تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: Samsung UA46F8000AMSHD

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض Samsung UA46F8000AMSHD

سلام
    بنده تلویزیون سامسونگ UA46F8000AMSHD یا همون 46F8880 معروف دارم قبلا firmware دستگاه 1126.0 بود ولی براش مشکلی پیش اومد سام سرویس دستگاه برد وقتی تحول داد شده بود 1040.0 بعد تلاش برای آپدیت با خود تلویزیون به ورژن 1110.0 تغییر کردن ولی بروی این نسخه موند بعد که چک کردم دیدم
    نسخه 1110.0 کد نسخه firmware که داخل دستگاه هست الان شده T-FXPDIRC ولی قبلا T-FXPUABC از روی فلش هم نمی تونه فایل آپدیت تشخیص بده تلویزیون ریست فکتوری هم کردم درست نشد
    آیا باید مثل گفته SamyGo تلویزیون روت کنم ؟ راه دیگه از منوی سرویس ندارد ؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    بنده تلویزیون سامسونگ UA46F8000AMSHD یا همون 46F8880 معروف دارم قبلا firmware دستگاه 1126.0 بود ولی براش مشکلی پیش اومد سام سرویس دستگاه برد وقتی تحول داد شده بود 1040.0 بعد تلاش برای آپدیت با خود تلویزیون به ورژن 1110.0 تغییر کردن ولی بروی این نسخه موند بعد که چک کردم دیدم
    نسخه 1110.0 کد نسخه firmware که داخل دستگاه هست الان شده T-FXPDIRC ولی قبلا T-FXPUABC از روی فلش هم نمی تونه فایل آپدیت تشخیص بده تلویزیون ریست فکتوری هم کردم درست نشد
    آیا باید مثل گفته SamyGo تلویزیون روت کنم ؟ راه دیگه از منوی سرویس ندارد ؟
    دوست عزیز
    فریم ور اولی شما با فریمو ور سایت امارات یک است و وقتی که تلویزیون را برای تعمیر برده ا ید احتمالا مین برد مشکل داشته و بعد از تعمیر سام سرویس فریمور ایران را روی آن نصب کردن و برای همین شما آن تغییر را دیده اید و هم اکنون سایت امارت ورژن 1128.0 که آخرین ورژن می باشد را دارد و اگر سیستمتان مشگلی ندارد نیاز به آبدیت هم ندارید ولی در صورتی که دوست دارید این کار را انجام دهید می توانید از این سایت استفاده کنید و یا بصورت آنلاین بوسیله تلویزیون آبدیت کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام
    انلاين فقط به ١١١٠.٠ آپديت مي شود با USB هم نمي شناسد فايل رو
    بله مشكل اين هست كه خيلي از فيلم كه قبلا با فلش مي خوند ديگه نمي خونه ، عملكرد كند شده لرزش روي تصوير داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •