تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: آیا آخرین بیلد نامبر ویندوز 10 که منتشر شده مشکل و باگ ندارد تا دنلود و نصب کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

14 آیا آخرین بیلد نامبر ویندوز 10 که منتشر شده مشکل و باگ ندارد تا دنلود و نصب کنم؟

سلام

ویندوز 10 من نسخه Enterprise 1511 با Build Number 10586.104 هست که چند ماه نصب بود و الان که بخاطر مشکلی مجبور شدم پاکش کنم و دوباره بریزم حس می کنم مشکل داره. سرعت اینترنتم پایین است و آپدیتش زمان بر هست و ترجیج می دهم آخرین نسخه ویندوز 10 رو بگیرم و اون رو نصب کنم. الان آخرین نسخه چه شماره ای است؟ و آیا مشکل و باگ اساسی نداره که بگیرمش و بعد متوجه بشم همین نسخه 1511 بهتر بود؟

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

من از بیلد ۱۴۳۹۳ ۶۴ بیت به ۱۵۰۶۳ ارتقا دادم اما به نظرم ۱۴۳۹۳ بهترین بود چون چند تا برنامه قدیمی و جدید دیگه اجرا نمیشن.
    اینطور فکر میکنم که اگر طالب سازگاری بیشتر هستین نگاه کنین ببینین که آخرین نسخه LTSB از چه بیلدی استفاده میکنه و همون بیلد رو برای سایر نسخه های دیگه ویندوز استفاده کنین.
    در حال حاضر و تا سال ۲۰۱۹ نسخه LTSB جدیدی نخواهد اومد بنابراین اگر سازگاری بیشتر مورد نظرتونه (و نه استفاده از ویژگی های بیلدهای جدید ویندوز ۱۰ مثل ۱۵۰۶۳ یا ۱۶۲۹۹) روی ۱۴۳۹۳ باقی بمونین.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •