تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 23 از 27 اولاول ... 13192021222324252627 آخرآخر
نمايش نتايج 221 به 230 از 263

نام تاپيک: Manchester United FC | شیاطین سرخ | فصل 18-2017

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

آقا... من تو این همه سالی که بازی های یونایتد رو دنبال میکنم یادم نمیاد که یه مربی بیاد همچین تعویض اشتباهی رو بکنه.
    فقط یه مربی احمق میتونه بیاد با یه تعویضش سه تا بازیکن رو از گردش بازی حذف کنه و به تیمی که داره خوب بازی میکنه گند بزنه.
    فلینی و ماتیچ وسط زمین دارن با قدرت بدنیشون و کمک به دفاع مدیریت مکنن بازی رو، طرف میاد فلینی رو میکشه بیرون پوگبا رو میاره که تو همون چند دقیقه ببینید چند تا پاس اشتباه داد، بعد گل اول هم کاملا بی انگیزه. قبل از تعویض فلینی الکسیس همه کاره یونایتد تو نیمه دوم بود... بعد تعویض به همراه لینگارد از بازی محو میشن...
    خوب دادا تیمت وقتی خوب بازی میکنه و نمیتونه گل بزنه چرا دست به هافبک هات میزنی؟!! راشفورد رو بکش بیرون که تو شکم سیری دو گلش به لیورپول مونده.
    مارسیال و ماتا باید بیان تو نه پوگبا... آقا اصلا تیمت گل نمیزنه... بزار بریم وقت اضافه... دقیقه شصت هفتاد چه وقت تغییر تاکتیکه...؟
    آخه چقدر یه مربی میتونه احمق باشه؟ والا ما به این سویا با دست نزدن فلینی هم میتونستیم یه گل بزنیم... واقعا ما باید این سویا رو راحت می بردیم.. الکی باختیم و حذف شدیم...
    پشت تیمو خالی نمیکنم.. ولی CL جای ریسک و حماقت نداره... همین یه بازی میتونه دلیل درستی باشه که مالکین باشگاه نگران باشن برای آینده یونایتد و مساله سرمربی تیم... حتی سرمربی ای که به تازگی تمدید کرده.

2. 5 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

یا چرا به فلینی که همه پاساش اشتباهه بود همه توپا رو لو داد بازی میدی اون همه پول واسه پوگبا دادیم خب تو پست درست خودش بهش بازی بده یعنی فلینی درخت از پوگبا بهتره بهش بازی میدی تو همچین بازی مهمی!!!گند زده به تیم تاکتیکای مضخرفش چیزی جز دفاع و سانتر و بی اعتماد به نفسی نیست اصن درک نمیکنم چرا باید تیم اینقد ترسو باشه!!!!
    دادا دقت پاس فلینی 86 درصد بود (که گزارشگر رو مخی بازی هم خوندش از رو زیرنویس). من نمیگم پوگبا بهتره یا فلینی. موضوع الزاما سر این نیست که اگر پوگبا از ابتدا بود اوضاع بهتر بود یا نه. موضوع اینه وقتی مربی ای با آنالیزش به این نتیجه میرسه که به بازیکنی اعتماد کنه و اون بازیکن هم داره خوب بازی میکنه، دیگه نباید طمع کنه و وسط نیمه دوم تغییر تفکر بده و پوگبا رو بیاره تو. تعویض باید به تیم خودی کمک کنه نه تیم حریف!!

4. 4 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

بنده نباید تو این تاپیک نظر یدم قصدم هم بی احترامی یا کری خوندن یا ناراحت کردن کسی نیست.
    امشب میتونم به جرات بگم که هوادای منچستر حال مارو و تنفر یکی مثل من از مورینیو رو کامل درک کردن.بنده هوادار چلسی هستم و زمانی هوادار پر پا قرص خوزه ولی چند سالیه این بشر انگار رد داده

6. 2 کاربر از jack82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa_shinobi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

99 درصد حذف رو به مورینیو ربط میدم.
    شما میدونی که حتی اگه مساوی 1-1 هم باشه تیمت حذف میشه. پس از همون اول میای برای اینکه دو گل بزنی. در صورتی که مورینیو تو نیمه اول منتظر خسته کردن تیم مقابل و محک زدنش بود!!
    کاملا مشخص بود که سویا دفاع چند لایه میذاره. چرا باید بازیکنی مثل ماتا که خلاقیت خالصه بیرون باشه و راشفورد بره تو پست وینگ راست که تخصصی توش نداره؟
    فلینی داشت خوب بازی میکرد. تو نبردای هوایی موفق، جلو ضد حمله ها رو میگرفت. پاسهاشم درصد صحیحش بالای 80 بود. دوندگیش هم که نشون داد عالی بود. همشم که داشتیم سانتر میکردیم. چه دلیلی داره هافبک با هافبک عوض بشه؟
    راشفورد نیمه دوم افتضاح بود و باید اولین تعویضی اون میبود با ماتا. چرا تا آخر بازی کرد؟
    ---
    محافظه کاری مورینیو قابل تحمل نیست. شاید تو لیگ تو 38 هفته جواب بده. ولی تو دو بازی رفت و برگشت لیگ قهرمانان نه. چجوری پس باید تو لیگ قهرمانان بالا رفت؟
    باشگاه با این همه خرج و مخارج انتظار داره حداقل یکی دو پله ازین تورنومنت بالا بریم. نه اینکه هر سال به یه دلیلی حذف شیم ازش.
    با اینکه قبول دارم مورینیو خیلی تیمو بالا کشیده اما انتظار داشتم با همین روند سویا رو شکست بده. دیگه خیلی از مناسب بودن مورینیو برای منچستر مطمئن نیستم

8. 4 کاربر از fa_shinobi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

دادا دقت پاس فلینی 86 درصد بود (که گزارشگر رو مخی بازی هم خوندش از رو زیرنویس). من نمیگم پوگبا بهتره یا فلینی. موضوع الزاما سر این نیست که اگر پوگبا از ابتدا بود اوضاع بهتر بود یا نه. موضوع اینه وقتی مربی ای با آنالیزش به این نتیجه میرسه که به بازیکنی اعتماد کنه و اون بازیکن هم داره خوب بازی میکنه، دیگه نباید طمع کنه و وسط نیمه دوم تغییر تفکر بده و پوگبا رو بیاره تو. تعویض باید به تیم خودی کمک کنه نه تیم حریف!!
    حسین گند زده به تیم این بشر

این بازیها اصلا در حد یونایتد نیست با این همه بازیکن نمیتونیم سویا رو بزنیم خیلی عجیبه!!!!!

تیم اصلا برنامه نداره اصلا هم پیشرفتی نکردیم اصلا جا نیوفتاده تیم .
    دقیقه 36 بازی بود آمدم اینجا پست دادم از شرش خلاص شیم زودتر چون قشنگ مشخص بود هیچ پیشرفتی نکردیم قشنگ مشخص بود حذف میشیم.

چه بازیکنایی داریمو این احمق ازشون بازی خوب نمیگیره خود پوگبا هم گفته پستی که بازی میکنم پست مورد علاقم نیست فقط داره بازیکن خراب میکنه.

10. 3 کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

من طرفدار یونایتد نیستم ولی چرا مورینیو دنبال نوش دارو پس از مرگه ؟ بعد که دو تا گل خورد تازه یادش اومده ماتا و مارسیال رو بکشه توو . ماتا باید همون اولای نیمه دوم میومد توو چون راشفورد اصلا خوب نبود . گلی هم که زدن روو حرکت ماتا بود . آخه فلینی رو چرا کشیدی بیرون . فلینی خیلی موثر بود . صرفا چون اسمش فلینی هست نباید ۹۰ دقیقه بازه کنه ؟ یونایتد باخت بخاطر تصمیمات اشتباه مورینیو . علاوه بر اینا مورینیو داره یکی یکی بازیکنا رو نابود میکنه . اون از پوگبا حالا نوبت الکسیس بیچارس .
    Last edited by arashsard; 14-03-2018 at 03:26.

12. این کاربر از arashsard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مورینیو: من قبلا دو بار به همراه پورتو و رئال مادرید، منچستر یونایتد را حذف کرده ام؛ پس چیز جدیدی رخ نداده است

اظهار نظر جنجالی ژوزه مورینیو، سرمربی منچستر یونایتد پس از حذف در مقابل سویا بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشت.

به گزارش منچستر ایوینینگ نیوز و مترو آقای خاص پس از حذف تیمش در کنفرانس خبری، در توضیح شکست تیمش، شکست های سر الکس فرگوسن را خاطرنشان کرد تا هواداران پرشمار شیاطین سرخ در شبکه های اجتماعی به شدت ناراحت شوند:

آقای مورینیو، بعد از چنین حذفی آیا باید باز هم در بازار خرج کنید یا آنکه در تمرینات بهتر کار کنید؟

همه چیز، همه چیز باید عوض شود. همه پول خرج می کنند. درست است؟ این یک پروسه عادی است. همه تیم ها سرمایه گذاری می کنند. ما تنها تیمی نیستیم که پول خرج می کنیم. همه خرج می کنند.

دیروز گفتم که اگر در این بازی شکست بخوریم، بسیار نا امیدکننده خواهد بود. نمی خواهم از آن یک درام بسازم. برای این کار وقت نداریم زیرا شنبه یک بازی دیگر داریم. وقت نداریم که بیش از 24 ساعت برای این شکست ناراحت باشیم. فوتبال همین است. دنیا به آخر نرسیده است. من دو بار روی این صندلی نشسته ام و منچستریونایتد را در همین ورزشگاه حذف کردم. با پورتو روی این صندلی نشستم، منچستریونایتد حذف شد. با رئال مادرید روی این صندلی نشستم، منچستریونایتد حذف شد.پس این برای باشگاه چیز جدیدی نیست. البته واضحا مربی منچستریونایتد بودن و حذف در لیگ قهرمانان نا امیدکننده است.

فکر نمی کنم که عملکرد ما بد بوده باشد. ما با رویکرد خوبی بازی را آغاز کردیم. بعد از 10 یا 15 دقیقه بازی خوب گلی نزدیم و سویا تیم واقعا خوبی است و می تواند توپ را پنهان کند. بازیکنان خط هافبک آنها واقعا خوب هستند. در نیمه اول یادم نمی آید آنها موقعیت جدی داشته باشند. پس فکر می کنم کنترل خوبی روی بازی داشتند اما بدون ایجاد خطر. در نیمه دوم باز هم خوب آغاز کردیم اما شانس ها را به گل تبدیل نکردیم. گل اول همیشه خیلی مهم است و همیشه جهت بازی را عوض می کند. گل اول این بازی برای آنها بود.

وی در مورد تعویض بن یدر و تعویض های خودش گفت:

گاهی من در تعویض ها خوش شانسم و گاهی مربیان دیگر خوش شانس هستند. تعویض بن یدر از سوی وینچنزو تعویض خیلی خوبی بود و وقتی آنها گل اول را زدند، بازی کاملا متفاوت شد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Barry Allen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

وای مورینیو امسال ترکونده، پوگبا و ماتا و مک تومینی رو بیرون گذاشته و فلینی رو فیکس گذاشته مرد حسابی مگه داری با رئال مادرید یا بارسلونا بازی میکنی که انقدر دفاعی میچینی ؟!! سویا دو روز پیش تو زمین خودش، دو تا از والنسیا خورده و امسال خیلی خیلی معمولیه تیمش

اگه نباشه جاش خالی می مونه mjt10063's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

یعنی دارم دیوونه میشم ، اصلا نمیدونم دارم چه کار میکنم ، فقط میتونم بگم ، منچستر شده بازیکن خراب کن ، پوگبا اصلا اون پوگبا نیست ، خدا وکیلی لینگارد ازش بهتر بازی میکنه

17. 3 کاربر از mjt10063 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام به همه دوستان ناراحت منچستری، من دیشب گریم داشت میگرفت از بازی، واقعا بد باختیم به تیم سویا. در کل منم خیلی شاکی بودم از مورینیو، اشتباه کرد تو تاکتیکش ولی بازی همینه فوتبال همینه٬ بعدش که کمی آروم شدم دیدم این تیم با مورینیو سیر صعودی داشته با شیب خیلی کم ولی صعودی، همین دو هفته اخیر کلی خوشحال بودم از بازیامون و عملکردمون جلو لیور و چلسی، ما بعد فرگوسن بهترین رتبمون ۴ ام بود، الان دوممیم با اختلاف، درسته کمه و کافی نیست، ولی بهتره، از قبل بهتره، امیدوارم حفظ مورینیو در آینده تصمیم درستی باشه و از حرفام پشیمون نشم.

19. 3 کاربر از asghar taraghe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •