تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 86

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی انگلستان | ۲۰۱۸-۲۰۱۷

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دلقک؟ مورینیو گذشته خودش را فراموش کرده!

جنگ لفظی 3 گانه؛ کونته- مورینیو- ونگر!

آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی به ادعاهای اخیر مورینیو و ونگر پاسخ داد تا جنجال بین این 3 مربی بزرگ لیگ برتری افزایش یابد.

مورینیو دیروز در مصاحبه ای رفتار برخی مربیان در کنار زمین را دیوانه وار دانست که به نظر اشاره او به کونته و کلوپ بوده است. همچنین سرمربی ایتالیایی چلسی معتقد است ونگر در اعتراض به اشتباهات داوری نباید رویه دیگران در پیش گیرد.

مورینیو در پاسخ به اینکه آیا او شور و هیجان گذشته را ندارد اینگونه پاسخ داد:
    "چون من رفتاری مانند دلقک ها کنار زمین ندارم یعنی شور و تعصبم را از دست داده ام؟ من ترجیح می دهم رفتار فعلی خودم را حفظ کنم زیرا نشانه بلوغ بیشتری بوده و هم برای خودم و هم برای یونایتد بهتر است.

من فکر نمی کنم شما برای نشان دادن تعصب خود باید رفتاری دیوانه وار در کنار زمین داشته باشید. شور و اشتیاق آن چیزی است که یک فرد به کار خود اختصاص دهد نه آنکه فقط آن را برابر دوربین ها بروز دهد."

کونته در پاسخ به مورینیو گفت: "دلقک؟ من فکر می کنم مورینیو در مورد رفتارهای خودش در گذشته صحبت کرده است و بعضی وقت ها مردم فراموش می کنند در گذشته چه کارهایی انجام می دادند."

سرمربی ایتالیایی چلسی در پاسخ به ادعای ونگر مبنی بر سود بردن چلسی از داوری دربی دو تیم نیز گفت: "من معتقدم اگر ونگر بازی را دوباره ببیند متوجه می شود که آرسنال در مورد تصمیمات داوری خوش شانس بوده است. اگر من علاقه داشتم می توانستم در ماه های اخیر در خصوص اشتباهات داوری صحبت کنم اما من این کار را نکردم زیرا هدف ما احترام به تصمیمات داوران است. رفتار ونگر نیز مانند دیگر مربیان شده و این رفتار مناسب نیست.

شاید عجیب باشد اما من علاقه ای به صحبت کردن در مورد دیگر بازیکنان و مربیان ندارم. این سبک از احترام است که شما باید رعایت کنید. بعضی وقت ها ونگر فراموش می کند در دیدارهای قبلی چلسی برابر آرسنال ما همیشه با 10 بازیکن بازی را به پایان می بردیم."

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

4. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نکته آماری؛ منچستر سیتی در لیگ برتر تنها یک بار در آنفیلد مقابل لیورپول پیروز شده است

در حساس ترین دیدار هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلستان، منچستر سیتی در حالی به مصاف لیورپول خواهد رفت که آمار خوبی در ورزشگاه آنفیلد ندارد. آخرین برد سیتیزن ها در آنفیلد به 15 سال قبل در سال 2003 برمی گردد که در واقع تنها برد آنها در دوره لیگ برتر در استادیوم خانگی لیورپول است.

منچستر سیتی در 20 دیدار اخیر خود در آنفیلد 13 بار شکست خورده است. آنها در سال 2003 قرمزها را با نتیجه 2-1 شکست دادند. با این حال پپ گواردیولا امیدوار است با فرم خوب تیمش و همچنین روحیه ای که از نتیجه رفت دارند، پس از 15 سال این طلسم را بشکنند.

6. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مقایسه عملکرد گواردیولا و مورینیو در کسب جایزه بهترین مربی ماه لیگ برتر

8. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تو جام حذفی 4 تا تعویض مجازه؟

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

تو جام حذفی 4 تا تعویض مجازه؟
    در جریان بازی همون 3 تعویض مجاز هست
    تعویض چهارم واسه وقت های اضافه هست ( 120 دقیقه )

11. 2 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لیورپول دو بازی پشت سر هم مقابل سوانسی و وست بروم شکست خورد. بلافاصله بعد از بردی که با پرس وحشتناک مقابل سیتی داشتن. این شیوه بازی جز بازی های فینال گونه فایده نداره و از هیچ تیمی بر نمیاد بخواد بیش از یک بازی رو به این صورت بازی کنه. کلوپ سه امتیاز راحت در لیگ و جام حذفی رو فدای بازی پر زرق و برق مقابل گواردیولا کرد.

13. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

لیورپول دو بازی پشت سر هم مقابل سوانسی و وست بروم شکست خورد. بلافاصله بعد از بردی که با پرس وحشتناک مقابل سیتی داشتن. این شیوه بازی جز بازی های فینال گونه فایده نداره و از هیچ تیمی بر نمیاد بخواد بیش از یک بازی رو به این صورت بازی کنه. کلوپ سه امتیاز راحت در لیگ و جام حذفی رو فدای بازی پر زرق و برق مقابل گواردیولا کرد.
    کلا سینوسی بازی کردن تخصص لیورپول هست. سخت نگیر برادر همیشه همینطوری بوده، هست و خواهد بود!‌

15. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بازی مقابل سوانسی هم خیلی بدشانسی آوردن، مخصوصا اون موقعیت آخری که فرمینیو از دست داد.

17. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

کلا سینوسی بازی کردن تخصص لیورپول هست. سخت نگیر برادر همیشه همینطوری بوده، هست و خواهد بود!‌
    درسته، قبل از کلوپ هم لیورپول زیاد سینوسی نتیجه میگرفت، ولی من قبلا هم گفتم کلوپ خیلی پیش میاد که تیم‌هاش یهو سکته بزنن.
    تیم فعلی که در اختیار کلوپه خیلی بهتر از تیم راجرز و بنیتسه. میشه با این تیم ثبات بیشتری داشت. نظر من اینه که کلوپ خودش تعادل تاکتیکی نداره. سبک بازی تیمش اونقدر پخته نیست که بتونه استحکام دفاعی رو هم داشته باشه. وقتی پرس شدیدش نتیجه نده و باز بشه، دیگه خدا به دادشون برسه. شاید بشه این ضعف رو با نفرات با کیفیت در دفاع تا حدودی پوشش داد ولی واقعا در فوتبال امروز مدافع میانی خیلی با کیفیت کم پیدا میشه.
    این سبک خیلی هیجان انگیزه. اگر همه چیز خوب پیش بره، میشه ازش یه تیم رویایی مثل دورتموند 11-2010 و 12-2011 دربیاد. ولی حداقل تا اینجا بنظر میاد فرسایشش زیاده. برای تیم های Underdog بنظرم ایده آله ولی میتونه یه تیم بزرگ رو کاملا از پا دربیاره.

ولی جدای از همه این بحث ها کلوپ یه نعمت برای PL بود. خیلی خیلی رقابت ها رو زیباتر و جذاب تر کرد. هم کاراکتر جذابی داره و هم سبک بازی تیمش جذابیت بازی ها رو تضمین میکنه. شاید با خریدهای خوب دیگه ای مثل صلاح و حفظ ستاره هاشون، بتونن در یکی دو قصل آینده که رقبا دچار افت بشن بالاخره قهرمانی رو تجربه کنن. الان هم واقعا بد نتیجه نگرفتن.

فعلا سیتی از نظر بازیکن خیلی جلوتر از بقیه ست و بنظر هم میاد قصد نداره خریدن ستاره رو متوقف کنه. امروز هم شایعه علاقه سیتی به خرید هازارد مطرح شد. هرچند بنظر فقط یه حرف رو هواست ولی یه لحظه تصور کنید همچین اتفاقی بیفته! یعنی پپ مسی جدیدش رو خواهد داشت. اونوقت دیگه کی میخواد سیتی مجهز به هازارد رو متوقف کنه؟!
    بازم میگم خیلی بعیده هازارد چلسی رو ترک کنه ولی اگر یوقت نخواد تمدید کنه، شانس سیتی رو برای جذبش بیشتر از مثلا مادرید میدونم. علاقه به باقی موندن در PL و دستمزد بالاتر و پپ و ...
    Last edited by romantic; 29-01-2018 at 15:12.

19. 3 کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •