تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: حکم قانونی گوشی بدون کارتن

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض حکم قانونی گوشی بدون کارتن

سلام دوستان
    من یه زمانی اولین گوشی که خریدم یه K550 بود بعد از چند سال یه گوشی جدید گرفتم و اونو بازنشسته کردم
    بعد الان یکی از رفیقام گوشیش خراب شده بود دادم دستش یه مدت امانت بعد گفت اگه گوشی کارتن داره و از خودته میخرم ازت . منم گفتم آره صد درصد اوکی هست و کارتن هم داره و خرید .
    الان که کارتونشو دادم کد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] #* رو زدم میبینم شماره IMII که نشون میده با کارتن همخونی نداره ( وقتی خریدم تا حالا چک نکرده بودم . صد درصد وقتی خریدم کارتن اشتباهی بوده)

حالا مشکل اینجاست مثلا اگه یه جایی گرفتنش گفتن گوشیو کارتنشو بیار ببینیم مال خودته یا دزدی اون بگه من از این یارو خریدم وقتی از من بپرسن خودت گوشی رو از کجا اوردی وقتی سریال همخونی نداره که ثابت کنم جرمم چیه به عنوان دزد باید محاکمه شم ؟!
    فقط قابش عوض شده قاب فابریکشو پیدا کنم بدم بهش ( چون پشتش سریال اصلی رو نوشته ) دادگاه یا ... اگه اطفاقی افتاد قبول میکنه ؟!
    اصلا وقتی استعلام کنن سریالو ببینن پشتش هیچ شاکی نیست وقتی شاکی ندارم بازم میگن گوشیت چون کارتن نداره دزدیه و باید محاکمه شی ؟
    میدونم احتمالش خیلی کمه سریال گوشیو چک کنن و ... میخام خودم مطمئن باشم همچنین به اون تعهد بدم
    Last edited by Reza Azimy_RW; 27-06-2017 at 03:13.

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

سلام
    چه فکر های پیچیده ای !
    خیلی از افراد از خارج از کشور اجناسی رو خریداری میکنن و اونو به عنوان یه کالایی که از قبل داشتن وارد کشور میکنن و در این حالت اصلا بیخیال جعبه میشه ( دوربین عکاسی - فیلم برداری - لپتاپ و ... )
    در موقع فروش هم همین موضوع رو اشاره میکنند که از خارج خریداری شده و کارتن نداره ( نهایت یه فاکتور فروش دارن ازش )
    شما نهایت برای محکم کاری به فروش نامه ساده تنظیم کنید و زیرش امضا بزنید

3. 3 کاربر از Sina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

دمت گرم داداش این افکار پیچیده واسه اینه اونی که گوشیو بهش دادم گیره رو سریالش چون کارش یه جورایی خلافه امکان دستگیریش هست
    پس بعد موردی پیش اومد دادگاه گیر نمیده تو اینو دزدیدی که مدرکی ازش نداری و مجرم به دزدی شم ؟! تا شاکی نباشه که دنبال صاحب گوشی نمیگردنو الکی به دزدی محکومش کنن ؟!
    اطفاقا بهش گفتم تعهد کتبی میدم که گوشیو تا این تاریخ مسئولیتش با من بوده منتها بعد فک کردم حالا مثلا این گیر افتاد و گفت گوشیو از رضا خریدم منم میگم آره از من خریده کافیه یا باید با مدرک ثابت کنی

چون من به خیال سالم بودن تا به حال سریالشو چک نکردم فروشنده هم چیزی نگفت . اصلا شاید الان زنده هم نباشه 10 سالی میشه .
    خیلی خیلی ممنون بابت راهنمایی یکم نگران شدم یه موقه واسه یه گوشی داغون مکافات ندم دست خودم و یکی دیگه
    Last edited by Reza Azimy_RW; 27-06-2017 at 14:45.

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز چندین سال پیش که گوشی های سونی اریکسون سری K و مدل های مشابه اومد دقیقا بیشترشون این مشکل رو داشتند! خیلی از گوشی ها ریجستر نشده بود و قاچاقی وارد کشور شده بود . گوشی های که ریجستر شده بودند قیمت بالایی داشتند در عوض یک سری گوشی ها بودند قیمتشون پایین تر بود ولی سریال رجیسترش فیک بود.. من خودم یادمه یک گوشی k510 گرفتم دقیقا با همین مورد... خیلی ذهن خودتون رو درگیر این مسائل نکنید و راحت می تونید عنوان کنید جنس بدون جعبه وارد کشور کردید یا اصلا جعبه اش توی اسباب کشی گم شده... اصلا کسی نمیاد گیر بده که بخواین دنبال راهکار باشید

6. 2 کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

دمتون گرم واقعا ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

نه دوست عزیز هیچ مشکلی نداره و اگه فاکتور هم داشته باشی دیگه هیچ کی نمیتونه کاری کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •