تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: ویندوز 10 هارد اکسترنال را قطع نمی کند، کابل را دستی بکشم برای هارد خطرناک است؟

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

13 ویندوز 10 هارد اکسترنال را قطع نمی کند، کابل را دستی بکشم برای هارد خطرناک است؟

سلام

بعضی مواقع ویندوز 10 نمی تواند ارتباط هارد اکسترنال را قطع کند و پیغام خطا می دهد که ویندوز قادر به انجام این کار نیست. من در این موقع پنجره هارد اکسترنال و برنامه هایی که ممکن است فایلی را از هارد اکسترنال بخوانند را می بندم و کابل یو اس بی را قطع می کنم. آیا انجام این کار برای هارد خطرناک است و به آن آسیب می زند؟ چاره ای جزء این ندارم مگر اینکه سیستم را کاملا خاموش کنم که باز برق از طریق یو اس بی به هارد می رسد.

ممنون

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

بعضی مواقع ویندوز 10 نمی تواند ارتباط هارد اکسترنال را قطع کند و پیغام خطا می دهد که ویندوز قادر به انجام این کار نیست. من در این موقع پنجره هارد اکسترنال و برنامه هایی که ممکن است فایلی را از هارد اکسترنال بخوانند را می بندم و کابل یو اس بی را قطع می کنم. آیا انجام این کار برای هارد خطرناک است و به آن آسیب می زند؟ چاره ای جزء این ندارم مگر اینکه سیستم را کاملا خاموش کنم که باز برق از طریق یو اس بی به هارد می رسد.

ممنون
    برای خود هارد دیسک شاید مشکلی پیش نیاد ولی اطلاعات ممکن هست خراب بشه .
    راهکارها :
    1. اگر اطلاعاتی ندارید پارتیشنهای رو حذف و مجدداً پارتیشن ببندی و فرمت کنید .
    2. با استفاده از روش توضیح داده شده در پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پراسس های مزاحم رو ببندید تا مشکلی با safely remove نداشته باشه .
    3. قبل از جدا کردن هارد اکسترنال ، از disk management ویندوز هارد اکسترنال رو offline کنید . البته برای استفاده مجدد بایستی online کنید .
      محتوای مخفی: offline 

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •