تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 27 از 53 اولاول ... 1723242526272829303137 ... آخرآخر
نمايش نتايج 261 به 270 از 530

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2018

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی ™...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

پست مشترک سوارز ، اوبامیانگ و کوتینیو در توییتر و اعلام انتشار بازی .

2. 3 کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

4. 4 کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال vivabarca's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

مشکل سرورهای آنلاین برطرف شد ؟

امکانات بخش آنلاین چیزی اضافه شده نسبت به 17 ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

گویا نسخه دمو بازی توسط Omar Ahmed آنلاک شده
    الان فعلا امکان دریافت نسخه دمو و اضافه کردن تمامی تیم های بازی اصلی به اون وجود داره
    PES 2018 Demo Unlocker رو میتونین سرچ و دانلود کنین

7. 2 کاربر از ho3in2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

مشکل سرورهای آنلاین برطرف شد ؟

امکانات بخش آنلاین چیزی اضافه شده نسبت به 17 ؟
    بله سرورهای بازی خیلی بهتر شدن .

حدود دو ماه پیش برای اولین بار در تاریخ بازی PES برای مدت ده روز تست رایگان و عمومی بازی به صورت آنلاین ( PES2018 Beta Online ) برای کاربران PS4 و XONE فراهم شد که راضی کننده بود. سرورهای بازی بهبود پیدا کردن و با نسخه قبل قابل مقایسه نیستند .

9. 2 کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

عکس العمل دروازه بان رو ببینید . تو هیچ بازی فوتبالی این انیمیشن ها رو نداریم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . 4MB

11. 4 کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    اولش یه تشکر ویژه می کنم از محمود عزیز بابت پشتیبانی بی نظیر و فوق العاده اش در مورد این تاپیک و بازی PES مثل همیشه پر انرژی و عالی هستی محمود جان دوست قدیمی و خوبم
    بازی رو یه دست دموشو بازی کردم. اولین چیزی که باید بگم گیم پلی بازی هست که خیلی عوض شده و روان تر از نسخه 2017 و تمام نسخه های قبلیش شده انیمیشن های نسبتا زیادی اضافه شده ولی خب نباید با فیفا مقایسه بشه. دلیلش رو کسانی که زیاد فیفا بازی می کنن می دونن.
    قسمت گرافیک رو من موندم چی بگم اینکه نسبت به نسخه 2017 عوض شده که شکی نیست حالا سوال اینجاس این تغییر مثبته یا منفی خودش بحثیه فلسفی. به نظرم قسمت بصری بازی انگار که ناقص مونده یعنی بازی گرافیک بالایی داره ولی انگار که مثلا یه کاریی بوده که ناقص رها شده. عجیبه که بازی توی حالت داینامیک شدیدا افت فریم داره با اینکه بازی رو توی حالت 60 فریم گذاشته بودم فریم پایینی داشت این فریم ریت 60 فقط در ریپلای مود ها خودشو نشون میده. در حالت شادی گل وقتی که بازی به حالت سینماتیک میره کلا نابود میشه تصاویر! تصاویر کاملا مات و نامفهوم میشه که انگار یه مشکلی وجود داره ولی وقت نشده اون مشکل رو برطرف کنن چون من توی نسخ قبلی بازی این شکلیشو دیگه ندیده بودم تصاویر توی حالت های سینماتیک بعد از گل بلور و مات میشه دیگه نمی دونم اینو عمدا اینطوری ساختن یا چی!
    زمین چمن از نمای دینامیک و هنگام بازی توی ذوقم زد توی بازی فیفا حین بازی حتی تکون خوردن و زنده بودن چمن رو میشه لمس کرد و این قضیه از چند سال پیش توی فیفا بوده و هست فکر می کردم این مسئله رو توی این انقلاب گرافیکی شون دیگه جای بدن بروبکس کونامی که ظاهرا چیزیه که خارج از توان موتور ساخت بازی هست.
    برای گفتن یه مسائل قطعی باید زیادتر بازی کنم با یه دست بازی نمی تونم زیاد در مورد بازی حرف بزنم. اما یه چیزی مشهوده و اون اینکه کسانی که ابدا فیفا بازی نمی کنن به هر دلیل و به اصطلاح PES باز هستن من مطمئنم از بازی راضی خواهند بود چون گیم پلی که مهمترین مسئله فوتبال گیمینگ هست توی این نسخه خوب هست و بدون شک روانترین گیم پلی ای که تا حالا سری PES به خودش دیده هست و من تقریبا مورد و نقص ناراحت کننده ای در مورد ضرب آهنگ بازی ندیدم و اگه به نحوی بازی برسه دستمون لحظات خوشی رو می تونیم باهاش سپری کنیم.
    اما صادقانه بگم من دیشب فیفا 18 رو بازی کردم و امشب PES 2018 بدون تعصب می گم فیفا رو ترجیح می دم.

13. 4 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahyar21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    اولش یه تشکر ویژه می کنم از محمود عزیز بابت پشتیبانی بی نظیر و فوق العاده اش در مورد این تاپیک و بازی PES مثل همیشه پر انرژی و عالی هستی محمود جان دوست قدیمی و خوبم
    بازی رو یه دست دموشو بازی کردم. اولین چیزی که باید بگم گیم پلی بازی هست که خیلی عوض شده و روان تر از نسخه 2017 و تمام نسخه های قبلیش شده انیمیشن های نسبتا زیادی اضافه شده ولی خب نباید با فیفا مقایسه بشه. دلیلش رو کسانی که زیاد فیفا بازی می کنن می دونن.
    قسمت گرافیک رو من موندم چی بگم اینکه نسبت به نسخه 2017 عوض شده که شکی نیست حالا سوال اینجاس این تغییر مثبته یا منفی خودش بحثیه فلسفی. به نظرم قسمت بصری بازی انگار که ناقص مونده یعنی بازی گرافیک بالایی داره ولی انگار که مثلا یه کاریی بوده که ناقص رها شده. عجیبه که بازی توی حالت داینامیک شدیدا افت فریم داره با اینکه بازی رو توی حالت 60 فریم گذاشته بودم فریم پایینی داشت این فریم ریت 60 فقط در ریپلای مود ها خودشو نشون میده. در حالت شادی گل وقتی که بازی به حالت سینماتیک میره کلا نابود میشه تصاویر! تصاویر کاملا مات و نامفهوم میشه که انگار یه مشکلی وجود داره ولی وقت نشده اون مشکل رو برطرف کنن چون من توی نسخ قبلی بازی این شکلیشو دیگه ندیده بودم تصاویر توی حالت های سینماتیک بعد از گل بلور و مات میشه دیگه نمی دونم اینو عمدا اینطوری ساختن یا چی!
    زمین چمن از نمای دینامیک و هنگام بازی توی ذوقم زد توی بازی فیفا حین بازی حتی تکون خوردن و زنده بودن چمن رو میشه لمس کرد و این قضیه از چند سال پیش توی فیفا بوده و هست فکر می کردم این مسئله رو توی این انقلاب گرافیکی شون دیگه جای بدن بروبکس کونامی که ظاهرا چیزیه که خارج از توان موتور ساخت بازی هست.
    برای گفتن یه مسائل قطعی باید زیادتر بازی کنم با یه دست بازی نمی تونم زیاد در مورد بازی حرف بزنم. اما یه چیزی مشهوده و اون اینکه کسانی که ابدا فیفا بازی نمی کنن به هر دلیل و به اصطلاح PES باز هستن من مطمئنم از بازی راضی خواهند بود چون گیم پلی که مهمترین مسئله فوتبال گیمینگ هست توی این نسخه خوب هست و بدون شک روانترین گیم پلی ای که تا حالا سری PES به خودش دیده هست و من تقریبا مورد و نقص ناراحت کننده ای در مورد ضرب آهنگ بازی ندیدم و اگه به نحوی بازی برسه دستمون لحظات خوشی رو می تونیم باهاش سپری کنیم.
    اما صادقانه بگم من دیشب فیفا 18 رو بازی کردم و امشب PES 2018 بدون تعصب می گم فیفا رو ترجیح می دم.
    نقد بسیار خوبی بود
    خیلی خوشحال میشم وقتی میبینم با دید باز مزایا و معایب یک بازی گفته میشه
    اصلا نیازی به جنگ و کل کل و حاشیه سازی نیست
    یک بازی خوب حتما ایراداتی داره همونطور که یه اثر سینمایی فاخر هم همیشه ایراداتی بهش وارد هست
    اما این مسئله که بیایم به علت تعصب قبول نکنیم ایرادات رو فقط خودمون رو گول میزنیم و بس
    من خودم از زمان PS1 فقط و فقط PES بازی میکردم و واقعا تعصب کورکورانه ای رو این بازی داشتم
    حتی حاضر نبودم به مدت یک دقیقه FIFA رو تست کنم!
    این قضیه تا سال 2016 ادامه داشت که تو یه جمع مهمونی بودیم که پسرخاله ها کل کل فوتبال راه انداختن و بدبختانه یا خوشبختانه پسرخاله میزبان ما گفت که دی وی دی PES رو دادم به یکی و FIFA دارم
    من با اکراه زیاد نشستم و چندین ساعت بازی کردم
    دقیقا از اون موقع حس کردم نه بابا دید منفی من به FIFA خیلی کورکورانه بوده که از سال بعدش که 2017 میشد هر دو بازی رو نصب کردم رو پی سی
    هرکدوم رو ساعت ها بازی کردم و با مقایسه همه جانبه احساس کردم که برنده واقعی فیفاست
    اینا رو گفتم که بدونید الان دیگه تعصبی رو هیچ کدومشون ندارم و از سال پیش هردو رو نصب میکنم و امسال هم همینکارو انجام خواهم داد
    من چند صفحه قبل پرسیدم آیا بازی از حالت سناریویی خارج شده یا نه؟!!!
    کسی جواب نداد چون اکثرا از متعصبان PES هستن
    منظورم از حالت سناریویی اینه که تو PES اتفاقات ، صحنه ها ، عکس العمل ها و ... بعد از حدود یکی دو ماه بازی دیگه قابل حدس زدنه و بعد یه مدت دیگه تکراری میشه واقعا
    اما همه میدونن که FIFA به هیچ وجه اینطور نیست و میتونم بگم تا انتشار نسخه بعد اون جذابیت و تازگی رو برای کاربر داره
    زمین چمن هم که طبق گفته شما همون موکت همیشگیه!
    من که فعلا بازی نکردم و منتظر کرک بازی هستم تا بتونم این نسخه رو هم بررسی کنم
    از تعاریف دوستان مشخصه که در این نسخه بازی واقعا تغییرات مثبتی داشته و این واقعا جای خوشحالی داره

15. 3 کاربر از mahyar21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    منم تمام پیشرفت های فیفا رو قبول دارم، گرافیک فوق العاده، بازی روان، انمیشن های متنوع، جو پرشور، گزارش پرحرارت
    فقط تنها چیزی که باعث شده من نتونم از Pes دل بکنم PlayerId هست، شما مثلا با دیبالا هم در فیفا و هم در Pes بازی کنید واقعا بدون هیچ تعصبی بگید کدومش احساس دیبالا بودن رو به شما القا می کنه
    فیفا یا Pes?

17. 3 کاربر از nasrGod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

خوب من در پایان عرایضم گفتم که ترجیح من فیفاس و از دیگران هم که توی این تاپیک حضور دارند و مطمئنا اغلب دوستان PES باز هستند انتظار نداشتم که با من هم عقیده بشن برای همین تصور می کنم مطرح کردن سوالاتی مثل
    کدومش احساس دیبالا بودن رو به شما القا می کنه
    فیفا یا Pes?
    می تونه تاپیک رو پر از پست های بی محتوا کنه چون همگی می دونیم همه اینا می تونه سلیقه ای باشه.
    و اگر بخوام شخصا جواب این سوال رو بگم میگم هر دو ... چون واقعا هم همینطوره الان دیگه هر دو بازی از سنسور های فوق پیشرفته موشن کپچر استفاده می کنن و توی ساخت بازی از اونها استفاده میشه.
    و البته یه مورد دیگه ای که امروز ما شاهدش هستیم نزدیک شدن این دو بازی به همدیگه هست. تا همین چند سال پیش تفاوت های بسیاری توی گیم پلی و حتی مودهای بازی وجود داشت ولی الان می بینیم رفته رفته این دو بازی دارن به همدیگه شبیه تر می شن که این باعث می شه گیمرها بیشتر متمایل بشن که در صورت در دسترس بودن این بازی ها هر دو رو تجربه کنن. و این به قول دوستمون منجر به دل کندن از یکی نمیشه.
    من شخصا تصور می کنم که اگر طبق معمول چند سال اخیر PES بزودی کرک بشه زمان زیادی رو باهاش سپری می کنم. اتفاقی که پارسال افتاد بعد اومدن PES2017 خیلی زمان می ذاشتم ولی تیر ماه که فیفا 17 کرک شد بکوب فیفا بازی کردم.
    امیدوارم خبر کرک شدن PES 2018 رو بزودی بشنویم. البته اگر ساکن ایران نبودم دعام برعکس میشد. چون توی ایران پایریسی یه حکم هست

19. 2 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •