تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 80 از 91 اولاول ... 307076777879808182838490 ... آخرآخر
نمايش نتايج 791 به 800 از 907

نام تاپيک: Chelsea Football Club | آبی های لندن | فصل 2017-2018

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ترکیب اولیه بازیو دیدم واقعا تعجب کردم چون فکر می کردم با 2 مهاجم بازی کنیم و 3 هافبک وسطه باشه!
    ولی دقیقا همین سیستم بود که جلوی بارسا جواب می داد چون ویلیان و پدرو کاملا از دفاع به حمله در حرکت بودن و ضعف تعداد کم هافبک ها رو پوشش دادن
    واقعا کنته غنیمتیه و با اینکه دستش زیاد باز نیست ولی توی بازی های مهم خودشو نشون میده

از نحوه بازی دیشب کاملا راضیم و می تونستیم با همون 1 گل پیروز بشیم
    گلی هم که خوردیم اشتباه کریستنسن بود که ازش خیلی بعید بود و کمتر پیش اومده بود همچین اشتباهی کنه. ولی در کل اشتباهات پیش میاد دیگه و نمیشه خیلی ازش ایراد گرفت
    به جز فابرگاس دیگه تقریبا بقیه بازیکنا خوب بودن و نهایت تلاششون رو کردن. حتی کریستنسن هم به جز اون اشتباه، توی کل بازی موثر بازی کرد
    شانسمون برای صعود کم شد ولی خب توی نیوکمپ هم میشه مثلا یه مساوی با گل گرفت یا اینکه مثلا با 1 گل پیروز شد و اینجوری نیست که غیر ممکن باشه

2. 3 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اینستاگرام چلسی: هفته آینده می بینمتان

4. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Barry Allen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

چقدر این یونایتد افتضاحه این فصل، مورینیو فقط بازیکن گرون میخره و هیچ تاکتیکی نداره، شده دقیقا بر عکس کونته، کونته براش بازیکن نمیخرن ولی میاد و از یه سری بازیکن معمولی، بهترین بازی رو میگیره ولی مورینیو بازیکن گرون میخره ولی هیچ تاکتیکی جز دفاع اتوبوسی بلد نیست. راحت میتونیم یونایتد رو تو اولدترافورد ببریم، مورینیو با اون همه خرید نجومی، فقط سه امتیاز بیشتر از چلسی کونته گرفته، کونته اگه فقط پوگبا رو داشت، الان حداقل هشت امتیاز بیشتر از یونایتد داشت. مورینیوی احمق هنوز نمیفهمه که پست پوگبا، کنار ماتیچ تو هافبک دو نفره نیست و باید جلوتر بازی کنه.

6. 4 کاربر از Barry Allen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

چقدر این یونایتد افتضاحه این فصل، مورینیو فقط بازیکن گرون میخره و هیچ تاکتیکی نداره، شده دقیقا بر عکس کونته، کونته براش بازیکن نمیخرن ولی میاد و از یه سری بازیکن معمولی، بهترین بازی رو میگیره ولی مورینیو بازیکن گرون میخره ولی هیچ تاکتیکی جز دفاع اتوبوسی بلد نیست. راحت میتونیم یونایتد رو تو اولدترافورد ببریم، مورینیو با اون همه خرید نجومی، فقط سه امتیاز بیشتر از چلسی کونته گرفته، کونته اگه فقط پوگبا رو داشت، الان حداقل هشت امتیاز بیشتر از یونایتد داشت. مورینیوی احمق هنوز نمیفهمه که پست پوگبا، کنار ماتیچ تو هافبک دو نفره نیست و باید جلوتر بازی کنه.
    احسنت حرفي رو كه من حوصله ام نكشيد بنويسم رو شما نوشتي ! مورينيو دورانش تموم شده ! بازي منچستر مقابل سويا رو ديدم ! تيمش يه حركت درست هم نتونست انجام بده !بازيكن هايي مثل پوگبا رو از اوج كشونده به افت محض !

فرق مربي مثل كونته ومورينيو اينجا مشخص ميشه !

8. 3 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

این باخت از اون باختایی بود که سخت ادم یادش میره.همه جوره سر باشی اونم تو زمین حریف اخرشم بازنده شی.مقصر اصلی باختم کونته بود.
    اگر اون صحنه گلمون که افساید گرفته شد برعکس به ضرر مورینیو گرفته میشد امشب خون بپا میشد.
    صحنه گل دوم من یو خیلی چیزا رو به وضوح به کونته نشان داد ولی من موندم چرا کونته اقدامی نمیکنه
    Last edited by jack82; 25-02-2018 at 21:50.

10. 2 کاربر از jack82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

این باخت از اون باختایی بود که سخت ادم یادش میره.همه جوره سر باشی اونم تو زمین حریف اخرشم بازنده شی.مقصر اصلی باختم کونته بود.
    اگر اون صحنه گلمون که افساید گرفته شد برعکس به ضرر مورینیو گرفته میشد امشب خون بپا میشد.
    صحنه گل دوم من یو خیلی چیزا رو به وضوح به کونته نشان داد ولی من موندم چرا کونته اقدامی نمیکنه
    الان دقیقا به من بگو از جه نظر چلسی سر تر بود؟؟؟

12. این کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

الان دقیقا به من بگو از جه نظر چلسی سر تر بود؟؟؟
    داداش برو امار بازی رو یه بار دیگه نگاه کن ولی این دفه دقیقتر
    تو‌کل بازی یونایتد سه تا موقعیت گل داشت.البته من با شما بحثی ندارم چون ما به شما نباختیم بلکه به چند تا احمق طبق معمول باختیم.

Sun 25 Feb 2018
    MUN
    2-1
    CHE
    HT: 1-1 | Att: 75,060
    Live On
    Romelu Lukaku 39'
    Goal
    Jesse Lingard 75'
    Goal
    Willian 32'
    Goal
    Assists
    Anthony Martial 39'
    Romelu Lukaku 75'
    Eden Hazard 32'
    LatestLine-upsStatsRelated
    Head-to-Head Match Stats
    Match Stats
    Manchester United Chelsea
    44.4 Possession % 55.6
    5 Shots On Target 7
    10 Shots 14
    622 Touches 737
    433 Passes 552
    20 Tackles 18
    18 Clearances 15
    3 Corners 4
    1 Offsides 6
    2 Yellow Cards 2
    13 Fouls Conceded 12
    البته اون اعداد سمت راست یونایتده و سمت چپ چلسی و صدالبته سواد شما از بنده بسیار بالاتره
    Last edited by jack82; 25-02-2018 at 22:36.

14. 2 کاربر از jack82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

داداش بازی کاملا برابر بود نمیشه گفت کدوم تیم برتر بود.

اتفاقا بازی هر دو تیم خیلی ضعیف بود و بازی در حد تیم های اروپایی نبود شاید چون دو تیم انگیزه ایی برای لیگ ندارن.

16. 2 کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

داداش بازی کاملا برابر بود نمیشه گفت کدوم تیم برتر بود.

اتفاقا بازی هر دو تیم خیلی ضعیف بود و بازی در حد تیم های اروپایی نبود شاید چون دو تیم انگیزه ایی برای لیگ ندارن.
    داداش اون اماز بالا رو از سایت رسمس پرمیر لیگ گذاشتم .چیزی که مشخصه چلسی یه برتری نسبی تو تمام امارهای مهم نسبت به من یو داشته البته باید این نکته رو هم فراموش نکنیم که بازی تو زمین شما و مقابل ۷۵ هزار هوادار شما برگزار شد.البته با حرف شما هم درباره ضعیف بودن کلی بازی و بی انگیزگی دو تیم هم صد در صد موافقم.

18. 4 کاربر از jack82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Barry Allen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

بی انگیزه که نبودن، بازی خیلی مهمی برای کسب سهمیه CL بود که با توجه به بازی هفته بعد چلسی تو زمین سیتی، باخت امروز خیلی گرون تموم میشه برای چلسی اونم جلوی یونایتدی که فوق العاده ضعیف بود ولی چلسی طبق معمول بعد زدن گل، افت کرد. موراتا هم که افتضاحه، اشتباه کونته این بود که ژیرو رو از اولش نزاشت و اینکه نباید هازارد رو تعویض میکرد، به جز این دو مورد دیگه کار خاصی نمیتونست کنه، همین که کیهیل رو از ترکیب اصلی انداخته بیرون خودش یه تصمیم خیلی بزرگه. در مورد انتخاب آلونسو و موزس و درینک واتر هم که چاره دیگه ای نداشت.

20. 3 کاربر از Barry Allen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •