تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 13 اولاول ... 3910111213
نمايش نتايج 121 به 129 از 129

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی پرسپولیس تهران | ارتش سرخ | فصل 99 - 1400 ☆

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام.....
    به نظرم دیگه کم کم داریم وارد بازی‌های سختمون می‌شیم! با این حال، ۱۱ امتیاز اختلاف حاشیه امن خیلی خوبیه برامون که اگر خوب استفاده بشه از فرصت‌ها، قطعا مثل فصل قبل قهرمان می‌شیم!!
    امیدوارم تا اخر فصل، بازی‌با تیم‌هایی مثل پارس‌جنوبی و امثالهم تبدیل به فینال نشن... هرچند به نظر می‌رسه پارس دیگه داره می‌افته عقب و باید کم کم میانهٔ جدول دنبالش گشت...

2. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بازی پرسپولیس و سیاه‌جامگان مشهد را دیدید؟
    بله، بازی سختی بود و گره هم خورد ولی خدا را شکر که در نهایت با برتری یک بر صفر پرسپولیس همراه شد.
    به نکته خوبی اشاره کردید. چرا این بازی گره خورد؟
    وقتی یکی، دو موقعیت صددرصد گلزنی خراب می‌شود طبیعی است که ادامه کار مشکل خواهد شد. به نظرم دلیل اصلی گره خوردن بازی همین مسئله بود، ضمن آن‌که سیاه‌‌جامگان هم در خانه خیلی خوب بازی کرد.
    عملکرد علی علیپور را چگونه دیدید؟
    علیپور مهاجم زحمتکش و چندکاره است. او هم خوب می‌دود، خوب می‌جنگد و راحت گل می‌زند. گل کردن پاس وحید امیری هم چندان ساده نبود اما علیپور خیلی خوب به توپ ضربه زد تا ۳ امتیاز نصیب پرسپولیس شود.
    البته قبل از آن یک موقعیت صددرصد را هم خراب کرده بود...
    به هر حال فوتبال همین است. قرار نیست همه توپ‌ها تبدیل به گل شود. همین که یک مهاجم می‌تواند صدرنشین جدول گلزنان باشد نشان‌دهنده عملکرد خوب او است.
    فکر می‌کنید علی علیپور در پایان فصل چند گل بزند؟
    تا به حال ۱۲ گل زده. من فکر می‌کنم اگر همین روند را حفظ کند و پنالتی هم بزند می‌تواند تعداد گل‌هایش را به بالای ۲۰ گل برساند.
    در خصوص جدایی مهدی طارمی چه حرفی دارید؟
    به نظرم مهدی طارمی در مورد پرسپولیس بی‌معرفتی کرد.
    چطور؟
    به هر حال با توجه به اتفاقاتی که افتاد بهتر بود طارمی تا آخر فصل در پرسپولیس می‌ماند و کمک می‌کرد. این معرفت‌ها در ورزش وجود دارد. به هر حال برای طارمی در ادامه مسیر ورزش خود آرزوی موفقیت می‌کنم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بهگزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی طارمی مهمان غیر حضوری برنامه این هفته نود بود.او ابتدا از طریق اینترنت و پس از آن از طریق تلفن با طارمی ارتباط برقرار كرد تامهاجم سابق سرخپوشان حرف‌های جدیدی درباره ماجرای ریزه اسپور، محرومیت پرسپولیس وحضورش در قطر بزند.*چهشد كه رفتی تركیه؟بهباشگاه پرسپولیس رفتم و دلیلش این بود كه به باشگاه احترام بگذارم. گفته بودند بیاصحبت كنیم. رفتم و یك توافق كوچكی هم كردیم و این در صورتی بود كه نخواهم به فوتبالاروپا بروم. گفته بودم اگر نروم اروپا با شما به توافق می رسم. بعدش رفتم تركیه و آنجایك سری اتفاقات افتاد. با رامین به تركیه رفتیم. من فوتبال تركیه را دوست نداشتم ونمی خواستم به ریزه اسپور بروم. رامین فوتبال اروپا را دوست داشت و آرزویش این بودكه روزی در اروپا بازی كند. قرار شد رامین قرارداد ببندد و من برگردم. من آن زمانچند پیشنهاد دیگر هم داشتم. اشتباه كردم و قراردادی با ریزه اسپور بستم و همان جاماندنی شدم.*رامیندر انتقال تو به ریزه اسپور نقش داشت؟رامیننقشی نداشت. من فقط خواستم به رامین كمك كنم كه در اروپا بازی كند. رامین هم میخواست به من كمك كند. نمی دانم چرا با ریزه اسپور قرارداد بستم اما یك اشتباه بود.رفتن به اروپا اشتباه نبود. قرارداد با ریزه اسپور اشتباه بود.*حقتو بود كه بروی اروپا و پیشرفت كنی. اما رفتی تركیه و با ریزه اسپور قرارداد امضاكردی. قبول داری؟بلهقرارداد امضا كردم.*چندروز رفتی تمرین ریزه اسپور؟یكهفته یا هشت روز. *چه شد كه تصمیم گرفتی ول كنی و برگردی؟امضایقرارداد با ریزه اسپور اشتباه بود. وكیلم به من زنگ زد كه اینجا جو خیلی بد است ومردم تو را دوست داشتند. گفتم من دوست دارم در اروپا بازی كنم. نشستم با خودم فكركردم و گفتم چرا پرسپولیس به این بزرگی را ول كردم و امسال بعد از 10 سال میخواستم قهرمان بشوم. چرا این كار را كردم. هوایی شدم. بعد هم زنگ زدم گفتم با آقایطاهری صحبت كن و ببین راهی برای برگشتن من هست یا نه. طاهری به من زنگ زد و گفتچرا این كار را كردی؟ گفتم ما توافق كرده بودیم اگر نخواهم در اروپا بازی كنم درپرسپولیس می مانم. الان هم جریان من این طوری است. می توانید كمكم كنید؟ گفتندبرگرد و تا آخر پشت تو هستیم و كمك می كنیم.*بخشیاز اشتباهات را قبول كردی. نمی توانم بپذیرم كه شما رفتی با ریزه اسپور قراردادبستی و وكیل تو بگوید بیا هیچ چیزی نمی شود. خانه خاله كه نیست. اگر این مشاوره راداده اند در حق تو ظلم كرده اند. خودت هم در حق خودت ظلم كردی. هیچ كسی به تومشاوره نداد كه این چه كاری است. مسیری كه رفتی عجیب و غریب بود.بلهدرست می گویید ولی من روی چه حسابی برگشتم؟ به من گفتند هیچ اتفاقی برایت نمی افتدو برگرد.*چهكسی گفت؟وكیلمو آقای طاهری. آن موقع احساسی بودم و گفتم به عشق هواداران بیایم. این ها به منقول داده بودند كه هیچ اتفاقی برایم نمی افتد. قبل از اینكه برگردم با پرسپولیسامضا كردم و بعد برگشتم. *28تیر با پرسپولیس قرارداد بستی و بعد فیفا گفت قرارداد 30 خرداد بوده و شما صداقتندارید و محرومتان كرد.بله.آن موقع كه ما توافق كرده بودیم، من رفتم تركیه و باشگاه قرارداد را برایم فرستاد.قبل از اینكه برگردم به من گفته بودند تا وقتی فدراسیون آی تی سی نفرستد باشگاهریزه اسپور نمی تواند كاری كند. ایمیل زدند كه بیا امضا كن. قبل از رفتن یك توافقدیگر كرده بودیم. وقتی می خواستم برگردم ایران، در قرارداد این بود كه اگر قهرمانجام حذفی نشویم 10 درصد از قراردادت كم می شود. اگر قهرمان لیگ نشویم 10 درصد ازقراردادت كم می شود. گفتم من برمی گردم،‌اشكالی ندارد. مبلغ قراردادم هم كمتر شدهبود. *كیبا پرسپولیس قرارداد بستی؟تاریخشرا دقیق نمی دانم. ولی در همان تركیه امضا كردم و برگشتم ایران.*پرسپولیسادعا كرده قرارداد طارمی 30 خرداد بوده. در حالی كه تو 28 تیر قرارداد بستی. نه.بگذارید من توضیح بدهم. بعد از دربی كه 4-2 استقلال را بردیم، هجمه ها زیاد شدهبود. گفته بودم می خواهم در اروپا فوتبالم را ادامه بدهم. چند روز بعد دیدم كهوكیلم مصاحبه كرده مهدی با پرسپولیس دو ساله امضا كرده است. گفتم این چه كاری است.گفتند می خواستیم جو آرام شود. گفتم خب همه می دانند من می خواهم بروم. پرسپولیسمی گفت ما آن تاریخ با مهدی قرارداد بسته ایم. در حالی كه من قرارداد نبستم. منوقتی در تركیه بودم امضا كردم اما بعد كه برگشتم ایران قرار شد یك دروغ بگوییم وهمان دروغ را برویم جلو.*یعنییك دروغ هماهنگ شده را بگویید...بله.یك قرارداد آوردند جلوی من به تاریخ 30 خرداد. من هم امضا كردم كه رای به نفعباشگاه شود. همین طوری رفتیم جلو و این دروغ را ادامه دادیم. *وقتیخبر محرومیت آمد چه اتفاقی در اردوی پرسپولیس رخ داد؟خودمشوكه شدم. چند بار پیگیری كرده بودم كه مشكلی پیش نیاید و مسئولان باشگاه پرسپولیسبه من می گفتند همه چیز اوكی است و هیچ مشكلی وجود ندارد. *مصاحبهعجیبت كه گفتی خیریتی بوده هم خیلی روی اعصاب بود.من تویاتاق نشسته بودم و نیم ساعت از تمرین گذشته بود. آمدند به من گفتند بیا برویم بهبچه ها و مردم روحیه بده. گفتم من خودم شوكه شده ام. چه چیزی بگویم؟ گفتند بگوحتما یك خیریتی در آن بوده. من هم مغزم جواب نمی داد و من را بردند جلوی دوربین.من اصلا داشتم خودم را می خوردم و الكی می خندیدم. نمی دانستم چه كار می كردم.خودم هم نفهمیدم چه چیزی می گویم. *ماجرایپولی كه گفتند از حسین هدایتی گرفته ای چه بود؟ الان همه در ذهنشان این است كهطارمی دو پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس را محروم كرده. همه می گفتند حالا كهمحروم كردی تیم را، حداقل بمان. تو كه می‌گویی به عشق هواداران از تركیه برگشتیایران، خب الان كه این اتفاقات رخ داده و پرسپولیس نمی تواند بازیكن بگیرد در تیممی ماندی.محرومیتپرسپولیس به من ارتباطی ندارد. من وقتی برگشتم، داشتم با فیفا جداگانه مذاكره میكردم. پرونده من و پرسپولیس از هم جدا بود. پرسپولیس به خاطر عدم صداقت محروم شد.فیفا همان اول كار یك نامه به پرسپولیس زد كه شما باید از اول داستان را به ماراست بگویید. پرسپولیس چون صداقت نداشت محروم شد. مكاتبات ما جداگانه بود. من بافیفا از طریق ایمیل خودم ارتباط داشتم و پرسپولیس هم جداگانه.*جریمهنقدی چطور؟ آن جریمه به خاطر عدم صداقت بود؟خودمهم آخرش نفهمیدم. وكیلم هر روز یك چیزی می گفت. یك بار گفت باشگاه ریزه اسپور بایدبگوید چه كسی پول بدهد. یك سری گفتند تو باید بدهی. یك بار گفت نصف نصف بایدپرداخت شود. حسین هدایتی هم گفت من اگر پول رضایت نامه خواستند كمك می كنم. مربیتیم گفت سه میلیون دلار بده، هر جا خواستی برو. گفتم یعنی چه كه سه میلیون دلاربدهم؟ هنوز آی تی سی نیامده و پولی هم از شما نگرفته ام. گفتم من نمی توانم هیچكاری كنم. برگشتم ایران و موقعی كه برگشتم، رفتم پیش آقای هدایتی. گفتم جریان ایناست. آن پولی هم كه در رستوران به من گفته بود به تو می دهم مثل این پولی بود كهبعدا به من داد. یعنی به چند تا بازیكن پول داد، من هم یكی از آن‌ها. همین طوری بهمن گفت من از تو خوشم می آید و كمك می كنم كه در پرسپولیس باشی. وقتی برگشتم گفتماین پولی كه شما دادی جزو قرارداد باشگاه است یا نه؟ یك میلیارد و 150 میلیونتومان داد به من كه آن را اعلام كرد.*می‌دانیبحث چیست. یك صدایی از تو در حال پخش شدن است كه می گویی حاجی من به عشق خودت میآیم. می گویی من اینجا 500 میلیون خرج كردم تا رضایت نامه ام را بگیرم. شما آنجا500 میلیون خرج كرده بودی؟گفتم500 میلیون باید خرج كنم تا رضایت بگیرم. به آقای هدایتی گفتم باید یك پولی به اینها بدهم. *(پساز این ماجرا عادل صدای طارمی را پخش كرد كه می گوید من اینجا 500 میلیون خرج كردهام تا رضایت نامه بگیرم.)هدایتیمن را دعوت كرد به یك رستوران. آقایان هاشمی نسب و خداداد عزیزی هم آنجا بودند. یكمبلغی پیشنهاد كرد كه گفتم من نمی خواهم در ایران باشم. بخواهم در ایران باشم میآیم پرسپولیس و به شما خبر می دهم. رفتم تركیه و ماجراهای قرارداد پیش آمد. گفتممی خواهم برگردم. من روی حساب اینكه هدایتی هم گفته بود می خواهم به تو كمك كنمگفتم قرارداد كمتر پرسپولیس را قبول می كنم. به هدایتی گفتم 500 میلیون خرج كردهام.*ولیتو هیچ پولی خرج نكرده بودی...توضیحمی دهم. رفتم آنجا با سرمربی صحبت كردم. گفت كه 3 میلیون دلار می خواهیم. فكر میكردم 500 میلیون تومان خرجش می شود. ولی گفت كه 3 میلیون دلار می خواهیم. من همگفتم چنین پولی نمی دهم. گفتم شما روی حرفی كه به من زدی هستی یا نه؟ این پولی كهبه من داده ایم از طرف خودت است یا باشگاه؟ گفت از طرف خودم است و دوست دارم به توكمك كنم. در رستوران گفت برو باشگاه هر چقدر توافق كردی من همان قدر به تو می دهم.*شایداگر 500 - 600 میلیون تومان به ریزه اسپور می دادیاین مشكلات پیش نمی آمد.ایجنتگفته بود كه من با 500 میلیون رضایت نامه می گیرم و بعد دیدیم می گویند سه میلیوندلار. به ایران كه برگشتم رفتم پیش آقای هدایتی و گفتم من این 500 میلیون را خرجنكرده ام. این پول را آقای هدایتی به خاطر رضایت نامه به من نداده بود. مگر بهرامین رضاییان به خاطر رضایت نامه پول داده بود؟ من 5-6 بار گفتم بیایید مشكل راحل كنیم كه وكیلم و باشگاه گفتند مشكلی نیست. هدایتی عاشق باشگاه پرسپولیس است ودوست دارد به بازیكنانش پول بدهد. بعدا وكیلم به من گفت كه از یك جایی گفته اند اگرنیم فصل دوم در پرسپولیس باشی برایت بد می شود. البته این موضوع ورزشی نبود. منترسیدم. چون سال جام جهانی هم هست. همین آقایان كه مصاحبه می كنند چرا طارمی رفته،هر روز در تمرین من را می دیدند و می گفتند مهدی چرا تیم پیدا نمی كنی از پرسپولیسبروی؟ من اسم نمی آورم اما خودشان می دانند. سر تمرین به من می گفتند چرا نمی روی؟من می خواستم در پرسپولیس بمانم و بعد از جام جهانی هم بروم اروپا. اگر می رفتماروپا هیچ پولی به باشگاه پرسپولیس نمی رسید اما گفتند اگر به قطر بروی به باشگاهكمك می شود. در نهایت تصمیم گرفتم بیایم قطر، چون پول بیشتری به پرسپولیس می رسید.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

در برنامه شب گذشته نود، عادل فردوسی‌پور صدای لو رفته مکالمه مهدی طارمی و حسین هدایتی را پخش کرد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ژاوی در محاصره سرخ‌پوشان

پرسپولیس با نفرات پُر تعداد به دنبال مهار ستاره و کاپیتان السد است.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

پایان دردناک پرونده گولچ- پرسپولیس برای بیت المال

باشگاه پرسپولیس مطالبات مدافع استرالیایی دو فصل قبل خود را که حتی یک دقیقه هم برای تیم بازی نکرد، پرداخت کرد تا از خطر کسر امتیاز نجات پیدا کند.به گزارش تابناک ورزشی، پرونده موسوم به آنتونی گولچ که پیش از این با پیگیری‌های سرپرست باشگاه پرسپولیس در C.A.S شامل تخفیف‌های قابل ملاحظه‌ای شده بود، با پرداخت مبالغ مندرج در رای، بسته شد تا از ناحیه آن خطری پرسپولیس را تهدید نکند. بازیکنی که حسین هدایتی پرداخت پولش را تضمین کرده بود و البته مدعی است پولش را هم به مدیران پرسپولیس داده است.پرونده گولچ با رای قطعی دادگاه بین‌المللی ورزش همراه شده بود که حمیدرضا گرشاسبی پیش از این با حضور در C.A.S با اقداماتی که انجام شده بود شرایطی را فراهم آورد که هزینه‌های مربوط به این پرونده و مبالغی که باید پرداخت شود نسبت به احکام قبلی کاهش یابد.این پرونده در C.A.S به حکم قطعی رسید که بر اساس آن باید ۲۴۱ هزار یورو به گولچ، ۲۵ هزار دلار به وکیل وی و ۱۲۵ هزار دلار به باشگاه شریف مولداوی پرداخت می‌شد. با توجه به اینکه این حکم قطعی شده بود، در صورت تعلل در این امر، باشگاه پرسپولیس با احکام دیگری چون کسر امتیاز روبرو می‌شد. بر همین اساس، با وجود مشکلات مختلف، منابع مالی مورد نیاز از طرق مختلف تهیه و تامین شد و به طرفین مقابل پرداخت گردید تا این پرونده برای همیشه بسته شود؛ به این ترتیب خطر مسائل و مشکلات احتمالی بعدی از ناحیه این پرونده چون کسر امتیاز مرتفع شد.
    Last edited by Life24; 05-06-2018 at 13:35.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

برانکو: در ضمیر لوپتگی وفاداری به تیم ملی وجود نداشت؛ به احترام اقدام فدراسیون فوتبال اسپانیا کلاه از سر برمی‌دارم

پس از اخراج لوپتگی، سرمربی تیم ملی اسپانیا تنها چند روز قبل از جام جهانی 2018 و روی کارآمدن هیرو انتقادات زیادی از این تصمیم فدراسیون اسپانیا صورت گرفت اما برانکو نظر مثبتی روی این اخراج دارد.

سرمربی تیم قهرمان لیگ ایران و سرمربی سابق تیم ملی ایران در مورد اخراج لوپتگی قبل از اولین دیدار تیم ملی اسپانیا در جام جهانی اظهارنظر کرد و گفت:

از واکنش فدراسیون فوتبال اسپانیا هیجان زده شدم! این واکنش افرادی است که مراقب همه چیز هستند. تا جایی که علم مربیگریم به من می گوید، اقدام سران فوتبال اسپانیا را در دفاع از نگرش و ماهیت خود تحسین می کنم. به خاطر این اقدام کلاه از سر برمیدارم و همه باید به آن افتخار کنند.
    برانکو می گوید همه بازیکنان و مربیان باید به نقشی که در تیم ملی دارند احترام بگذارند و رفتار درستی داشته باشند.

مذاکره با رئال مشکلی نداشت اما او اخیراً قرارداد جدیدی با فدراسیون فوتبال اسپانیا منعقد کرده بود. معقولانه بود که فدراسیون را در جریان مذاکراتش با تیم های دیگر قرار دهد، اما مشخصاً چنین کاری را انجام نداد. او یک اسپانیایی فوق العاده است اما اکنون به رئال مادرید تعلق دارد. به خاطر همین است که از واکنش فدراسیون اسپانیا حمایت می کنم و نشان دهنده این است که افرادی هنوز به دنبال روابط حرفه ای در فوتبال هستند. آن ها قدرت و توان خود را نشان دادند و پیامی شفاف صادر کردند که هیچ قدرتی بالاتر از تیم ملی وجود ندارد و لوپتگی نیز نشان داد وفاداری در ضمیر او جایی ندارد. همین امر را می شود به باشگاه نیز تعمیم داد. به بایرن مونیخ و بارسلونا و دیگر باشگاه ها. هیچ کس بالاتر از باشگاه یا تیم نیست.

ادامه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

۱۰۰ هزار دلار محکومیت جدید

به گزارش ایسنا، نیلسون کوریا دروازه‌بان سابق پرسپولیس که در زمان سرمربی‌گری حمید درخشان و مدیریت علی‌اکبر طاهری از جمع پرسپولیسی‌ها جدا شد تلاش‌های زیادی انجام داد تا مطالبات مالی خود را از مدیران پرسپولیس دریافت کند اما مکاتبات او هر دفعه بی‌پاسخ می‌ماند اما در آخرین نامه نیلسون از مدیران سابق باشگاه خواسته بود مبلغ ۱۵ هزار دلار به او بدهند تا این پرونده مختومه شود اما طاهری و دوستانش که سابقه درخشانی در پاسخ ندادن به نامه‌ها داشتند، نامه‌های این دروازه‌بان را هم بی‌جواب گذاشتند.این دسته گل طاهری حالا کار را به جایی رسانده که نیلسون کوریا با شکایت به فیفا پرسپولیس را محکوم به پرداخت ۱۰۰ هزار دلار کرده است. نامه محکومیت پرسپولیس صبح امروز به دست گرشاسبی رسیده و او را ملزم کرده هرچه زودتر این بدهی را پرداخت کند آن هم در شرایطی که باشگاه پرسپولیس این روزها تحت فشار مالی قرار دارد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مهدی مهدوی کیا 43 ساله شد / محبوب همیشگی سکوها، از آزادی تا فولکس پارک

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •