تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل روشن نشدن صفحه لپ تاپ

اگه نباشه جاش خالی می مونه A-L PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض مشکل روشن نشدن صفحه لپ تاپ

من یک لپ تاپ قدیمی دارم ، جدیدا یک مشکلی که دارم اینکه وقتی لپ تاپم رو روشن میکنم ، صفحه لپ تاپ روشن نمیشه ، (لپ تاپ رو به مانیتور وصل میکنم ، همه چی ویندوز به طور کامل لود شده)
    یک راه حلی که استفاده کردم ، در آوردن رم و جا به جا کردنشون هست ، این روش کار میکنه ، اما اخیرا این مشکل باز هم اتفاق می افته ، هر بار باید لپ تاپ ام رو باز کنم رم رو در بیارم .

میخواستم بدونم ، الان مشکل اصلی ام از چیه ؟‌ باید رم جدید بخرم ؟
    میخواهم این مشکل رو اساسی حل اش کنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

باطری بایوس بردارید وکلیر کنید (اتصال 5ثانیه پایهای قاب باطری روی برد به هم )بعد اسلت رمها ولبه اتصال خود رمهارو باتینر فوری ومسواک تمیزکنید.
    اسلت (محل قرارگیری رمها روی برد) کاملا با سشوار خشک کنید بعد باطری بایوس بزارید وابتاب روشن کنید

3. 2 کاربر از حبیب 35 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mehrdad8086's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من یک لپ تاپ قدیمی دارم ، جدیدا یک مشکلی که دارم اینکه وقتی لپ تاپم رو روشن میکنم ، صفحه لپ تاپ روشن نمیشه ، (لپ تاپ رو به مانیتور وصل میکنم ، همه چی ویندوز به طور کامل لود شده)
    یک راه حلی که استفاده کردم ، در آوردن رم و جا به جا کردنشون هست ، این روش کار میکنه ، اما اخیرا این مشکل باز هم اتفاق می افته ، هر بار باید لپ تاپ ام رو باز کنم رم رو در بیارم .

میخواستم بدونم ، الان مشکل اصلی ام از چیه ؟‌ باید رم جدید بخرم ؟
    میخواهم این مشکل رو اساسی حل اش کنم.
    منظور شما اینه که اگر دائما" به مانیتور متصل باشه ویندوز بالا میاد و درست کار میکنه.....ولی اگر با ال سی دی خودش بخواد بالا بیاد تصویر نداره مگر اینکه رم جابجا کنید؟؟؟؟؟
    اگر اینطوره که ارتباطی به رم و ....نداره و ممکنه از فلت مانیتور شما باشه.....در غیر اینصورت مراحلی که دوستمون اشاره کردن رو طی کنید.

5. این کاربر از mehrdad8086 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

دقیقا درست گفید من پست دقیق نخونده بودم

اگه نباشه جاش خالی می مونه A-L PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

منظور شما اینه که اگر دائما" به مانیتور متصل باشه ویندوز بالا میاد و درست کار میکنه.....ولی اگر با ال سی دی خودش بخواد بالا بیاد تصویر نداره مگر اینکه رم جابجا کنید؟؟؟؟؟
    اگر اینطوره که ارتباطی به رم و ....نداره و ممکنه از فلت مانیتور شما باشه.....در غیر اینصورت مراحلی که دوستمون اشاره کردن رو طی کنید.
    ببنید ، گاهی اوقات لپ تاپ رو روشن میکنم ، صفحه سیاهه ، بعد از خروجی hdmi به مانیتور وصل میکنم ، میبینم که ویندوز بالا امده ، تو گوگل سرچ کردم در مورد همین مشکل چند تا ویدیو بود هم همین مشکل من رو داشتن با جابه جا کردن رم مشکل شون حل شده بود ، من هم همین کار رو کنم و درست شد.
    من میخواستم بدونم مشکل اصلی از چی هست که با این کار درست میشه ؟‌ باید یک چیزی عیب داشته باشه که این مشکل به وجود میاد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •