تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 53 اولاول ... 1117181920212223242531 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 530

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2018

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بازي فوقالعاده شده الان چند دست ديگه باز يكردم واقعا عالي شده به قول دوستمون بازي تو شب تو ورزشگاه دورتمند ديوانه كننده است !

مهمترين مشكلي كه بازي داشت به نظرم تاامروز برنامه نداشتن كامپيوتر تو حملاتش بود يعني تو نسخه هاي قبلي من يه سانتر از كامپيوتر نديدم ولي تو اين نسخه از هر راهي كه فكرش رو بكنيد داره حمله ميكنه !

حالا ببين بازي رو پي سي چي شده !

2. 2 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ESTEGHLAL 67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

خوب کم کم با تعداد بازی زیاد داره بعضی از باگ های بازی هم رو نمایی میشه
    یه مورد چیپ تو محوطه جریمه هست که رد خور نداره گل نشه واقعا رو اعصابه
    مورد دیگه شماره عوض کردن بازیکنا هست تو فاز دفاعی بد جوری مشکل داره این مورد رو احساس کردم من دستم راه نیوفتاده که دیدم تو اکثر فروم ها بهش اشاره شده امیدوارم این مشکل سوییچ کردن رو حل کنن وگرنه فاجعس
    یه مورد که من هنوز بهش دقت نکردم قضیه ال1 مثلث هستش که گویا اینم مثل باگ سانتر تو 2017 داره تو 2018 اتفاق میوفته و اکثرا بهش اشاره ای داشتن
    در آخر این وقفه ای که بین تصاویر آهسته میوفته واقعا رو اعصاب هیجان بازی رو میندازه چرا کونامی بیشعور اینو مثل فیفا درست نمیکنه
    ملت باید اینارو توی توییتر به گوش کونامی برسونن وگرنه اشکالات حیاتی تو بازی وجود داره

4. 3 کاربر از ESTEGHLAL 67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بله اون مورد شماره عوض كردن تو دفاع حتي تو كل بازي خيلي سخت شده اصلا به نظرم نيازي به اين تغيير نبود چرا اينكارو كردن خدا ميدونه !

ايه مورد هم شبيه همون مورد چيپ زدن شوت از كناره به سمت دروازه هستش كه بي برو برگرد گل ميشه من فكر ميكردم چون مسي ميزنه اين شوت ها رو گل ميشن ولي با بازيكن هاي ديگه هم زدم گل شد

ولي در كل بازي خوب شده مخصوصا كار هاي تركيبي عالي شدن ! رفته رفته دست ادم مياد بازي و لذتش بيشتر ميشه

6. 2 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

در اینکه بازی خوبه شکی نیست ولی این موردایی که گفتم واقعا مشکلات کوچیکی نیست شما فکر کن این قضیه ال 1 مثلث قلقش بیاد دست پلیرا دیگه اون بازی ترکیبی گم میشه تو بازی همه رو میارن به یه جور باگ که تقلب محسوب میشه البته به نظر من
    این که دفاع یهو از هم میپاشه واقعا فاجعس من از اون فن های متعصب نیستم که هر آشغالی بدن دستم بگم به به ،این قضیه واسه فیفا هم صدق میکنه چندین سال فقط چهارتا انیمیشن اضافه کرده گرافیک نه چندان خوب و اون از وضع ساخت چهره هاش.
    ببینیم دموی فیفا بیاد چی میشه واقعا حیف این گرافیک و چهره ها و ... که دمو با گیم پلی پر از باگش نا امیدمون کرد
    به هیچ عنوان با این وضعیت لایسنس و وضعیت گیم پلی نمیصرفه نسخه کنسولی رو بخریم همون نسخه پی سی کرک شده رو میگیریم شاید کونامی بیشعور آپدیت کرد بازی رو و این مشکلات رو رفع کرد

8. 4 کاربر از ESTEGHLAL 67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه aram24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

از ضربه های ایستگاهی چه خبر ؟؟ هنوز او خط چین درپیت هستش یا نه ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

از ضربه های ایستگاهی چه خبر ؟؟ هنوز او خط چین درپیت هستش یا نه ؟؟؟
    ضربات ايستگاهي و كرنر خيلي خيلي بهتر شده و خبري ازاون نقطه چينا هم نيست !

در كل از ديشب تا امروز به دور از باگ هاي بازي خيلي زياد از بازي لذت بردم ! قشنگ پيشرفت بازي مشخصه و ميشه اميدوار بود با دي ال سي هاي بعدي و رفع باگ ها بازي بهتر از قبل هم بشه !

البته فكر ميكنم نسخه دمو نسخه 100 درصدي بازي نباشه و نهايتا نسخه 80 درصدي بازي باشه !

يه مورد بدي كه ديشب به چشمم خورد و رفعش هم كار چنداني نداره اين بود كه وقتي كاپيتان تعويض ميشه مثل گوسفند با بازو بند ميره رو نيمكت خوب لامصب يه كاري كنيد بازو بند رو تحويل بده بعد بره بيرون !

11. این کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

یکم بازی کردم اصلا از گیم پلی خوشم نیومد !!
    .
    گرافیک و انیمیشن ها واقعا عالی کار شده دمشون گرم آدم لذت میبره ! فیزیک توپ فوق العادست ، فیزیک بازیکنا عالیه !
    .
    مشکل بازی هم همون مشکل همیشگی حتی یکم بدتر !
    گیم پلی! بازی کاملا آرکید و غیرواقعی شده! به شخصه توپو میگیرم با LB با Y! یه پاس هوایی ملس که دقیقا همه دفاعا نگاه میکنن توپ برسه به مهاجمم !
    ماشالا همه هافبکام رونالدینیویی پاس میدن !!
    میبینی توپ دست پوگباست هم پشت سرشه هیچ دیدی نداره فقط کافیه پاس عمقیو بزنی ! یهو برمیگرده با اینکه اصن صورتش اونور بوده و هیچ دیدی نسبت به حرکت مهاحم نداشته یه پاس عمقی ای میده که نگو ! همه دفاعا هم میبینی دارن میدوئن دنبال توپ تو از نیم متریش داره رد میشه همینجوری داره میدوئه یه پاشو دراز نمیکنه توپو بگیره انگا بجای اینکه دنبال توپ باشه دنبال بازیکن حریفه که توپ دستش رسید بگیره ازش !!!!!!!!! هوش مصنوعی افتضاحه.
    سی پی یو کلا خطا نمیکنه !!! اینم از طبیعی بودن بازی کم میکنه !
    چیپ زدن خیلی راحت شده یارو از هرجا دلش بخواد چیپ میزنه میره سه کنج !
    .
    در کل خوبیاشو که بالا گفتم بدیاش :
    هوش مصنوع افتضاح توی دفاع که کلا دفاعو باز میذاره !
    باگ چیپ که خیلی تو ذوق میزنه.
    گیم پلی به شدت آرکید
    دریبل های خیلی راحت و آبکی !
    دقت پاس ها خیلی مسخره و بالا هستن و میبینی تو یه شرایط کاملا نا مناسب یه پاسایی میدن که میخوای سرتو بکوبونی به دیوار !
    .
    بازی پتانسیل بالایی داشت مخصوصا امسال با اینکه خودم فیفا بازم فیفا هیچ چیزی واسه عرضه نداره !! بازی دقیقا همون کپی فیفا 17 ست و بنظرم ارزش خرید نداره امسال.
    ولی حیف شد که باگای گیم پلیش داره خرابش میکنه! بغیر از گیم پلی بازی عالیه گرافیک و انیمیشن و فیزیک و ... آدم لذت میبره ولی حیف ...!!
    Last edited by | SoRoush 8K |; 31-08-2017 at 14:10.

13. این کاربر از | SoRoush 8K | بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

نسخه فیزیکی بازی تو دبی داره بفروش میرسه نهایتا تا پس فردا تو ایران میشه خرید
    ادام هم توی توییتر وعده حل شدن بعضی از مشکلات بازی که پلیرا گفته بودن رو داده ضمن اینکه آخرین سختی بازی سوپر استار نیست و لجند خواهد بود
    بازی بشدت خوبه امیدواریم این مشکلات کوچیک حل شه

15. 3 کاربر از ESTEGHLAL 67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahyar21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

آیا بازی از حالت سناریویی خسته کننده خارج شده؟
    اگه خارج شده باشه بقیه ش حل شدنیه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من 4- 5 دست بازی کردم
    به نظر من هوش مصنوعی پیشرفت زیادی داشته
    حداقل نسبت به سال پیش
    و من آهنگ بازی رو توی هر تیم متفاوت میبینم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •