تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 36 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 357

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی اسپانیا | فصل 2017-2018

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

گواردیولا در آخرین حضورش در رختکن بارسا چه گفت؟

الکسیس سانچس، ستاره سابق بارسلونا، آخرین صحبت های پپ گواردیولا در رختکن این تیم را فاش کرد.

گواردیولا که بین سال های 2008 تا 2012 هدایت آبی و اناری ها را برعهده داشت، در آخرین حضورش روی نیمکت بارسا، در فینال کوپا دل ری 2012 مقابل اتلتیک بیلبائو قرار گرفت؛ دیداری که با پیروزی 3-0 شاگردان او به پایان رسید.

سانچس که خود دو سال بعد از گواردیولا از بارسا جدا شد، در مورد صحبت های پپ در آن دیدار گفت:" در آن دیدار که او برای آخرین بار به عنوان سرمربی، بارسا را همراهی کرد، در رختکن بازیکنان را جمع کرد و گفت:" بچه ها، اگر شما به دستاوردهای بزرگی رسیدید، به خاطر همه بازیکنانی است که اینجا هستند."

در آنجا بازیکنانی مانند لیونل مسی، آندرس اینیستا، ژاوی، جرارد پیکه و کارلوس پویول حضور داشتند؛ بازیکنانی که فوق العاده کار کرده بودند. اگر آنها خوب کار نمی کردند، تیم هم بد کار می کرد. آن تجربه همیشه در ذهن من ماند.

در طول سال ها، من یاد گرفتم که نسبت به هم تیمی هایم خودخواه نباشم. رشد من به عنوان یک بازیکن، به من اجازه داد تا بیشتر با هم تیمی هایم ارتباط برقرار کنم. فکر می کنم هم تیمی هایم به من نیاز دارند و من هم به آنها نیاز دارم.

می خواهم به همه دستاوردهای فردی هم برسم و به همین دلیل، به حمایت آنها نیاز دارم."

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

فرناندو تورس یک سال دیگر قراردادش را با اتلتیکو مادرید تمدید کرد (تا پایان فصل جدید)
    .

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خوشحالی مربی سابق رئال از تمدید قرارداد مسی

ویسنته دل بوسکه، سرمربی سابق رئال و تیم ملی فوتبال اسپانیا به ستایش از مسی پرداخت و ماندن او در بارسلونا را خبر خوبی برای رقابت های لالیگا دانست.

عصر، عصر مسی است و ما بسیار خوش شانس هستیم که در روزگار این بازیکن و البته کریستیانو رونالدو زندگی می کنیم. ماندن مسی در بارسلونا خبر بسیار بزرگی برای رقابت های لالیگا است.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

طرفداری - دنی سبایوس، رئال مادرید را به جای بارسلونا انتخاب کرده است و می توان انتظار انتقال این بازیکن به سانتیاگو برنابئو را داشت. مادریدی ها مدت ها وی را زیر نظر داشتند اما بارسلونایی ها تنها بعد از یورو زیر 21 سال به خرید سبایوس علاقه مند شدند.

به گزارش مارکا، ستاره سابق رئال بتیس موفق شد با پیراهن این تیم، همه را شگفت زده کند. رئال مادرید، مدت ها بود که برای خرید این بازیکن تلاش می کرد اما بارسلونایی ها این گونه نبودند.

در میان مذاکرات برای انتقال کریستین تیو، بارسلونا درباره وضعیت سبایوس نیز از بتیس سوال کرد. بتیس هم به سران بارسلونا گفت که رئال مادرید، تلاش بسیاری برای خرید این بازیکن می کند و لوس بلانکوس، تحت تاثیر توانایی های این بازیکن قرار گرفته اند.

بارسلونا قانع شد که باید برای خرید سبایوس تلاش کند اما این در حالی بود که همین چند ماه پیش، آن ها اعتقاد داشتند که سبایوس هنوز به بلوغ فوتبالی نرسیده است. ناگهان بلوگرانا وارد مذاکرات شد و جوزپ ماریا بارتومئو با این بازیکن تماس گرفت و تلاش کرد تا قانعش کند به بارسلونا بپیوندد. اما دیگر، دیر شده بود. در این میان رسانه هایی مانند موندو دپورتیوو ادعا کردند که دنی، نیوکمپ را [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما به نظر می آید، این ادعاها بی اساس بوده اند. خود مارکا هم ادعا داشت که سران بتیس، علاقه مند به فروش سبایوس به بارسلونا هستند که البته با توجه به روابط نزدیک سران این دو تیم، نمی شود صحت این ادعا را کاملا رد کرد.

تیم فنی بارسلونا هم هرگز ارزش زیادی برای توانایی های سبایوس، قائل نبودند و تنها بعد از ظهور ناگهانی بارسا در میان مذاکرات بین سبایوس و رئال مادرید، خواستند که از این فرصت نقل و انتقالاتی بهره ببرند.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض خشم پویول از مصاحبه جدید رئیس بارسلونا

خشم پویول از مصاحبه جدید رئیس بارسلونا
    .

.
    ادعای مارکا

به گزارش "ورزش سه"، جوزپ ماریا بارتومئو، دو روز پیش و پس از تمدید قرارداد مسی، در مصاحبه با رسانه های کاتالونیا حاضر شد و به صورت اختصاصی با موندودپورتیوو، اسپورت، لاونگواردیا و رادیو کاتالونیا صحبت کرد.

بارتومئو در پاسخ به سوالی در مورد دلیل جدایی ستاره های آکادمی لامسیا و پیوستن آنها به تیم های انگلیسی تقصیرها را به گردن مدیر برنامه های این بازیکنان جوان انداخت و مشخصا به پویول کنایه زد.

یکی از مهمترین بازیکنان مستعدی که به تازگی از بارسلونا راهی من سیتی شده، اریک گارسیا نام دارد که مدیر برنامه هایش کسی نیست جز کارلس پویول. بارتومئو در توجیه جدایی گارسیا گفت:« مدیر برنامه های او از جدایی گارسیا به پول خوبی رسید. او شاید می توانست کمی بیشتر صبر کند ولی ترجیح داد خیلی زودتر از جانب او به پول برسد.»

مارکا ادعا می کند که پویول پس از خواندن اظهارات بارتومئو قصد داشت بیانیه ای تند علیه او منتشر کند اما به توصیه و خواهش اطرافیان از این اقدام منصرف شده است.

بارتومئو که از خشم پویول آگاه شده بود، ساعاتی بعد با وی تماس گرفته و عذرخواهی کرده است. پویول هم در پاسخ به بارتومئو به وی گفته است که تنها دلیل جدایی گارسیا این بود که او پیشرفتش را در سیتی و زیر نظر گواردیولا مساعدتر از بارسلونا می دید و هیچ انگیزه مالی در میان نبوده است.

7. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

رئیس باشگاه کاتالانی از دفاع برزیلی سابق تیمش گفته است.

طرفداری- دنی آلوز از یوونتوس هم جدا شد و راهی تیم دیگری خواهد شد اما هنوز حواشی در مورد جدایی وی از بارسلونا ادامه دارد. در همین راستا جوزپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا در گفتگویی با مارکا در مورد جدایی وی از بلوگرانا گفته است:

دنی هیچ مشکلی با کادر مدیریتی باشگاه نداشت و من به خوبی می دانم که مشکل او چه چیزی بود. وی به دلایل خیلی شخصی تیم را ترک کرد نه ورزشی. او پسر خوبیست و قرارداد 3 ساله با ما داشت که بعد از یک سال جدا شد.

دنی آلوز هم صحبت های بارتومئو رو retweet کرده و فقط یه کلمه دربارش گفته: دروغگو

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ناتوانی عجیب خرید جدید رئال مادرید در روپایی

تئو هرناندز، ستاره جدید رئال مادرید دیروز مراسم معارفه پر حاشیه ای را در استادیوم اختصاصی کهکشانی ها سپری کرد.

تئو هرناندز مدافع جوان و سابق اتلتیکو مادرید دیروز به طور رسمی به هواداران رئال مادرید معرفی شد. خرید جدید کهکشانی ها با 20 میلیون یورو راهی این تیم شد و قرار است شماره 15 ترکیب رئال را بر تن کند.

اما نکته جالب مراسم معارفه هرناندز، عدم توانایی این مدافع جوان در زدن روپایی بود. معمولا در چنین مراسم رسم است که بازیکنان چند روپایی می زنند و در نهایت توپ را به سمت تماشاگران می فرستند اما تئو هرناندز دو بار برای زدن روپایی اقدام کرد که نهایت موفق به زدن تنها 6 روپایی شد تا صحنه عجیبی در مراسم معارفه او شکل بگیرد.

البته تئو هرناندز بعد از این اتفاق شرایط را عادی نشان داد و با دست تکان دادن برای هواداران رئال سعی بر ختم غائله داشت.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

طرفداری - باشگاه بارسلونا دقایقی پیش رسما اعلام کرد که با جیمز کوستوس، سفیر آمریکا در اسپانیا و آندورا به عنوان مشاور استراتژیک این باشگاه در آمریکا قرارداد همکاری امضا کرده است.

به گزارش mundodeportivo، بارسا در ادامه نیل به اهدافش در جهانی سازی برند خود در قاره آمریکا که به طرز قابل توجهی، تمرکز آبی اناری‌ها را به خود اختصاص داده، امروز هم با یکی از دیپلمات‌های معروف آمریکایی به نام جیمز کوستوس، قرار همکاری امضا کرد. کوستوس قرار است در پروژه‌های مدارس فوتبال، تغییر و نوآوری در درآمدزایی و پروژه‌هایی که باشگاه در آینده قصد رونمایی از آنها را در قاره آمریکا دارد، به عنوان مشاور استراتژیک، فعالیت کند.

کوستوس که طبعا به لحاظ فنی و مهارت در درجه بالایی قرار می‌گیرد و از این لحاظ مشکلی نیست اما او هوادار رئال مادرید است! برای پی بردن به این مسئله کافی است توئيتر کوستوس را چک کنید تا به پیام «آلا مادرید» او بلافاصله پس از دوازدهمین قهرمانی کهکشانی‌ها در لیگ قهرمانان اروپا برسید.
    .

.
    کوستوس در گفتگو با سایت رسمی باشگاه، نمایندگی بارسا را از بزرگ‌ترین افتخارات زندگی خود برشمرد و مدعی شد هنوز کارهای زیادی مانده تا بارسلونا، برندش را در آمریکا گسترده‌تر کند. بارتومئو نیز اطمینان داد که کوستوس اقدامات فوق العاده‌ای برای این باشگاه انجام خواهد داد.

11. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

گروه مبارزه با فساد، به دستور دادگاه عالی اسپانیا آنگل ويار و پسرش رو بازدشت کرد. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان بعضی ها میان اینو ربط میدن به مسی و اینکه چجوری به ناحق Good Boy رو جریمه کردن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •