تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 11 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 107

نام تاپيک: مقایسه اینترنت کشور های مختلف با ایران

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

البته برای مقایسه اینترنت ایران و خارج باید نحوه استفاده رو هم حساب کرد اینجا اگه بخوای اینترنت نامحدود از نظر حجم بزاری مردم رحم نمی کنن چون اینجا که قانون کپی رایت رعایت نمی شه همین طوری دانلود می کنن الان من خودم می شناسم کسی رو که 6 ترابابت فقط فیلم دانلود کرده تو یه سال الان من خودم تو یه ماه گذشته 219 گیگ فقط بازی دانلود کردم ولی تو خارج قانون کپی رایت رعایت می شه واسه هر فیلم یا بازی باید و پول پرداخت کرد عین ازنجا نیست که ده تا فیلم دانلود می کنیم بعد حالا شاید یکی دوتاش رو ببینیم یا مثلا 40 گیگ بازی دانلود کنیم بعد باهاش حال نکنیم پاکش کنیم الان بحث من این نیست که قیمت اینترنت باید کم بشه، که باید کم بشه بحث اینه که مردم تو همود چند ساعت رایگان اینترنت رحم نمی کنن و همش در حال دانلودن بحث من اینه که اگه قرار چیزی درست شه باید از پایه درست شه اگه قرار اینترنت بشه مثل کشور های خارجی باید فرهنگ مردم هم بشه عین کشور های خارجی

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk
    اتفاقا 95 درصد کاربران تورنت خارجی هستند!

2. 3 کاربر از vampireXZX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

اتفاقا 95 درصد کاربران تورنت خارجی هستند!
    خوب معلومه چون نمی تونن راحت غیر قانونی دانلود کنن ولی تو ایران با این وضعیت راحت دانلود غیر قانونی چرا باید کسی از تورنت استفاده کنه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

البته برای مقایسه اینترنت ایران و خارج باید نحوه استفاده رو هم حساب کرد اینجا اگه بخوای اینترنت نامحدود از نظر حجم بزاری مردم رحم نمی کنن چون اینجا که قانون کپی رایت رعایت نمی شه همین طوری دانلود می کنن الان من خودم می شناسم کسی رو که 6 ترابابت فقط فیلم دانلود کرده تو یه سال الان من خودم تو یه ماه گذشته 219 گیگ فقط بازی دانلود کردم ولی تو خارج قانون کپی رایت رعایت می شه واسه هر فیلم یا بازی باید و پول پرداخت کرد عین ازنجا نیست که ده تا فیلم دانلود می کنیم بعد حالا شاید یکی دوتاش رو ببینیم یا مثلا 40 گیگ بازی دانلود کنیم بعد باهاش حال نکنیم پاکش کنیم الان بحث من این نیست که قیمت اینترنت باید کم بشه، که باید کم بشه بحث اینه که مردم تو همود چند ساعت رایگان اینترنت رحم نمی کنن و همش در حال دانلودن بحث من اینه که اگه قرار چیزی درست شه باید از پایه درست شه اگه قرار اینترنت بشه مثل کشور های خارجی باید فرهنگ مردم هم بشه عین کشور های خارجی

خوب معلومه چون نمی تونن راحت غیر قانونی دانلود کنن ولی تو ایران با این وضعیت راحت دانلود غیر قانونی چرا باید کسی از تورنت استفاده کنه؟

سلام

اگه اینترنت پر سرعت و نامحدود باشه دلیلی نداره فیلم یا بازی رو دانلود کنیم!
    خب آنلاین می بینیم. مگه کسی بخواد بفروشه که اونم کی میاد میخره؟!
    وقتی آنلاین در اختیارش هست.
    اولش چرا دانلود زیاد میشه بعدش دیگه کمتر کسی دانلود می کنه.
    فرهنگ و رفتار مردم با شرایط شکل میگیره و عوض میشه.
    بله با 512 یا یک مگ مجبورن دانلود کنن ولی با 100 مگ نامحدود خیر.

تورنت بیشتر بخاطر فایلهای کمیاب طرفدار داره وگرنه دانلود چه با تورنت یا بی تورنت
    در خارج جرم محسوب میشه.

ما اگه اینترنت خوب میخواییم برای خدمات آنلاین هست وگرنه واسه دانلود همین
    الانش با اینکه شبانه رایگان دارم دانلود نمی کنم چون چیزی ندارم واسه دانلود.
    اگه اینترنت خوب داشته باشم دیگه فیلم و سریال برای چی دانلود کنم؟

5. 2 کاربر از rioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

من در کل منظورم اینه هرچیزی قبل از اومدن فرهنگش لازمه وگرنه من همین الان هم دارم با کیفیت خوب بدون کم شدن حجم فیلما رو از سایت های vod می بینم 16 مگ آسیاتک دارم برای استفاد ه از بیشتر شرکت های vod حجم کسر نمی کنه قانونی فیلم می بینم حجمم کم نمی شه کیفیتش هم بالاست ولی هنوز از لحاظ فرهنگی خیلی کار مونده

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

از تورنت بخاطر مرجع بودن و کامل بودنش استفاده میکنن!تو ایران به دلیل سرعت پایین و فیلتر از تورنت زیاد استفاده نمیشه!البته کلا استفاده از تورنت هم پیگردقانونی داره و باید ار v.pn استفاده کنن

8. 5 کاربر از vampireXZX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

میشه شما جای شرکتا نباشی هی برای جیب اونا و مردم تصمیم نگری.مردم اگه یه چیزی رو خوششون بیاد می خرن قیمتا هم بالاس الان هم نت فیلیکس اومده و خیلی ارزون هست.تورنت و تمام این کرک ها هم از خارج و اکثرا امریکاست.اگه سود نداشته باشه خودشون درشون رو می بندن.در ضمن اینترنت حداقل باید ماهی 1 ترا باشه.با این محتوای 4k و این بازی ها به سرعت تموم میشه.پس نمی خواد هی بگید مردم بی جنبه هستن و فلان.اگه راه قانونی اش راحت باز بود کلی می خریدن.

10. 7 کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه A-L PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اونوری هم مطمئنا مصرف بالا دارن ، منتها شرکت های اونقدر سخت گیر نیستن .
    این خبر بخون ، در مورد یک کاربر Verizon هست که توی یک ما ۷۷ ترابایت پهنای باند مصرف کرده بوده ! تازه بعد این همه مصرف که داشته شرکت اش زنگ زده به کاربر و پیگیر شده که ، اینهمه پنهای باند رو چیکار میکنه ؟ (طرف سرور خونگی داشته)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 7 کاربر از A-L PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

خوب معلومه چون نمی تونن راحت غیر قانونی
    خیلی هم راحت میتونن دانلود کنن هر چی دلشون بخواد هر نرم افزار کرک شده ای فقط ظاهر خوبی نداره مثلا به چشم یه دزد نگاهت میکنن اکثرشون به این جور ادماالبته نه همشون
    ی سریشون پول میدن ی سریشونم مث ماهان
    اونام خودشون رحم نمیکنن همون انلاین تماشا کردن هم تو نت فلیکس هم فک کنم رحم نکردن به اینترنت میشه دیگه؟ با اون کیفیت؟ پس حجم زیادی مصرف میکنه فقط فرقشون اینه ک فیلمشو انلاین میبینه اهنگش انلاین گوش میده ج ااینکه دانلود کنه چون نیازی نداره شمام اگه به ادمای پی س ورلد یه نت 1 ترابایتی با سرعت 100 مگ بدی هیچ کسی دیگه علاقه ای ب دانلود هیچ فیلمی نداره فرهنگش خودش میاد با خود اون تکنولوژی دیگه کسی هم بی رحم بازی در نمیاره
    درسته قانون کپی رایت دارن ولی واسه اونام شبیه قانون فیلترینگ ماس کسی اهمیت میده؟ اونی ک خوشش نیاد اهمیت نمیده
    همین اروپایی ها نرم افزارایی ک حتی کرکشم نیست من دیدم چال میشه تو نرم افزار ی سری امکاناتش رو مجانی میکنه اهل هلندم هست تازه طرف یعنی دیگه گشور متمدن ب قول شما مردمش پوست موزم کف خیابون نمیندازن ولی ی چیز عادیه اینکه انیترنت پر سرعت نیس چون مردم فرهنگ ندارن درست نیس اصن استفاده از نرم افزار کرکی یا دانلود بیش ار حد بی فرهنگی نیس ک! هر موقع درامد مردممون شد در سطح اکثر کشورای اروپایی و ی زندگی مرفه اون وقت شاید بشه گف استفاده از نرم افزار کرک شده مثلا بی فرهنگیه حالا ک نشده؟

14. 8 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

موافقم انصافا فرهنگ هم مهمه...اینجا اینترنت شبانه میزارن از دو شب که گربه ها هم تو کشورهای دیگه خوابن میشنن تا جایی که علایم حیاتیشون کار میکنه دانلود میکنن که استفاده کرده باشن و مثلا فکر میکنن ضرر وارد شده به شرکت ....بعضیا به فایلش نیاز ندارن دوست دارن فقط دانلود کرده باشن حالا هر چی...اینجوری میشه که هم سرعت کسی که واقعا نیاز داره میاد پایین و هم متاسفانه بخاطر عرضه و تقاضا قیمت میره بالا...خب معلومه با این وضعیت شرکت جرعت نمیکنه نامحدود بده و میاد مثله های وب شده هفتاد گیگ میده ولی نامحدود نه

16. این کاربر از ehsanehsan007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2017
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

موافقم انصافا فرهنگ هم مهمه...اینجا اینترنت شبانه میزارن از دو شب که گربه ها هم تو کشورهای دیگه خوابن میشنن تا جایی که علایم حیاتیشون کار میکنه دانلود میکنن که استفاده کرده باشن و مثلا فکر میکنن ضرر وارد شده به شرکت ....بعضیا به فایلش نیاز ندارن دوست دارن فقط دانلود کرده باشن حالا هر چی...اینجوری میشه که هم سرعت کسی که واقعا نیاز داره میاد پایین و هم متاسفانه بخاطر عرضه و تقاضا قیمت میره بالا...خب معلومه با این وضعیت شرکت جرعت نمیکنه نامحدود بده و میاد مثله های وب شده هفتاد گیگ میده ولی نامحدود نه

خیلی عذر میخوام، جسارتا امکانش هست بفرمایید شما چند سال در کشور های مختلف جهان زندگی کردین که از فرهنگ و میزان مصرفشون اینقدر با اطمیمنان صحبت میکنین؟
    بنده هم نمیتونم درمورد مصرف متوسط مردم در کشور های جهان اول نظر دقیق بدم ولی با توجه به صفحه های اجتماعی که معمولا سر میزنم (مثل /r/piracy/ و /r/datahoarder/ ) و تورنت و همینطور سرویس های پخش انلاین مثل نتفلیکس و امازون و پلکس که خیلی خیلی فراگیر هستند، میشه نتیجه گرفت که اکثر اونا اصلا و ابدا دغدغه چیزی بنام حجم اینترنت ندارند!
    قبول دارم که نبود قانون کپی رایت، ازادی مردم ایران رو برای دانلود بالا برده ولی از اونطرف اونا ترابایتی برای سرویس های انلاینی که نام بردم حجم مصرف میکنند که در ایران به علت سرعت پایین اینترنت استفاده ای ندارند (یا خیلی کم). اصلا بیشترین حجمی که ما میتونیم در ساعات رایگان دانلود کنیم برای دانلودر های خارجی خنده داره!
    همینجور که دوستان گفتند فرهنگ سازی با آمدن امکانات خودش کم کم انجام میگیره (گرچه من مشکلی در فرهنگ استفاده حجم زیاد نمیبینم :/ )
    مثلا اگه شرکت های دزد بی شرف ایران اینترنت خوب اراده بدهند (در رویا و خیال) دیگه چرا مردم باید بیش از حد دانلود کنند تا به شرکت ضرر وارد بشه؟! اصلا درضمن این بحث فقط به اینکه شرکت ها تصمیم بگیرند که اینترنت خوب و نامحدود بدند نیست! باید از زیر ساخت ها شروع کنند و کیفیت رو ببرند بالا وگرنه اگه همین الان همه نامحدود بدون محدودیت سرعت ارائه بدند، به علت کیفیت افتضاح خط ها فکر کنم همشون داغون بشن. برای همین فکر نمیکنم حداقل تا 10-15 سال آینده بتونیم طعم اینترنت با کیفیت و بدون محدودیت رو در ایران بچشیم.
    واقعا ظلمه. این بحث ها هم چیزی به جز حسرت برای ما نمیاره. کلا تاپیکو قفل کنین افسردگی ما از این بیشتر نشه

18. 2 کاربر از Parsa_HZ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •