مسئله ممکنه عشق و دوست داشتن اونطوری نباشه . توجه مهم ترین و بعد زبان بدن البته اگه بپرسید ممکنه طرف انکار کنه بنا به هر دلیلی اما اما من طبق تجربه میگم - نمیدونم چطور ادمی ممکنه باشید بهت بر نخوره - اما من ترجیه میدم بهتره که ، اول آدم آمادگی و شرایط خودش رو بسنجه و بعد دیگر مسائل پیگیری کنه . مثل کیس مناسب امیدوارم کمک کرده باشم
    Last edited by Iloveu-ALL; 23-08-2017 at 00:23.

2. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

هیچ جوری وقتی طرف خودشم نمیدونه جواب این سوال رو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

بهش بگیددارید میمیرید وسرطان دارید...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض راهی برای تست دوست داشتن

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

چرا بدبخت گناه داره
    البته تا الان گفته دوستمون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

خیلی سادس

از نشانه های ابراز علاقه ی دختران اینه که ...

شروط سخت و درخواستای نابجا ندارن.

در شبکه های اجتماعی دنبال دیده شدن و دنبال کننده نیستن.

موقعیت رو درک میکنن و برای زندگی بهتر پیشنهادهای ارزشمندی میدن.

بجای صرف کردن وقتشون برای دیگران یا کارهای مختلف برای شما زمان میذارن.

خیلی دنبال استقلال فردی نیستن و متعصبانه از اون طرفداری نمیکنن ( استقلال بیش از حد یعنی عدم وابستگی به زندگی و ضعف رابطه در درازمدت )

8. این کاربر از moon60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2019
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از اونجایی که خانما محتاط هستن بله ممکنه در بیشتر موارد رفتار مرد رو زیر نظر بگیرن که ببینن واقعا دوستشون داره یا نه؟ و این زیر نظر گرفتن می تونه همون جمله ی سوالی هم باشه...

چه خوب میشه اگر قبول کنیم که همه چیز از رفتارها نشأت می گیره یعنی اگر کسی من رو دوست نداشته باشه اما فقط یکم محبت رو بفهمه قطعا من با رفتار خوبم میتونم کاری کنم اون فرد من رو دوست داشته باشه اما اگر اصلا من در آیتم های اون آدم قرار نداشته باشم به هیچ وجه دیگه کاری نمیشه کرد.

عاشق همه چیز رو به نفع طرف مقابل انجام میده اما عاشقی کردن و رفتار درست داشتن در کنار هم پایداری عشق رو فراهم می کنه .

موفق و موید باشید

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2019
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فقط زمان در این مورد میتونه قضاوت کننده باشه اما این مورد که همه به دنبال یه رویا هستن که نجاتشون بده زیاده و این ریشه در تربیت و کودکی و همیجنین مشکلات جامعه داره که این گونه ذهن ما تربیت میشه و می خواد که ما رو همیشه در یک جای امن نگه داره و امید به ایجاد معجزه از طریق فرد یا افراد دیگه رو میده.. امیدوارم دست در دست همدیگه به رشد جامعه نزدیک بشیم ..

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2019
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فقط زمان در این مورد میتونه قضاوت کننده باشه اما این مورد که همه به دنبال یه رویا هستن که نجاتشون بده زیاده و این ریشه در تربیت و کودکی و همیجنین مشکلات جامعه داره که این گونه ذهن ما تربیت میشه و می خواد که ما رو همیشه در یک جای امن نگه داره و امید به ایجاد معجزه از طریق فرد یا افراد دیگه رو میده و بسیاری موارد دیگه که با مطالعه و خواستن تغییر واقعی درون خودمون پیدا می کنیم .. اگر به جای حرف عمل کنیم و به جای رویا پردازی فکر کنیم.. امیدوارم دست در دست همدیگه به رشد جامعه نزدیک بشیم ..

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •