تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 27 اولاول ... 410111213141516171824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 263

نام تاپيک: Manchester United FC | شیاطین سرخ | فصل 18-2017

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa_shinobi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طرفداری - منچستریونایتد هفته گذشته مقابل رقیب همشهری اش، منچسترسیتی در اولدترافورد شکست خورد. پس از بازی، حاشیه هایی در رختکن به وجود آمد و اتحادیه فوتبال انگلیس از نماینده دو باشگاه توضیح خواست. سیتیزن ها در این هفته نیز با ارائه یک بازی فوق العاده، با نتیجه 4-1 تاتنهام را شکست دادند. یک ویدئو از شادی بازیکنان این تیم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که برای تمسخر منچستریونایتد و مورینیو صدا می زدند:
    اتوبوس پارک کن!

ژوزه مورینیو پس از پیروزی تیمش مقابل وست برومویچ، در مورد این ویدئو به خبرنگاران گفت:

من آن ویدئو را تماشا نکردم. به آن علاقه ای ندارم. شما ژورنالیست هستید و به این مسائل می پردازید. برای من هیچ چیزی نیست.

----------
    جالبه که آگوئرو و سیلوا و کمپانی کری نمیخونن بعد یکی مثل ادرسون که اولین دربیش بود یا یکی مثل مندی که اصلا بازی نکرده میاد فیلم میگیره.

2. 4 کاربر از fa_shinobi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

ضمن اینکه سوای خروجی های عجیب، خرید های خیلی بدی هم نداشتیم که هنوزم تو یونایتد هستند. مارسیال، هررا، بلید، روخو (که البته شخصا خوشم نمیاد ازش)، دارمیان، شاو و اگه اشتباه نکنم رومرو. خریدهایی هم بودن که میتونستند باز تو تیم بمونن که یا فن خال کنارشون گداشت، یا مورینیو. دیماریا، اشنایدرلین...
    امثال فن پرسی، اورا یا حتی ریو فردیناند میتونستند یکی دو فصل بمونن تو یونایتد.
    مشکل فن خال جدا از بازیکنان کارای عجیب و غریبش بود که باعث شد گند بزنه. مثلا فن پرسی رو همون فصل اول میخواست بفروشه ولی شانسی یه فصل نگرش داشت و نتیجه خوبی گرفت. فصل دوم هم فن پرسی و هم چیچاریتو رو فروخت و بجز رونی هیچ مهاجمی نداشتیم. رونی هم که پست شماره 10 بود. تغییر پستای بیخود و بی جهت از جمله در مورد دی ماریا باعث شد یکی از بهترین هافبکهای اون زمان رو از دست بدیم. نیمکت نشین کردن والنسیا برای بازی به دارمیان. خرید بلیند چند پسته که تو هیچ پستی چندان خوب نبود و خرید شواینی مسن که بیش از حد روش حساب کرد و...
    در مورد اشنایدرلین موافقم. اگه مورینیو بهش بیشتر بازی میداد و یا یه نیم فصل قرضش میدادن تا تیمی دیگه بازی کنه کلی از مشکلات خط هافبک ما حل شده بود.سال اول که ماتیچ رو نداشتیم. الانم ما بجز ماتیچ و پوگبا هافبک کاملی نداریم. فلینی که فقط رو هوا کاربرد داره. هررا تو فاز دفاعی عالی ولی توپ نگه دار نیست و نمیتونه پاس رو به جلو بده. کریک هم دائم المصدومه و عملا نمیشه استفاده ای ازش کرد.

راجع به دربی، من مقصر باخت رو مورینیو میدونم، چون محتاط بازی میکرد، در صورتی که اگر ما از ابتدا هجومی بازی میکردیم با حمایت طرفدارا میتونستیم ببرم... گواه من دقایقی بازی بعد از گل اول و گل دوم سیتی بود.
    اگه از تیم های مدعی فاکتور بگیریم، برای من سواله چرا سایر تیم ها بسته بازی نمکنن جلو سیتی. یه تیم میانه جدولی هم حداقل تو خونش میتونه یه تساوی بگیره.
    اتفاقا من فکر میکنم اگه یه بازی باید بسته بازی میکردیم همین بود. بهترین بازیکنان سیتی تو بازی محو بودن و هیچ تاکتیکی از طرف سیتی به کار گرفته نشد. گل هم رو دو اشتباه لوکاکو بود که هم تو دفع توپ مشکل داره و هم اینکه اون موقع استرس داشت. اگه باز بازی میکردیم شاید بلای تاتنهام و لیورپول هم سر ما هم میومد. ما حقمون بود که یه امتیاز رو بگیریم و مورینیو هم برای همین رفته بود. بدون شک ما سخت ترین حریف سیتی تو این فصل بودیم. دلیلش هم میتونم بگم بیرون کشیدن مهاجم نوک(ژسوس) و وارد کردن دفاع بود. دفاع بهترین حمله در مورد تیمهای گواردیولاست. الان تیمهای دیگه هم دفاعی بازی میکنن و سیتی دو بازی قبل از مارو با کمترین اختلاف و با خوش شانسی برد. البته خوش شانسی سیتی فقط تو گلزنی نیست. تو همین بازی دیشب اوتامندی چنان زد تو صورت هری کین که باید تو دقیقه 30 اخراج مستقیم میشد. جدا از اینکه باید 60 دقیقه 10 نفره بازی میکرد، یه محرومیت سه جلسه ای هم گریبانگیر اوتامندی میشد و با مصدومیت کمپانی و استونز فقط یه دفاع وسط براشون میموند. داوری هم خیلی خوب رسیده به سیتی.
    Last edited by fa_shinobi; 18-12-2017 at 13:38.

4. 8 کاربر از fa_shinobi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

والا در مورد بازی با سیتی من یه مقدار متفاوت تر فکر میکنم به اینکه واقعا زور یونایتد نمیرسید به سیتی ؛ در هر لحظه ای از بازی که سیتی اراده میکرد میشد بوضوح دید سطح بالای تیمش رو

شیوه ی بازی تدافعی و بسته قطعا سیتی رو از کار خواهد انداخت ( اونها ابدا و هرگز بهتر از بارسای همین پپ نیستن ) حتی اگر که نتیجه رو بگیرن ولی از لحاظ بازی دچار مشکل خواهند شد اما اون شیوه ی بازی نیاز به بازیکنان خاصی داره که در یونایتد شاید دو یا 3 عدد ازشون موجود باشه در حال حاضر : دی ، بنابراین اونچه سیتی رو به مشکل میندازه رو تیمی مثل چلسی قطعا بهتر میتونه انجام بده تا یونایتد ، ولی خب باز هم با همه ی این تفاسیر کیفیت بازیکنهای وسط زمین به جلوی سیتی واقعا بی نظیره و بنظرم در این چند سال اخیر هیچ تیمی نبوده که همچین هافبکهای با کیفیتی داشته باشه ، خصوصا خصوصا دیبروینه که پاسها و شعور فوتبالیش در فضا خیلی شبیه ژاوی هست و یکی از کلیدی ترین بازیکنان سیتی هم هست

البته پوگبا به تنهایی این فصل اول با مصدومیتش و دوم با اشتباه عجیبش که منجر به محروم شدنش شد یه لطمه ای به ریتم تیم زد چون قشنگ اول فصل داشت تعادل تیم رو سر و سامان میداد ، اگر در بازی با سیتی پوگبا بود شاید میشد بهتر بازی کرد

نکته ی بعدی اینه که یونایتد نیاز به یه بازیکن خیلی سریع و تیز در فاز انتقال داره ، یکی مثل دیماریا یا خامس و یا در لول پایینتر از لحاظ سرعت انتقال و لول بالاتر از لحاظ بازیسازی اوزیل ، هر کدوم از اینها رو که بتونه بگیره باعث میشه بازی دفاعی تیم مثمر ثمر واقع بشه در زمان ضد حملات و این سبک بازی چیزی هست که مورینیو نشون داده خیلی خیلی خوب میتونه اجراش کنه البته به شرطی که یه بازیکن کلیدی نظیر اسامی بالا داشته باشه

در هر صورت با این فرم سیتی میشه تا حد زیادی فصل رو تموم شده دونست مگر اینکه اتفاقات عجیب فوتبال باعث برگشتن ورق بشه ، ولی خب فصل خوبیه برای رسیدن به هماهنگی نهایی و در نهایت با جذب دو سه بازیکن خوب در تابستون بشه فصل پرقدرتی رو پیش بینی کرد برای تیم ؛ البته اگر اتفاق غیرمنتظره ای در تیم فنی رخ نده : دی

6. 7 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مورینیو: بریستول با خوش شانسی ما را حذف کرد

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستر یونایتد پس از شکست 2-1 این تیم مقابل بریستول سیتی در جام اتحادیه، مدعی شد که حریف خوش شانس بوده است.

شاگردان مورینیو در اشتون گیت آشفته به نظر می‌رسیدند و کنترل بازی کاملا از دستشان خارج شده بود. با این وجود آنها دو بار توسط زلاتان و راشفورد، تیرک دروازه حریف را لرزاندند. با این وجود، بریستول که بازی خیلی خوبی به نمایش گذاشت با گل برایان پیش افتاد؛ ولی زلاتان خیلی سریع کار را به تساوی کشاند. کار به وقت های اضافه کشیده شد که اسمیت دروازه شیاطین سرخ را باز کرد و پیروزی را برای این تیم چمپیونشیپی رقم زد.

مورینیو پس از بازی گفت:" به نظرم حریف خوش شانس بود؛ ولی آنها سخت جنگیدند تا خوش شانس باشند. آنها در لحظه ای بازی را بردند که ما هیچ شانسی برای واکنش نداشتیم. آنها در بهترین لحظه به پیروزی رسیدند، وقتی که همه منتظر گلزنی ما بودند. باید بگویم حریف خوش شانس بود. ما هم دو بار توپ را به تیرک زدیم. روز خیلی زیبایی برای فوتبال بود. نمی‌خواستم درباره شانس و اینطور مسائل حرفی بزنم. استحکام و قدرت آنها، نه فقط از لحاظ فیزیکی باعث شده بود که کار ما خیلی سخت شود.

برای آنها این یک دیدار بزرگ بود. کمی خوش شانس بودند و ما هم خیلی بد نبودیم. برای مثال، پس از گلی که در نیمه دوم خوردیم، سعی کردیم در طول 90 دقیقه کار را تمام کنیم. آنها در ثانیه های پایانی کار را تمام کردند."

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

20دقیقه آخر بازی رو دیدم بازم سانتر از گوشه داشتیم

خلاصه بگم با این وضعیت به جایی نمیرسیم.

10. 4 کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

تا اومدم بازی رو ببینم زلزله اومد و نشد ببینم. ترکیب رو که نگاه کردم خیلی امیدوار نبودم به برد قاطع. سیستم سه دفاعه که بلیند یکی از اونها بود. دارمیان وینگ بک شده بود. راشفورد بازم وینگ راست که میتونست میخیتاریان رو جاش بذاره.... تو پستای قبلی یه مطلب نوشته بودم که هیشکی با توجه به تواناییهاش پست مناسب قرار داده نمیشه. اینم دقیقا یکی از همون بازیها بود.
    از یه طرف بدم نشد حذف شدیم. چون بازیهای بعدی سخت تره و دیگه مصدومیت بدجور گریبان گیر تیم شده. از طرف دیگه هم خوب پارسال همین جام رو بردیم و خوشحال بودیم که بدستش آوردیم.
    بازم میگم که خرید یک وینگ راست بزرگترین نیاز ماست. ماتا بهترین گزینه است ولی عالی نیست و بایدم استراحت کنه. میخیتاریان هم که دیگه بازی نمیکنه. راشفوردم که نمیتونه. تو ژانویه خرید
    سخته ولی حداقلش اینه که باید تلاششون رو بکنن

12. 4 کاربر از fa_shinobi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

یعنی ما بازی هایی که باید ببریم رو مساوی میکنیم یا می بازیم.
    ماشالا چه تایمایی هم گل میخوریم.
    چقدر ناهماهنگیم تو صحنه هایی که راحت میتونستیم اختلاف رو با لستر به دو یا سه برسونیم.
    در کل شت
    تا آخر بازی گفتم اینا با تماشاگراشون اینقدر فشار میارن که شانسمون مساوی میشه بازی. متاسفانه همینم شد...

14. 2 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

تو هیچ بازی‌ای اینقدر عصابم داغون نبوده. شرایط رو ببینید:
    چلسی، تیم سوم مساوی کرد
    تیم عالی و رو به جلو بازی کرد
    لستر ده نفره شد
    تا دقیقه 93 برده بودیم

اختلاف با سیتی نباید 14 میشد
    و همه چیز رو فرصت سوزی مارسیال و راشفورد و لینگارد خراب کرد. مخصوصا راشفورد که جز خراب کردن موقعیت صد در صد تو یه موقعیت هم توپ رو به لوکاکو نداد.
    هیچ انتقادی به خوزه وارد نیست و من هنوزم برام قابل هضم نیست که چطور لینگارد یه روز ده نفر رو دریبل میزنه و گل میزنه. و یه روز گل خالی رو میزنه تیرک. یا مارسیال چطوری تو شش قدم توپو میزنه آسمون.
    فقط میشه تاسف خورد

16. 2 کاربر از fa_shinobi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

مخصوصا راشفورد که جز خراب کردن موقعیت صد در صد تو یه موقعیت هم توپ رو به لوکاکو نداد.
    من احساس کردم تو محوطه جریمه اکثر بازیکنا یا عمدا به لوکاکو پاس نمیدادن یا کلا خودخواه تشریف داشتند...

18. 2 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

من احساس کردم تو محوطه جریمه اکثر بازیکنا یا عمدا به لوکاکو پاس نمیدادن یا کلا خودخواه تشریف داشتند...
    فکر نمیکنم عمدی پاس ندن. چون مورینیو کاریشون میکنه که به غلط کردن بیفتن
    راشفورد زده بود بیخیالی. حتی طوری سمت توپ میرفت که انگار دوی آهسته بود. شایدم یکی از دلایلش اینه که راشفورد ذاتا یه وینگر نیست و وظایفشو بلد نیست.
    متاسفانه تیم اصلا بالانس نداره. لوکاکو بیشتر از گلزنی داره موقعیت میسازه واسه وینگرا. اینطوری ادامه پیدا کنه من میگم زلاتانو بذاره نوک، لوکاکو رو بذاره واسه بازیسازی!
    ماتا باید هم وینگر راست باشه هم بازیکن آزاد. در صورتی که اگه پشت مهاجم باشه خیلی بهتر میتونه این کارو بکنه.
    مشکل دیگه نداشتن دفاع راست بود که لیندلوف! رفته بود اون سمت. یعنی مورینیو اینقدر به شاو بی اعتماده که یانگ رو راست نمیذاره و شاو رو چپ و لیندلوف رو ترجیح میده. ماحرز هم دیشب به شدت یانگ رو اذیت کرد.
    در هر صورت من فکر میکنم تو اروپا هم کار سختی داریم با این وضعیت.
    دوست ندارم شرایط رو با دوران فرگوسن مقایسه کنم چون هیچ چیز قابل قیاس با اون موقع نیست. ولی نمیدونم چرا بعد از گذشت 5 فصل هنوزم باید اینقدر حرص بخوریم. از سبک بازی، از بازیکنان، از مصدومیت‌ها...

20. 2 کاربر از fa_shinobi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •