تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 75 اولاول ... 41011121314151617182464 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 742

نام تاپيک: باشگاه رئال مادرید | کهکشانی ها | فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

در مورد بنزما یک نکته ی کلیدی وجود داره که باید بهش دقت کنیم :

بنزما بازیکنی هست که هیچوقت در نوک حمله با رونالدو به مشکل نمیخوره ( یا حداقل نخورده تا الان ) ، کاری به شوخی ها و فیلمهایی که کریم در دست داره از این و اون ندارم ولی احتمالا مسئولین رئال در نگه داشتن کریم این نکته رو هم لحاظ کردن ،

بعضی وقتا میدیدیم زمزمه ی اختلاف رونالدو و بیل به گوش میرسید ، فرض کنید یکی مثل زلاتان خط حمله بود یا یکی مثل آگوئرو یا همین کاوانی ، اون موقع کلی داستان و حاشیه داشتیم سر هر گل و موقعیت ! یکی از عواملی که باعث میشه بهترین کارایی رو کریس داشته باشه همین وجود بازیکنی مثل کریمه که کمک به کریس میکنه در آمارش حالا بحث حواشی به کنار ولی وقتی فورواردی مثل زلاتان یا آگوئرو یا موراتا رو داشته باشیم بنظر من موقعیتها تقسیم میشه و اون موقع شاید دیگه آمار با کریس همخوانی نداشته باشه سوای از حواشی مخربی که بوجود میاد مثل داستان نیمار و کاوانی

بنظر من تا زمانی که کریس هست از لحاظ آرامش باشگاه و به لحاظ فردی بهتر هست که باشگاه دنبال مهاجمهای جوون باشه و آینده دار باشه نه مهاجمانی طراز اول در سطح مثلا مهاجمهای بالا ( و البته انشاالله داداشوم کریم هم حفظ بشه )

واللا همه میدونیم که رئال میتونه هر بازیکنی رو بخره و مشکل مالی نداره ، ولی حتما یک دلیلی داره که با مربیان مختلف ، دوبار موراتا فروخته میشه و هیگواین فروخته میشه و بازیکنهایی نظیر چیچا و آدبایور برای پست مهاجم اون هم بصورت موقت خریداری میشن

2. 4 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال migmig3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

بنزما بازیکنی هست که هیچوقت در نوک حمله با رونالدو به مشکل نمیخوره ( یا حداقل نخورده تا الان ) ، کاری به شوخی ها و فیلمهایی که کریم در دست داره از این و اون ندارم ولی احتمالا مسئولین رئال در نگه داشتن کریم این نکته رو هم لحاظ کردن ،

بعضی وقتا میدیدیم زمزمه ی اختلاف رونالدو و بیل به گوش میرسید ، فرض کنید یکی مثل زلاتان خط حمله بود یا یکی مثل آگوئرو یا همین کاوانی ، اون موقع کلی داستان و حاشیه داشتیم سر هر گل و موقعیت ! یکی از عواملی که باعث میشه بهترین کارایی رو کریس داشته باشه همین وجود بازیکنی مثل کریمه که کمک به کریس میکنه در آمارش حالا بحث حواشی به کنار ولی وقتی فورواردی مثل زلاتان یا آگوئرو یا موراتا رو داشته باشیم بنظر من موقعیتها تقسیم میشه و اون موقع شاید دیگه آمار با کریس همخوانی نداشته باشه سوای از حواشی مخربی که بوجود میاد مثل داستان نیمار و کاوانی

بنظر من تا زمانی که کریس هست از لحاظ آرامش باشگاه و به لحاظ فردی بهتر هست که باشگاه دنبال مهاجمهای جوون باشه و آینده دار باشه نه مهاجمانی طراز اول در سطح مثلا مهاجمهای بالا ( و البته انشاالله داداشوم کریم هم حفظ بشه )

واللا همه میدونیم که رئال میتونه هر بازیکنی رو بخره و مشکل مالی نداره ، ولی حتما یک دلیلی داره که با مربیان مختلف ، دوبار موراتا فروخته میشه و هیگواین فروخته میشه و بازیکنهایی نظیر چیچا و آدبایور برای پست مهاجم اون هم بصورت موقت خریداری میشن
    خود آنچلوتی هم بعد اینکه به بایرن رفت تو یه مصاحبه ای گفته بود که به خاطر هماهنگ تر بودن بنزما با رونالدو باید فیکس باشه ولی ایده آل این بود که به جای خرید مهاجم نوک باید امباپه رو رئال می خرید و رونالدو با توجه به سنش به جای مهاجم نوک استفاده میشد و بنزما می رفت رو نیمکت یعنی مثلث هجومی تیم "بیل امباپه و رونالدو" بودن هرچند که نجومی کردن قیمت امباپه توسط پاریسی ها و ریسک خرید یه بازیکن 18 ساله با این قیمت با سیاست های پرز همخوانی نداشت.
    Last edited by migmig3000; 30-09-2017 at 14:51.

4. 3 کاربر از migmig3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

قبلا هم بارها گفتم داستان بنزما هیچ ارتباطی به مسائل فنی نداره و با احترام به نظر شما اون مورد مربوط به کمک به امار گلزنی کریس به نظرم نمیتونه درست باشه و اینکه لرد بنزما تو‌هر بازی چند موقعیت مسلم گلزنی رو به زمین و هوا بزنه نمیدونم چطوری به امار کریس کمک میکنه.تحت هیچ شرایطی بنزما در حد تیم اول رئال نبوده و هیچ چیزی هم نمیتونه این جریان رو توجیه کنه.
    زیدان هم کاملا به این موضوع اگاهه ولی با وجود این ذلیل فیکس بودنش برای همیشه برای ما هواداران یک راز باقی خواهد ماند.

6. 3 کاربر از jack82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بازی بدی نبود، ایسکو دابل کرد و رونالدو به رکورد ۲۰۰ پاس گل رسید.
    .

8. 5 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

زیدان هم کاملا به این موضوع اگاهه ولی با وجود این ذلیل فیکس بودنش برای همیشه برای ما هواداران یک راز باقی خواهد ماند.
    دوست من زیدان اصلا هموطن بازی و الجزایری بازی داره میاره ، دیگه بالاتر از این نداریم که ؟

کارلتو و بنیتس و مورینیو و پیگرینی چطور ؟ اینا به چه بهونه ای هرکدوم بنز رو به دیگران ترجیح میدادن ؟ فکر نمیکنید قضیه شاید فراتر از فیلم داشتن از این و اون باشه ؟

من که فکر میکنم صرفا به این دلیله که توی خط حمله ی تیم مشکل حاشیه ای پیش نیاد صرفا، البته همه ی این چیزا رو گذشت زمان معلوم میکنه و من هم با شما هم نظرم که دلیل بودن بنزما ، فنی نیست

- - - Updated - - -

دوست من زیدان اصلا هموطن بازی و الجزایری بازی داره میاره ، دیگه بالاتر از این نداریم که ؟

کارلتو و بنیتس و مورینیو و پیگرینی چطور ؟ اینا به چه بهونه ای هرکدوم بنز رو به دیگران ترجیح میدادن ؟ فکر نمیکنید قضیه شاید فراتر از فیلم داشتن از این و اون باشه ؟

من که فکر میکنم صرفا به این دلیله که توی خط حمله ی تیم مشکل حاشیه ای پیش نیاد صرفا، البته همه ی این چیزا رو گذشت زمان معلوم میکنه و من هم با شما هم نظرم که دلیل بودن بنزما ، فنی نیست

10. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

گرت بیل بازی تیم ملی ویلز مقابل گرجستان و ایرلند رو به دلیل مصدومیت از دست داد.

باز این آقا دوتا گل زد، رفت رو تخت بیمارستان. طبق یه آماری بیل نزدیک به ۵۰٪ دقایقی که میتونسته واسه رئال بازی کنه رو به دلیل مصدومیت از دست داده!

12. 2 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

- - - Updated - - -

بله دوست عزیز بنده هم منظورم همینی که شما گفتید بود.اگاهی زیدان از سطح پایین بنزما و همینطور سایر مربیانی که اشاره کردید و با وجود این قرار گرفتن در ترکیب اصلی علارغم تمام اعتراضات نشانگر موضوعی هست که قطعا به مدیریت باشگاه و شخص پرز بر میگرده و همین نکته هست که شاید در گذر زمان پاسخی براش پیدا بشه شاید هم همیشه یک راز بمونه.چیزی که همگی قبولش داریم اینه که دلیل فیکس بودن لرد فنی نیست و به نظرم باقی موارد اهمیت چندانی نداره

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

گرت بیل بازی تیم ملی ویلز مقابل گرجستان و ایرلند رو به دلیل مصدومیت از دست داد.

باز این آقا دوتا گل زد، رفت رو تخت بیمارستان. طبق یه آماری بیل نزدیک به ۵۰٪ دقایقی که میتونسته واسه رئال بازی کنه رو به دلیل مصدومیت از دست داده!
    رسمی 1 ماه به دور از میادین

15. 6 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

رسمی 1 ماه به دور از میادین
    در عوض کریم برگشت. حالا جدا از شوخی، نبود کریم رو عملکرد کریس واقعاً تاثیر گذاشته، مخصوصا که زیدان میاد رونالدو رو تو پست شماره ۹ میذاره، پستی که کریس زیر نظر هیچ مربی ای جواب نداده.

حضور بنزما در محوطه جریمه حریف، کمک به انتقال بازی و همینطور مشغول کردن مدافعین حریف به رونالدو این امکان رو میده که از کناره‌ها سورپرایز کنه.

اما ۵ بازی محرومیت و بعد هم مصدومیت بنزما، رو عملکرد رونالدو و تیم تاثیر بدی گذاشته.

+

این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم بازیکن خوبی هستا. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نیمار ۶۴٪ موفقیت در دریبلینگ
    مسی ۶۲٪
    فکیر ۷۰٪

17. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اتهام مالیاتی به ستاره برزیلی رئال

مارسلو نیز همچون کریستیانو رونالدو در مظان فریبکاری مالیاتی قرار گرفته است.

4 ماه پیش بود که رونالدو با شکایت دادستانی مادرید مبنی بر تخلف 14.7 میلیون یورویی روبرو شد و مرداد ماه دادگاهی نیز شد و حالا اتهامی مشابه و البته در سطحی بسیار پایین تر به مارسلو نسبت داده شده است.

دفاع چپ برزیلی رئال متهم است که سال 2013 مبلغ 400 هزار یورو از حق پخش تصویری خود را به اداره مالیات اسپانیا گزارش نکرده است. اداره مالیات از مارسلو شکایت کرده و پرونده در دست دادستانی است تا مشخص شود که ستاره برزیلی به عمد قصد تخلف داشته است یا خیر.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

19. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •