تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 27 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 263

نام تاپيک: Manchester United FC | شیاطین سرخ | فصل 18-2017

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa_shinobi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

واقعا سخته که وین رونی رو تو لباس تیمی غیر از منچستر ببینیم.
    تو سن 31 سالگی باشگاه رو ترک کرد که یکم زود بود. ولی خودشم افتش رو قبول کرد و شاید میخواد بیشتر بازی کنه تا هنوزم تو تیم ملی جایی داشته باشه.
    بهر حال خاطرات خیلی خوبی رو رقم زد و همیشه منچستری ها قدردانش خواهند بود

2. 9 کاربر از fa_shinobi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

سلام
    تاپیک جدید مبارک باشه.
    مثل همیشه پیگیر اخبار یونایتد بودم، ولی فرصت نمیکردم تو پی سی پست بدم.
    جدایی رونی خیلی سخت بود، ولی به شدت خوشحالم که به اورتون برگشت و به لیگ چین و آمریکا نرفت. رونی بعد رفتن سر الکس بین خط حمله و هافبک و بین نیمکت و فیکس شدن چند فصلی واقعا اذیت شد، ولی خیلی حرفه ای کار کرد و حرفی نزد. خوشحالم با کسب تمامی افتخارات از یونایتد جدا شد و قطعا جای خالیش در بازی سوپرکاپ با رئال به چشم میاد.
    من اعتقاد دارم افت رونی در حدی نبود که اینقدر نیمکت نشین بشه. ولی واقعیت اینه الان باید به راشفورد و مارسیال فرصت بازی داد و به همین لوکاکو. تا زمانی که جوانان در تیم باشه هر چقدر هم بازیکان مسن تر خوب کار کنن بازم نیمکت نشین میشن. موضوعی که جدایی رونی رو تشدید کرد دو مطلب بود، یکی دستمزد هفتگی بالاش و دیگری مورینیو!من حدس میزنم باشگاه تمایل نداشته با رقم فعلی رونی رو حفظ کنه، خصوصا اینکه مورینیو حداقل به عنوان یه بازیکن فیکس بهش اعتقاد نداشتش. مسلما شما نمیتونی در تیمی بمونی که هم پول کم بگیری هم نیمکت نشین باشی. اونم تو 31 سالگی. شاید اگه یکی از اینا اوکی بود رونی موندنی میشد در OT. در مجموع کاپیتان همیشه تو قلب ما جا داره
    جذب لوکاکو خیلی بهتر از موراتا بود... البته به شخصه نمیدونم چرا از شخصیتش خیلی خوشم نمیاد... البته شاید هم دارم اشتباه میکنم. ولی به نظرم بهتر شد که با بازیکنی فیزیکی تر و با تجربه تر از موراتا قرارداد بستیم و تازه دست چلسی هم کوتاه شد از جذب این بازیکن خوب. با رفتن خامس به بایرن هم فعلا پروندش برای ما بسته شد.
    من خیلی دوست دارم حداقل یک وینگر با تکنیک جذب کنیم که به ماتا و میختاریان اضافه بشه تا در صورت غیبت هر کدوم از اونا به هر دلیل ما به مشکل بر نخوریم. به نظرم پرونده خرید های ما ماکسیمم با یه خرید دیگه تموم میشه و اگر خروجی عجیب غریبی نداشته باشیم منطقی هم هست.
    نمیدونم شماره 10 رو به کی میدن. شاید لوکاکو بشه، شاید شماره 9 رو بدن به لوکاکو و راشفورد شماره 10 تیم بشه (که من از این یکی استقبال میکنم). شاید مارسیال دوباره سوئیچ کنه رو شماره 9 و لوکاکو شماره 10 بشه. و مشخصا شماره 7 فعلا برازنده کسی نیست.

4. 10 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

متاسفانه رفتن رونی داغ عمیقی بر قلب ما نهاد

البته من برخلاف دوستان خوشحال نیستم از اینکه به چین و قطر و امریکا نرفت ، چون شخصا یه جوری میشم ببینم رونی داره در برابر یونایتد بازی میکنه با پیراهن آبی ، چون عادت کردم که رونی رو با پیراهن قرمز و شماره ی 10 یونایتد ببینم با اون قدمهای سنگین و سنگین راه رفتناش و گل انداختن گاه و بیگاه لپهاش و سنگین دویدنهاش

6. 12 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مایکل کریک تنها بازیکن باقیمانده از ترکیب ثابت منچستر یونایتد که 2008 چمپیونز لیگ رو برد

8. 10 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

اینتری ها می خواهند ستاره جوان منچستریونایتد را فصل آینده در ترکیب خود داشته باشند.

طرفدار ی- اینتر همچنان وضعیت آنتونی مارسیال را دنبال می کند. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، امروز سران اینتر با مدیربرنامه ستاره جوان و فرانسوی منچستریونایتد دیدار کرده اند و چراغ سبز اولیه برای انتقال به سن سیرو از جانب بازیکن داده شده است.

حال، حداقل برای انتقال قرضی مارسیال به اینتر تنها رضایت منچستریونایتد لازم است. از طرفی در همین راستا اینتر امروز پیشنهاد ۴۵ میلیون یورو به اضافه ۵ میلیون یورو پاداش منچستریونایتد را برای ایوان پریشیچ رد کرد اما این پیام را به انگلیس فرستاد که اگر مارسیال به گونه ای در این معامله قرار گیرد، شاید نظر سران تیم ایتالیایی تغییر کند.

10. 5 کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مورینیو: از شکست به بارسا بسیار خوشحالم

ساعتی پیش بارسا موفق شد با تک گل نیمار، یونایتد را در آخرین بازی دوستانه خود در ایالات متحده مغلوب کند. ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد در مورد شکست امروز تیمش برابر بارسا صحبت کرد.

از ستارگانی مانند مسی و نیمار فقط یک نمونه وجود دارد و 2 تا از آنها موجود نیست. از ستارگانی مانند سوارز، پیکه، اینیستا، رونالدو، گرت بیل، مودریچ و تونی کروس نیز تنها یک نمونه وجود دارد و آنها نمی توانند همزمان در 2 باشگاه بازی کنند پس ما نمی توانیم آنها را در اختیار داشته باشیم.

این بازیکنان به باشگاه هایشان تعلق دارد. اما شما می توانید به سختی تلاش کنید تا از لحاظ تاکتیکی پیشرفت کرده و بازیکنان خود را ارتقاء دهید اما بعضی بازیکنان توانایی خاصی دارند و نمی توان مقابل آنها کاری انجام داد.

ارتباط این بازیکنان با توپ شگفت انگیز است. شما می توانید مدت زیادی در مورد مالکیت بر فضاها، مسائل تاکتیکی و بازی فشرده صحبت کنید اما در نهایت رابطه بازیکن با توپ مهم ترین مسئله است. حتی با وجود حریفی مانند من روی نیمکت، دیدن این رابطه زیباست. امروز پوگبا نیز نشان داد متعلق به همان دسته است.

شکست در دیدارهای دوستانه بسیار مفید است و من خوشحالم که این اتفاق رخ داد زیرا اگر ما اینجا را بدون باخت مقابل تیم هایی مثل رئال، بارسا و سیتی ترک می کردیم اوضاع اصلا خوب نبود و من تنها امیدوار به بهود نقاظ ضعف خودمان در این بازی هستم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

زلاتان: کینگ و کونگ!

14. 6 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

تاکنون دو بازیکن منچستر یونایتد به علت محرومیت، سوپر جام اروپا را از دست داده‌اند.

طرفداری- بازیکنان منچستر یونایتد با مأموران ضد دوپینگ یوفا پس از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، برخورد خوبی نداشته‌اند.
    باشگاه منچستر یونایتد به علت نقض قوانین تست‌های ضد دوپینگ یوفا در فینال لیگ اروپا، 10 هزار یورو جریمه شده است. در عین‌حال مدافع این تیم، دالی بلیند نیز به علت همکاری نکردن با مأموران تست‌گیری، 5 هزار یورو جریمه شده است.
    دیگر مدافع شیاطین سرخ، فیل جونز نیز به علت توهین و درگیری کلامی را مأمور تست‌گیری، علاوه بر جریمه 5 هزار یورویی، از حضور در دو رقابت‌ اروپایی محروم شده است. بنابراین پس از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، او نیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در برابر رئال مادرید و نخستین دیدار منچستر یونایتد در لیگ قهرمانان اروپا را از دست خواهد داد.

16. 6 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

خوب، ماتیچ رو بعد اخبار های ضد و نقیض مختلف خریدیم و شماره شواینی رو ماتیچ برداشت.
    قطعا اومدن ماتیچ یعنی مشارکت هر چه بیشتر پوگبا در فاز حمله. البته وقتی اشنایدرلین رو از دست دادیم، تبعا باید هافبک دفاعیمون رو تقویت می‌کردیم.
    شاید پرسیچ آخرین خرید ما باشه، کما اینکه همه چشم به پی اس جی دوختن تا با خرید نیمار تصمیم بگیره بازیکناش رو رد کنه.
    +
    فکر میکنم جند تا از بازیکنامون جدا بشن.

18. 6 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

یادداشت ویژه؛ مهمترین خرید یونایتد (ماتیچ)
    وبسایت رسمی برنامه نود - شش ماه از اولین فصل حضورش در چلسی گذشته؛ ژوزه مورینیو سه ناحیه کلیدی و معیوب تیمش را شناسایی کرده؛ همه شکاف‌ها به پسری اشاره می‌کردند که کارش را در فوریه ۲۰۱۴ با چلسی شروع کرد همان پسری که در کنفرانس خبری چلسی را با وجود پیروزی بیرون از خانه مقابل سیتی و فاصله دو امتیازی با این تیم در صدر جدول مدعی قهرمانی ندانست. او از فقدان نبوغ گلزنی رنج می‌برد و در خط میانی هم خلاقیتی نداشت؛ مشکلاتی که با خرید تابستانی دیگو کاستا و سسک فابرگاس برطرف شد اما بازهم در ژانویه او بود که در زمستان از بنفیکا به چلسی آمد تا شکاف‌ها را پُر کند.

چلسی در سال ۲۰۱۴ ده بازیکن خرید اما فقط همین سه بازیکن خریدهای مهم بودند؛ چیزی که از همان اولین لحظه اولین بازی فصل مقابل برنلی (که شکست خوردند) مشخص بود. سه مشکل اساسی چلسی در فصل قبل از آن سهم هر یک از این سه بازیکن شد و شاید اغراق نباشد که بگوییم دقیقا از همان لحظه بود که گام برداشتن چلسی در مسیر رسیدن به قهرمانی آغاز شد. مورینیو به چنین تغییرات کلیدی در تیمی که یکسال در آن حضور داشت، عادت کرده بود. از زمانی که در سال ۲۰۰۲ به پورتو پیوست، او همیشه در دومین فصل قهرمانی لیگ را به‌دست آورده بود. در پورتو، چلسی، اینتر، رئال مادرید و دوباره چلسی. انگار برای مورینیو داشتن فرصت زمانی برای سازماندهی تیمش یک نقطه میانی راضی کننده است اما این فرصت آنقدر کافی نیست که او بتواند آن‌ها را از فکر خودشان خالی کند و برای منافع پایدار خودش بهره ببرد.

ماتیچ بین سه خرید اصلی یونایتد در این تابستان قرار گرفت. هر کدام از آن‌ها تیم‌شان را برجسته‌تر می‌کنند و هر یک، مساله خاص خودشان را دارند. لوکاکو باید برای یونایتد فقط گل بزند؛ مشکلی که فصل گذشته این تیم حتی مقابل تیم‌های کوچک هم با آن مواجه بود. ویکتور لیندولف باید ثبات را به مرکز خط دفاعی تیم اضافه کند؛ جایی که مشخصا مورینیو در فصل قبل هرگز از آن راضی نبود. اما در بحث ساختار تیمی ماتیچ احتمالا از هر دوی آن‌ها مهم‌تر است. مورینیو همیشه خواسته پشت خط میانی بازیکنی داشته باشد که آن‌جا حکم‌رانی کند؛ بازیکنی که بتواند موقعیت‌یابی، ثبات و کنترل را به تیم اضافه کند؛ کسی که گل‌ زدن و از دست دادن توپ برایش به یک اندازه معجزه است.

در پورتو او کستینیا را داشت. در اولین دوره مربیگری‌اش در چلسی ماکه‌له‌له این کار را انجام می‌داد. در اینتر استبان کامبیاسو و در مادرید لاسانا دیارا یا ژابی آلونسو و در نهایت در چلسی نمانیا ماتیچ این وظیفه را بر عهده داشتند. فصل قبل وقتی مایکل کریک را در اختیار نداشت، آندر هررا در این پست حضور داشت اما این هافبک اسپانیایی ذاتا شبیه یک بازیکن بدمینتون است؛ بازیکنی که می‌تواند ارتباط عقب و جلوی تیم را در کنار بازیکنان توپ نگه‌داری مثل پدرو مندس، تیاگو مندس، میشائیل بالاک، خاویرزانتی یا رامیرس برقرار کند.

این نقشی است که عمیقا روی تمام تیم تاثیر می‌گذارد. این بازیکن جریان تازه‌ای جلوتر از مدافعان مرکزی ایجاد می‌کند و باعث می‌شود مهاجم تیم سخت‌تر گیر بیفتد. همچنین شکل تیم را فشرده نگه می‌دارد و پرس تیمی را رهبری می‌کند. چلسی از ماتیچ با داشتن همه این ویژگی‌ها به‌خاطر وجود انگولو کانته صرف‌نظر کرد. کانته به دلیل داشتن انرژی زیاد هم در این پست و هم پست‌های دیگر توانایی بازی دارد اما نمی‌توان فراموش کرد که ماتیچ در دوران همکاری کوتاه مدتش با مورینیو، بسیار برای چلسی اهمیت داشت.

چیزی که اکنون مهم است، وفاداری ماتیچ به مورینیو است. احترام او به مربی‌اش از همان بازی مقابل ساوتهمپتون در اکتبر سال ۲۰۱۵ که در دقیقه ۲۸ بازی تعویض شد، مشخص بود. شاید از نگاه دیگران این تعویض برای ماتیچ تحقیرآمیز بود و رابطه‌اش با مورینیو را تیره و تار می‌کرد اما این بازیکن بازهم ارادتش به آقای خاص را حفظ کرد. در تابستانی که مورینیو در اظهار نظری عجیب از سیاست یونایتد در نقل و انتقالات انتقاد کرد و ناراحتی خود را نشان داد، اینکه ماتیچ پیرو مربی ۵۴ ساله خود است و هرجا او می‌رود پیوندش را حفظ می‌کند، راه نفس یونایتد را باز نگه داشته. ماتیچ حالا در میان خریدهای کلاسیک مورینیو در فصل دوم حضورش در یک تیم قرار گرفته. حضور ماتیچ باعث می‌شود که نه تنها یکی دیگر از آن مشکلات یونایتد پوشیده شود، بلکه دیگر بازیکنان هم راحتتر کارشان را انجام دهند.

جاناتان ویلسون - گاردین

20. 7 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •