تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 36 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 357

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی اسپانیا | فصل 2017-2018

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آنخل ماریا ویار، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا دستگیر شد

عملیات ضد فساد گسترده ای در اسپانیا در حال انجام است. صبح امروز نشریه ها و رسانه های فوتبال اسپانیا کار را با خبری فوری و شگفت آور شروع کردند و آن هم دستگیری آنخل ماریا ویار، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا توسط پلیس بوده است.

ویار که نزدیک به 1 ماه پیش بدون هیچ رقیبی با کسب 112 رای موافق، 11 رای ممتنع و 6 رای باطله بار دیگر در پست ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا ابقا شد، به همراه پسرش گورکا صبح امروز به دستور دادگاه عالی ملی اسپانیا دستگیر شدند. گفته می شود این اتفاقات توسط منابع محلی تایید شده است و دلیل آن هم سوء استفاده از اسناد جعلی، فساد خصوصی و غیرقانونی بودن فعالیت های آنان یاد شده است.

فدراسیون فوتبال اسپانیا هنوز هیچ واکنشی به این اتفاقات نداشته است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رئیس پرحاشیه بارسا همه کاره فوتبال اسپانیا می شود؟

خوان گاسپارت، رئیس سابق بارسلونا احتمالا جانشین آنخل ویار، رئیس فعلی فدراسیون فوتبال اسپانیا خواهد شد.

پس از دستگیری ویار، حالا گمانه زنی ها در مورد جانشین او آغاز شده و خوان گاسپارت، رئیس جنجالی سابق بارسلونا جدی ترین گزینه محسوب می شود. گاسپارت سال ها نایب رئیس بارسا بود و سال 2000 به ریاست این باشگاه رسید اما دوران سه ساله ریاست او پرحاشیه و با شکست همراه بود.

استر گاسکان، دبیرکل فدراسیون نیز دیگر گزینه جانشینی ویار محسوب می شود.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

الان بعضی ها میان اینو ربط میدن به مسی و اینکه چجوری به ناحق Good Boy رو جریمه کردن
    نه، اسپانیا پاک پاکه و هیچ فرقی بین رئال و بقیه نیست.
    Last edited by nw_nk; 18-07-2017 at 20:21.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

صفحه اول روزنامه های امروز اسپانیا

روزنامه های امروز اسپانیا به تلاش پاری سن ژرمن برای جذب نیمار پرداخته اند. پاری سن ژرمن در تلاش است با فعال کردن بند فسخ قرارداد نیمار، او را با 222 میلیون یورو به خدمت بگیرد.

روزنامه مارکا چاپ مادرید در صفحه اول خود به احتمال انتقال نیمار به پاری سن ژرمن با 222 میلیون یورو پرداخته است.

روزنامه اسپورت نیز به پیشنهاد نجومی پاری سن ژرمن برای نیمار اشاره دارد.

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

قرعه کشی الان در حال انجام هست و هفته ی اول لالیگا تکلیفش مشخص شد:
    .

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پیکه: برای کاهش ناعدالتی‌ها در فوتبال باید به تکنولوژی در داوری روی آورد

جرارد پیکه، مدافع میانی ملی‌پوش و ارزشمند بارسلونا در جدیدترین مصاحبه‌اش اذعان کرد اگر رئيس فیفا بود برای از بین بردن ناعدالتی‌ها در فوتبال، سیستم داوری این رشته را تغییر می‌داد.

فصل گذشته لالیگا یکی از جنجالی‌ترین فصول این لیگ به لحاظ داوری‌ها بود. کمتر تیمی بود که از تصمیمات داور در حین بازی اعلام نارضایتی نکند. در صدر معترضان، جرارد پیکه بود. کسی که در چند بازی بارسلونا به شدت از دست داور شاکی بود و اتهام‌هایی نیز به فدراسیون و سازمان لیگ و حتی داوران وارد کرد. پیکه به خاطر اظهارات جنجالی‌اش جریمه نیز شد.

به گزارش Marca، مدافع میانی بارسلونا در جدیدترین مصاحبه‌اش با مجله ژاپنی Soccer King بار دیگر نارضایتی‌اش از وضعیت داوری‌ها را اعلام کرد:

بله، هنوز هم از داوری برخی بازی‌ها ناراحت و عصبانی هستم. همان قدر که پیشتر بودم. (می‌خندد). فصل جدید در شرف آغاز است و من باید ذهنیتم را به کل تغییر دهم و زیاد به این نکات منفی فکر نکنم. اما اگر رئيس فیفا بودم، سیستم داوری در فوتبال را تغییر می‌دادم. فوق العاده می‌شد. برای کاهش ناعدالتی‌ها و جنجال‌ها باید به تکنولوژی روی بیاوریم تا درصد اشتباهات داوران کاهش پیدا کند.

آینده‌ام؟ فکر نمی‌کنم برای مربی‌گری ساخته شده باشم. دوست دارم رئيس بارسلونا باشم. این رویای من است. وقتی بازنشست شدم می‌خواهم هر کاری از دستم برمی‌آید برای باشگاهی که عاشقش هستم، انجام بدهم. بارسا در این سال‌ها مربیان زیادی به خود دیده. بازیکنان زیادی آمده و رفته‌اند اما سبک و فلسفه باشگاه حفظ شده است. هیچ نیازی هم به تغییر آن نیست.

6. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بارسلونا 3-2 رئال مادرید؛ هیجان انگیزِ میامی

بارسلونا موفق شد پیروزی اش در آخرین ال کلاسیکو را تکرار کند و بار دیگر 3-2 رئال مادرید را شکست بدهد.

گزارش بازی

بنر جالب هوادار بارسلونا برای مسی در ال کلاسیکوی دوستانه

در جریان دیدار دوستانه بارسلونا و رئال مادرید در گینس کاپ که با پیروزی 3-2 آبی اناری‌ها به پایان رسید، یکی از هواداران بارسلونا بنری در دست داشت که از مسی خواسته بود از هر سیاره‌ای آمده، برنگردد! مسی گل اول بارسا در ال کلاسیکو را به ثمر رساند.

Last edited by nw_nk; 30-07-2017 at 20:35. دليل: اضافه کردن ترجمه بنر

8. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دفاع محکم رونالدو در دادگاه

رونالدو: 6 کلاس سواد دارم و چیزی از مالیات نمی دانم

کریستیانو رونالدو 4 روز پیش در دادگاه مالیاتی حضور یافت و به دفاع از خود در مقابل اتهامات سنگینی پرداخت که به وی نسبت داده شده است.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

مارکا
    .
    ۱۸ مرداد
    .

.
    رئال مادرید در فینال ها بازی نمی کند، آنها را می برد.
    کاسمیرو و ایسکو کار یونایتد یکسره کردند.

یازدهمین پیروزی در فینال های بین المللی از سال 2000

بارسا در پی کوتینیو و دمبله
    .
    آس
    .

.
    اروپا از آن رئال مادرید است.
    چهارمین سوپرکاپ

یازدهمین پیروزی در فینال های بین المللی

ششمین جام زیدان

کوتینیو و دمبله 290 هزینه خواهند داشت.
    انتقال نیمار دنیای فوتبال را شکافته است.

11. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

تنش میان یار سابق بلوگرانا و باشگاه کاتالان، روز به روز بیشتر می شود.

طرفداری - نیمار در نظر دارد تا شکایتی رسمی از بارسلونا را تحویل فیفا دهد. نیمار از عملکرد بارسلونا درباره پاداش وفاداری اش، شاکی است.

به گزارش منابع اسکای، گران قیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال از رویکرد بارسلونا بسیار عصبانی و ناراحت است. بارسا 23 میلیون پوند، پاداش وفاداری را به پدر نیمار پرداخت نمی کند. این بند، در آخرین قرارداد نیمار ذکر شده بود اما کاتالان ها قصد فعال سازی آن را ندارند. وکلای نیمار، هنوز شکایت و اسناد خود را تحویل فدراسیون جهانی فوتبال نداده اند اما گزینه تحویل شکایت به فیفا هنوز روی میز است.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

طرفداری- زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی باشگاه رئال مادرید از پیروزی شاگردانش در دور رفت سوپرکاپ اسپانیا صحبت می‌‌کند.

به گزارش مارکا، زیدان می‌‌گوید:

مثل همیشه کاری با مسائل داوری ندارم. شاید پنالتی نبود اما کارت زرد دوم هم برای رونالدو کمی‌ سخت گیرانه بود. سعی‌ می‌‌کنیم که وی را در روز چهارشنبه داشته باشیم. با این حال اتفاقی‌ است که افتاده. به بازیکنانم افتخار می‌‌کنم. آنها ۱۰ نفره عالی‌ بودند و به سختی جنگیدند. آنها حتی یک ثانیه از ایمان به خود دست بر نداشتند. ما باید از این بازیکنان تشکر کنیم. کاری که آسنسیو کرد من را شگفت زده نمی‌‌کند. او کیفیت لازم را دارد و بین خطوط به خوبی‌ بازی می‌‌کند. مارکو سریع است و به خوبی‌ به توپ ضربه می‌‌زند. یک پدیده است. آسان نیست که در ۱۵ دقیقه آخر بازی به میدان بیاید اما هر گاه آسنسیو آمده، تغییری را رقم زده است. تیم A یا B وجود ندارد.

وی در مورد بازی عالی‌ متئو کواچیچ هم گفت:

کواچیچ عالی‌ بود. کمی‌ ناراحتی‌ عضلانی دارد. همیشه آنچه می‌‌خواهیم را انجام می‌‌دهد. می‌‌دانستم ایسکو خوب خواهد بود. در تمرینات او را می‌‌بینم و می‌‌دانستم که باید بیشتر بازی کند. گرفتن توپ از ایسکو به شدت دشوار است.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •