تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 66 از 75 اولاول ... 1656626364656667686970 ... آخرآخر
نمايش نتايج 651 به 660 از 742

نام تاپيک: باشگاه رئال مادرید | کهکشانی ها | فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فقط یه لحظه این پرتغالو بدون کریس تصور کنید.به نظرم تیدیل به یک تیم درجه ۳ و نهایتا درجه دو میشن اونوقت دوستان میگن یکی دیگه داره تنهایی یه تیم دیگه رو میاره بالا.تعصبات کورکوزانه و خنده دار متاسفانه داره موج میزنه
    تصور نمی خواد، پرتغال بدون رونالدو فینال یورو 2016 و رده بندی کنفدراسیون های 2017 رو بازی کرد، هر دو رو برد و به بزرگ ترین افتخار های تاریخش رسید

باید دید بازم شانس میارن که رونالدو بیرون بره و بجاش یه بازیکن درجه 2 بیاد تیمو قهرمان کنه یا نه

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

باز رونالدو بعد مدت ها یه ضربه آزاد گل کرد .

تعداد ضربات ایستگاهی که همین فصل لالیگا مسی گل زده چندتا بوده ؟! رونالدو چندتا ؟!

در ضمن تو نمیتونی جو دو خر سوا کنی اومدی مدیر انجمن شدی ؟! کی بهت با این شیرین بازیهات مدیریت داده ؟! مدیری که باید مدیریت کنه همیشه کارش شلوغ بازی و کل کل کردنه !!! به جای اینکه اینجا نمونه باشی از همه بدتری و شور میدی تا اینکه اروم کنی!!! از یه مدیر انتظار بیشتری میره تا کاربرای عادی . متاسفم برات . برای اون هایی که تو رو مدیر کردن هم متاسفم . گرچه همه این ها برمی گرده به مافیای این سایت که گند زد به همه چی و چند سال پیش خیلی کاربراش ریزش کردن رفتن .
    اونی که جو رو بهم میزنه همون مدیر بارسایی بود که چند سال قبل برکنار شد !!

تو جبهه خودتون هم داره مبارزه میکنه !

3. 2 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بوی گل سوسن و یاسمن آید

+

لوپتگی برنامه‌ی پیش فصل رئال رو مشخص کرد. لوپتگی تصمیم گرفت همون برنامه‌ی پیش‌فصل زیدان رو ادامه بده.

تو آمریکا اولین بازی رئال مقابل تیم مکزیکی Puebla هست، بعدش هم تو تورنومنت International Champions Cup شرکت میکنیم.

بازی‌های مهم رئال: منچستریونایتد، یوونتوس و رم ()

بعد به اسپانیا برمیگردیم تا بازی سوپرکاپ مقابل اتلتیکو مادرید رو انجام بدیم.

5. 5 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

تصور نمی خواد، پرتغال بدون رونالدو فینال یورو 2016 و رده بندی کنفدراسیون های 2017 رو بازی کرد، هر دو رو برد و به بزرگ ترین افتخار های تاریخش رسید

باید دید بازم شانس میارن که رونالدو بیرون بره و بجاش یه بازیکن درجه 2 بیاد تیمو قهرمان کنه یا نه
    داداش من خودم از سال ۹۰ طرفدار ارژانتینم اونم به شدید ترین شکل ممکن.الانم بیشتر از هر تیم دیگه ای دوست دارم ارژانتین با مسی جام رو بالا ببره.و همیشه هم گفتم بعد این همه فینال و بازی فینال ۲۰۱۴ بدترین فینال عمر من تو جامهای جهانی بود.ولی بازم میگم متاسفانه شدیدا حرفاتون متعصابه اونم فقط به یک نفر نه یک تیم هستش.
    تو یورو تافینال رونالدو بیشترین نقش رو تو راه رسیدن پرتغال به فینال داشت و تو فینالم پرتغال با شانس و‌اقبال و صد البته بی عرزگی یکی مثل دشان اول شد.به قول دوستمون اون شب شب پرتغال بود و هیچ کاریش نمیشد کرد.
    اینکه فقط یه بازیو ببینی و با اون قضاوت کنی هم فکر نکنم احتیاج به توضیح داشته باشه.
    داداش این دفه امیدوارم این سری داداش مسی ات اول شه .من بیشتر از شما خوشحال میشم.

7. 3 کاربر از jack82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Altairezio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    TaBrIz

پيش فرض

به قول یه شخصی.....
    "آبـــــــــــو بریــــــــــــزیــــــــ ـــــد اونجــــــــا که مـــــــــــــــــــی ســـــــــــــــوزهــــــ ـــ..."

9. 3 کاربر از Altairezio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال green-mind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

مربی مونم که اخراج کردن

جدی سواله
    چه دلیل موجهی داشتن برای اخراج؟

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

به قول یه شخصی.....
    "آبـــــــــــو بریــــــــــــزیــــــــ ـــــد اونجــــــــا که مـــــــــــــــــــی ســـــــــــــــوزهــــــ ـــ..."
    آقا حالا ما یه چی گفتیم !
    اینقدر نگید آب کم میاد !

اونطور که مشخصه واسه جام جهانی هم مقدار زیادی آب لازم هستن !

12. 3 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

با وجود اینکه قبل جام پیش بینی کرده بدوم ارژانتین از گروهشم بالا نمیاد ولی واقعا شوکه شدم.
    لوکا مودریچ نشون داد که چه بازیکن ارزشمندیه و چه فوق ستاره ایه
    من طرفدار تیمی بودم که الان مسی نقش اصلی رو توش داشت ولی واقعا هیچ چیزی برای ارائه نداشت.
    کواچیچم باید هر جور شده حفظ بشه واقعا اینده داره و میتونه تبدیل به یک فوق ستاره بشه
    Last edited by jack82; 22-06-2018 at 03:28.

14. 4 کاربر از jack82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال migmig3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

عجب گلی زد لوکیتا حسابی خاطره اون بازی با منچستر رو زنده کرد.. ولی وقتی میبینیم که چهار تا بازیکن رئال کاپیتان تیم ملی شون هستن هم خوشحال کنندس هم یه غمی عجیبی داره, غم اینکه سال های آخر فوتبالشون رو دارن سپری میکنن و باید کم کم با این مسئله و نبودنشون کنار بیایم...

پ.ن: یه نکته جالب اینه که بارسایی ها امشب از باخت آرژانتین ناراحتن ولی از اون طرف بازیکن خودشون گل سوم کرواسی رو زد حالا یه تجدید نظر باید بکنن که هوادار بارسلونان یا اینکه صرفا مسی فن به شمار میان .

16. 4 کاربر از migmig3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

تا اینجا همه‌ی بازیکنای رئال تو جام جهانی عالی بودن، فقط آسنسیو زیاد بهش فرصت نرسیده.

18. 3 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •