تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 27 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 263

نام تاپيک: Manchester United FC | شیاطین سرخ | فصل 18-2017

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa_shinobi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

این متنو خودم نوشتم: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در تمامی تیم‌های گذشته، سیستم 1-3-2-4 جایگاه ویژه‌ای در تفکرات خوزه مورینیو داشته است. در یونایتد نیز همین شرایط ادامه داشته است(شکل سمت چپ). در زمان فن‌خال مشکل تیم، نداشتن بازیکنان با‌کیفیت بود و در زمان مورینیو احتمالا نامناسب بودن بازیکنان برای پست‌هایشان. برای مثال در پست وینگر چپ که آن را توضیح می‌دهیم.
    جدا از تعریف دقیق وینگر، مطمئن هستم که وظایف مارسیال(یا راشفورد) تفاوت زیادی با وظایف رونالدو در پست وینگر چپ دارد. بازیکنان منچستر باید بیشتر از رونالدو در فاز دفاعی شرکت کنند و همچنین برعکس رونالدو بیشتر در لب خط وظیفه موقعیت‌سازی برای مهاجم هدف را دارند. حال اینکه رونالدو میل گلزنی بیشتری حتی نسبت به مهاجم هدف دارد. البته توانایی مارسیال و راشفورد نیز بیشتر در فاز هجومی است اما شاید یونایتد همانند دیگر تیم‌ها قدرت لازم در خط دفاع و هافبک را ندارد و بنابراین باید از بازیکنان هجومی نیز برای کارهای دفاعی استفاده کند. مخصوصا در دفاع چپ که مشکلات زیادی گریبان‌گیر تیم است.
    شاید روی آوردن به سیستم سه دفاعه که مورینیو در چند بازی بکار برد گزینه بهتری باشد. اما در بازی‌های بزرگ(از جمله بازی با منچستر سیتی) نیاز به دفاع 4نفره احساس می‌شود. برای حل مشکل، سیستم 2-1-3-4 می‌تواند بکار گرفته شود که باعث می‌شود بازیکنان توانایی بیشتری در پست‌شان داشته باشند(شکل سمت راست). لوکاکو و مارسیال(راشفورد) به عنوان دو مهاجم انجام وظیفه می‌کنند و در پشت آنها میخیتاریان(لینگارد) برای موقعیت‌سازی و ضد حمله قرار می‌گیرد. در خط هافبک ماتا که بازیکن خلاق‌تری است در سمت راست بکار گرفته می‌شود و می‌تواند به کمک والنسیا در سمت راست پاس‌کاری کرده و توپ را به محوطه جریمه نزدیک و موقعیت ایجاد کنند. هافبک دیگر ماتیچ است که کمی عقب‌تر از مکان فعلی قرار گرفته است و وظایف دفاعی بیشتر و هجومی کمتری به او واگذار می‌شود. پوگبا نیز که به گفته خودش در پست هافبک چپ توانایی بیشتری دارد، در این پست قرار می‌گیرد. یونایتد در پست دفاع چپ بازیکن تخصصی ندارد و بنابراین بهتر است از این بازیکنان بیشتر در دفاع استفاده کند تا ضد حمله‌ای نیز صورت نگیرد. برای جبران مارسیال(راشفورد) که در کناره‌ها هم توانایی دارند، در مواقع ضروری به همراه پوگبا و لینگارد در سمت چپ، وظایف بازی‌سازی را بر عهده دارند. بدین ترتیب بالانس بیشتری بر تیم حاکم می‌شود و با توجه به پتانسیل بازیکنان وظایف مناسب‌تری برای آنها در نظر گرفته می‌شود.
    شاید این سیستم کامل نباشد اما به عقیده من ضعف‌های کمتری نسبت به سیستم قبلی دارد.

2. 5 کاربر از fa_shinobi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

لوئیس فان خال: تیم مورینیو خسته کننده بازی می کند

ما فوتبالی ارائه می دادیم که بسیار خوب بود. اما فوتبالی نبود که در انگلیس مورد توجه قرار می گیرد.

در حال حاضر، به منچستر یونایتد نگاه کنید. باید نتیجه بگیرم که مورینیو چندان مورد انتقاد قرار نمی گیرد در حالی که تیمش فوتبال بسیار خسته کننده تری ارائه می دهد. آنچه اکنون منچستر یونایتد ارائه می کند، یک فوتبال دفاعی است.

تیم من همیشه فوتبال هجومی بازی می کرد. مدرک آن هم این است که تیم حریف همیشه اتوبوس مقابل دروازه اش پارک می کرد. آنها حالا این کار را انجام نمی دهند زیرا تیم مورینیو بسیار دفاعی بازی می کند.

من ترجیح می دهم بازی سیتی را تماشا کنم تا یونایتد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MAN UTD 'FAR MORE BORING' UNDER MOURINHO - VAN GAAL

راستش من طرفدار یونایتد نیستم ولی یکی به این آقا بگه هنوزم مربیان بعد ایشون نتونستن شاهکارهای ایشون تو نقل و انتقالات رو پاک کنن !

یه بنده خدایی گفته بود هنوز تیم از وجود نخاله های زمان فن خال پاکسازی نشده !
    اگه اشتباه نکنم نانی و فن پرسی هم زمان ایشون قرضی رفتن !
    حدود 250 میلیون خرید داشتن که هیچکدم مثل پوگبا در نیومد !

بعد از یکی دیگه ایراد میگیره ؟؟
    Last edited by albertxx; 12-12-2017 at 20:29.

4. 4 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

احضار مورینیو به FA برای اظهارات پیش از دربی

مورینیو تا 18 دسامبر فرصت دارد تا برای ادای توضیحات در اتحادیه فوتبال انگلیس حاضر شود.

اتحادیه فوتبال انگلیس، ژوزه مورینیو، سرمربی منچستر یونایتد، را برای ادای توضیحات در مورد صحبت هایش پیش از دربی منچستر احضار کرد. او گفته بود که بازیکنان سیتی با یک باد مختصر، به زمین می افتند و تیم پپ گواردیولا را متهم کرده بود که با خطای تاکتیکی، مانع از شکل بازی حریف می شود.

6. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

فن خال دنبال تیم می گرده. با این مصاحبه ها می خواد یه کم خودش رو مطرح کنه؛ جالب که فقط به تیم های بزرگ هم راضی میشه !! سر پیری و معرکه گیری؟ زندگی رو بچسب، یه تیم دیگه رو بدبخت نکن

8. 4 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

زمزمه هایی از اوزیل هست

خیلی میتونه کمک کنه به تیم درست یه هافبک بازی ساز خلاق وسط زمین احتیاج داریم .

10. 4 کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa_shinobi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

زمزمه هایی از اوزیل هست

خیلی میتونه کمک کنه به تیم درست یه هافبک بازی ساز خلاق وسط زمین احتیاج داریم .
    درسته. امروز از بی بی سی هم خبر رسید که مورینیو اعتمادشو نسبت به میخیتاریان از دست داده.
    ولی بعیده آرسنال تو ژانویه اوزیل رو بده. ماتا رو هم میتونه اون پست بازی بده ولی دیگه وینگ راست نداریم

12. 2 کاربر از fa_shinobi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فردیناند: منچستر سیتی بهترین تیم حال حاضر اروپاست

ریو فردیناند، اسطوره باشگاه منچستر یونایتد، باور دارد منچستر سیتی، بهترین تیمِ فعلی اروپاست. سیتیزن ها موفق شدند به راحتی و با نتیجه 4-1، اسپرز را در هم بکوبند. این نتیجه، بار دیگر تحسین ها را برانگیخت و البته، سیتی را به رکورد شانزده پیروزی پیاپی رساند.

فردیناند، به BT Sport، گفت:

برای من، منچستر سیتی بهترین تیم اروپاست. آن ها قهرمان جزیره خواهند شد. با این فرم خوب، شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ قهرمانان دارند. با وجود آنکه شاید بهترین بازیکن جهان-کریستیانو رونالدو، مسی و یا نیمار- را در ترکیب خود نمی بینند، اما از لحاظ تاکتیکی، هیچ تیمی در کره زمین به آن ها نمی رسد.

فردیناند در خصوص زاها که در سال 2013 با مبلغ 15 میلیون پوند به شیاطین سرخ پیوست، اما دوباره به کریستال پالاس برگشت و حال دوباره می درخشد، هم کلماتی بر زبان آورد:

به نظرم در خصوص خریدها، زمان مناسب حرف اول را می زند. که آیا موفق بوده یا نه. به نظرم او جوان، بی تجربه و نابالغ بود. فکر نمی کنم که به او زمان کافی داده باشند. به نظرم زمان و فرصت دهی، نکته کلیدی در مورد موفقیت بازیکنان جوان است.

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

میگن اب که سر بالا بره حکایت همین حرفای مسخره استاد فن خاله

کسی که با اختلاف زیاد تیمش یکی از بدترین تیمهای 2دهه اخیر یونایتد بوده اومده داره از مورینیو انتقاد میکنه

تو اگه مربی بودی مثل پلگرینی دو تا بازیکن درست حسابی مثل دی بروین استرلینگ اوتامندی میگرفتی حداقل مربی بعدی که میاد جات عذاب نکشه نخاله هایی که خریدی رد کنه از تیم

2سال تیم دستت بود نزدیک 400ملیون بودجه تیم به باد فنا دادی ذیگه خواهشن سکوت اختیار کن

15. 4 کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

تنها نکته مثبت زمان فن خال این بود که جلوی تیمای بزرگ تو لیگ عملکردمون مساعد بود و مسلط تر از الان مورینیو بودیم.
    ضمن اینکه سوای خروجی های عجیب، خرید های خیلی بدی هم نداشتیم که هنوزم تو یونایتد هستند. مارسیال، هررا، بلید، روخو (که البته شخصا خوشم نمیاد ازش)، دارمیان، شاو و اگه اشتباه نکنم رومرو. خریدهایی هم بودن که میتونستند باز تو تیم بمونن که یا فن خال کنارشون گداشت، یا مورینیو. دیماریا، اشنایدرلین...
    امثال فن پرسی، اورا یا حتی ریو فردیناند میتونستند یکی دو فصل بمونن تو یونایتد.
    البته مسلما ما بعد از فرگی الان در اوج ترین حالتمونیم. چند روز پیش دیدم امتیازی که الان تو جدول داریم رو، رو لستر در فصل قهرمانیش (فصل استاد فن خال) در همین هفته ها داشته داشت. اگر الان ما اول نیستیم، بیش از اینکه مشکل مورینیو باشه، خوب بودن تیم گوآردیولا رو میرسونه.
    +
    راجع به دربی، من مقصر باخت رو مورینیو میدونم، چون محتاط بازی میکرد، در صورتی که اگر ما از ابتدا هجومی بازی میکردیم با حمایت طرفدارا میتونستیم ببرم... گواه من دقایقی بازی بعد از گل اول و گل دوم سیتی بود.
    اگه از تیم های مدعی فاکتور بگیریم، برای من سواله چرا سایر تیم ها بسته بازی نمکنن جلو سیتی. یه تیم میانه جدولی هم حداقل تو خونش میتونه یه تساوی بگیره. به نظر من اگر تیم های جزیره بازی بسته ای رو ارائه بدن، تیم گواردیولا طبق معمول پلن بی نخواهد داشت و تو نیم فصل دوم امتیاز از دست میده و رقابت در صدر نزدیکتر و هیجانی تر میشه.

17. 7 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

ادعای جالب گواردیولا درباره پیشنهاد فرگوسن

پس از جدایی از بارسلونا، پپ تصمیم گرفت که یک سال استراحت کند و سپس در فصل 14-2013، هدایت بایرن مونیخ را برعهده گرفت. با این حال در دوران استراحت، فرگوسن او را به یک شام دعوت کرده بود و صحبت‌هایی بین آنها رد و بدل شد. با این حال گواردیولا از افشا این صحبت ها، با شوخی کردن طفره رفت.

او گفت:" انگلیسی من در آن زمان خیلی خوب نبود و به همین علت اگر هم فرگوسن چیزی به من پیشنهاد داد، متوجه نشدم. به خاطر ندارم که او به من پیشنهاد هدایت یونایتد را داده باشد ولی او انقدر سریع حرف می‌زد که من به سختی متوجه می‌شدم، بنابراین کسی چه می‌داند. او رستوران خیلی خوبی انتخاب کرده بود و البته او حساب کرد!"

Bullshit
    من صحبت های فرگوسن رو تو یه مستند شنیدم که گفت به گواردیولا پیشنهاد داره بود و ایشون هم متوجه شد. اما جوابی به پیشنهاد نداده و با فرگی هم تماسی برقرار نکرده. شما اکبر میثاقیان هم باشی، فرگی دعوتت کنه باهات شام بخوره، میفهمی که این بابا باهات کار داره.
    نمکدون!!
    +
    واقع بین باشیم بسیاری از طرفدارا بدشون نمیمد که گواردیولا رو در قامت سرمربی یونایتد ببینن. ولی مسلما مربی یونایتد شدن لیاقت میخواد که یکی مثل مویز داشت، گواردیولا نه.
    +
    مورینیو فصل خوبی رو داشت در شروع کارش. این فصل هم داریم خوب کار میکنیم.

19. 5 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •