تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 75 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 742

نام تاپيک: باشگاه رئال مادرید | کهکشانی ها | فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

لیست بازیکنان دعوت شده برای بازی سوپرکاپ

سه شنبه، ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران
    .

2. 5 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هیچ علاقه ای به آنچه مورینیو گفته است ندارم. هیچ فرقی بین رئال مادرید من و مورینیو نیست. هر دو این تیم ها راه و روش های خاص خود را داشتند. مورینیو و من هر دو، ۱۰۰٪ تلاش خود را برای باشگاه انجام دادیم. مزخرف است که به خاطر دو بار قهرمانی اروپا من را نابغه بنامند. من فقط تمام تلاش خود را می کنم. مورینیو فردا ترکیب خودش را می چیند و من ترکیب خودم را. حرف های مورینیو در تصمیم من اثری ندارد. شما کمی دارید بنزین به آتش این ماجرا می ریزید. هیچ چیز تغییر نخواهد کرد.
    همزمان خبر رسیده فروش لباس منچستریونایتد تو یکی از شهرهای اسپانیا یه شبه سر به فلک کشیده

4. 2 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

تبریک بابت قهر مانی سوپر جام.
    فرصت سوزی امون داشت کار دستمون میداد باز خدارو شکر به خیر گذشت.تو ایم بازی حداقل ۵ موقعیت ۱۰۰ در صد گل رو به راحتی اب خوردن خراب کردیم .ایجاد این همه موقعیت گل واقعا خوش حال کننده است ولی از داستن بیشتر اونها اونم به ساده ترین شکل ممکن واقعا نگران کننده ست.
    همین الانم زیدان رو بابت بنزما درک نمی کنم.
    شاید مهمترین فاکتوری که زیدان امسال باهاش رو برو خواهد شد دادن انگیزه به بازیکنان حقیقتا به تیمی که همه جامهارو برده انگیزه دادن سخت ترین کار ممکنه

6. 2 کاربر از jack82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

خب منم الان صحنه های بازی رو تماشا کردم، نیمه اول خیلی خوب کار کردیم و باید گل های بیشتری میزدیم، نیمه دوم، مخصوصا بعد از دریافت گل، یونایتد داشت بهتر کار میکرد ولی ما باز هم صحنه هایی داشتیم که به لطف کریم هیچکدوم گل نشدن.

یه صحنه کواچیچ چه کرد...!

با این برد، نشون دادیم تو سطح اروپا همچنان بهترین تیم هستیم، دو قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا، دو قهرمانی پیاپی در سوپرکاپ اروپا.

مورینیو قبل این بازی خیلی جنگ روانی راه انداخته بود، از علاقه ی کاملا نمایشیش به خرید بیل بگیر (که بعد یه ۹۰ دقیقه گفت نه دیگه نمیخوام!)، تا اینکه تا قبل من رئال رنگ یک چهارم نهایی رو ندیده بود... اما به قول مارسلو، فرق زیدان و مورینیو در تعداد جام هایی هست که کسب کردن.

این ششمین جام زیزو به عنوان مربی رئال بود (از هشت جام ممکنه)، که زیزو رو به چهارمین مربی پرافتخار رئال تبدیل میکنه. بالاتر از زیزو، دل بوسکه با هفت جام هست ، و بالاتر از همه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست با ۱۴ جام.
    Man of the Match
    .

.
    ایسکو فوق العاده بود، این پسر اگه روحیه امثال نیمار رو داشت، تا حالا از رئال رفته بود. بعد بازی هم گفت قراردادم به زودی تمدید میشه. خط میانی رئال واقعا فوق العاده هست، حضور ایسکو جلوی کاسمیرو، مودریچ و کروس قدرت خط میانی رو از قبل هم بیشتر میکنه. مشکل الان سر شخص کریم بنزما هست، که از هر ۴ بازی یه بار گل میزنه.
    .

8. 5 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

هافبک اسپانیایی منچستریونایتد، رئال مادرید را برترین تیم دنیا می داند.

طرفداری- منچستریونایتد در سوپرکاپ اروپا مغلوب رئال مادرید شد و آن ها نتوانستند تا فاتح اولین جام فصل شوند. آندر هررا، هافبک اسپانیایی شیاطین سرخ در مصاحبه پس از بازی با خبرنگاران گفت:

رئال مادرید در این دیدار برتر از ما بود و در حال حاضر آن ها بهترین تیم جهان هستند. ما بازی را خوب شروع کردیم اما در کل رئال مادرید عملکرد بهتری ارائه داد. ما سال گذشته قهرمان لیگ اروپا شدیم و حالا می خواهیم در زمره پنج یا شش تیمی باشیم که برای فتح لیگ قهرمانان اروپا تلاش می کنند.

10. 4 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

هافبک کروات در بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا غایب خواهد بود.

طرفداری- رئال مادرید دوشنبه هفته آینده در سوپرکاپ اسپانیا به مصاف بارسلونا می‌رود. آخرین باری که رئال مادرید در سوپرکاپ اسپانیا به میدان رفت، سال 2014 مقابل اتلتیکو مادرید بود. لوکا مودریچ در بازی برگشت در دقیقه 89 دومین کارت زرد خود را دریافت کرد و از بازی اخراج شد. رئال مادرید آن بازی را 1-0 باخت و اتلتیکو مادرید به قهرمانی سوپرکاپ رسید.
    به گزارش Marca، با دریافت کارت قرمز، لوکا مودریچ باید از یک بازی محروم شود و حالا بعد از دو فصل، رئال مادرید به سوپرکاپ اسپانیا رسیده است و هافبک کروات نمی‌تواند در بازی رفت مقابل بارسلونا به میدان برود. بنابراین لوکا مودریچ بازی رفت سوپرکاپ را در ورزشگاه نیوکمپ از دست می‌دهد؛ اما او می‌تواند در بازی برگشت، رئال مادرید را همراهی کند.

---------------------------
    سال 2014 ؟؟؟

جالبه
    بعد بازی منچستر خبر اعلام میشه !
    پیشاپیش نتیجه سوپرکاپ های امسال رو مشابه بازی منچستر دیدن خواستن پیشگیری کنن !!
    Last edited by albertxx; 09-08-2017 at 20:06.

12. 4 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

تبریک
    واقعا تیمی توانایی روبرو شدن با مارو نداره.
    بعدی لطفا

14. 3 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

یکی این PSG رو از برق بکشه که همه رو خرید. ۱۸۰ میلیون یورو واسه امباپه! خب اینم پرید و دیگه بدون شک با همین ترکیب تا آخر فصل ادامه میدیم، با کریم شیره ای

نکته جالب اینجاست از محرومیت مودریچ اینجا فقط یه پست گذاشتیم، حالا اگه این محرومیت واسه تیم حریف بود، تاپیک خودشون، اسپانیا، اینجا و ترول فوتبال رو تکه پاره کرده بودن که ببینین فدراسیون فوتبال اسپانیا چنین و چنان...

مودریچ بازیکن خیلی کلیدی هست و بدون شک قدردت رئال با نبودش خیلی کاهش پیدا میکنه. الان زیدان سر جانشینش به مشکل خورده،

• بازی دادن به BBC
    • آسنسیو
    • کوواچیچ

از بین اینا، کوواچیچ به نظر بهترین انتخاب میاد، میانه میدان رو حفظ میکنیم. ضمن اینکه کوواچیچ تو ال کلاسیکو دوستانه خوب بازی کرد و یه گل هم زد، جلو منچستر هم دقایقی که بازی کرد خیلی خوب بود. اعتماد به نفسش الان باید خوب باشه.

16. 2 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

مودریچ کلا محرومه؟ چرا

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

مودریچ کلا محرومه؟ چرا
    صرفاً تو دیدار رفت، چون سه سال پیش که بازی کردیم، اخراج شده بود. این محرومیت از سه سال پیش تا الان بخشیده نشده...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •