تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 27 اولاول ... 7131415161718192021 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 263

نام تاپيک: Manchester United FC | شیاطین سرخ | فصل 18-2017

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

انگار مورینیو شرط بندی کرده گفته فقط با سانتر هم من میتونم یه تیمو بیارم بالا!!!

دیگه قشنگ همه تیما که جلومون بازی میکنن میدونن فقط سانتر میکنیم 3تا بازیکن میرن گوشه های زمین هر دفعه حمله میکنیم.راحت بگم با این رویه با این تاکتیک به هیچ جا نمیرسیم اینی هم که الان هستیم به خاطر بازیکنای خوبیه که داریم.

چه بازیکنایی دارن هدر میشن:دخیا-میخیتاریان یعنی اگر از این بازیکن بازی تکنیکی بخوای با بازی پا به توپ خیلی خوبی داره هوش خوبی هم داره پاس های خیلی قشنگی هم میده-زلاتان-پوگبا-لوکاکو-رشفورد-مارسیال-ماتا-یعنی واقعا حیف که فقط ازشون بردن بازی به گوشه ها و سانتر کردن بخوای حیف!

2. 4 کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه manchester fan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

چقدر احمقانه داره رفتار میکنه مورینیو
    تیم ترسو و بی انگیزه و بی برنامست و مورینیو هیچ راهکاری نداره برا این وضع

4. 4 کاربر از manchester fan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

منچستر یونایتد 0-0 ساوتهمپتون؛ عملکردی غیر قابل دفاع، به قیمت از دست دادن رده دوم

شاگردان ژوزه مورینیو در خانه هم حریف ساوتهمپتون نشدند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند هفته پیش:
    جایگاه دوم رو داریم
    بهترین خط دفاع لیگ رو داریم
    دومین خط حمله لیگ رو داریم
    فقط یه عده کور نمیتونن ببین که با مورینیو در حال پیشرفت ایم

در حال حاضر:
    جایگاه سوم رو داریم
    سومین خط حمله لیگ رو داریم
    سومین خط دفاع لیگ رو داریم
    فقط یه عده کور نمیتونن ببینن که با مورینیو در حال پیشرفت ایم

چند هفته بعد:
    جایگاه پنجم رو داریم
    هفتمین خط دفاع لیگ رو داریم
    ششمین خط دفاع لیگ رو داریم
    فقط یه عده کور نمیتونن ببینن که با مورینیو در حال پیشرفت ایم
    احتمالا مورینیو این هفته به قدرت خرید چلسی و بازی بعد به لیورپول گیر میده. میگه در حد اونا پول نداریم!

6. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa_shinobi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

اول فصل خیلی رو بازیکنای قد بلند و هد زن حساب باز کردیم. فلینی، زلاتان، لوکاکو و...
    ولی وقتی این بازیکنا نیستن وضعیت همین میشه. پلن بی وجود نداره. تاکتیکی نبود و انگیزه هم قابل قبول نبود.
    من فکر میکنم سیستم مورینیو که خیلی هم بهش پایبنده دیگه جواب نمیده و شاید آنالیزش دیگه راحت شده. تیمها با یه نظم دفاعی تمام راه ها رو میبندن و با دو تا حرکت میرسن به دروازه ما.
    باید تغییر اساسی تو تاکتیک ایجاد شه. شاید در حد تغییراتی که کونته پارسال داد و سیستم رو سه دفاعه کرد. البته به نظرم تغییرات کوچیکی داره میده ولی خوب کافی نیست یل اینکه باید تست بشن و... طول میکشه.
    ----
    ضمنا من فکر میکنم مورینیو زیادی وارد حاشیه شده و فشار رو تیم زیاد کرده. سال اول فهمید که بهتره با همه خوب تا کنه. حاشیه کم داشت و حتی شواینی رو که اول بد برخورد کرد دوباره بازی داد و به همه نشون داد که آماده نیست. الان تو دو سه تا کنفرانسه که گیر داده به تیم سیتی. در صورتی که سیتی قهرمانه و اصلا رقیب ما حساب نمیشه.
    اول از همه جو تیم باید خوب بشه
    Last edited by fa_shinobi; 30-12-2017 at 23:59.

8. 6 کاربر از fa_shinobi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

جالب تر اینجاست که ما هر وقت بر حسب اتفاق (!) 4 تا پاس کوتاه به هم دادیم و از عمق نفوذ کردیم موفق بودیم ! نمونه ش دقیقه 90 که رویه همین پاس های کوتاه لینگارد تویه یه موقعیت عالی قرار گرفت یا حرکات پا به توپ مارسیال. تیم قلعه نویی هم الان دیگه اینطوری بازی نمی کنه که ما داریم بازی می کنیم !

10. 5 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Barry Allen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

اول فصل بهتون گفتم خیلی به بردهای 4-0 اول فصل دل خوش نکنید، همه میدونن که مورینیو هیچ برنامه و تاکتیکی برای گلزنی نداره، مورینیو یه مربی تموم شدست.

12. این کاربر از Barry Allen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

این تیم خیلی شبیه تیمهای دوره اول مورینیو تو چلسیه، نیمکت یونایتد هم که فوق العادست. این فصل رقابت قهرمانی بین سیتی و یونایتده قطعا.
    اون جمله ای که در پست قبل فرمودین که تویه این تاپیک موجود نبود !! بنده فقط این نقل قول رو پیدا کردم !

14. 3 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

مورینیو: بدشانسی باعث نتایج اخیر ما شده

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد معتقد است که بدشانسی باعث نتایج ضعیف اخیر تیمش است.
    به گزارش "ورزش سه"، شاگردان مورینیو در سه دیدار اخیرشان در لیگ برتر، سه تساوی به دست اورده اند و فاصله شان با صدر جدول افزایش یافته است. آنها به رده سوم جدول سقوط کرده اند و یک امتیاز با تیم دوم جدول یعنی چلسی و پانزده امتیاز با صدرنشین یعنی سیتی فاصله دارند. حال مورینیو مدعی شد که تیمش به خاطر بدشانسی این نتایج را کسب کرده است.
    او گفت:" به نظرم کمی بدشانس هستیم و وقتی در فوتبال بدشانسی سراغتان بیاید، باید از آن عبور کنید. وقتی راجع به سه تصمیم مهم صحبت می‌کنم، از سه پنالتی در دیدارهایی که یک گل می‌توانست بازی را عوض کند اشاره می‌کنیم. از همین روست که احساس بدشانسی می‌کنم. می‌توانستم با یک تئوری توطئه اینجا باشم؛ ولی می‌خواهم صادقانه بگویم که از عملکرد داورها راضی هستم. در این تصمیمات فقط بدشانسی بود. باید بزرگترین دشمن ما باشید که بگویید پنالتی مقابل سیتی، لستر و ساوتهمپتون به درستی گرفته نشد.

یعنی اینو خوندم لجم گرفت!!!!

میگه بد شانس بودیم!!!

16. 2 کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

مورینیو پر بیراه هم نمیگه، هم بد شانس بودیم و هم داوری خیلی جاها به ضرر ما بوده؛ ولی ربط دادن همه چیز به این دو مورد فرافکنی هست، چیزی که از صحبت های مورینیو برداشت میشه. مشکلات تیم فراتر از این چیزاست، نه براساس یه بازی و دو بازی؛ براساس اکثر بازی های این فصل !

مربی برای موفقیت و نتیجه گیری ابزارهای لازمش رو می خواد، این درست، اما اگه تفکر اون مربی تفکر درستی نباشه حتی اگه ابزارهاش رو هم کاملا در اختیارش بذاریم باز هم نتیجه دلخواه حاصل نمیشه ! این، اون مسیری هست که داریم میریم. ما میگیم فلان بازیکن، بازیکنی نیست که به درد تفکرات مورینیو بخوره، چیکار می کنن؟ می فروشنش و به جاش یه بازیکن دیگه میخرن؛ حتی اگه باز هم کاملا به حالت ایده آل برسیم راهی که تیم داره میره (با احترام به نظر سایر دوستان) اون چیزی نیست که ما رو به جایی که می خوایم برسونه.

ماحصل همه اینا بعد از رفتن احتمالی مورینیو میشه تیمی که با تفکرات مورینیو (من میگم به اشتباه) شکل گرفته و مربی بعدی باید بیاد و دوباره تیم رو از اول بسازه ! اینجاست که اهمیت داشتن مربیانی که با فلسفه تیم همخوانی داشته باشن بیشتر خودش رو نشون میده ! ما فلسفه ی خودمون رو گم کردیم، از هویتمون دور شدیم و انتظارمون برای پیدا کردنش و برگشتن بهش داره بیش از حد طولانی میشه.
    Last edited by Mohammad; 01-01-2018 at 22:06.

18. 7 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa_shinobi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

فکر کنم امشب نظر خیلیا نسبت به مورینیو عوض شده باشه. بازی باطراوت، بازیکنای با انگیزه، نه اتوبوسی نه سانتری...
    نمیدونم چرا همیشه اینطوری بازی نمیکنیم. حالا اصلا چند تا بازی خاص رو بذاریم کنار. وقتی ما دستمون تو خط هافبک بازتره چرا باید بازیکنای نا آماده خط حمله رو فیکس کنیم.
    سیستم 4231 تبدیل شد به 433. پوگبا خیلی درخشید، ماتا عالی بود، لینگارد تاثیرگذار، هررا هم وظیفه خودش رو داشت. میخیتاریان و راشفوردم که خوب بازی نمیکنن چندان ازشون استفاده ای نشد.
    بازی بعدی جام حذفیه که امیدوارم بیشتر بازیکنای ذخیره مثل دارمیان، بلیند، توانزبه و مک تومینای رو بازی بده. چون دوشنبه با استوک داریم و البته خطر مصدومیت هم خیلی بالاست

20. 6 کاربر از fa_shinobi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •