تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 11 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 107

نام تاپيک: مقایسه اینترنت کشور های مختلف با ایران

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

با توجه به پست و امضاتون، بنظر موضع گیری خیلی سرسختی نسبت به ایرانیان گرفتین. فراموش نکنین خودتون هم "ایرانی" هستین و باتوجه به برچسب زدن هاتون به "تمام" مردم ایران، "شما" هم...

اولین قدم برای پیشرفت، از بین بردن این افکار از سر مردم هست. که بنظر هر روز از بین رفتنش سخت تر میشه... بگذریم...

محدودیت ها و منزوی بودن ایران بخاطر سیاست های دولته و مردم بیچاره این وسط تقصیری ندارن که ایران قانون کپی رایت اصلا نداره و مردم هم نمیتونن فیلم ها و آهنگ هارو به صورت اوریجینال تهیه کنند! باز آهنگ وضعش بهتره و میشه از spotify استفاده کرد ولی فیلم و سریال اصلا خوب نیست.
    اگر شما زیاد فیلم نمیبینین و بیشتر فیلم هایی که میبینین اصطلاحا mainstream باشه و وضع مالیتون تقریبا خوب باشه، خریدن اوریجینال فیلم ها در ایران از آیتیونز میتونه تا حدودی قابل قبول باشه. ولی باز باید خیلی ولخرج باشین تا برای هر فیلمی که میخرین، پول مفت به شرکت های واسطه گیفت کارت بدین. (البته درصورتی که با واسطه خرید میکنین و آشنا ندارین در خارج) وباز هم باید پول زیادی هم برای حجم مصرفیتون خرج کنین.
    برای یک فیلمباز خیلی خیلی معمولی که در هفته حداقل 4-5 فیلم میبینه، با توجه به ارزش کم پول ما، اصلا و ابدا نمیارزه که بخواد براشون پول بده!!!
    درضمن بسیاری از فیلم های ناب و قدیمی برای خرید اوریجینال در هیچکدام از استور های انلاین پیدا نمیشن و برای فیلمباز های کمی حرفه ای تر (مثلا بعد از 3-4 سال فیلم دیدن)، راه غیرقانونی تنها منبع تهیه فیلمشونه
    همچنین در دنیای تورنت، فیلمهارو میتونین با کیفیت بهتر و حجم به صرفه تر از آیتیونز پیدا کنین.
    همه ی این ها باعث شده که تعداد بیشماری از خارجی ها هم باوجود داشتن پول و نداشتن محدودیت، رو به تورنت بیارن. (حتی در کشور ایتالیا که عکس پروفایلتون هست و احتمالا بهش علاقه دارین، دولت به تورنت زیاد گیر نمیده و تورنت باز های زیادی داره)
    بد نیست سری به این پیج بزنین و کامنت هارو بخونین:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    درمورد نحوه فرنگ سازی هم اصلا متوجه حرفتون نمیشم. یعنی مثلا دبیران مدرسه به دانش آموزان توصیه کنند که فیلماتون رو از مغازه و سایت های رسمی و اوریجینال بگیرین. بعد دانش آموز بپرسه از کجا بگیریم؟ دبیر هم بگه صبر کنین چند سال فیلم و سریال نبینین فرهنگ سازی کنیم بعد بهتون اینترنت بدون محدودیت میدیم که بتونین بگیرین!!! خیلی خنده داره
    سلام عزیز اولا امضام عموم هست بله من هم ایرانی هستم و مشمول میشم ولی این نکات حقیقت داره و دروغ نیست خودت هم قبول داری.

بله متاسفانه شرایط سیاسی ایران روی شرایط اجتماعی اقتصادی تجاری هنری و....اثر می گذارد که قابل ملموس هست. اما نکته مهم "خوب بودن" و "موندن" است که انگار خیلی سخت شده؟ یعنی چون طرف رفت تو چاه من هم برم تو چاه؟ یک صحبتی رو یک جا خوندم برام جالب بود عنوان اعتراض به حضور موتور سیکلت در پیاده رو ها در ایران بود که مردم اعتراض داشتند چرا و به چه قانون و حقی ورود موتورسیکلت مجازه و تازه برخورد و اسیب هم به افراد پیاده و عابر بزنه.

میخوای بدونی جواب یا کامنت چی گفتند؟ گفتند اگر وضع و درماندگی و فقر و استیصال ان موتور سوار محترم رو درک نکرده بودید و از احوالش خبر نداشتید این طور اعتراض نمی کردید!!! که فقط به فکر خود هستید و...

نظر شما چیه؟ من با اجازه تون بگم به نظر شما اگر وضع من بد باشه و تو فقر باشم یا اصلا مشکل دارم (همه مشکل دارند) باید برم خلاف کنم؟ قانون رو زیر پا بگذارم ! تخطی کنم؟ بی ادبی و بی اخلاقی کنم؟ انگار چون فقیرم پاشم برم بانک بزنم.

بگذریم بحث بازه و جاده درازه عرض من در خصوص درک و فهم و فرهنگ سازیست شاید شما دقت نکرده باشید ولی حتی جشن و شادی خیابانی هم فرهنگ سازی میخواد؟ برم تو خیابان داد بزنم نشانه شادی نیست برم نارنجک بکوبم نشانه لذت نیست.

فرهنگ سازی با الگو ایجاد میشه چطور؟ همانند یک دانش و علم و دانشگاه. زمانی که تو این کشور دانش و علم و دانشگاه میخواست بیاد با الگو سازی از نظام و تبعیت از یک منبع اقدام به اوردن دانشگاه کردند. افراد به کار گرفته اولیه در این امر خود از منبع و مکان الگو مثلا دانشگاه هاروارد امریکا یعنی فارق التحصیلان از خود مکان الگو برداری بودند.

خوب هر چیزی قابل الگوست ولی سالم حتی یک جشن خیابانی اصلا هم شوخی و مضحک نیست.

من خودم سالها تو scene بودم و دسترسی نامحدود به هر چیزی داشتم و هنوز هم دارم ولی از دانلود غیر قانونی زده شدم برای همین روی اوردم به قانونی که مزایای بهتری داره.

2. 3 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Pedram_mrn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

دم استارتر تاپیک گرم.

امروز داشتم دنبال یه اینترنت با حجم زیاد و پینگ پایین میگشتم که به این تاپیک رسیدم، آخرش هم به نتیجه‌ای نرسیدم

تمام سرویس ها دردسر های خودشون رو دارند و هیچکدوم درست و درمون نیستند. داریم به سال ۲۰۲۰ می‌رسیم ولی هنوز اینه وضعیت اینترنت مملکتمون.

چرا؟

4. این کاربر از Pedram_mrn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام عزیز اولا امضام عموم هست بله من هم ایرانی هستم و مشمول میشم ولی این نکات حقیقت داره و دروغ نیست خودت هم قبول داری.

بله متاسفانه شرایط سیاسی ایران روی شرایط اجتماعی اقتصادی تجاری هنری و....اثر می گذارد که قابل ملموس هست. اما نکته مهم "خوب بودن" و "موندن" است که انگار خیلی سخت شده؟ یعنی چون طرف رفت تو چاه من هم برم تو چاه؟ یک صحبتی رو یک جا خوندم برام جالب بود عنوان اعتراض به حضور موتور سیکلت در پیاده رو ها در ایران بود که مردم اعتراض داشتند چرا و به چه قانون و حقی ورود موتورسیکلت مجازه و تازه برخورد و اسیب هم به افراد پیاده و عابر بزنه.

میخوای بدونی جواب یا کامنت چی گفتند؟ گفتند اگر وضع و درماندگی و فقر و استیصال ان موتور سوار محترم رو درک نکرده بودید و از احوالش خبر نداشتید این طور اعتراض نمی کردید!!! که فقط به فکر خود هستید و...

نظر شما چیه؟ من با اجازه تون بگم به نظر شما اگر وضع من بد باشه و تو فقر باشم یا اصلا مشکل دارم (همه مشکل دارند) باید برم خلاف کنم؟ قانون رو زیر پا بگذارم ! تخطی کنم؟ بی ادبی و بی اخلاقی کنم؟ انگار چون فقیرم پاشم برم بانک بزنم.

بگذریم بحث بازه و جاده درازه عرض من در خصوص درک و فهم و فرهنگ سازیست شاید شما دقت نکرده باشید ولی حتی جشن و شادی خیابانی هم فرهنگ سازی میخواد؟ برم تو خیابان داد بزنم نشانه شادی نیست برم نارنجک بکوبم نشانه لذت نیست.

فرهنگ سازی با الگو ایجاد میشه چطور؟ همانند یک دانش و علم و دانشگاه. زمانی که تو این کشور دانش و علم و دانشگاه میخواست بیاد با الگو سازی از نظام و تبعیت از یک منبع اقدام به اوردن دانشگاه کردند. افراد به کار گرفته اولیه در این امر خود از منبع و مکان الگو مثلا دانشگاه هاروارد امریکا یعنی فارق التحصیلان از خود مکان الگو برداری بودند.

خوب هر چیزی قابل الگوست ولی سالم حتی یک جشن خیابانی اصلا هم شوخی و مضحک نیست.

من خودم سالها تو scene بودم و دسترسی نامحدود به هر چیزی داشتم و هنوز هم دارم ولی از دانلود غیر قانونی زده شدم برای همین روی اوردم به قانونی که مزایای بهتری داره.

از اونجايي كه سيستم آموزشي ما تقريبا از سي سال پيش تغييري نداشته و مطالبي كه در مدارس به ما آموزش داده شده ٩٩ درصد نادرست و غير كاربردي بوده و فرهنگ سازي انچناني هم نديدم، هرچقدر تلاش ميكنم نميتونم تصور كنم كه فرهنگ سازي قبل از آوردن امكانات چجوري انجام ميشه (اون مثالي كه اخر پست قبليم زدم مثلا)
    بحث جالبي رو شروع كردين... ممنون ميشم بيشتر توضيح بدين

دم استارتر تاپیک گرم.

امروز داشتم دنبال یه اینترنت با حجم زیاد و پینگ پایین میگشتم که به این تاپیک رسیدم، آخرش هم به نتیجه‌ای نرسیدم

تمام سرویس ها دردسر های خودشون رو دارند و هیچکدوم درست و درمون نیستند. داریم به سال ۲۰۲۰ می‌رسیم ولی هنوز اینه وضعیت اینترنت مملکتمون.

چرا؟
    درحال حاضر بايد تركيبي كار كنين و از يه شركت (ايرانسل، شاتل(شاتل لند)، همراه اول ) براي دانلود و حجم هاي اضافه استفاده كنين
    و شركت هاي ديگه رو براي كيفيت نسبتا بالا و پينگ نسبتا پايين امتحان كنين و بهترينشونو انتخاب كنين.

اگه باهمديگه و با كيفيت خوب ميخواين، صبر كنين دو-سه سال ديگه وقتي وضعيت فيير نوري ايران پايدار شد، با هزينه زياد تهيه كنين

و اگر هم با همديگه و قيمت معقولانه ميخواين، به نوه هاتون وصيت كنين وقتي همچين چيزي تو ايران اومد، بيان سر قبرتون بهتون بگن.

دليلشم خيلي واضحه: اينجا ايران است!

6. 5 کاربر از Parsa_HZ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

بسته های اینترنت موبایل... وودافون هلند

8. 3 کاربر از ehsanehsan007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

من خودم عادت به خریدن فیلم و سریال و موزیک دارم و الان یکسالی هست با گیفت کارت از ایتونز میخرم
    پس ربطی به باز بودن و نبودن نیست
    همیشه امکان هست
    ولی متاسفانه این مورد هم مثل تمامی موردهای دیگر تو ایران فرهنگ سازی نشده بنابراین موافقم که هر اینترنی رو به هر کسی ندید اول فرهنگ سازی و آموزش داده بشه آن وقت ان علم امکانات تسهیلات و خدمات را در اختیار عموم قرار بدهیم.

این مشکلات متفرقه تو ایران همگی به دلیل عدم اموزش اولیه و استفاده هست چه اینترنت چه رانندگی
    ابتدا بایستی از روی سبک زندگی و مدرنیزه تعالیم روز رو انتقال داد بعد درش رو باز کرد ولی اینجا برعکسه اول دره باز بعد بیا و ببین
    من کاری به اون امضاتون ندارم
    ولی در مورد اینترنت امثال شما ، چرا فقط کاربر رو متهم به همه چیز میکنید و اصلا کاری به مسئولین نا محترم - دلار و غیره ندارید ؟

بعد هم کابر با حجم 5 گیگ در ماه ، از نظر جنابعالی چطوری فرهنگ سازی کنه که یه 3 گیگ هم اضافه براش بمونه سر ماه اونوقت ؟؟؟؟؟؟؟

بعدش اون فیلمو سریالی که میخرید که همش فیزیکی نیست که دم در خونه با پست تحویل بدن ، بعد از خرید باید دانلود بفرمایید

میشه بفرمایید یوتیوب رو چطوری فرهنگ سازی کنیم!؟ تا ما هم یاد بگیریم

کسی که خوابه میشه بیدارش کرد ولی کسی مثل شما که خودشو بخواب زده نه

10. 2 کاربر از *Forgotten* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوستان بحث جالبی رو شروع کردند.

من نظر خودم رو میگم و نمیخوام با کسی موافقت یا مخالفت کرده باشم.

من خودم دانلود می کنم و نسخه اریجینال تهیه نمی کنم.
    علتش اینه که صاحب اثر هم طبق قوانین کشورش و باورهای خودش منو جز دنیا
    حساب نمی کنه. مثلا وقتی میخوام نرم افزاری رو آپدیت کنم با این پیغام روبرو
    میشم که این آپدیت برای کشور شما نیست!
    چرا باید کاربرای ایران رو بخاطر گناه نکرده تنبیه کنن؟
    مثلا اجازه ندن ما فلش پلیر مرورگر مون رو آپدیت کنیم مسئولین کشور ما تنبیه شدن؟!
    همین موضوع مثلا تو سایتهای معتبر دیگه اعمال میشه.
    من ناراحت میشم واقعا و مصمم میشم حتما اون برنامه خاص رو مخصوصا مجانی
    دانلود کنم. یا اون استریم که برای کشور من ممنوع شده حتما ببینم.
    اگه سایتی اجازه دانلود قانونی نمیده یا اجازه خرید به جرم ایرانی بودنم نمیده
    از جای دیگه ای تهیه کنم یا اگه راهی داشته باشه اون قانون ناجوانمردانه همون سایت
    ممنوع کننده رو دور بزنم.
    اونا خودشون ما رو از بقیه جدا می کنن چرا من بخوام بزور خودم رو مقید به قانون بدونم.

این فقط یک دلیل بود. درسته درآمد سرانه ما خیلی کمتر از کشورهای پیشرفته است
    ولی خب شاید بگیم به اونا چه؟ اونا چیکار کنند؟ ایم مشکل ماست.
    صاحب اثر میخواد محصول زحمتش رو قانونی بفروشه حالا هر کی زورش رسید میخره.
    ولی وقتی خودش میگه به شما نمی فروشم قضیه فرق می کنه.

شما ببینین محصولات جهانی در ایران با قیمت چند برابر قیمت کشورهای دیگر
    فروخته میشن ولی بدون کمترین گارانتی!
    به بهانه اینکه در کشور شما نمایندگی نداریم یا نمی زنیم کوچکترین خدمات پس از فروشی
    رو برای ایران ارائه نمیدن.

دلیلی نمی بینم که برای دیدن فوتبال یا چند تا فیلم درآمد یک ماهم رو بدم!

12. 2 کاربر از rioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

از اونجايي كه سيستم آموزشي ما تقريبا از سي سال پيش تغييري نداشته و مطالبي كه در مدارس به ما آموزش داده شده ٩٩ درصد نادرست و غير كاربردي بوده و فرهنگ سازي انچناني هم نديدم، هرچقدر تلاش ميكنم نميتونم تصور كنم كه فرهنگ سازي قبل از آوردن امكانات چجوري انجام ميشه (اون مثالي كه اخر پست قبليم زدم مثلا)
    بحث جالبي رو شروع كردين... ممنون ميشم بيشتر توضيح بدين

دليلشم خيلي واضحه: اينجا ايران است!

ممنون از پاسختون خوب ببینید من هم متاسفانه وضعیت رو میبینم که به امضام رسیدم خودتون دارید میگید فرهنگ سازی موفق نبوده که درسته

اما فرهنگ سازی سالم بستگی به همون الگو برداری سالم میشه که توضیح دادم

ببینید مثلا ما تا همین چند سال پیش که وضعیت اینترنت اسفبار بوده در زمینه تسهیلات اینترنتی هیچ موفقیتی نداشتیم این یعنی چی؟

شما نگاهی به چند سال پیش بنداز ایا دی جی کالا بوده؟ اسنپ بوده؟ فیلیمیو و شبکه های VOD یا استریم بودند؟ و نمونه های دیگر

خیر نبودند این مثالها با رویه فرهنگ سازی به وجود امده اما از طریق الگو برداری نه کپی برداری

کپی برداری با الگو برداری فرق میکنه و 2 مورد مجزاست

دیجی کالا با الگو برداری از امازون و ای بی
    اسنپ با الگو برداری از اوبر
    فیلمیو و..با الگو برداری از نتفلیکس و امازون پرایم

خوب شما به من بگید ایا این الگو برداری خوب بوده؟ بودنش از نبودنش اهمیت داره؟ تو زندگی شما نقش داشته؟ و از همه مهمتر توی فرهنگ سازی برای شهر و محیط زندگیتان اثر گذاشته و داشته؟

اگر جواب بله هست پس ما همچنان فرهنگ سازی سالم میتونیم بکنیم امکانش هست.

خوب اگر فردا بیان تو این مملکت کپی رایت را برای رعایت و احترام از حق مولف اجرا کنند به نظرت ناموفق میشه؟ هر چیزی با سختی اغاز میشه تغییر سبک زندگی مردم و نگاهشان کار ساده ای نیست اما با مزایا میشه, میگید مزایا خوب این چیه دیگه؟ همین شبکه های فیلمیو...الان مزایا دارند مثلا اینترنت رایگان سرعت دانلود فول استریم بی لگ .....
    فردا اگر موسسه خارجی بیاد بگه بگه اگر شما مجاز بگیری مزایاش ماندگاری در cloud ,کیفیت 4k ,دانلود پرسرعت ,داشتن منوی دیجیتالی فیلم برای متعلقات و.....

میتونه همه گیر بشه.

خوب فردا اگر اینترنت هر سرعتی, هر چی, فردا بیاد اینترنت بده ولی یک نفر فقط و تنها کارش شده دانلود غیر مجاز داخلی و خارجی خودی و بیگانه این درسته؟ تخریب مولف داخلی و حتی خارجی درسته؟ این نشانه فرهنگی هست؟ نشانه وجدانی, اخلاقی هست؟ شما خودتو بگذار جای یک مولف اصلا تهیه کننده سریال ایرانی فلان چه هسی داری؟ حتی خارجی.
    خنده دار اینکه همه دم از طرفداری و عاشق بودن فلان هنرمند میکنند و ادای طرفداری و طرفدار می کنند موقع دادن 10 هزار تومان فلان کار میرند و دانلود غیر مجاز می کنند
    بارها و بارها تو شبکه های اجتماعی دیدم (ایرانیان) همه میاند به به و چه و چه و ناز و قربون مثلا شخص می کنند یک دونه عدد نگفته اینو خریدم! خندت نمیگیره برو ببین خیلی اسفباره. طرف حاظر پول حاشیه به دود پارکینگ پیتزا و....

یک پیتزا تو ایران الان 20 تومان هست معادل 7 دلار ایا 7 دلار دادن به یک البوم موسیقی بده و عجیبه به پیتزا درسته؟

دود قلیان 40 تومان هست میشه 10 دلار میشه پول یک فیلم ایا اینجا هم قلیان مهمه؟ شخصیت چی؟ شعور چی؟

گفتم من خودم تو شبکه مادر اپلود دنیا یعنی scene بودم و هستم همه رو گروهها رو میشناسم فکر میکنی ان ور کسانی که دانلود میکنند خیلی راحت می کنند/ ممکنه بکنند ولی راحت نمی کنند با انواع و اقسام bnc vpn ip و.....ان هم معدود نه همه جامعه بدبختها از ترس دستگیری شب خواب به چشم ندارند میدونی مجازاتش چیه؟ اگه بخوان بگیرند سریع می گیرند اینجوری نیست فکر کنی بش رحم می کنند و...

تو ایران خیلی ها از vpn استفاده می کنند به خیال خودشون مثلا فلان موسسه (گوگل) رو دور میزنند که فکر کنه ای پی ایران نیست و خیلی هم زرنگیم و اینا. اولا شرکتهای بزرگ دنیا مثل همون گوگل اپل ماکروسافت و..خالق این چیزها هستند انها برنامه هایی امنیتی دارند که 1 ثانیه می فهمند یارو کدام کشور و براش اقدام کنند اگر بخواهند.

خوب فکر کردید تو خارج گوگل مثلا شعبه المانش نمیفهمه فلان چیز غیر قانونی گرفته شده خنگ هم هست ردش هم نگرفت شرکت کم پولیه و..

ببینید انجا ریسکه ولی اینجا نه اینجا اوکیه بر عکسه اما اما اما اینها همه رو گفتم نه برای وضعیت کنونی برای فرهنگ سازی اینده که اگر فلان امکان هم افزوده شد باید به سبک زندگیش هم دقت گردد.
    Last edited by italodance; 04-07-2017 at 08:58.

14. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

من کاری به اون امضاتون ندارم
    ولی در مورد اینترنت امثال شما ، چرا فقط کاربر رو متهم به همه چیز میکنید و اصلا کاری به مسئولین نا محترم - دلار و غیره ندارید ؟

بعد هم کابر با حجم 5 گیگ در ماه ، از نظر جنابعالی چطوری فرهنگ سازی کنه که یه 3 گیگ هم اضافه براش بمونه سر ماه اونوقت ؟؟؟؟؟؟؟

بعدش اون فیلمو سریالی که میخرید که همش فیزیکی نیست که دم در خونه با پست تحویل بدن ، بعد از خرید باید دانلود بفرمایید

میشه بفرمایید یوتیوب رو چطوری فرهنگ سازی کنیم!؟ تا ما هم یاد بگیریم

کسی که خوابه میشه بیدارش کرد ولی کسی مثل شما که خودشو بخواب زده نه
    دستت درد نکنه رفیق روزی دوست بودیم یادت نیست؟

نه دانلود رو معمولا تا ساعات رایگان صبح میکنم نه ساعات اصلی

اره خواب بودم وقتی که غیر مجاز هر چیزی رو میگرفتم و وجدان نداشتم خواب خواب بودم وقتی وجدانم بیدار شد من هم بیدار شدم.

16. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

دوستان بحث جالبی رو شروع کردند.

من نظر خودم رو میگم و نمیخوام با کسی موافقت یا مخالفت کرده باشم.

من خودم دانلود می کنم و نسخه اریجینال تهیه نمی کنم.
    علتش اینه که صاحب اثر هم طبق قوانین کشورش و باورهای خودش منو جز دنیا
    حساب نمی کنه. مثلا وقتی میخوام نرم افزاری رو آپدیت کنم با این پیغام روبرو
    میشم که این آپدیت برای کشور شما نیست!
    چرا باید کاربرای ایران رو بخاطر گناه نکرده تنبیه کنن؟
    مثلا اجازه ندن ما فلش پلیر مرورگر مون رو آپدیت کنیم مسئولین کشور ما تنبیه شدن؟!
    همین موضوع مثلا تو سایتهای معتبر دیگه اعمال میشه.
    من ناراحت میشم واقعا و مصمم میشم حتما اون برنامه خاص رو مخصوصا مجانی
    دانلود کنم. یا اون استریم که برای کشور من ممنوع شده حتما ببینم.
    اگه سایتی اجازه دانلود قانونی نمیده یا اجازه خرید به جرم ایرانی بودنم نمیده
    از جای دیگه ای تهیه کنم یا اگه راهی داشته باشه اون قانون ناجوانمردانه همون سایت
    ممنوع کننده رو دور بزنم.
    اونا خودشون ما رو از بقیه جدا می کنن چرا من بخوام بزور خودم رو مقید به قانون بدونم.

این فقط یک دلیل بود. درسته درآمد سرانه ما خیلی کمتر از کشورهای پیشرفته است
    ولی خب شاید بگیم به اونا چه؟ اونا چیکار کنند؟ ایم مشکل ماست.
    صاحب اثر میخواد محصول زحمتش رو قانونی بفروشه حالا هر کی زورش رسید میخره.
    ولی وقتی خودش میگه به شما نمی فروشم قضیه فرق می کنه.

شما ببینین محصولات جهانی در ایران با قیمت چند برابر قیمت کشورهای دیگر
    فروخته میشن ولی بدون کمترین گارانتی!
    به بهانه اینکه در کشور شما نمایندگی نداریم یا نمی زنیم کوچکترین خدمات پس از فروشی
    رو برای ایران ارائه نمیدن.

دلیلی نمی بینم که برای دیدن فوتبال یا چند تا فیلم درآمد یک ماهم رو بدم!

عزیز دوست گلم Parsa_HZ فرمودند شما از اول نخوندی این مشکلات تحریم و ....همگی ناشی از نفرت به ایرانی نیست ریشه در مشکلات سیاسی داره که همه با خبریم و اینجا هم تاپیک سیاسی نیست که بازش کنیم.

اکثریت مردم و شهروندان جهان به ایرانیان احترام می گذارند اما این احترام دو جانبه و متقابل هست و بایستی باشه. من با خیلی از هنرمندان خارجی در حوزه موسیقی و سینما ارتباط دارم این یعنی تمامی دنیا نه یک کشور وقتی که اثر فلان هنرمند عرضه جهانی میشه این یعنی شما هم تو این جهان هستی و باید باشی نکه جدا بشی و خارج بشی

شما هم به نوبه خود میتونی حمایت کنی ببین حمایت حمایت هست طریق و روش فرق داره ولی همچنان راهش یکیست.

خوب الان همین الان شما میتونی از اپل امازون و...خرید داشته باشی اپل بازه من خودم بارها باشون در ارتباطم ساپورت عالی هر مشکلی داشته باشی بشون رجوع میکنی خدا شاهده نزدیک به 10 باز ازشون refund گرفتم بنا به دلایل مختلف و هیچ وقت با نه و نمی کنیم مواجه نشدم.
    امازون که فیزیکیش تو ایران شاپ داره و مجازیش هم میتونید بگیرید

ضمنا این شرکتها خیلی هاشون هم تقاضای ورود به ایران داشتند مثلا نت فلکس دولت ایران ممانعت کرد ایا این هم شد تحریم و تقصیر ان؟ اینکه ما فکر کنیم همش تقصیر ان ور و کل دنیا باید راهش جدا بشه اینها همش نشانه از استیصاله

خلاصه کنم تا زمانی که راهش و امکانش هست شما میتونی و خواستن توانستن هست. شما همین الان میتونی از هر جا بخری و نیازی به فیلتر شکن نداری اگر باشه کسی نگفته ان ور کرده نگاهی هم این ور بنداز نه نگاه تماما یکجانبه.
    Last edited by italodance; 04-07-2017 at 09:27.

18. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

دستت درد نکنه رفیق روزی دوست بودیم یادت نیست؟

نه دانلود رو معمولا تا ساعات رایگان صبح میکنم نه ساعات اصلی

اره خواب بودم وقتی که غیر مجاز هر چیزی رو میگرفتم و وجدان نداشتم خواب خواب بودم وقتی وجدانم بیدار شد من هم بیدار شدم.
    عزیز من یادم هست
    ولی این حرفاتون در مورد فرهنگ سازی اینترنتی چیه ! که میزنید و یا خرید فیلم و سریاد ز این حرفا
    من منظورتونو از این حرفای در مورد اینترنت میزنید درک نمیکنم
    اینترنتی که توی ایران میدن یه آب باریکست ، چیه اینو باید فرهنگ سازی بکنیم ! (بقیه حرفاتونو قبول دارم جز این)

از حرفام ناراحت نشید ولی انگار شما عوض شدید
    بهرحال منم نمیخام دیگه این تاپیکو به بیراهه بکشونم

20. این کاربر از *Forgotten* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 6 از 11 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •