تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 82

نام تاپيک: FIFA 18 | فیفا 18

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

هیچ کجا نیست! نه تو free ونه تو تیم سوئد
    نسخه کرکی؟
    طبق سایت دانلودها عمل کن، اول اپدیت کن و اپدیت رو کرک کن و سپس squad جدید رو که تو سایت گذاشته بریز همه انتقالات درست میشه و زلاتان هم میاد به منچستر.

2. این کاربر از Dr.Hate بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

4. 2 کاربر از Dr.Hate بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان چکار کنم که اسم بازیکن صاحب توپ رو بالای سرش بنویسه؟؟
    برو توی تنظیمات بازی قسمت Visual
    اولین گزینه HUD هست می تونی گزینه Player Name رو فعال کنی و حتی شماره پیراهن رو هم نشون میده در واقع گزینه Player Name Bar رو تغییر میدی

ولی در کل پیشنهادم اینه اینکارو نکنی کل زیبایی فیفا توی همین قسمت بصری هست که آدم فکر می کنه داره فوتبال واقعی رو از صفحه تلوزیون تماشا می کنه این کار ظاهر بازی رو کمی غیر طبیعی می کنه
    Last edited by Spaniuly; 13-10-2017 at 14:32.

6. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

چون متن لینکی که گذاشته شده توسط فروم سانسور شده... دقت کنی نقطه چین داره توش

9. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

چون متن لینکی که گذاشته شده توسط فروم سانسور شده... دقت کنی نقطه چین داره توش
    لطفا واسم پ.خ کن لینک رو یا عکس لینک ...دایرکس ۱۲بازی مشکل داره؟ تا یکی دو هفته خوب بود راحت احرا میشد ولی اجرامیشه صفخه سیاه میاد داخل بازی نمیره ۱۱میکنمش اجرامیشه کارت گرافیک رو ابدیت هم کردم ولی باز با دایرکس ۱۲بالانمیادشب میخوابی صبح پامیشی مشکل پیدامبکنه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by امید رض; 12-10-2017 at 16:20.

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اقا من بازي رو نصب كردم ولي چون تا حالا فيفا نزدم بازي برام يه جوري مياد تو اين بازي براي گرفتن توپ از حريف با كدوم كليد روي دسته بايد بگيريم ؟ ولي خدايش بدون جانبداري خاصي گيم پلي اين بازي در مقابل كگيم پلي پس حرفي براي گفتن نداره ! و براي اينكه نامردي نشه گرافيك و اتمسفر پس در مقابل اين بازي واقعا حرفي نداره !

لامصبا بياين با هم ادغام بشين يه بازي مشترك بديد بيرون ! حيف اين لايسنس ها و چمن و تماشاگرا و گزارشگر فيفا كه تو پس نيست و برعكس گيم پلي تو اون هست و تو اين نيست !

12. این کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام وحید جان شما اگه قلق کار توی فیفا دستت بیاد میبینی که گیم پلی فیفا خیلی بهتر و متنوع تر هست. بذار ساده تر بگم
    توی PES شما کلی لحظات تکراری رو تجربه می کنی از مسائل بصری گرفته تا حرفای تکراری و گزارش بی ربط و حرفای دری وری که گزارش گر میگه چیزی که در واقعیت فوتبال اینطور نیست. ولی توی فیفا شما با کلی مسائل مواجه میشی که مثل واقعیت تازگی و حتی حس تازگی داره اگر زیاد فیفا بازی کنی خودت دقیقا چیزی که می گم رو حس خواهی کرد. حتی توی همون PES2013 ای که من شدیدا عاشقش بودم هم حس لحظات تکراری وجود داره ولی فیفا تجربیات متنوعی از فوتبال سیمولیشن رو ارائه میده. یک چیزی هم که بیشتر PES باز ها بش دقت نمی کنن نحوه حرکت بازیکن صاحب توپ هست که مسیر بازیکن حتی یه اپسیلون درجه هم تغییر پیدا نمی کنه اولین تلاش شما برای تغییر مسیر عبارت است از تغییر مسیر 30 درجه دومین تلاش میشه 60 درجه و سومین تغییر مسیر میشه 90 درجه و اینها به هیچ عنوان با انعطاف پذیری اینور اونور نمیشه در واقع یکی از بزرگترین مشکلات فیفا باز ها با PES همین حرکت 360 درجه هست که سالهاست توی سری فیفا بصورت بی نظیری پی ریزی شده و داره بکار گرفته میشه در حالیکه PES هیچوقت نتونست یا نخواست و یا هر دلیلی که داشت هنوز هم مستاصل هست درش.
    یکی از دلایل اینکه فیفا زیاد توی چهره ها قوی کار نمی کنه من شخصا دو تا استنباط دارم:
    تعداد بازیکنان فیفا شاید 6 یا 7 برابر بازیکنان داخل بازی PES هست.کیفیت چهره ها از نماهای بسته به چشم میاد! درحالیکه 95 درصد کل بازی از نمای دور هست و شما مدت زمانی اندکی نمای بسته و نزدیک رو از چهره بازیکنان رو تجربه می کنید به نظرم این تیزهوشی سازندگان هست که عمده انرژی و وقتشون رو توی قسمتهایی می ذارن که بیشتر در معرض پلیر هست. بله من قبول دارم چه بهتر هست که چهره ها قوی تر عمل میشد ولی این برای این مجموعه عظیم بازیکنان موجود در فیفا کاریه فوق العاده زمان بر که بنابه چیزایی که گفتم مقرون به صرفه نیست و زمان زیادی رو میگیره.
    پس استناط اول میشه همون تعداد زیاد و مقرون به صرفه نبودن برای زمان
    و استبناط دوم اینکه فیس های نمای بسته بازیکنان زیاد به چشم نمیاد
    که برای بهتر شدن و کامل بودن به هر حال باید روی این موضوع کار کنه گرچه من شخصا با قضیه فیس زیاد ارتباط خاصی برقرار نمی کنم چون به هر حال توی سینماتیک ها در اثر تغییر فیزیک چهره به چشم نمیاد مثلا همون PES رو در نظر بگیر که روی چهره رونالدو خوب کار کرده این خوبی فقط توی حالتی که صاف وایساده خوبه در حالیکه در داخل بازی وقتی گل می زنه یا عصبانی میشه اصلا شبیه رونالدویی که توی واقعیت خوشحال میشه یا ناراحت میشه نیست. به عقیده من کونامی وقتش رو با کار روی مسائل نه چندان کلیدی یکم تلف می کنه.
    پیشنهاد می کنم اگر سیستمت های اند و قوی هست و یا PS4 داری زمان زیادی رو برای فیفا بذار از درجه سختی نسبتا آسون شروع کن می بینی که فیفا فوق العاده اعتیاد آور و درگیر کننده هست. همین مود جورنی آدم رو غرق در فوتبال و حس بازیکن بودن می کنه. مود عجیب و بی نهایت شیرینیه
    Last edited by Spaniuly; 13-10-2017 at 13:25.

14. 5 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه misagh8900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اسپکه

پيش فرض

سلام وحید جان شما اگه قلق کار توی فیفا دستت بیاد میبینی که گیم پلی فیفا خیلی بهتر و متنوع تر هست. بذار ساده تر بگم
    توی PES شما کلی لحظات تکراری رو تجربه می کنی از مسائل بصری گرفته تا حرفای تکراری و گزارش بی ربط و حرفای دری وری که گزارش گر میگه چیزی که در واقعیت فوتبال اینطور نیست. ولی توی فیفا شما با کلی مسائل مواجه میشی که مثل واقعیت تازگی و حتی حس تازگی داره اگر زیاد فیفا بازی کنی خودت دقیقا چیزی که می گم رو حس خواهی کرد. حتی توی همون PES2013 ای که من شدیدا عاشقش بودم هم حس لحظات تکراری وجود داره ولی فیفا تجربیات متنوعی از فوتبال سیمولیشن رو ارائه میده. یک چیزی هم که بیشتر PES باز ها بش دقت نمی کنن نحوه حرکت بازیکن صاحب توپ هست که مسیر بازیکن حتی یه اپسیلون درجه هم تغییر پیدا نمی کنه اولین تلاش شما برای تغییر مسیر عبارت است از تغییر مسیر 30 درجه دومین تلاش میشه 60 درجه و سومین تغییر مسیر میشه 90 درجه و اینها به هیچ عنوان با انعطاف پذیری اینور اونور نمیشه در واقع یکی از بزرگترین مشکلات فیفا باز ها با PES همین حرکت 360 درجه هست که سالهاست توی سری فیفا بصورت بی نظیری پی ریزی شده و داره بکار گرفته میشه در حالیکه PES هیچوقت نتونست یا نخواست و یا هر دلیلی که داشت هنوز هم مستاصل هست درش.
    یکی از دلایل اینکه فیفا زیاد توی چهره ها قوی کار نمی کنه من شخصا دو تا استنباط دارم:
    تعداد بازیکنان فیفا شاید 6 یا 7 برابر بازیکنان داخل بازی PES هست.کیفیت چهره ها از نماهای بسته به چشم میاد! درحالیکه 95 درصد کل بازی از نمای دور هست و شما مدت زمانی اندکی نمای بسته و نزدیک رو از چهره بازیکنان رو تجربه می کنید به نظرم این تیزهوشی سازندگان هست که عمده انرژی و وقتشون رو توی قسمتهایی می ذارن که بیشتر در معرض پلیر هست. بله من قبول دارم چه بهتر هست که چهره ها قوی تر عمل میشد ولی این برای این مجموعه عظیم بازیکنان موجود در فیفا کاریه فوق العاده زمان بر که بنابه چیزایی که گفتم مقرون به صرفه نیست و زمان زیادی رو میگیره.
    پس استناط اول میشه همون تعداد زیاد و مقرون به صرفه نبودن برای زمان
    و استبناط دوم اینکه فیس های نمای بسته بازیکنان زیاد به چشم نمیاد
    که برای بهتر شدن و کامل بودن به هر حال باید روی این موضوع کار کنه گرچه من شخصا با قضیه فیس زیاد ارتباط خاصی برقرار نمی کنم چون به هر حال توی سینماتیک ها در اثر تغییر فیزیک چهره به چشم نمیاد مثلا همون PES رو در نظر بگیر که روی چهره رونالدو خوب کار کرده این خوبی فقط توی حالتی که صاف وایساده خوبه در حالیکه در داخل بازی وقتی گل می زنه یا عصبانی میشه اصلا شبیه رونالدویی که توی واقعیت خوشحال میشه یا ناراحت میشه نیست. به عقیده من کونامی وقتش رو با کار روی مسائل نه چندان کلیدی یکم تلف می کنه.
    پیشنهاد می کنم اگر سیستمت های اند و قوی هست و یا PS4 داری زمان زیادی رو برای فیفا بذار از درجه سختی نسبتا آسون شروع کن می بینی که فیفا فوق العاده اعتیاد آور و درگیر کننده هست. همین مود جورنی آدم رو غرق در فوتبال و حس بازیکن بودن می کنه. مود عجیب و بی نهایت شیرینیه
    من هم بعد از یک عمر PES بازی کردن، اولین باره فیفا رو بازی میکنم و فعلا راضی هستم. ولی هنوز چندتا مشکل دارم.
    اول اینکه من دسته ها رو با هزار زحمت تنظیم کردم که تنظیم کردن دسته ها توی PES خیلی آسونه.
    مورد بعدی همونطور که دوستمون
    وحید پرسیدن، براي گرفتن توپ از حريف با كدوم كليد روي دسته بايد بگيريم. در واقع توی PES با همون دکمه پاس این کار رو میکردیم. به اینصورت که اول بازیکنت رو به بازیکن حریف نزدیک میکردی و بعدش دکمه ضربدر یا همون پاس رو میگرفتی که به بازیکن حریف میچسپید و توپ رو ازش میگرفت. من توی فیفا هم دسته رو همینجوری تنظیم کردم ولی وقتی کنار بازیکن حریف میرسم و این دکمه رو میزنم، اول یه تکل کوچولو میزنه بعد میره دنبالش که در اکثر مواقع یا باعث خطا روی بازیکن حریف میشه و یا بخاطر این تکل کوچک از بازیکن جریف عقب میوفته.
    راهی هست که بعد از اینکه دکمه رو زدیم، اون تکل کوچولو رو نزنه و فقط بره دنبال بازیکن حریف و بهش بچسپه؟؟؟؟

16. این کاربر از misagh8900 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

پاسخ مشکل وحید جان و آقا میثاق:
    سلام برای گرفتن توپ برای کسانی که با سیستم تاکتیکال فیفا که از سال 2012 پیاده سازی شد مشکل دارند حالت Legacy تعبیه شده توی همون تنظیمات که Semi و Asisted اینارو تنظیم می کنید حالت Defending رو روی Legacy بذارید تا مثل PES بشه. بصورت پیش فرض روی تاکتیکال هست. برای همین دنبال توپ نمی ره مدافع و به قول میثاق جان تکل کوچولو می زنه
    برای دسته هم باید از دسته های اورجینال استفاده کنید و یا از راه حل های خاصی استفاده کنید مثل دستکاری فایل باتن کانفیگ اینا البته من از سال 2013 یه دسته سیم دار ایکس باکس اونم صرفا واسه دستگاه ایکس باکسم تهیه کردم و توی بازی های مختلف سالهاس که دیگه با دسته درگیر نیستم. برا شما هم که کلی پول هزینه سیستم می کنید توصیه می کنم این یه قلم رو هم هزینه کنید هم با دوام هست و هم این مشکلات رو نداره.
    موفق باشید
    Last edited by Spaniuly; 13-10-2017 at 13:25.

18. 3 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •