تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 19

نام تاپيک: از کجا بدونیم کسی دوستمون داره؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamcp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    همدان

12 از کجا بدونیم کسی دوستمون داره؟؟

سلام
    صورت سئوال که مشخصه "از کجا بدونیم کسی دوستمون داره؟؟"(هم خانم و هم آقا جواب بدن)
    هرچند ممکننه سئوال تایید نشه و لی اگه تایید شد با رعایت احترام به سئوال بپردازید ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

دختری اگه کسی دوست داشته باشه نمیتونه تو دلش نگه داره
    دو بار بهش محبت کنین زود اعتراف میکنه به دوست داشتنتون.

3. این کاربر از pegah65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقایون که تکلیفشون روشنه! کسی رو دوست داشته باشیم با رفتار و کلاممون راحت به طرف مقابل بیان می کنیم...
    اما خانم ها! در این مورد خیلی پیچیدگی وجود داره و به شخصه تجربه های ضد و نقیضی داشتم ازشون. طبق گفته ی دوستمون در بالا یک دسته از خانم ها کاملا شفاف بعد از مدت کوتاهی علاقه ی خودشون رو ابراز می کنند ولی یک دسته دیگر داریم که شدیدا تودار هستند. علی رغم اینکه دوستتون داره ولی اصلا رفتارش یا کلامش بیانگر این موضوع نخواهد بود و اصلا قدمی جلو نمی ذارند و فقط منتظر خواهند بود تا بلکه طرف مقابلش ابراز کنه... به نظرم در مورد خانم ها اصلا نمیشه یک فاکتور و معیار ثابتی در نظر بگیرید... بخاطر مسائل فرهنگی و اموزشی خاصی که در کشور داریم باعث شده که خانم ها در ابراز علاقه شون کمی محتاط تر و در لفافه ی خاص رفتاری خودشون قرار بگیرند

5. 3 کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام

انسان بیش از هر جاندارِ دیگری قدرتِ نقش بازی کردن و ظاهرسازی و فریبکاری داره
    میتونه خودش رو غمگین نشون بده اما قلباً شادِ شاد باشه یا برعکس
    میتونه ابراز رضایت کنه اما در باطن ناراضی باشه و یا برعکس .
    میتونه ابراز عشق کنه اما متنفر باشه و یا برعکس
    اما هر چیزی یک نشانه ها و علامتهایی داره که رفته رفته در طولِ زمان مشخص میشه
    چند تا از نشانه ها:
    عاشق از معشوق بیگاری نمیکشه . برعکس, تا جائی که بتونه ازش نمیخواد کاری براش انجام بده بلکه خودش سعی میکنه به جای معشوق هم کار کنه

عاشق به معشوق با تندی و پرخاش و داد و ناسزا صحبت نمیکنه
    عاشق نسبت به معشوق بی رحم و خشن نیست بلکه برعکس مهربان و لطیف هست
    عاشق تا بتونه با سلیقه ی معشوق راه میاد و سلیقه ی خودش رو فدای خشنودیِ معشوق میکنه . یعنی بر فرض مثال اگر میخوان مبل بخرند رنگی رو که معشوق انتخاب میکنه رو قبول میکنن و از سلیقه خودش میگذره و این کار رو با خشنودی و رضایت انجام میده نه از روی بی میلی و اکراه و تا میتونه این رو پنهان میکنه و به معشوق نمیگه من اسن رو دوست ندارم اما به هاطر تو قبولش میکنم چون از علمتهای عشق حقیقی ایثار و از خودگذشتگی و حتی از جان گذشتگی هست
    عاشق ضرر نمیزنه به معشوق
    عاشق هرگز معشوق رو تحقیر نمیکنه خصوصاً جلوی دیگران
    در مورد مهربانیِ عاشق نسبت به معشوق یک چیز بسیار مهم وجود داره:

اگر عاشق عاقل نباشه یا هوش و ذکاوت و علم و دانشش کم باشه اونوقت مهربانیش قویتر از عقلش میشه و همین مهربانیِ کورکورانه باعث میشه که کارهای اشتباه انجام بده
    مثل مادری که بسیار مهربان هست اما مهربانیش عاقلانه نیست و فوق العاده بچه اش رو دوست داره . بچه اش معتاد به مواد مخدر هست و مادرش به جای اینکه بهش فشار بیاره تا ترک کنه ,براش همه چیز رو فراهم میکنه تا بخوره و بخوابه و مواد بکشه و روز به روز بیشتر غرق بشه و وقتی به مادرش میگن اینقدر از این بچه حمایت نکن , تو داری نابودش میکنی با مهربانیِ ناعاقلانه ات , مادرش میگه: دلم نمیاد بچه ام عذاب بکشه
    ===================================
    از دیگر علائم عشق:
    دست همدیگر رو گرفتن , بوسه با در نظر گرفتن شرم و حیا و ادب , وقتی معشوق خوابه سر و صدا راه نمیندازه و غیره

7. 4 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

همون اول برو صاف وایسا بگو من دوست دارم تو ام دوسم داری خیلی گفتنش سخته ولی حداقل بعدش تکلیفت معلوم می شه دو حالتم داره یا میگه آره که اگه گفت آره مبارک یا می گه نه که یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamcp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

دختری اگه کسی دوست داشته باشه نمیتونه تو دلش نگه داره
    دو بار بهش محبت کنین زود اعتراف میکنه به دوست داشتنتون.
    ممنونم اما من جایی دیدم نوشته بود دخترا هیچ وقت نمی گن دوستت دارم اگه بگن تو منو دوست داری
    ?یعنی تو قلب شون جا گرفته ای

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

دخترا فقط حاجی بازاری دوست دارن ، که هم نیاز مادی شونر و براورده کنه هم معنوی .. یا باید حاجی بازاری باشه یا شاگرد کباب دونر محله

11. این کاربر از حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

من که به هر دختری رسیدم یا گفته این چقدر نازه ! یا به دوستاشون میگن ، نگاه کن یه جوریه ! یا به دوست پسرشون میگن من از این میترسم یه چیزی به این بگو ..

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

یک تک نکته دوست گرامی که شاید برای شماها مفید تر باشه تا دخترا .. اونم اینکه اگه دیدید دختری کنار شما وایساده و خیره به زمین نگاه میکنه شما از نظر اون به اصطلاح "ناز" هستید ، اگر هم موقع حرف زدن با شما با موهاش بازی میکنه و فر و تاب میده معنی اش باز همونه .. ولی قضیه به همینجا ختم میشه ! اونا از پسر های "ناز" خوششون نمیاد ابدا ! فقط سعی میکنن رفتارشون رو از اونا تقلید کنند و ابدا با پسر های "ناز" ارتباط برقرار نمیکنند و "ازدواج" نمیزنن .. اونا در واقع از نازها متنفرند و اگه بهشون توجه نکنی توطئه میکنند علیه ات و برات حرف در میارن و اگر هم توجه کنی چیش و پیش میکنند !

اونا مرد هایی رو دوست دارن که "مرد" باشه ، بوی عرق بده و سیگار ، و بازوهاش هم استروئیدی تو باشگاه پیش بقیه مرد ها رشد کرده باشه و یه مغازه هم داشته باشه اونا به همون بسنده اند . اینو گفتم که شاید خیال تان راحت بشود و فکر های الکی نکنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

الان ئوست داشتن واقعی خیلی کمه واقعا نمیشه متوجه شد چون بیشتر آدما الان پول و مادیات رو دووست دارن

15. این کاربر از saeed.bp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •